http://kariera.mk

A e dini sa qindra euro kushton fustani i Arbana Osmanit që e veshi në natën e parë të Big Brother Albania 9?

para 10 muajve - Telegrafi

Arbana Osmani është një prej moderatoreve më të mira shqiptare. Ajo i mungoi vitin e kaluar skenës së Big Brother Albania, ku për të cilën gjë u kritikua mikpritësi Ledion Liço. Mirëpo këtë vit Arbana...

Vlera e lartë e fustanit që veshi Arbana në natën e parë të BBA9

para 10 muajve - Zeri

Arbana Osmani jo më kot cilësohet si njëra ndër moderatoret më të dashura shqiptare. E bukur, e talentuar dhe me shumë stil ajo i mungoi shumë skenës së Big Brother vitin e kaluar. Mirëpo këtë vit Arbana...

Vlera e lartë e fustanit që veshi Arbana në natën e parë të BBA9

para 10 muajve - Lajmi.net

Arbana Osmani jo më kot cilësohet si njëra ndër moderatoret më të dashura shqiptare. E bukur, e talentuar dhe me shumë stil ajo i mungoi shumë skenës së Big Brother vitin e kaluar, shkruan Sovrani.info....

Nuk do ta besoni sa kushtoi fustani i Arbana Osmanit

para 10 muajve - GazetaBlic

Arbana Osmani jo më kot cilësohet si njëra ndër moderatoret më të dashura shqiptare. E bukur, e talentuar dhe me shumë stil ajo i mungoi shumë skenës së Big Brother vitin e kaluar, shkruan Sovrani.info....

A e dini sa qindra euro kushton fustani i Arbana Osmanit që e veshi në natën e parë të Big Brother Albania 9?

para 10 muajve - Almakos

Arbana Osmani është një prej moderatoreve më të mira shqiptare. Ajo i mungoi vitin e kaluar skenës së Big Brother Albania, ku për të cilën gjë u kritikua mikpritësi Ledion Liço. Mirëpo këtë vit Arbana...

Nuk do ta besoni sa kushtoi fustani i Arbana Osmanit

para 10 muajve - Tetova Sot

Arbana Osmani jo më kot cilësohet si njëra ndër moderatoret më të dashura shqiptare. E bukur, e talentuar dhe me shumë stil ajo i mungoi shumë skenës së Big Brother vitin e kaluar, shkruan Sovrani.info....

Big Brother ‘mposht’ Ermal Mamaqin, shifrat e shikueshmërisë ‘shkatërruese’

para 10 muajve - LajmiFundit

Nisja e reality –show’t “Big Brother” mbrëmjen e së shtunës, duket se ka shënuar një kthesë në trendin e audiencës, të cilat i kalonin në shumicë dërrmuese me Ermalin. Sipas matësit “elemetrix”, në krye...

Big Brother ‘mposht’ Ermal Mamaqin, shifrat e shikueshmërisë ‘shkatërruese’

para 10 muajve - Panorama

Nisja e reality –show’t “Big Brother” mbrëmjen e së shtunës, duket se ka shënuar një kthesë në trendin e audiencës, të cilat i kalonin në shumicë dërrmuese me Ermalin. Sipas matësit “elemetrix”, në krye...

Big Brother 'shkatërron' Ermal Mamaqin

para 10 muajve - Gazeta Express

Nisja e reality –show’t “Big Brother” mbrëmjen e djeshme, duket se ka shënuar një kthesë në trendin e audiencës, të cilët të shtunat në darkë i kalonin në shumicë dërrmuese me Ermalin.  Sipas matësit “Telemetrix”,...

Betejë për audiencën midis ‘Big Brother’ dhe ‘Xing me Ermalin’

para 10 muajve - Zhurnal

Mbrëmja e së shtunës ishte një luftë e vërtetë shikueshmërie mes “Xing me Ermalin” në televizionin “Klan”, “Al Pazar” në “Vizion Plus” dhe “Big Brother Albania” në “Top Channel”, me këtë të fundit që gjithsesi...

FOTO/ Big Brother “lë pa punë” Ermal Mamaqin!

para 10 muajve - Lexo

Nisja e reality –show’t “Big Brother” mbrëmjen e djeshme, duket se ka shënuar një kthesë në trendin e audiencës, të cilët të shtunat në darkë i kalonin në shumicë dërrmuese me Ermalin. Sipas matësit “Telemetrix”,...

Big Brother ‘shkatërron’ Ermal Mamaqin

para 10 muajve - Lajm

Nisja e reality –show’t “Big Brother” mbrëmjen e djeshme, duket se ka shënuar një kthesë në trendin e audiencës, të cilët të shtunat në darkë i kalonin në shumicë dërrmuese me Ermalin. Sipas matësit “Telemetrix”,...

Big Brother ‘shkatërron’ Ermal Mamaqin

para 10 muajve - Gazeta Monitor

Nisja e reality –show’t “Big Brother” mbrëmjen e djeshme, duket se ka shënuar një kthesë në trendin e audiencës, të cilët të shtunat në darkë i kalonin në shumicë dërrmuese me Ermalin.  Sipas matësit “Telemetrix”,...

Betejë për audiencën midis ‘Big Brother’ dhe ‘Xing me Ermalin’

para 10 muajve - Indeks online

Mbrëmja e së shtunës ishte një luftë e vërtetë shikueshmërie mes “Xing me Ermalin” në televizionin “Klan”, “Al Pazar” në “Vizion Plus” dhe “Big Brother Albania” në “Top Channel”, me këtë të fundit që gjithsesi...

Betejë për audiencën midis ‘Big Brother’ dhe ‘Xing me Ermalin’

para 10 muajve - Gazeta Express

Mbrëmja e së shtunës ishte një luftë e vërtetë shikueshmërie mes “Xing me Ermalin” në televizionin “Klan”, “Al Pazar” në “Vizion Plus” dhe “Big Brother Albania” në “Top Channel”, me këtë të fundit që gjithsesi...

Betejë për audiencën midis ‘Big Brother’ dhe ‘Xing me Ermalin’

para 10 muajve - Tetova Sot

Mbrëmja e së shtunës ishte një luftë e vërtetë shikueshmërie mes “Xing me Ermalin” në televizionin “Klan”, “Al Pazar” në “Vizion Plus” dhe “Big Brother Albania” në “Top Channel”, me këtë të fundit që gjithsesi...

Zi në shtëpinë e Big Brother, çfarë humbët

para 10 muajve - OraInfo

Sot filloi spektli i 9-të i Big Brother Albania. Ajo që ra në sy është veshja e Arbanës e dy opinionistëve, por dhe e banorëve. Të gjthë ishin veshur me të zeza. Kjo është diçka që nuk kishte ndodhur më...

Zi në shtëpinë e Big Brother, çfarë humbët

para 10 muajve - GazetaBlic

Sot filloi spektli i 9-të i Big Brother Albania. Ajo që ra në sy është veshja e Arbanës e dy opinionistëve, por dhe e banorëve. Të gjthë ishin veshur me të zeza. Kjo është diçka që nuk kishte ndodhur...

​Zi në shtëpinë e Big Brother, çfarë humbët

para 10 muajve - Gazeta Express

Sot filloi spektli i 9-të i Big Brother Albania.  Ajo që ra në sy është veshja e Arbanës e dy opinionistëve, por dhe e banorëve. Të gjthë ishin veshur me të zeza. Kjo është diçka që nuk kishte ndodhur...

Lajm i papritur për banorët e Big Brother, Arbana i lë pa fjalë!

para 10 muajve - Syri

Gjatë emisionit moderatorja Arbana Osmani u bëri të ditur banorëve se ata do të jetojnë të ndarë. Djemtë tek pjesa e shtëpisë gri ndërsa vajzat tek pjesa e shtëpisë rozë. Vajzat janë gëzuar për këtë fakt...

Lajm i papritur për banorët e Big Brother, Arbana i lë pa fjalë!

para 10 muajve - Gazeta Express

Gjatë emisionit moderatorja Arbana Osmani u bëri të ditur banorëve se ata do të jetojnë të ndarë. Djemtë tek pjesa e shtëpisë gri ndërsa vajzat tek pjesa e shtëpisë rozë. Vajzat janë gëzuar për këtë...

Zbulohet pasuria e deputetes Mesila Doda

para 10 muajve - Gazeta Express

​ I ftuar i rradhës në emisionin ‘Xing’ me Ermalin është gazetari Enkel Demi.  Ai është njëkohësisht dhe bashkëshort i deputetes Mesila Doda. Ai ka thënë se paguan kredi, e për këtë fakt punonjësit...

Pothuajse gati thotë Arbana

para 10 muajve - Indeks online

Big Brother 9 Albani tashmë është gati. Shtëpia më e madhe shqiptare do të fillojë pas pak, ku do të prezantojë edhe banorët më të ri që do të qëndrojnë brenda kësaj shtëpie.  Këtë vit prezantuese e këtij...

VIDEO/ Arbana Osmani zbulon fustanin që do të veshë sonte në Big Brother

para 10 muajve - Syri

Prezantuesja e famshme e Big Bother Albania, Arbana Osmani, është rikthyer më në fund në drejtimin e këtij spektakli pas një viti shkëputje. Arbana,e cila konsiderohet si një ndër prezantueset e preferuara...

Arbana Osmani zbulon fustanin që do të veshë sot në Big Brother

para 10 muajve - Gazeta Express

Prezantuesja e Big Bother Albania është rikthyer në këtë emision pas një vit shkëputje.  Arbana Osmani, e preferuara e publikut ka treguar veshjen që do të ketë në këtë natë të parë të spektaklit të shumëpritur....

Lajm i papritur për banorët e Big Brother, Arbana i lë pa fjalë!

para 10 muajve - Tetova Sot

Gjatë emisionit moderatorja Arbana Osmani u bëri të ditur banorëve se ata do të jetojnë të ndarë. Djemtë tek pjesa e shtëpisë gri ndërsa vajzat tek pjesa e shtëpisë rozë. Vajzat janë gëzuar për këtë fakt ndërsa djemtë jo dhe aq.

Zbulohet pasuria e deputetes Mesila Doda

para 10 muajve - Infokusi

I ftuar i rradhës në emisionin ‘Xing’ me Ermalin është gazetari Enkel Demi.  Ai është njëkohësisht dhe bashkëshort i deputetes Mesila Doda. Ai ka thënë se paguan kredi, e për këtë fakt punonjësit e bankës...

Zbulohet pasuria e kësaj deputete

para 10 muajve - Arbresh

I ftuar i radhës në emisionin ‘Xing’ me Ermalin është gazetari Enkel Demi. Ai është njëkohësisht dhe bashkëshort i deputetes Mesila Doda. Ai ka thënë se paguan kredi, e për këtë fakt punonjësit e bankës...

Arbana Osmani zbulon fustanin që do të veshë sot në Big Brother

para 10 muajve - Infokusi

Prezantuesja e Big Bother Albania është rikthyer në këtë emision pas një vit shkëputje. Arbana Osmani, e preferuara e publikut ka tregua r veshjen që do të ketë në këtë natë të parë të spektaklit të shumëpritur....

Arbana Osmani zbulon fustanin që do të veshë sot në Big Brother

para 10 muajve - Tetova Sot

Prezantuesja e Big Bother Albania është rikthyer në këtë emision pas një vit shkëputje. Arbana Osmani, e preferuara e publikut ka tregua r veshjen që do të ketë në këtë natë të parë të spektaklit të shumëpritur....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK