http://kariera.mk

“Messi është më i miri në histori”

më 3.2017 - GazetaBlic

Mbrojtësi i Barcelonës, Gerard Pique, ka thënë se bashkëlojtari i tij, Lionel Messi, është më i miri në histori të futbollit dhe se arritjet e tij do të jenë vështirë të përsëritshme. “Ne jemi duke e parë...

Lojtari i Barcelonës mungon në dasmën e shokut, zbulohet arsyeja

më 3.2017 - Ora news

Lojtari i Barcelonës, Gerard Pique do të mungojë në dasmën e shokut të tij, Messi sepse ai nuk e ka ftuar për shkak të marrëdhënies jo të mirë që kanë partneret e tyre. Hatërmbetja mes të fejuarës së Messi-t,...

Pique do të mungojë në dasmën e Messit, problemi fshihet tek gratë

më 3.2017 - NOA

Mbrojtësi i Barcelonës, Gerard Pique, nuk është ftuar në dasmën e Lionel Messit për probleme personale mes bashkëshortes së mbrojtësit Shakira dhe bashkëshortes së sulmuesit Antonella Roccuzzo. Lajmin...

Pique nuk do të shkojë në dasmën e Messit, ja pse

më 3.2017 - Antpress

Ylli i ekipit të Argjentinës dhe Barcelonës, 29-vjeçari Lionel Messi do ti japë fund beqarisë me 24 qershor të këtij viti, duke kurorëzuar me martesë dashurinë disavjeçare me Antonellën e tij. Por në këtë...

Shakira refuzon ftesën e dasmës nga Lionel Messi, arsyeja është…gruaja e tij

më 3.2017 - Newsport

Messi dhe partnerja e tij me të cilën kanë dy fëmijë, Antonella, do ta kurorëzojnë dashurinë e tyre së shpejti në 24 qershor dhe ethet e dasmës kanë filluar. Por kjo gjë që lidhet me përgatitjet e ceremonisë...

Gratë bëjnë që Pique të mos jetë i ftuar në dasmën e Messit

më 3.2017 - Zhurnal

Futbollisti i Barcelonës, Gerard Pique, nuk është ftuar në dasmën e Lionel Messit, për shkak të një problemi personal ndërmjet Shakiras dhe gruas së ardhshme të argjentinasit, Antonella Roccuzzo. Sipas...

Pique: Ja çfarë do të ndodhë pas pensionimit të Messit

më 3.2017 - Lajmi.net

Sipas Gerard Piques, Lionel Messi është lojtari më i mirë në histori të futbollit. Mbrojtësi spanjoll thotë që gjërat që ka bërë Messi, vështirë se do të përsëriten më. “Leo është lojtari më i mirë në...

Pique: Kur Messi të pensionohet, atëherë bota do ta kuptojë të vërtetën

më 3.2017 - Gazeta Express

Pique nuk ka dyshime, Messi është lojtari më i mirë në histori të futbollit Pesë herë fituesi i Topit të Artë, Leo Messi, ka shkëlqyer në fitoren e Barcelonës prej 4:2 ndaj Valencias, duke shënuar dy gola....

“Messi është më i mirë në histori”.

më 3.2017 - Klan Kosova

Mbrojtësi i Barcelonës, Gerard Pique, ka thënë se bashkëlojtari i tij, Lionel Messi, është më i miri në histori të futbollit dhe se arritjet e tij do të jenë vështirë të përsëritshme, njofton Klan Kosova....

Këtë pranverë ju sygjerojmë syzet e damave të “Hollywood-it”

më 3.2017 - Sovrani

Ne gjithmonë përpiqemi që të ndjekim personalitetet e njohura, duke shpresuar që do të gjejnë pjesët e veshjeve dhe aksesorët më modernë, të cilët janë në gjendje që në tërësi të transformojnë dhe të plotësojnë...

Messi nuk e fton Pique në dasmë, kurse arsyeja mbetet e çuditshme

më 3.2017 - Java News

Ata mund të jenë bashkëlojtarë në Fc Barcelona, por Gerard Pique nuk do të jetë në dasmën e Lionel Messi. Kjo për shkak të raporteve të tensionuara mes të dashurës së Pique, Shakirës dhe të fejuarës së...

Munir thyen një rekord ndaj ish skuadrës së tij

më 3.2017 - Sovrani

Skuadra e Barcelonës mposhti Valencian në takimin e mbrëmshëm me rezultatin 4-2. Golin e dytë për skuadrën e Valencias e shënoi, Munir, ish lojtari i Barcelonës. Munir është lojtari i vetëm këtë sezon...

Pique: Ja çfarë do të ndodhë pas pensionimit të Messit

më 3.2017 - Sovrani

Sipas Gerard Piques, Lionel Messi është lojtari më i mirë në histori të futbollit. Mbrojtësi spanjoll thotë që gjërat që ka bërë Messi, vështirë se do të përsëriten më. “Leo është lojtari më i mirë në...

Pique: Kur Messi të pensionohet, atëherë bota do ta kuptojë të vërtetën

më 3.2017 - Gazeta Monitor

Pique nuk ka dyshime, Messi është lojtari më i mirë në histori të futbollit. Pesë herë fituesi i Topit të Artë, Leo Messi, ka shkëlqyer në fitoren e Barcelonës prej 4:2 ndaj Valencias, duke shënuar dy...

Pique: Kur Messi të pensionohet, atëherë bota do ta kuptojë të vërtetën

më 3.2017 - Sovrani

Pique nuk ka dyshime, Messi është lojtari më i mirë në histori të futbollit Pesë herë fituesi i Topit të Artë, Leo Messi, ka shkëlqyer në fitoren e Barcelonës prej 4:2 ndaj Valencias, duke shënuar dy gola....

Pique nuk do të shkojë në dasmën e Messit, arsyeja do t’iu habisë

më 3.2017 - Sovrani

Lionel Messi do ti japë fund beqarisë me 24 qershor të këtij viti, duke kurorëzuar me martesë dashurinë disavjeçare me Antonellën e tij. Por, në këtë gëzim të futbollistit duket se nuk do të bashkohet...

Zbulohet arsyeja pse Shakira refuzoi ftesën e çiftit Messi për dasëm

më 3.2017 - BalkanWeb

Ylli i kombëtares së Argjentinës dhe skuadrës spanjolle të Barcelonës, Lionel Messi pritet që të kurorëzojë me martesë dashurinë e tij disavjeçare me 29 vjeçaren, Antonella Roccuzzo, më 24 qershor. Ndërkohë...

Gratë nuk flasin, Messi nuk fton Pique në dasëm

më 3.2017 - Opinion

Mbrojtësi i Barcelonës, Gerard Pique, nuk është ftuar në dasmën e Lionel Messi për probleme personale mes bashkëshortes së mbrojtësi Shakira dhe bashkëshortes së sulmuesi Antonella Roccuzzo. Lajmin e ka...

Shakira refuzon ftesën e çiftit Messi për dasëm, kjo është arsyeja

më 3.2017 - Indeks online

Ylli i kombëtares së Argjentinës dhe skuadrës spanjolle të Barcelonës pritet që të kurorëzojë me martesë dashurinë e tij disavjeçare me 29 vjeçaren, Antonella Roccuzzo, më 24 qershor. Ndërkohë ditë e fundit...

Gratë bëjnë që Pique të mos jetë i ftuar në dasmën e Messit

më 3.2017 - Telegrafi

Futbollisti i Barcelonës, Gerard Pique, nuk është ftuar në dasmën e Lionel Messit, për shkak të një problemi personal ndërmjet Shakiras dhe gruas së ardhshme të argjentinasit, Antonella Roccuzzo. Sipas...

Gratë nuk flasin, Messi nuk fton Pique në dasëm

më 3.2017 - Arbresh

Mbrojtësi i Barcelonës, Gerard Pique, nuk është ftuar në dasmën e Lionel Messi për probleme personale mes bashkëshortes së mbrojtësi Shakira dhe bashkëshortes së sulmuesi Antonella Roccuzzo. Lajmin e...

“Çështje” grash, Pique do të mungojë në dasmën e Messi!

më 3.2017 - Telesport

Mbrojtësi i Barcelonës, Gerard Pique, nuk është ftuar në dasmën e Lionel Messi për probleme personale mes bashkëshortes së mbrojtësi Shakira dhe bashkëshortes së sulmuesi Antonella Roccuzzo. Lajmin e ka...

Messi nuk e fton Pique në dasmë, arsyeja e çuditshme

më 3.2017 - Koha.mk

Ata mund të jenë bashkëlojtarë në FC Barcelona, por Gerard Pique nuk do të jetë në dasmën e Lionel Messi. Kjo për shkak të raporteve të tensionuara mes të dashurës së Pique, Shakirës dhe të fejuarës së...

Pique nuk do të shkojë në dasmën e Messit për shkak të Shakirës, ja çfarë ka ndodhur!

më 3.2017 - Iliria News

Mbrojtësi i Barcelonës, Gerrard Pique nuk është në mesin e të ftuarve për dasmën e shokut të skuadrës, Lionel Messi. Kjo pasi e dashura e tij, këngëtarja Shakira, ka probleme me gruan e ardhshme të Messi,...

FOTO/ Shakira refuzon të marrë pjesë në dasmën e Messi-t, intrigat me të dashurën e argjentinasit

më 3.2017 - BalkanWeb

24 qershori do jetë dita kur ylli i Barcelonës dhe kombëtares së Argjentinës, Lionel Messi, do t’i japë fund beqarisë duke u martuar me bukuroshen 29 vjeçare Antonella Roccuzzo. Kohët e fundit po qarkullon...

Messi nuk e fton Pique në dasmë, arsyeja e çuditshme

më 3.2017 - Gazeta Express

Ata mund të jenë bashkëlojtarë në Fc Barcelona, por Gerard Pique nuk do të jetë në dasmën e Lionel Messi. Kjo për shkak të raporteve të tensionuara mes të dashurës së Pique, Shakirës dhe të fejuarës së...

Gratë bëjnë që Pique të mos jetë i ftuar në dasmën e Messit

më 3.2017 - Almakos

Futbollisti i Barcelonës, Gerard Pique, nuk është ftuar në dasmën e Lionel Messit, për shkak të një problemi personal ndërmjet Shakiras dhe gruas së ardhshme të argjentinasit, Antonella Roccuzzo. Sipas...

Shakira ‘injoron keq’ Messin dhe bashkëshorten e tij

më 3.2017 - Lajmi.net

Ylli i kombëtares së Argjentinës dhe skuadrës spanjolle të Barcelonës pritet që të kurorëzojë me martesë dashurinë e tij disavjeçare me 29 vjeçaren, Antonella Roccuzzo, më 24 qershor. Ndërkohë ditët e...

Shakira refuzon ftesën në dasmën e Messit për këtë arsye

më 3.2017 - OraInfo

Ylli i kombëtares së Argjentinës dhe skuadrës spanjolle të Barcelonës pritet që të kurorëzojë me martesë dashurinë e tij disavjeçare me 29 vjeçaren, Antonella Roccuzzo, më 24 qershor. Ndërkohë ditët e...

Pse Pique dhe Shakira nuk janë ftuar në dasmën e Lionel Messit?

më 3.2017 - Shqiptarja

Sipas gazetës spanjolle El Pais ka një problem personal mes Leo Messi-t dhe Gerard Piques-s. Por konflikti nuk duket se vjen prej futbollistëve por për shkak të marrëdhënies problematike mes Antonella...

Barcelona – Valencia, ja notat e lojtarëve

më 3.2017 - Sovrani

‘Blaugranët’ kanë mposhtur 4:2 Valencian, për të ngushtuar në dy pikë epërsinë me Real Madridin në renditjen tabelare. Me notën më të madhe për paraqitje në këtë ndeshje, është vlerësuar Lionel Messi,...

Shakira refuzon ftesën në dasmën e Messit për këtë arsye

më 3.2017 - GazetaBlic

Ylli i kombëtares së Argjentinës dhe skuadrës spanjolle të Barcelonës pritet që të kurorëzojë me martesë dashurinë e tij disavjeçare me 29 vjeçaren, Antonella Roccuzzo, më 24 qershor. Ndërkohë ditët e...

Shakira ofendon Messin dhe bashkëshorten e tij, ja arsyeja

më 3.2017 - Syri

Ylli i kombëtares së Argjentinës dhe skuadrës spanjolle të Barcelonës pritet që të kurorëzojë me martesë dashurinë e tij disavjeçare me 29 vjeçaren, Antonella Roccuzzo, më 24 qershor. Ndërkohë ditët e...

Shakira nuk pranon ftesën për në dasmën e Messit, shkak armiqësia me gruan e tij

më 3.2017 - Opinion

Ylli i kombëtares së Argjentinës dhe skuadrës spanjolle të Barcelonës pritet që të kurorëzojë me martesë dashurinë e tij disavjeçare me 29 vjeçaren, Antonella Roccuzzo, më 24 qershor. Ndërkohë ditët e...

Shakira dhe Pique refuzon ftesën të shkoj në dasmën e Messit për këtë arsye

më 3.2017 - Tetova1

Ylli i kombëtares së Argjentinës dhe skuadrës spanjolle të Barcelonës pritet që të kurorëzojë me martesë dashurinë e tij disavjeçare me 29 vjeçaren, Antonella Roccuzzo, më 24 qershor. Ndërkohë ditët e...

Messi shënon për të kaluar në epërsi Barcelonën

më 3.2017 - Sovrani

Skuadra e Barcelonës ka kaluar përsëri në avantazh ndaj Valencias pas golit të Leo Messit në minutën e 52 të takimit, përcjell sovrani.info Ja goli : Share this: Click to share on Facebook (Opens in new...

Valencia shënon gol në minutën e fundit të pjesës së parë

më 3.2017 - Sovrani

Skuadra e Valencias ka barazuar rezultatin ndaj Barcelonës në minutën e fundit të pjesës së parë pas golit të Munir El Haddadi, përcjell sovrani.info Ja goli : Share this: Click to share on Facebook (Opens...

Penallti në takimin Barcelona – Valencia, ja çfarë bëri Messi

më 3.2017 - Sovrani

Skuadra e Barcelonës ka kaluar në epërsi pas golit të Messit nga pika e bardhë e penalltisë në minutën e 45 të takimit, përcjell sovrani.info Vlen të theksohet se skuadra e Valencia është me një lojtar...

Messi nuk e fton në dasëm Pique-n

më 3.2017 - Klan Kosova

Mbrojtësi i Barcelonës, Gerrard Pique nuk është në mesin e të ftuarve për dasmën e shokut të skuadrës, Lionel Messi. Kjo pasi e dashura e tij, këngëtarja Shakira, ka probleme me gruan e ardhshme të Messi,...

Shokohet Barcelona, shënon Valencia

më 3.2017 - Sovrani

Skuadra e Valencias ka shënuar gol në minutën e 29 të takimit pas golit të mbrojtësit, Mangala, përcjell sovrani.info Ja goli i tij: Share this: Click to share on Facebook (Opens in new window) Click to...

Shakira ofendon Messin dhe bashkëshorten e tij, ja arsyeja

më 3.2017 - Tetova Sot

Ylli i kombëtares së Argjentinës dhe skuadrës spanjolle të Barcelonës pritet që të kurorëzojë me martesë dashurinë e tij disavjeçare me 29 vjeçaren, Antonella Roccuzzo, më 24 qershor. Ndërkohë ditët e...

Messi nuk e fton Pique në dasmë, arsyeja e çuditshme

më 3.2017 - Gazeta Monitor

Ata mund të jenë bashkëlojtarë në Fc Barcelona, por Gerard Pique nuk do të jetë në dasmën e Lionel Messi. Kjo për shkak të raporteve të tensionuara mes të dashurës së Pique, Shakirës dhe të fejuarës së...

Formacionet zyrtare: Barcelona – Valencia

më 3.2017 - Sovrani

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Barcelonës e Valencias Barcelona dhe Valencia përballen në “Camp Nou” duke filluar nga ora 20:45. Kjo ndeshje është e vlefshme për xhiron e 28’të në La...

Shakira refuzon ftesën në dasmën e Messit për këtë arsye

më 3.2017 - Periskopi

Ylli i kombëtares së Argjentinës dhe skuadrës spanjolle të Barcelonës pritet që të kurorëzojë me martesë dashurinë e tij disavjeçare me 29 vjeçaren, Antonella Roccuzzo, më 24 qershor. Ndërkohë ditët e...

Pique nuk do të shkojë në dasmën e Messit, arsyeja do t'iu habisë

më 3.2017 - Syri

Lionel Messi do ti japë fund beqarisë me 24 qershor të këtij viti, duke kurorëzuar me martesë dashurinë disavjeçare me Antonellën e tij. Por, në këtë gëzim të futbollistit duket se nuk do të bashkohet...

Pique nuk do të shkojë në dasmën e Messit, ja pse.

më 3.2017 - Presheva Jone

Ylli i ekipit të Argjentinës dhe Barcelonës, 29-vjeçari Lionel Messi do ti japë fund beqarisë me 24 qershor të këtij viti, duke kurorëzuar me martesë dashurinë disavjeçare me Antonellën e tij. Por në këtë...

Parashikim: Barcelona – Valencia

më 3.2017 - Sovrani

Valencia do të ketë mision të pamundur në udhëtim te Barcelona e cila kërkon fitoren për të vazhduar luftën për titull në La Liga. Barcelona është thejsht tepër e fortë në shtëpi, duke shënuar 17 gola...

Barcelona – Valencia, formacionet e mundshme

më 3.2017 - Sovrani

Barcelona do të ketë përballje shumë të vështirë ndaj Valencias në ‘Camp Nou’. Skuadra e Luis Enriques sot tre pikët e radhës do t’i kërkojë ndaj Valencias. Barcelona për këtë ndeshje do të jetë e kompletuar,...

Pique nuk do të shkojë në dasmën e Messit, ja pse

më 3.2017 - Ora news

Ylli i ekipit të Argjentinës dhe Barcelonës, 29-vjeçari Lionel Messi do ti japë fund beqarisë me 24 qershor të këtij viti, duke kurorëzuar me martesë dashurinë disavjeçare me Antonellën e tij. Por në këtë...

Pique nuk do të shkojë në dasmën e Messit, ja pse

më 3.2017 - Gazeta Telegraf

Ylli i ekipit të Argjentinës dhe Barcelonës, 29-vjeçari Lionel Messi do ti japë fund beqarisë me 24 qershor të këtij viti, duke kurorëzuar me martesë dashurinë disavjeçare me Antonellën e tij. Por në këtë...

Motra e vogël e Kim Kardashian ‘tërbon’ rrjetet sociale

më 3.2017 - Sovrani

Kylie Jenner është 19 vjeçarja më e famshme në botë, krejt kjo falë familjes së saj  dhe formave super-seksi që ka, shkruan Sovrani.info. Ajo është motra më e vogël e familjes Kardashian-Jenner dhe tash...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK