http://kariera.mk

Flet Erion Veliaj: Rivaliteti im me Saimir Tahirin

më 3.2017 - Syri

Kreu i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj i ftuar në emisioni Opinion, është shprehur se nuk ka patur dijeni për ndryshimet në qeveri dhe se ai ka qenë një vendim ekskluziv i marrë nga vetë Rama. “Unë jo...

Erion Veliaj tregon për marrëdhënien e tij me Saimir Tahirin

më 3.2017 - Opinion

Erion Veliaj ka deklaruar se do të jetë pjesë e fushatës dhe do të japi kontributin e tij për PS, për zgjedhjet e 18 qershorit. I pyetur nga gazetari Blendi Fevziu për marrëdhënien e tij me Tahirin, ai...

A iu pre koka e Tahirit për shkak të rivalitetit me Veliajn? Ja si përgjigjet kryebashkiaku

më 3.2017 - Albeu

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj i ftuar sot në emisionin “Opinion” në TV Klan, ka folur edhe për marrëdhënien e tij me ish ministrin e Brendshëm Saimir Tahirin dhe mbështetjen që ka Veliaj ...

A ka Veliaj ambicie për tu bërë kryetar i PS-së? Ja përgjigjja e tij

më 3.2017 - Opinion

Erion Veliaj është shprehur se nuk ka ambicie për të qenë kryetari i Partise Socialiste. Duke ju përgjigjur pyetjeve të gazetarit Blendi Fevziu, ai ka deklaruar në emision ‘Opinion’ se nuk është i zgjedhur...

A ka Veliaj ambicie për tu bërë Kryeministër? Ja përgjigjja e tij

më 3.2017 - Opinion

Erion Veliaj është shprehur se nuk ka ambicie për të qenë kryeministër. Duke ju përgjigjur pyetjeve të gazetarit Blendi Fevziu, ai ka deklaruar në emision ‘Opinion’ se nuk është i zgjedhur si pasardhës...

Veliaj flet për rivalitetin me Saimir Tahirin

më 3.2017 - Gazeta Express

Kreu i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj i ftuar në emisioni Opinion, është shprehur se nuk ka patur dijeni për ndryshimet në qeveri dhe se ai ka qenë një vendim ekskluziv i marrë nga vetë Rama. “Unë jo...

A u ‘pre koka’ e Saimir Tahirit për rivalitet me Veliajn: Ja si përgjigjet kryebashkiaku

më 3.2017 - Opinion

Kreu i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj i ftuar në emisioni Opinion, është shprehur se nuk ka patur dijeni për ndryshimet në qeveri dhe se ai ka qenë një vendim ekskluziv i marrë nga vetë Rama.  “Unë jo...

E shkarkoi Rama Tahirin për shkak të rivalitetit me Veliajn? Si përgjigjet kreu i Bashkisë

më 3.2017 - BalkanWeb

Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj i ftuar sot në emisionin “Opinion” në TV Klan, hodhi poshtë zërat për një rivalitet të mundshëm me ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri. Kur u pyet nga gazetari...

A u pre koka e Tahirit për shkak të rivalitetit me Veliajn? Ja përgjigja e kryebashkiakut

më 3.2017 - Panorama

Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj i ftuar sot në emisionin “Opinion” në TV Klan, ka folur edhe për marrëdhënien e tij me ish ministrin e Brendshëm Saimir Tahirin dhe mbështetjen që ka Veliaj në PS....

Nishani kundër Tahirit: Më kanë përgjuar mua dhe familjen

më 3.2017 - Gazeta Express

Presidenti i Republikës, Bujar Nishani ka folur te "5 pyetjet nga Babaramo" tha se ka pasur tentativa për të përgjuar jetën private të Presidentit dhe familjareve te tij. Babaramo: Keni thene se jeni i...

Nishani shpërthen kundër Tahirit: Më përgjonin mua dhe familjen time

më 3.2017 - Syri

Nga studio e emisionit “5 pyetje nga Babaramo”, Presidenti i Republikes Bujar Nishani ka shpërthyer kundër ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri duke e akuzuar per politizim te Policise se Shtetit dhe...

Nishani shpërthen kundër Tahirit: Më përgjonin mua dhe familjen time

më 3.2017 - Opinion

Nga studio e emisionit “5 pyetje nga Babaramo”, Presidenti i Republikes Bujar Nishani ka shperthyer kunder ish-ministrit te Brendshem Saimir Tahiri duke e akuzuar per politizim te Policise se Shtetit dhe...

Deklarata bombë e presidentit Nishani për Tahirin: Më përgjonin mua dhe familjen time

më 3.2017 - Standard

Nga studio e emisionit “5 pyetje nga Babaramo”, Presidenti i Republikes Bujar Nishani ka shperthyer kunder ish-ministrit te Brendshem Saimir Tahiri duke e akuzuar per politizim te Policise se Shtetit dhe...

Nishani shpërthen kundër Tahirit: Më përgjonin mua dhe familjen time

më 3.2017 - Mapo

Nga studio e emisionit “5 pyetje nga Babaramo”, Presidenti i Republikes Bujar Nishani ka shperthyer kunder ish-ministrit te Brendshem Saimir Tahiri duke e akuzuar per politizim te Policise se Shtetit dhe...

Nishani shpërthen kundër Tahirit: Më përgjonin mua dhe familjen time

më 3.2017 - Panorama

Nga studio e emisionit “5 pyetje nga Babaramo”, Presidenti i Republikes Bujar Nishani ka shperthyer kunder ish-ministrit te Brendshem Saimir Tahiri duke e akuzuar per politizim te Policise se Shtetit dhe...

Veliaj: Bashkë me Tahirin do sjellim fitoren e PS në Tiranë

më 3.2017 - Java News

Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj i ftuar sot në emisionin “Opinion” në TV Klan, ka folur edhe për marrëdhënien e tij me ish ministrin e Brendshëm Saimir Tahirin dhe mbështetjen që ka Veliaj në PS....

Nishani shpërthen kundër Tahirit: Më përgjonin mua dhe familjen time

më 3.2017 - Tetova Sot

Nga studio e emisionit “5 pyetje nga Babaramo”, Presidenti i Republikes Bujar Nishani ka shpërthyer kundër ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri duke e akuzuar per politizim te Policise se Shtetit dhe...

Nishani shpërthen kundër Tahirit: Më përgjonin mua dhe familjen time

më 3.2017 - Tetova Sot

Nga studio e emisionit “5 pyetje nga Babaramo”, Presidenti i Republikes Bujar Nishani ka shpërthyer kundër ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri duke e akuzuar per politizim te Policise se Shtetit dhe...

Nishani: Tahiri përgjonte mua dhe familjen time

më 3.2017 - Opozita

Nga studio e emisionit “5 pyetje nga Babaramo”, Presidenti i Republikes Bujar Nishani ka shperthyer kunder ish-ministrit te Brendshem Saimir Tahiri duke e akuzuar per politizim te Policise se Shtetit dhe...

Presidenti Nishani lëshon “bombën”: Saimir Tahiri ka tentuar të më përgjojë

më 3.2017 - Gazeta Telegraf

Presidenti Bujar Nishani ka hedhur akuza të ashpra ndaj ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri. Në emisionin “5 pyetje nga Babaramo”, Nishani tha se Policia e Shtetit është e politizuar. Më tej, Presidenti...

Presidenti Nishani akuza të rënda ish- ministrit Tahiri: Më ka përgjuar mua dhe familjen!

më 3.2017 - LajmiFundit

Presidenti i Republikës, Bujar Nishani ka folur te “5 pyetjet nga Babaramo” tha se ka pasur tentativa për të përgjuar jetën private të Presidentit dhe familjareve te tij. Babaramo: Keni thene se jeni i...

Gazetari i djathtë sulmon Nishanin: T’u deshën 10 ditë për të thënë se…

më 3.2017 - Panorama

Gazetari Çim Peka nuk i ka kursyer kritikat ndaj Presidentit Nishani pasi ky i fundit e dekretoi Fatmir Xhafën si ministër i Brendshëm. Në një status në faqen e tij në Facebook, Peka shkruan se Bujar Nishani...

Basha ‘paralajmëron’ Ramën, në rrjet ka kritika për Nishanin

më 3.2017 - Mapo

Lideri i opozitës Lulzim Basha i është kundërpërgjigjur Kryeministrit Edi Rama dhe deklaratave të tij se nuk ka qeveri teknike. “Ed Rama ta dish se jemi këtu për të të shpëtuar lëkurën që mos përfundosh...

Gazetari sulm Nishanit: 10 ditë kot me shpresa. Dhe Havzi Nela më i moralshëm se ty

më 3.2017 - Shqiptarja

Pritshmëritë se Presidenti nuk do e dekretonte Fatmir Xhafajn si ministri të Brendshëm kanë qenë të mëdha. Duket se heshtja dhe hezitimi e Presidentit për ditë me radhë ka ndezur besimin dhe tek gazetarë...

Gazetari i Berishës sulm Nishanit: Na lodhe kot! Nuk ke moral!

më 3.2017 - Lexo

Pritshmëritë se Presidenti nuk do e dekretonte Fatmir Xhafajn si ministri të Brendshëm kanë qenë të mëdha. Duket se heshtja dhe hezitimi e Presidentit për ditë me radhë ka ndezur besimin dhe tek gazetarë...

Dekretimi i Xhafajt, gazetari pranë Berishës sulmon Nishanin

më 3.2017 - Java News

Bujar Nishani ka acaruar ndjeshëm njerëzit pranë PD-së, pas deklaratës së djeshme, se nuk ka fuqi kushtetuese për të mos e dekretuar si ministër, Fatmir Xhafajn. Ndaj tij tashmë kanë nisur sulmet. Çlirim...

TURPI/ Ilir Kulla kërkon DOREHEQJEN E Nishanit: Ja pse

më 3.2017 - Opozita

Analisti Ilir Kulla ka reaguar direkt pas dekretimit të Fatmir Xhafës nga Nishani Sot u pa pse vendi duhet te kete President nga populli. Une jam teresisht dakord qe Kushtetuta nuk e lejon Presidentin...

I forti Arlind Sulejmani

më 3.2017 - Tetova Sot

19 vjeçari Arlind Sulejmani ka vazhduar suksesshem rrugetimin e tij edhe ne vitin 2016. Ai, ne vitin qe lame pas pati zhvilluar dy meçe duke shenuar po aq fitore shume te rendesishme dhe duke ngritur rekordin...

Kriza politike dhe dekretimi i Xhafës ministër, flet Nishani

më 3.2017 - Standard

Presidenti njofton daljen ne konference shtypi ne oren 18.00, nje event politik qe pritet te shpjegoje qendrimin e kreut te shtetit per dekretimin e ministrave te rinj, Fatmir Xhafes ne veçanti dhe krizes...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK