http://kariera.mk

Dekretimi i Xhafës, Nishani: Më të mërzitur janë njerëz pranë Qeverisë

më 3.2017 - Klan Kosova

Presidenti i Shqipërisë, Bujar Nishani duke komentuar reagimet që solli deklarata e tij një ditë më parë për dekretimin e Fatmir Xhafës si ministër i Brendshëm, ka thënë se ata që janë mërzitur më shumë...

Dekreti për Xhafajn, Nishani: Do kërkoj hetim parlamentar për të shkuarën e ministrit të Brendshëm

më 3.2017 - Opinion

Presidenti i Republikës, Bujar Nishani ka folur te “5 pyetjet nga Babaramo” për dekretimin e Fatmir Xhafajt ministër të Brendshëm. Nishani sqaroi edhe njëherë tjetër se është Kushtetuta ajo që nuk e lejon...

Ironia e Nishanit: Më shumë se opozita, ishin njerëzit pranë qeverisë që u mërzitën për dekretimin e Xhafës

më 3.2017 - Syri

Presidenti i Republikës, Bujar Nishani ka folur te "5 pyetjet nga Babaramo" për dekretimin e Fatmir Xhafajt si ministër të Brendshëm. Nishani sqaroi edhe njëherë tjetër se është Kushtetuta ajo që nuk e...

Nishani për dekretimin e Xhafës: Më të mërzitur janë njerëz pranë qeverisë

më 3.2017 - Albeu

Presidenti i Republikës, Bujar Nishani ka komentuar reagimet që solli deklarata e tij një dite me pare për dekretimin e Fatmir Xhafes si minister i Brendshem, duke thënë se ata qe janë mërzitur me...

Dekreti për Xhafajn, Nishani: Të mërzitur njerëz pranë qeverisë

më 3.2017 - Shqiptarja

Presidenti i Republikës, Bujar Nishani ka folur te "5 pyetjet nga Babaramo" për dekretimin e Fatmir Xhafajt ministër të Brendshëm.  Nishani sqaroi edhe njëherë tjetër se është Kushtetuta ajo që nuk e lejon...

Dekretimi i Xhafës/ “Më të mërzitur dhe të sterrosur janë njerëz pranë Qeverisë”

më 3.2017 - Standard

Presidenti i Republikes Bujar Nishani duke komentuar reagimet që solli deklarata e tij nje dite me pare per dekretimin e Fatmir Xhafes si minister i Brendshem, ka thene se ata qe jane merzitur me shume...

Dekretimi i Xhafës/ Nishani: Më të mërzitur dhe të sterrosur janë njerëz pranë Qeverisë

më 3.2017 - Panorama

Presidenti i Republikes Bujar Nishani duke komentuar reagimet që solli deklarata e tij nje dite me pare per dekretimin e Fatmir Xhafes si minister i Brendshem, ka thene se ata qe jane merzitur me shume...

Dekretimi i Xhafajt, Nishani: Ka njerëz pranë qeverisë që janë mërzitur

më 3.2017 - Java News

Presidenti i Republikës, Bujar Nishani ka folur te “5 pyetjet nga Babaramo” për dekretimin e Fatmir Xhafajt ministër të Brendshëm. Nishani sqaroi edhe njëherë tjetër se është Kushtetuta ajo që nuk e lejon...

Dekretimi i Xhafës/ Nishani: Më të mërzitur dhe të sterrosur janë njerëz pranë Qeverisë

më 3.2017 - Opozita

Presidenti i Republikes Bujar Nishani duke komentuar reagimet që solli deklarata e tij nje dite me pare per dekretimin e Fatmir Xhafes si minister i Brendshem, ka thene se ata qe jane merzitur me shume...

Gazetari i djathtë sulmon Nishanin: T’u deshën 10 ditë për të thënë se…

më 3.2017 - Panorama

Gazetari Çim Peka nuk i ka kursyer kritikat ndaj Presidentit Nishani pasi ky i fundit e dekretoi Fatmir Xhafën si ministër i Brendshëm. Në një status në faqen e tij në Facebook, Peka shkruan se Bujar Nishani...

Basha ‘paralajmëron’ Ramën, në rrjet ka kritika për Nishanin

më 3.2017 - Mapo

Lideri i opozitës Lulzim Basha i është kundërpërgjigjur Kryeministrit Edi Rama dhe deklaratave të tij se nuk ka qeveri teknike. “Ed Rama ta dish se jemi këtu për të të shpëtuar lëkurën që mos përfundosh...

Gazetari sulm Nishanit: 10 ditë kot me shpresa. Dhe Havzi Nela më i moralshëm se ty

më 3.2017 - Shqiptarja

Pritshmëritë se Presidenti nuk do e dekretonte Fatmir Xhafajn si ministri të Brendshëm kanë qenë të mëdha. Duket se heshtja dhe hezitimi e Presidentit për ditë me radhë ka ndezur besimin dhe tek gazetarë...

Gazetari i Berishës sulm Nishanit: Na lodhe kot! Nuk ke moral!

më 3.2017 - Lexo

Pritshmëritë se Presidenti nuk do e dekretonte Fatmir Xhafajn si ministri të Brendshëm kanë qenë të mëdha. Duket se heshtja dhe hezitimi e Presidentit për ditë me radhë ka ndezur besimin dhe tek gazetarë...

Dekretimi i Xhafajt, gazetari pranë Berishës sulmon Nishanin

më 3.2017 - Java News

Bujar Nishani ka acaruar ndjeshëm njerëzit pranë PD-së, pas deklaratës së djeshme, se nuk ka fuqi kushtetuese për të mos e dekretuar si ministër, Fatmir Xhafajn. Ndaj tij tashmë kanë nisur sulmet. Çlirim...

TURPI/ Ilir Kulla kërkon DOREHEQJEN E Nishanit: Ja pse

më 3.2017 - Opozita

Analisti Ilir Kulla ka reaguar direkt pas dekretimit të Fatmir Xhafës nga Nishani Sot u pa pse vendi duhet te kete President nga populli. Une jam teresisht dakord qe Kushtetuta nuk e lejon Presidentin...

Kriza politike dhe dekretimi i Xhafës ministër, flet Nishani

më 3.2017 - Standard

Presidenti njofton daljen ne konference shtypi ne oren 18.00, nje event politik qe pritet te shpjegoje qendrimin e kreut te shtetit per dekretimin e ministrave te rinj, Fatmir Xhafes ne veçanti dhe krizes...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK