http://kariera.mk

Greenberg, trajner i Kosovës në basketboll

më 4.2017 - Alsat-M

Amerikani Brad Greenberg do të jetë trajner i Përfaqësueses së Kosovës në basketboll. 63-vjeçari gjatë këtyre ditëve do të jetë në Kosovë për të firmosur kontratën dhe për t’u prezantuar para publikut...

Greenberg, trajner i Kosovës në basketboll

më 4.2017 - Telegrafi

Amerikani Brad Greenberg do të jetë trajner i Përfaqësueses së Kosovës në basketboll. 63-vjeçari gjatë këtyre ditëve do të jetë në Kosovë për të firmosur kontratën dhe për t’u prezantuar para publikut...

Përfaqësuesja e Kosovës zgjedh trajnerin e ri

më 4.2017 - Lajmi.net

Brad Greenberg do të jetë trajner i Përfaqësueses së Kosovës në basketboll. Përfaqësuesja e Kosovës në basketboll ka gjetur selektorin e ri. Burime të “lajmi.net” kanë bërë të ditura se Brad Greenberg...

Kosova bëhet me trajner të huaj

më 4.2017 - Gazeta Express

Brad Greenberg do të jetë trajner i Përfaqësueses së Kosovës në basketboll. Trajneri amerikan  gjatë këtyre ditëve do të jetë në Kosovë për të firmosur kontratën dhe për t'u prezantuar para publikut kosovar....

Greenberg, trajner i Kosovës në basketboll

më 4.2017 - Koha.net

Amerikani Brad Greenberg do të jetë trajner i Përfaqësueses së Kosovës në basketboll. 63-vjeçari gjatë këtyre ditëve do të jetë në Kosovë për të firmosur kontratën dhe për t'u prezantuar para publikut...

⚽️Përfaqësuesja e Kosovës zgjedh trajnerin e ri

më 4.2017 - Infokusi

Brad Greenberg do të jetë trajner i Përfaqësueses së Kosovës në basketboll. Përfaqësuesja e Kosovës në basketboll ka gjetur selektorin e ri. Burime të “lajmi.net” kanë bërë të ditura se Brad Greenberg...

Greenberg, trajner i Kosovës në basketboll

më 4.2017 - Almakos

Amerikani Brad Greenberg do të jetë trajner i Përfaqësueses së Kosovës në basketboll. 63-vjeçari gjatë këtyre ditëve do të jetë në Kosovë për të firmosur kontratën dhe për t’u prezantuar para publikut...

Kosova bëhet me trajner të huaj

më 4.2017 - Bota Press

Brad Greenberg do të jetë trajner i Përfaqësueses së Kosovës në basketboll. Trajneri amerikan  gjatë këtyre ditëve do të jetë në Kosovë për të firmosur kontratën dhe për t’u prezantuar para publikut kosovar....

Përfaqësuesja e Kosovës në Basketboll me trajner amerikan

më 4.2017 - Sovrani

Amerikani Brad Greenberg do të jetë trajner i Përfaqësueses së Kosovës në basketboll. 63-vjeçari gjatë këtyre ditëve do të jetë në Kosovë për të firmosur kontratën dhe për t’u prezantuar para publikut...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK