http://kariera.mk

Vlashent Sata përfaqëson  Shqipërinë në Ballkan Trafik Festival në Bruksel

më 4.2017 - Shekulli

Valeria Dedaj Kantautori Vlashent Sata përfaqëson Shqipërinë në Ballkan Trafik Festival në Bruksel nesër. Ai do të prezantojë traditën tonë kulturore me muzikën e tij, në të cilën ndërthuret, e shkuara,...

Përmbarimi kërkon heqjen e çadrës së Cirkut, artistët protestojnë, Kumbaro hesht

më 4.2017 - Sot News

Përmbarimi kërkon heqjen e çadrës së Cirkut Kombëtar, artistët protestojnë ndërsa Ministria e Kulturës me në krye ministren Kumbaro hesht. Kjo është situata që ndodhet Cirku Kombëtar, i cili po rrezikon...

Çfarë do të ndodhë me çadrën e cirkut shqiptar? Artistët: Do e mbrojmë me trupat tonë

më 4.2017 - Gazeta Express

Fati i cirkut kombëtar sërish jetim. Artistët e cirkut por edhe përfaqësues të sindikatave të artistëve protestuan sot për të mbrojtur çadrën e cirkut kombëtar, pasi ishte njoftuar se përmbarimi do të...

Artistët kundër çmontimit të çadrës së cirkut: E mbrojmë me trupin tonë

më 4.2017 - Shqiptarja

Fati i cirkut kombëtar sërish jetim. Artistët e cirkut por edhe përfaqësues të sindikatave të artistëve protestuan sot për të mbrojtur çadrën e cirkut kombëtar, pasi ishte njoftuar se përmbarimi do të...

Sindikata e Artistëve thirrje qeverisë: Mbroni artistët e Cirkut

më 4.2017 - Shekulli

Pas 1 Nga 3 Foto Para Nga Valeria Dedaj Pavarësisht premtimit, që bëri ministrja e Kulturës, Mirela Kumbaro, para dy vitesh për artistët e Cirkut Kombëtar, duket se për ta asgjë nuk ka ndryshuar. Sot,...

Rishfaqet problemi i zhvendosjes së çadrës së Cirkut Kombëtar

më 4.2017 - ABC News

Përmbarimi nuk mundi të ekzekutojë sot një vendim të gjyqësorit për largimin e çadrës së Cirkut Kombëtar, për t’i kaluar truallin pronarit. Artistët e Cirkut kërkojnë nga Ministria e Kulturës dhe institucione...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK