http://kariera.mk

Dua dhe Miguel publikojnë hitin "Lost in your light"

më 4.2017 - Zhurnal

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Dua Lipa sapo ka lansuar projektin e saj më të ri. ‘Lost in your light’, është kjo kënga më e re e Duas e cila vjen në bashkëpunim me Miguel. Mirëpo , kjo...

VIDEO/ Dua Lipa publikon bashkëpunimin me Miguel

më 4.2017 - Syri

Dua Lipa ka publikuar bashkëpunimin e radhës. Këtë herë këngëtarja me origjinë shqipatre ka zgjedhur të bashkëpunojë  këngëtarin amerikan Miguel. ‘Lost in your light’, titullohet kënga e re e dyshes e...

Dua dhe Miguel publikojnë hitin ‘Lost in your light’

më 4.2017 - GazetaBlic

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Dua Lipa sapo ka lansuar projektin e saj më të ri. ‘Lost in your light’, është kjo kënga më e re e Duas e cila vjen në bashkëpunim me Miguel. Mirëpo , kjo...

Dua dhe Miguel publikojnë hitin ‘Lost in your light’

më 4.2017 - Zeri

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Dua Lipa sapo ka lansuar projektin e saj më të ri. ‘Lost in your light’, është kjo kënga më e re e Duas e cila vjen në bashkëpunim me Miguel. Mirëpo , kjo...

Dua Lipa publikon bashkëpunimin me Miguel

më 4.2017 - Indeks online

Dua Lipa ka publikuar bashkëpunimin  e saj me këngëtarin amerikan Miguel. ‘Lost in your light’, titullohet kënga e re e dyshes e publikuar në YouTube, por vetëm në versionin audio, transmeton Indeksonline....

Dua Lipa publikon projektin e saj më të ri

më 4.2017 - Arbresh

Këngëtarja e njohur Dua Lipa sapo ka publikuar një projekt të ri muzikor. ‘Lost in your light’ është bashkëpunimi më i ri i Duas me këngëtarin amerikan Miguel. Kënga është publikuar në YouTube por vetëm...

Dua Lipa publikon edhe një këngë, kësaj radhe bashkëpunoi me Miguel

më 4.2017 - Telegrafi

Ka disa ditë që e kanë paralajmëruar. E dueti mes Dua Lipa dhe Miguel sapo u publikua në kanalin Youtube, shkruan lajmi.net Ky projekt që quhet ‘Lost in your light’ është lansuar vetëm në versionin audio...

Dua dhe Miguel publikojnë hitin ‘Lost in your light’

më 4.2017 - Gazeta Express

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Dua Lipa sapo ka lansuar projektin e saj më të ri. ‘Lost in your light’, është kjo kënga më e re e Duas e cila vjen në bashkëpunim me Miguel, transmeton...

‘Lost in your light’ publikohet nga Dua Lipa dhe Miguel

më 4.2017 - Lajmi.net

Ka disa ditë që e kanë paralajmëruar. E dueti mes Dua Lipa dhe Miguel sapo u publikua në kanalin Youtube, shkruan lajmi.net Ky projekt që quhet ‘Lost in your light’ është lansuar vetëm në versionin audio...

Dua Lipa publikon edhe një këngë, kësaj radhe bashkëpunoi me Miguel

më 4.2017 - Almakos

Ka disa ditë që e kanë paralajmëruar. E dueti mes Dua Lipa dhe Miguel sapo u publikua në kanalin Youtube, shkruan lajmi.net Ky projekt që quhet ‘Lost in your light’ është lansuar vetëm në versionin audio...

Dua Lipa publikon listën e këngëve të albumit të parë

më 4.2017 - Shekulli

Pas 1 Nga 3 Foto Para Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa, ka kohë që ka paralajmëruar albumin e saj të ri. Ndërsa së fundmi Dua, ka bërë publike edhe listën e këngëve që do të mbajë albumi. E para...

Dua Lipa publikon radhitjen e këngëve në albumin e parë

më 4.2017 - Indeks online

Dua Lipa shumë shpejt do të nxjerr në treg edhe albumin e saj të parë. Këngëtarja ka publikuar fotografi në Instagram, përmes së cilave ka treguar radhitjen e këngëve në këtë album, shkruan Indeksonline....

Dua Lipa publikon listën e këngëve të albumit të parë

më 4.2017 - Telegrafi

Dua Lipa ka kohë që ka paralajmëruar publikimin e albumit të parë muzikor. Këngëtarja tashmë ka zbuluar edhe titujt e këngëve që do të përmbajë albumi debutues. E para në këtë listë është kënga “Lost In...

Dua Lipa publikon listën e këngëve të albumit të parë

më 4.2017 - GazetaBlic

Dua Lipa ka kohë që ka paralajmëruar publikimin e albumit të parë muzikor. Këngëtarja tashmë ka zbuluar edhe titujt e këngëve që do të përmbajë albumi debutues. E para në këtë listë është kënga “Lost In...

‘Lost in your light’ publikohet nga Dua Lipa dhe Miguel

më 4.2017 - Republika

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Dua Lipa sapo ka lansuar projektin e saj më të ri. ‘Lost in your light’, është kjo kënga më e re e Duas e cila vjen në bashkëpunim me Miguel.

Dua Lipa publikon listën e këngëve që do të mbajë albumi i ri

më 4.2017 - Syri

Dua Lipa  do të hedh së shpejti do të hedh në treg albumin e saj të parë. Gjatë ditës së djeshme këngëtarja me origjinë shqiptare prezantuar me fansat të gjitha këngët që do të mbajë albumi i saj. E para...

Dua Lipa publikon listën e këngëve të albumit të parë

më 4.2017 - Almakos

Dua Lipa ka kohë që ka paralajmëruar publikimin e albumit të parë muzikor. Këngëtarja tashmë ka zbuluar edhe titujt e këngëve që do të përmbajë albumi debutues. E para në këtë listë është kënga “Lost In...

Dua Lipa publikon hitin e radhës në bashkëpunim me Miguel

më 4.2017 - Periskopi

Këngëtarja e njohur shqiptare, me famë botërore, Dua Lipa sot ka publikuar projektin e saj më të ri ‘Lost in your light’, Ajo në këtë këngë vjen në bashkëpunim bashkëpunim me Miguel, shkruan Periskopi....

‘Lost in your light’ publikohet nga Dua Lipa dhe Miguel

më 4.2017 - Gazeta Monitor

Ka disa ditë që e kanë paralajmëruar. E dueti mes Dua Lipa dhe Miguel sapo u publikua në kanalin Youtube, shkruan lajmi.net Ky projekt që quhet ‘Lost in your light’ është lansuar vetëm në versionin audio...

Dua Lipa konfirmon listën e këngëve të albumit

më 4.2017 - Koha.net

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa së shpejti do të publikojë albumin e saj të parë. Por, sot ajo ka publikuar listën e këngëve që do të përmbajë albumi “Dua Lipa”, transmeton Koha.net. Këtë e ka bërë një ditë...

Çiljeta konfirmon duetin me Trim Jetullahun

më 4.2017 - Telegrafi

Këngëtarja shqiptare, Çiljeta, ka konfirmuar projektin e ri. Ajo ka publikuar trailerin e projetit të ri i cili është një bashkëpunim me reperin kosovar, Trim Jetullahun. Lexo po ashtu: Lajmet e fundit...

Dua Lipa paralajmëron këngën e re me këngëtarin amerikan

më 4.2017 - Portalb

Ylli i pop muzikës, Dua Lipa ka paralajmëruar këngën e re përmes rrjeteve sociale, të cilën do ta sjellë në bashkëpunim. “Lost In Your Light” titullohet kënga e saj e re, transmeton Koha.net. Këtë këngë...

Çiljeta konfirmon duetin me këngëtarin kosovar…

më 4.2017 - OraInfo

Çiljeta po vjen me duet. Këngëtarja nga Shqipëria ka bashkuar forcat me këngëtarin Trimi Jetullahu dhe shumë shpejt do e sjellin këngën ‘Bubu’, shkruan lajmi.net Tashmë, është lansuar edhe premiera e klipit...

Ja kur do të publikohet dueti mes Dua Lipas dhe Miguel

më 4.2017 - GazetaBlic

Dua Lipa, nuk po ka të ndalur sa i përket realizimit të këngëve të reja. Ajo tashmë e ka gati duetin me Miguel, këngëtar shumë i njohur në SHBA, shkruan lajmi.net Fjala është për këngën ‘Lost in your light’...

Çiljeta konfirmon duetin me këngëtarin kosovar

më 4.2017 - Zeri

Çiljeta po vjen me duet. Këngëtarja nga Shqipëria ka bashkuar forcat me këngëtarin Trimi Jetullahu dhe shumë shpejt do e sjellin këngën ‘Bubu’, shkruan lajmi.net Tashmë, është lansuar edhe premiera e klipit...

Çiljeta konfirmon duetin me këngëtarin kosovar

më 4.2017 - Lajmi.net

Çiljeta po vjen me duet. Këngëtarja nga Shqipëria ka bashkuar forcat me këngëtarin Trimi Jetullahu dhe shumë shpejt do e sjellin këngën ‘Bubu’, shkruan lajmi.net Tashmë, është lansuar edhe premiera e klipit...

Çiljeta vjen në duet me këtë këngëtar

më 4.2017 - 10minuta

Këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga rikthehet me një projekt të ri. Këtë herë ajo vjen me një duet. Madje siq mësojmë Çiljeta vjen në duet me këngëtarin Trim Jetullahu. Dyshja ka publikuar edhe trailerin...

Dua Lipa paralajmëron këngën e re me këngëtarin amerikan

më 4.2017 - Koha.net

Ylli i pop muzikës, Dua Lipa ka paralajmëruar këngën e re përmes rrjeteve sociale, të cilën do ta sjellë në bashkëpunim. “Lost In Your Light” titullohet kënga e saj e re, transmeton Koha.net. Këtë këngë...

Trimi dhe Çiljeta bashkojnë forcat

më 4.2017 - Koha.net

Reperi i ri kosovar Trim Jetullahu ka njoftuar se shumë shpejt do të vijë me një bashkëpunim me këngëtaren e njohur Çiljeta. Pas disa këngëve solo, ky është bashkëpunimi i parë i Trimit. Ai ka publikuar...

Çiljeta konfirmon duetin me Trim Jetullahun

më 4.2017 - Almakos

Këngëtarja shqiptare, Çiljeta, ka konfirmuar projektin e ri. Ajo ka publikuar trailerin e projetit të ri i cili është një bashkëpunim me reperin kosovar, Trim Jetullahun. Lexo po ashtu: Projekti titullohet...

Ja kur do të publikohet dueti mes Dua Lipas dhe Miguel

më 4.2017 - Lajmi.net

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa, nuk po ka të ndalur sa i përket realizimit të këngëve të reja. Ajo tashmë e ka gati duetin me Miguel, këngëtar shumë i njohur në SHBA, shkruan lajmi.net Fjala...

Dua Lipa paralajmëron këngën e re me këngëtarin amerikan

më 4.2017 - Tetova Sot

Ylli i pop muzikës, Dua Lipa ka paralajmëruar këngën e re përmes rrjeteve sociale, të cilën do ta sjellë në bashkëpunim. “Lost In Your Light” titullohet kënga e saj e re,. Këtë këngë ajo e sjell me artistin...

Çiljeta konfirmon duetin me këngëtarin kosovar

më 4.2017 - Tetova Sot

Çiljeta po vjen me duet. Këngëtarja nga Shqipëria ka bashkuar forcat me këngëtarin Trimi Jetullahu dhe shumë shpejt do e sjellin këngën ‘Bubu’. Tashmë, është lansuar edhe premiera e klipit që duket të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK