http://kariera.mk

Kryeprokurori Llalla thotë se droga e sekuestruar asgjësohet jo sipas ligjit

më 4.2017 - Lajmi.net

Kryeprokurori Adriatik Llalla, ka deklaruar se organi i akuzës nuk ka pasur bashkëpunimin e duhur nga ana e Policisë së Shtetit në lidhje me goditjen dhe asgjësimin e lëndës narkotike në vend. Llalla,...

Kryeprokurori Llalla thotë se droga e sekuestruar asgjësohet jo sipas ligjit

më 4.2017 - Zhurnal

Tiranë, 21 prill - Kryeprokurori Adriatik Llalla, ka deklaruar se organi i akuzës nuk ka pasur bashkëpunimin e duhur nga ana e Policisë së Shtetit në lidhje me goditjen dhe asgjësimin e lëndës narkotike...

Kryeprokurori Llalla thotë se droga e sekuestruar asgjësohet jo sipas ligjit

më 4.2017 - Koha.net

Kryeprokurori Adriatik Llalla, ka deklaruar se organi i akuzës nuk ka pasur bashkëpunimin e duhur nga ana e Policisë së Shtetit në lidhje me goditjen dhe asgjësimin e lëndës narkotike në vend. Llalla,...

Llalla: Policia shmang prokurorinë nga asgjësimi i drogës

më 4.2017 - Telegrafi

Prokurori i Përgjithshëm Adriatik Llalla ka shprehur shqetësimin e tij për nivelin e ulët të identifikimit të trafikantëve të lëndëve narkotike në vend nga ana e institucioneve ligjzbatuese. “Është shqetësues...

Ministri Vasili: Të ashpërsohen ndjekjet penale për kriminelët, të ruhet sekreti hetimor

më 4.2017 - Standard

Në takimin me kryeprokurorin e Përgjithshëm, ministri i Drejtësisë, Petrit Vasili ka premtuar mbështetjen e plotë të qeverisë në luftën kundër trafikimit të lëndëve narkotike, për të cilën nuk do tetë...

Ministri Vasili: Të ashpërsohen ndjekjet penale për kriminelët, të ruhet sekreti hetimor

më 4.2017 - Syri

Në takimin me kryeprokurorin e Përgjithshëm, ministri i Drejtësisë, Petrit Vasili ka premtuar mbështetjen e plotë të qeverisë në luftën kundër trafikimit të lëndëve narkotike, për të cilën nuk do tetë...

Vasili: Të ashpërsohen politikat penale për kriminelët, prokurorët të ruajnë sekretet e hetimit

më 4.2017 - Gazeta Express

Në takimin me kryeprokurorin e Përgjithshëm, ministri i Drejtësisë, Petrit Vasili ka premtuar mbështetjen e plotë të qeverisë në luftën kundër trafikimit të lëndëve narkotike, për të cilën nuk do tetë...

Kryeprokurori LLalla: Zbulimi i kultivimit dhe trafikimit të kanabisit në nivel të ulët

më 4.2017 - RTSH

Kryeprokurori shqiptar Adriatik Llalla, ka shprehur shqetësimin për nivelin e ulët të zbulueshmërisë së kultivimit dhe trafikimit të kanabisit, por edhe mbajtjen jashtë të prokurorëve në procesin e asgjësimit...

Vasili dhe Llalla: Kanabisi, problem

më 4.2017 - Top Channel

Ministri i Drejtësisë, Petrit Vasili dhe Prokurori i Përgjithshëm, Adriatik Llalla, deklaruan se trafikimi i lëndëve narkotike mbetet një problem për vendin tonë. “Trafikimi i lëndëve narkotike është problem...

Vasili kritika prokurorëve:  Mos nxirrni sekretin hetimor

më 4.2017 - Shqiptarja

Ministri i Drejtësisë, Petrit Vasili, kritikoi prokurorët për nxjerrjen e sekretit hetimor të dosjeve të rëndësishme kriminale. Vasili tha se në momentin kur dosja bëhet "pronë" e publikut e vërteta deformohet...

Ministri Vasili: Të ashpërsohen ndjekjet penale për kriminelët, të ruhet sekreti hetimor

më 4.2017 - Opozita

Në takimin me kryeprokurorin e Përgjithshëm, ministri i Drejtësisë, Petrit Vasili ka premtuar mbështetjen e plotë të qeverisë në luftën kundër trafikimit të lëndëve narkotike, për të cilën nuk do tetë...

"Shpërthen" Adriatik Llalla: Është asgjësuar drogë në mënyrë të paligjshme

më 4.2017 - Shekulli

Kryeprokurori Adriatik Llalla ka ngritur sot shqetësimin e mos thirrjes së prokurorëve në asgjësimin e drogës në mbarë vendit. Lalla theksoi se procedura e asgjësimit duhet të bëhet në prani të një prokurori,...

Kultivimi dhe trafikimi i kanabisit në vend

më 4.2017 - ABC News

Kultivimi dhe trafikimi i kanabisit mbetet shqetësim kryesor i Prokurorit të Përgjithshëm Adriatik Llalla. Pas një takimi me ministrin e Drejtësisë Petrit Vasili shefi i organit të akuzës ka konsideruar...

Kanabisi, Llalla: Droga e sekuestruar asgjësohet jo sipas ligjit

më 4.2017 - Gazeta Shqip

Kryeprokurori Adriatik Llalla, ka deklaruar se organi i akuzës nuk ka pasur bashkëpunimin e duhur nga ana e Policisë së Shtetit në lidhje me goditjen dhe asgjësimin e lëndës narkotike në vend. Llalla,...

Kryeprokurori Llalla: Policia përjashton prokurorët gjatë asgjesimit të lëndës narkotike, zbulueshmëria e ulët

më 4.2017 - Standard

Prokurori i Përgjithshëm Adriatik Llalla në një konferencë për shtyp me ministrin e Drejtësisë, Petrit Vasili shprehu sot disa nga problematikat me të cilat ndeshen prokurorët gjatë punës së tyre. Kryeprokurori...

Llalla: Policia shmang prokurorinë nga asgjësimi i drogës

më 4.2017 - Almakos

Prokurori i Përgjithshëm Adriatik Llalla ka shprehur shqetësimin e tij për nivelin e ulët të identifikimit të trafikantëve të lëndëve narkotike në vend nga ana e institucioneve ligjzbatuese. “Është shqetësues...

Llalla shuplakë për kanabisin: Policia nuk i përfshin prokurorët

më 4.2017 - NOA

Kryeprokurori Adriatik Llalla sheh si problem shqetësues kultivimin e lëndëve narkotike, ndërsa i jep një shuplakë të fortë policisë lidhur me bashkëpunimin mes dy institucioneve. Ai ngriti si shqetësim...

Llalla: Droga nuk asgjësohet sipas ligjit, po na anashkalojnë

më 4.2017 - Mapo

Ministri i Drejtësisë, Petrit Vasili dhe Prokurori i Përgjithshëm, Adriatik Llalla, deklaruan se trafikimi i lëndëve narkotike mbetet një problem për vendin tonë. “Trafikimi i lëndëve narkotike është problem...

Lufta ndaj kanabisit, Llalla: Pse përjashtohen prokurorët?

më 4.2017 - Albeu

Prokurori i Përgjithshëm, Adriatik Llalla ditën e sotme ka reaguar në lidhje me mosthirrjen e prokurorëve në asgjësimin e sasive narkotike të kapura në vend. “Prokurorët nuk përfshihen në procesin e asgjësimit...

Droga, Llalla sulmon dhe policinë e Xhafajt, Vasili i mban anën

më 4.2017 - Te Sheshi

Kryeprokurori Llalla është riaktivizuar sërish në kritikat e tij, deri dhe akuzat ndaj politicë, duke qenë jo si për koiçidencë, në një gjatësi vale me LSI-së. Shefi i akuzës shqiptare, me në krah kreun...

Llalla sulm ndaj policisë: Ka sasi të mëdha kultivimi lëndësh narkotike

më 4.2017 - Sot News

Prokurori i Përgjithshëm Adriatik Llalla ka ngritur shqetësimin për fenomenin e sasive të mëdha të kultivimit të kanabisit në vendin tonë. Gjatë një konference për shtyp së bashku me ministrin e Drejtësisë...

Llalla lëshon 'bombën': Policia përjashton prokurorët kur asgjëson drogën

më 4.2017 - Gazeta Express

Prokurori i Përgjithshëm Adriatik Llalla ka folur sot rreth problematikave me të cilat ndeshen prokurorët gjatë punës së tyre. Gjatë fjalës së tij në takimin me ministrin e Drejtësisë, Llalla u ndal në...

Llalla ‘ashpërson’ gjuhën: Asgjësimi i kanabisit do bëhet në prani të prokurorit, penalizime për shkelësit

më 4.2017 - BalkanWeb

TIRANE- Kryeprokurori Adriatik Llala duke marrë shkas nga rastet e shumta të sekuestrimit të lëndëve narkotike në vendin tonë, deklaroi se tashmë procedura e asgjësimit do të bëhet në prani të një prokurori....

Llalla sulmon policinë: Po fshehin drogën, asgjësimi bëhet pa praninë e prokurorisë

më 4.2017 - Syri

Prokurori i Përgjithshëm Adriatik Llalla ka ngritur shqetësimin për fenomenin e sasive të mëdha të kultivimit të kanabisit në vendin tonë. Gjatë një konference për shtyp së bashku me ministrin e Drejtësisë...

Hashashi, Prokurori i Përgjithshëm goditje të fortë Policisë së Shtetit

më 4.2017 - Opinion

Prokurori i Përgjithshëm Adriatik Llalla në një konferencë për përbashkët me ministrin e Drejtësisë, Petrit Vasili ka bërë një deklaratë të fortë ndaj Policinë e Shtetit në lidhje me sasinë e madhe të...

Llalla: Kanabisi shqetësim, prokurorët përjashtohen nga asgjesimi

më 4.2017 - Ora news

Kreu i Prokurorisë së Përgjithsme Adriatik Llalla ka ngritur shqetësimin mbi nivelin e ulët të zbulueshmërisë së autorëve të të kultivimit dhe trafikimit të kanabisit. Po kështu Llalla denoncoi dhe mbajtjen...

Llalla: Policia përjashton prokurorët kur asgjëson drogën

më 4.2017 - Shqiptarja

-Prokurori i Përgjithshëm në një konferencë për shtyp me ministrin e Drejtësisë, Petrit Vasili shprehu sot disa nga problematikat me të cilat ndeshen prokurorët gjatë punës së tyre.

Llalla: Policia përjashton prokurorët kur asgjëson drogën

më 4.2017 - Shqiptarja

-Prokurori i Përgjithshëm në një konferencë për shtyp me ministrin e Drejtësisë, Petrit Vasili shprehu sot disa nga problematikat me të cilat ndeshen prokurorët gjatë punës së tyre.

Kryeprokurori Llalla jep alarmin: Krimi organizuar dhe narkotizmi problem, asgjesimi i drogës pa praninë e prokurorit

më 4.2017 - Standard

Kreu i Prokurorisë së Përgjithshme, Adriatik Llalla gjatë një takimi me Ministrin e Drejtësisë, Petrit Vasili ngriti shqetësimin se denoncimet për korrupsion kanë pësuar rënie të ndjeshme. Llalla tha gjithashtu...

Llalla sulmon policinë: Prokurorët nuk përfshihen në asgjësimin e drogës. Provat zhduken në mënyrë të paligjshme

më 4.2017 - Lexo

Ministri i Drejtësisë, Petrit Vasili dhe prokurori i Përgjithshëm, Adriatik Llalla, deklaruan se trafikimi i lëndëve narkotike mbetet një problem për vendin tonë. Por Prokurori i Përgjithshëm, Adriatik...

Llalla sulmon policinë: Prokurorët nuk përfshihen në asgjësimin e drogës. Provat zhduken në mënyrë të paligjshme

më 4.2017 - Java News

Ministri i Drejtësisë, Petrit Vasili dhe prokurori i Përgjithshëm, Adriatik Llalla, deklaruan se trafikimi i lëndëve narkotike mbetet një problem për vendin tonë. Por Prokurori i Përgjithshëm, Adriatik...

Kanabisi, Llalla: Droga e sekuestruar asgjësohet jo sipas ligjit

më 4.2017 - 24 ore

Kryeprokurori Adriatik Llalla, ka deklaruar se organi i akuzës nuk ka pasur bashkëpunimin e duhur nga ana e Policisë së Shtetit në lidhje me goditjen dhe asgjësimin e lëndës narkotike në vend. Llalla,...

Ministri Vasili: Të ashpërsohen ndjekjet penale për kriminelët, të ruhet sekreti hetimor

më 4.2017 - Gazeta Telegraf

Në takimin me kryeprokurorin e Përgjithshëm, ministri i Drejtësisë, Petrit Vasili ka premtuar mbështetjen e plotë të qeverisë në luftën kundër trafikimit të lëndëve narkotike, për të cilën nuk do tetë...

SKANDALI I KANABISIT/ Kryeprokurori Llalla sulmon policinë dhe kërcënon me burg

më 4.2017 - Opozita

Prokurori i Përgjithshëm Adriatik Llalla ka ngritur shqetësimin për fenomenin e sasive të mëdha të kultivimit të kanabisit në vendin tonë. Gjatë një konference për shtyp së bashku me ministrin e Drejtësisë...

MD Vasili u thotë prokurorëve “mos nxirrni sekretin hetimor”

më 4.2017 - Illyria

“Sekreti hetimor s’mund të jetë pronë e publikut dhe as një kuriozi tjetër që mund ta përdorë atë për të gjithë qëllimet” tha ministri Petrit Vasili Ministri i Drejtësisë, Petrit Vasili, kritikoi prokurorët...

Llalla denoncon mospërfshirjen e prokurorëve në asgjesimin e drogës

më 4.2017 - Illyria

Kreu i Prokurorisë së Përgjithsme Adriatik Llalla ka ngritur shqetësimin mbi nivelin e ulët të zbulueshmërisë së autorëve të të kultivimit dhe trafikimit të kanabisit Po kështu Llalla denoncoi dhe mbajtjen...

Kryeprokurori Llalla “lëshon bombën”: Droga e kapur, asgjësohet në kundërshtim me ligjin

më 4.2017 - LajmiFundit

Prokurori i përgjithshëm Adriatik Llalla ka lëshuar sot një deklaratë të fortë në lidhje me asgjësimin e sasive të drogës që kapen cdo ditë nga policia në Shqipëri. LLalla ka thënë se ka mjaft informacione...

Llalla ‘ashpërson’ gjuhën: Asgjësimi i kanabisit do bëhet në prani të prokurorit, penalizime për shkelësit

më 4.2017 - Gazeta Telegraf

Kryeprokurori Adriatik Llala duke marrë shkas nga rastet e shumta të sekuestrimit dhe asgjësimit të lëndëve narkotike, deklaroi se tashmë procedura e asgjësimit do të bëhet në prani të një prokurori. Ai...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK