http://kariera.mk

Rritet vlera e kompanisë Samsung edhe për një miliard dollarë

para 12 muajve - Indeks online

Prodhuesi më i madh botëror i telefonave të mençur, kompania jugkoreane Samsung ka shtuar të premten në tregun e vet vlerën për më shumë se një miliard dollarë, pasi investuesit përshëndetën reaksionin...

Rritet vlera e kompanisë Samsung edhe për një miliard dollarë

para 12 muajve - GazetaBlic

Prodhuesi më i madh botëror i telefonave të mençur, kompania jugkoreane Samsung ka shtuar të premten në tregun e vet vlerën për më shumë se një miliard dollarë, pasi investuesit përshëndetën reaksionin...

Rritet vlera e kompanisë Samsung edhe për një miliard dollarë

para 12 muajve - Arbresh

Prodhuesi më i madh botëror i telefonave të mençur, kompania jug-koreane Samsung ka shtuar të premten në tregun e vet vlerën për më shumë se një miliard dollarë, pasi investuesit përshëndetën reaksionin...

Rritet vlera e kompanisë Samsung edhe për një miliard dollarë

para 12 muajve - Gazeta e re

Prodhuesi më i madh botëror i telefonave të mençur, kompania jugkoreane Samsung ka shtuar të premten në tregun e vet vlerën për më shumë se një miliard dollarë, pasi investuesit përshëndetën reaksionin...

Rritet vlera e kompanisë Samsung edhe për një miliard dollarë

para 12 muajve - KosovaPress

Aksionet e Samsung electronic sot shënuan rritje 1,2 për qind në 2,04 milionë vona (1.797 dollarë), me çka tregu i përgjithshëm i kapitalit të kompanisë është shtuar për rreth 1.300 miliardë vona, transmeton...

Fitimi i Volkswagen rritet 28 për qind

më 4.2017 - Tetova Sot

Fitimi operues i kompanisë së automobilave Volkswagen ka shënuar ngritje në tremujorin e parë të këtij viti 28 për qind në shkallë vjetore. Në këtë mënyrë fitimi operativ i grupit ka arritur 4,4 miliardë...

Fitimi i Volkswagen rritet 28 për qind

më 4.2017 - Arbresh

Fitimi operues i kompanisë së automobilave Volkswagen ka shënuar ngritje në tremujorin e parë të këtij viti 28 për qind në shkallë vjetore. Në këtë mënyrë fitimi operativ i grupit ka arritur 4,4 miliardë...

Fitimi i Volkswagen rritet 28 për qind

më 4.2017 - Gazeta e re

Fitimi operues i kompanisë së automobilave Volkswagen ka shënuar ngritje në tremujorin e parë të këtij viti 28 për qind në shkallë vjetore. Në këtë mënyrë fitimi operativ i grupit ka arritur 4,4 miliardë...

Fitimi i Volkswagen rritet 28 për qind

më 4.2017 - KosovaPress

Në këtë mënyrë fitimi operativ i grupit ka arritur 4,4 miliardë euro në çerekun deri në fund të marsit, në krahasim me 3,4 miliardë në të njëjtën periudhë të vitit të kaluar, njoftoi Volkswagen. Analistët...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK