http://kariera.mk

Blen byrek, por shokohet nga ajo që gjen brenda

më 4.2017 - GazetaBlic

NJË QYTETAR KA BLERË BYREK NË NJË BYREKTORE NË ELBASAN, POR KA SHTANGUR NGA AJO QË KA GJETUR BRENDA TIJ. “Përshëndetje JOQ! Bleva byrek në një byrektore këtu pranë universitetit në Elbasan dhe siç duket...

Blen byrek në Elbasan, por shokohet nga ajo që gjen brenda

më 4.2017 - Lajm

Një qytetar ka blerë byrek në një byrektore në Elbasan, por ka shtangur nga ajo që ka gjetur brenda tij. “Përshëndetje JOQ! Bleva byrek në një byrektore këtu pranë universitetit në Elbasan dhe siç duket...

Blen byrek me spinaq në Elbasan, qytetari vë duart në kokë nga ajo që sheh

më 4.2017 - LajmiFundit

Shpeshherë marrim këshilla që të mos konsumojmë ushqime nga fast-food-et apo byrektoret, e megjithatë ndonjëherë kur je në hall dhe ndodhesh gjithë ditën jashtë shtëpisë detyrohesh të ushqehesh me ushqime...

Elbasan/ Djali blen byrek, por shokohet nga ajo që gjen brenda

më 4.2017 - ElbasaniPlus

Një qytetar ka blerë byrek në një byrektore në Elbasan, por ka shtangur nga ajo që ka gjetur brenda tij. “Përshëndetje JOQ! Bleva byrek në një byrektore këtu pranë universitetit në Elbasan dhe siç duket...

VIDEO/ Blen byrek në Elbasan, por shokohet nga ajo që gjen brenda

më 4.2017 - Lexo

Një qytetar ka blerë byrek në një byrektore në Elbasan, por ka shtangur nga ajo që ka gjetur brenda tij. “Përshëndetje! Bleva byrek në një byrektore këtu pranë universitetit në Elbasan dhe siç duket kishte...

Blen byrek në Elbasan, por shokohet nga ajo që gjen brenda

më 4.2017 - Tetova Sot

Një qytetar ka blerë byrek në një byrektore në Elbasan, por ka shtangur nga ajo që ka gjetur brenda tij. “Përshëndetje JOQ! Bleva byrek në një byrektore këtu pranë universitetit në Elbasan dhe siç duket...

Shokuese, bleu byrek por brenda gjeti një vidë të ndryshkur

më 4.2017 - NOA

Një qytetar ka blerë byrek, në një byrektore në Elbasan, por është tmerruar nga ajo që gjeti brenda. Ai ka dërguar një mesazh, shoqëruar edhe me foto në redaksinë e JOQ, ku shkruan: “Bleva byrek në një...

Ble byrek në Elbasan, por shokohet nga ajo që gjen brenda

më 4.2017 - Gazeta Express

Një qytetar ka blerë byrek në një byrektore në Elbasan, por ka shtangur nga ajo që ka gjetur brenda tij. "Përshëndetje JOQ! Bleva byrek në një byrektore këtu pranë universitetit në Elbasan dhe siç duket...

Studenti i uritur në Elbasan shkon të blejë byrek pranë universitetit, ajo që gjen brenda e shokon!

më 4.2017 - LajmiFundit

Një raportim vjen në faqen JOQ nga një qytetar i cili ka shkuar të blejë byrek në një byrektore në Elbasan, por ka shtangur nga ajo që ka gjetur brenda tij. “Përshëndetje JOQ! Bleva byrek në një byrektore...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK