http://kariera.mk

Horoskopi ditor, e shtunë 22 prill 2017

më 4.2017 - Portalb

Dashi Dite shume e favorshme ka për te qene kjo e sotmja për te gjithë ata qe janë ne një lidhje. Do i zgjidhni sa hap e mbyll sytë disa mosmarrëveshje te vogla dhe do i shihni gjerat me optimizëm. Beqaret...

HOROSKOPI/ E premte – 21 prill 2017

më 4.2017 - Opozita

DASHI 21. mars – 20. prill Merkuri, planeti i komunikimit, dialogut dhe fjalëve do e beje jetën tuaj ne çift shume me te bukur sot. Nuk do keni as mosmarrëveshjen me te vogël me njeri-tjetrin dhe do ndiheni...

Horoskopi, 21 prill 2017

më 4.2017 - Shekulli

Dashi 21/3 - 20/4 Yjet parashikojnë një ditë të begatë për ata që gëzojnë një marrëdhënie. Edhe beqarët paraqiten të parezistueshëm sot duke tërhequr vëmendjen e të gjithëve. Demi 21/4 - 21/5 Për ata që...

Horoskopi sot, ju lë pa fjalë

më 4.2017 - Iliria News

Dashi – Urani do ndikoje shume negativisht tek jeta juaj ne çift gjate kësaj dite kështu qe mosmarrëveshjet dhe zënkat me partnerin do shtohen edhe me shume. Beqaret do jene mjaft realiste dhe nuk do bëjnë...

Horoskopi, 21 prill 2017

më 4.2017 - Indeks online

Horoskopi për sot: Dashi – Urani do ndikoje shume negativisht tek jeta juaj ne çift gjate kësaj dite kështu qe mosmarrëveshjet dhe zënkat me partnerin do shtohen edhe me shume. Beqaret do jene mjaft realiste...

Horoskopi sot do t'ju befasojë

më 4.2017 - Gazeta Express

Horoskopi për ditën e sotme, e premte 21 prill 2017 Dashi - Urani do ndikoje shume negativisht tek jeta juaj ne çift gjate kësaj dite kështu qe mosmarrëveshjet dhe zënkat me partnerin do shtohen edhe me...

Horoskopi, 21 prill 2017

më 4.2017 - Arbresh

Dashi – Urani do ndikoje shume negativisht tek jeta juaj ne çift gjate kësaj dite kështu qe mosmarrëveshjet dhe zënkat me partnerin do shtohen edhe me shume. Beqaret do jene mjaft realiste dhe nuk do bëjnë...

Horoskopi sot do t’ju befasojë

më 4.2017 - Gazeta Monitor

Horoskopi për ditën e sotme, e premte 21 prill 2017 Dashi – Urani do ndikoje shume negativisht tek jeta juaj ne çift gjate kësaj dite kështu qe mosmarrëveshjet dhe zënkat me partnerin do shtohen edhe me...

Rrethi i Nostradamusit, i cili e tregon me saktësi të ardhmen

më 4.2017 - Gazeta Express

Parashikimet e tij janë realizuar dhe janë duke u realizuar edhe sot e kësaj dite. Michelle De Notre Dame, apo thjesht, Nostradamus, ishte astrolog, mjek dhe alkimist, por në botë u bë i njohur me parashikimet...

Horoskopi për ditën e sotme, e premte 21 prill 2017

më 4.2017 - Syri

Dashi - Urani do ndikoje shume negativisht tek jeta juaj ne çift gjate kësaj dite kështu qe mosmarrëveshjet dhe zënkat me partnerin do shtohen edhe me shume. Beqaret do jene mjaft realiste dhe nuk do bëjnë...

Horoskopi ditor, e premte 21 prill 2017

më 4.2017 - Lajme.al

Dashi Urani do ndikoje shume negativisht tek jeta juaj ne çift gjate kësaj dite kështu qe mosmarrëveshjet dhe zënkat me partnerin do shtohen edhe me shume. Beqaret do jene mjaft realiste dhe nuk do bëjnë...

Horoskopi ditor, e premte 21 prill 2017

më 4.2017 - Portalb

Dashi Urani do ndikoje shume negativisht tek jeta juaj ne çift gjate kësaj dite kështu qe mosmarrëveshjet dhe zënkat me partnerin do shtohen edhe me shume. Beqaret do jene mjaft realiste dhe nuk do bëjnë...

HOROSKOPI/ E enjte 20 prill 2017

më 4.2017 - Opozita

Dashi – Merkuri, planeti i komunikimit, dialogut dhe fjalëve do e beje jetën tuaj ne çift shume me te bukur sot. Nuk do keni as mosmarrëveshjen me te vogël me njeri-tjetrin dhe do ndiheni te përmbushur....

Horoskopi sot për disa shenja nuk ka lajme të mira! Lexo shenjën tënde

më 4.2017 - GazetaBlic

Lexo shenjën tënde Dashi Ju te dashuruarit keni për te pasur jetën qe keni ëndërruar gjithmonë gjate kësaj dite. Do i shtoni dozat e fantazisë dhe do dashuroheni me më shume pasion se me pare. Beqaret...

E pabesueshme çka thotë horoskopi për ju sot

më 4.2017 - Gazeta Express

Lexo shenjën tënde Dashi Ju te dashuruarit keni për te pasur jetën qe keni ëndërruar gjithmonë gjate kësaj dite. Do i shtoni dozat e fantazisë dhe do dashuroheni me më shume pasion se me pare. Beqaret...

Horoskopi, 20 prill 2017

më 4.2017 - Arbresh

Dashi – Merkuri, planeti i komunikimit, dialogut dhe fjalëve do e beje jetën tuaj ne çift shume me te bukur sot. Nuk do keni as mosmarrëveshjen me te vogël me njeri-tjetrin dhe do ndiheni te përmbushur....

Horoskopi për datën 20 Prill 2017 Çfarë parashikojnë yjet për ju

më 4.2017 - Shqiptarja

Mësoni si parashikohet të jetë dita juaj për sot. Dashi Ju te dashuruarit keni për te pasur jetën qe keni ëndërruar gjithmonë gjate kësaj dite. Do i shtoni dozat e fantazisë dhe do dashuroheni me më shume...

Horoskopi sot për disa shenja nuk ka lajme të mira! Lexo shenjën tënde

më 4.2017 - Periskopi

Lexo shenjën tënde Dashi Ju te dashuruarit keni për te pasur jetën qe keni ëndërruar gjithmonë gjate kësaj dite. Do i shtoni dozat e fantazisë dhe do dashuroheni me më shume pasion se me pare. Beqaret...

Ja çka ka parashikuar horoskopi për ju sot!

më 4.2017 - Gazeta Monitor

Lexoje shenjën tënde: Dashi – Merkuri, planeti i komunikimit, dialogut dhe fjalëve do e beje jetën tuaj ne çift shume me te bukur sot. Nuk do keni as mosmarrëveshjen me te vogël me njeri-tjetrin dhe do...

Horoskopi për ditën e sotme, e enjte 20 prill 2017

më 4.2017 - Syri

Dashi - Merkuri, planeti i komunikimit, dialogut dhe fjalëve do e beje jetën tuaj ne çift shume me te bukur sot. Nuk do keni as mosmarrëveshjen me te vogël me njeri-tjetrin dhe do ndiheni te përmbushur....

FATI YT SOT/ HOROSKOPI 20 PRILL 2017

më 4.2017 - Lexo

Dashi Ju te dashuruarit keni për te pasur jetën qe keni ëndërruar gjithmonë gjate kësaj dite. Do i shtoni dozat e fantazisë dhe do dashuroheni me më shume pasion se me pare. Beqaret me ne fund do ndihen...

Horoskopi ditor, e enjte 20 prill 2017

më 4.2017 - Lajme.al

Dashi Merkuri, planeti i komunikimit, dialogut dhe fjalëve do e beje jetën tuaj ne çift shume me te bukur sot. Nuk do keni as mosmarrëveshjen me te vogël me njeri-tjetrin dhe do ndiheni te përmbushur....

Horoskopi ditor, e enjte 20 prill 2017

më 4.2017 - Portalb

Dashi Merkuri, planeti i komunikimit, dialogut dhe fjalëve do e beje jetën tuaj ne çift shume me te bukur sot. Nuk do keni as mosmarrëveshjen me te vogël me njeri-tjetrin dhe do ndiheni te përmbushur....

Horoskopi, 19 prill 2017

më 4.2017 - Indeks online

Dashi 21/3 - 20/4 Duhet t’i rezistoni impulsit për të rënë në sy tek partneri. Meritat dhe aftësitë tuaja do të dalin në pah pa qenë nevoja të sforcoheni për të bërë përshtypje. Demi 21/4 - 21/5 Korrektësia...

Horoskopi për ditën e stome, 19 prill 2017

më 4.2017 - BalkanWeb

Dashi 21 Mars – 20 Prill Nëse do t’i besoni ndonjë rastësie të fatit, do të arrini të mos e ngadalësoni ritmin e punës. Ndoshta fati do të ndërhyjë! Edhe pse jo gjithmonë ia dilni të qëndroni në një hap...

Horoskopi, 19 prill 2017

më 4.2017 - Arbresh

Dashi – Ju te dashuruarit keni për te pasur jetën qe keni ëndërruar gjithmonë gjate kësaj dite. Do i shtoni dozat e fantazisë dhe do dashuroheni me më shume pasion se me pare. Beqaret me ne fund do ndihen...

Horoskopi sot jep lajme të mira, mësojeni për çfarë bëhet fjalë

më 4.2017 - Gazeta Express

Horoskopi për ditën e sotme, e mërkurë 19 prill 2017 Dashi - Ju te dashuruarit keni për te pasur jetën qe keni ëndërruar gjithmonë gjate kësaj dite. Do i shtoni dozat e fantazisë dhe do dashuroheni me...

Horoskopi për ditën e sotme, e mërkurë 19 prill 2017

më 4.2017 - Syri

Dashi - Ju te dashuruarit keni për te pasur jetën qe keni ëndërruar gjithmonë gjate kësaj dite. Do i shtoni dozat e fantazisë dhe do dashuroheni me më shume pasion se me pare. Beqaret me ne fund do ndihen...

Horoskopi ditor, e mërkurë 19 prill 2017

më 4.2017 - Lajme.al

Dashi Ju te dashuruarit keni për te pasur jetën qe keni ëndërruar gjithmonë gjate kësaj dite. Do i shtoni dozat e fantazisë dhe do dashuroheni me më shume pasion se me pare. Beqaret me ne fund do ndihen...

Horoskopi ditor, e mërkurë 19 prill 2017

më 4.2017 - Portalb

Dashi Ju te dashuruarit keni për te pasur jetën qe keni ëndërruar gjithmonë gjate kësaj dite. Do i shtoni dozat e fantazisë dhe do dashuroheni me më shume pasion se me pare. Beqaret me ne fund do ndihen...

Ekspertja: Bëhuni të pasur duke shkruar letra falenderimi për…

më 4.2017 - Opinion

Paraja është një nga fjalët më të përmedura, të dashura, të urryera, tema më e njohur për njeriun. Megjithatë, edhe pse ne i përdorim paratë çdo ditë të jetës sonë, rrallë pyesim veten sesi mendojmë për...

Horoskopi – 18 prill 2017

më 4.2017 - Gazeta Shqip

DASHI Sot do t’i shikoni gjërat me një sy tjetër në raport me partnerin. Mund të përgatisni dhe surpriza për njëri tjetrin. Në aspektin financiar do të jeni me fat. DEMI Nuk do të keni një komunikim të...

Horoskopi, 18 prill 2017

më 4.2017 - Indeks online

Dashi 21/3 - 20/4 Një ditë mjaft produktive dhe me plot angazhime interesante kjo e sotmja për ju të dashuruarit. Beqarët nuk do ndihen të kënaqur nga takimet që do realizojnë prandaj do qëndrojnë ende...

Horoskopi, 18 prill 2017

më 4.2017 - Arbresh

Dashi – Për pjesën me te madhe te çifteve, gjerat do ecin me se miri sot ne jetën sentimentale. Do e dëgjoni me kujdes partnerin dhe nuk do bëni asgjë sipas mendjes suaj. Beqaret nuk duhet te dalin ne...

Ja çka thotë horoskopi për ju sot

më 4.2017 - Gazeta Monitor

Lexo shenjën tënde Dashi Sot do bëni te pamundurën për te gjetur zgjidhje te mira për problemet qe ju kane dale ne çift dhe do ndiheni me te qete. Beqaret duhet t’i bëjnë sytë katër ne çdo moment sepse...

Ja çfarë thotë horoskopi për ju sot!

më 4.2017 - Gazeta Monitor

Lexoje shenjën tënde: Dashi – Për pjesën me te madhe te çifteve, gjerat do ecin me se miri sot ne jetën sentimentale. Do e dëgjoni me kujdes partnerin dhe nuk do bëni asgjë sipas mendjes suaj. Beqaret...

Horoskopi për ditën e sotme, e martë 18 prill 2017

më 4.2017 - Syri

Dashi - Për pjesën me te madhe te çifteve, gjerat do ecin me se miri sot ne jetën sentimentale. Do e dëgjoni me kujdes partnerin dhe nuk do bëni asgjë sipas mendjes suaj. Beqaret nuk duhet te dalin ne...

Horoskopi, 18 prill 2017

më 4.2017 - Lajm

Dashi – Për pjesën me te madhe te çifteve, gjerat do ecin me se miri sot ne jetën sentimentale. Do e dëgjoni me kujdes partnerin dhe nuk do bëni asgjë sipas mendjes suaj. Beqaret nuk duhet te dalin ne...

Horoskopi, e martë 18 Prill 2017

më 4.2017 - Java News

Dashi Për pjesën me te madhe te çifteve, gjerat do ecin me se miri sot ne jetën sentimentale. Do e dëgjoni me kujdes partnerin dhe nuk do bëni asgjë sipas mendjes suaj. Beqaret nuk duhet te dalin ne përfundime...

Horoskopi ditor, e martë 18 prill 2017

më 4.2017 - Lajme.al

Horoskopi ditor, e martë 18 prill 2017 Dashi Për pjesën me te madhe te çifteve, gjerat do ecin me se miri sot ne jetën sentimentale. Do e dëgjoni me kujdes partnerin dhe nuk do bëni asgjë sipas mendjes...

Horoskopi ditor, e martë 18 prill 2017

më 4.2017 - Portalb

Dashi Për pjesën me te madhe te çifteve, gjerat do ecin me se miri sot ne jetën sentimentale. Do e dëgjoni me kujdes partnerin dhe nuk do bëni asgjë sipas mendjes suaj. Beqaret nuk duhet te dalin ne përfundime...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK