http://kariera.mk

Kjo është arsyeja pse shoferët nuk i mundon vetura

më 4.2017 - Presheva Jone

Truri i shoferit e parashikon lëvizjen, duke e përgatitur kështu organizmin për shmangiet e trajektores dhe përshpejtimet, ndërkohë që pasagjeri reagon ndaj stimujve të jashtëm vetëm pasi kanë ndodhur,...

Ja arsyeja pse shoferët nuk i mundon vetura

më 4.2017 - Iliria News

Truri i shoferit e parashikon lëvizjen, duke e përgatitur kështu organizmin për shmangiet e trajektores dhe përshpejtimet, ndërkohë që pasagjeri reagon ndaj stimujve të jashtëm vetëm pasi kanë ndodhur,...

Kjo është arsyeja pse shoferët nuk i mundon vetura

më 4.2017 - Gazeta Express

​ Truri i shoferit e parashikon lëvizjen, duke e përgatitur kështu organizmin për shmangiet e trajektores dhe përshpejtimet, ndërkohë që pasagjeri reagon ndaj stimujve të jashtëm vetëm pasi kanë ndodhur,...

Kjo është arsyeja pse shoferët nuk i mundon vetura

më 4.2017 - Infokusi

Truri i shoferit e parashikon lëvizjen, duke e përgatitur kështu organizmin për shmangiet e trajektores dhe përshpejtimet, ndërkohë që pasagjeri reagon ndaj stimujve të jashtëm vetëm pasi kanë ndodhur,...

Ja arsyeja pse shoferët nuk i mundon vetura

më 4.2017 - Tetova Sot

Truri i shoferit e parashikon lëvizjen, duke e përgatitur kështu organizmin për shmangiet e trajektores dhe përshpejtimet, ndërkohë që pasagjeri reagon ndaj stimujve të jashtëm vetëm pasi kanë ndodhur,...

Kjo është arsyeja pse shoferët nuk i mundon vetura

më 4.2017 - Gazeta Monitor

Truri i shoferit e parashikon lëvizjen, duke e përgatitur kështu organizmin për shmangiet e trajektores dhe përshpejtimet, ndërkohë që pasagjeri reagon ndaj stimujve të jashtëm vetëm pasi kanë ndodhur,...

E dini pse shoferët nuk i "zë" makina?

më 4.2017 - Zhurnal

Sepse truri i shoferit e parashikon lëvizjen, duke e përgatitur kështu organizmin për shmangiet e trajektores dhe përshpejtimet, ndërkohë që pasagjeir reagon ndaj stimujve të jashtëm vetëm pasi kanë ndodhur,...

Zbulohet arsyeja pse shoferët nuk i zë makina

më 4.2017 - InfoShqip

Truri i shoferit e parashikon lëvizjen, duke e përgatitur kështu organizmin për shmangiet e trajektores dhe përshpejtimet, ndërkohë që pasagjeir reagon ndaj stimujve të jashtëm vetëm pasi kanë ndodhur,...

E dini pse shoferët nuk i zë makina?

më 4.2017 - Bota.al

Sepse truri i shoferit e parashikon lëvizjen, duke e përgatitur kështu organizmin për shmangiet e trajektores dhe përshpejtimet, ndërkohë që pasagjeir reagon ndaj stimujve të jashtëm vetëm pasi kanë ndodhur,...

Kjo është arsyeja përse shoferët nuk i mundon ngasja e makinës

më 4.2017 - Sovrani

Truri i shoferit e parashikon lëvizjen, duke e përgatitur kështu organizmin për shmangiet e trajektores dhe përshpejtimet, ndërkohë që pasagjeir reagon ndaj stimujve të jashtëm vetëm pasi kanë ndodhur,...

E dini pse shoferët nuk i zë makina?

më 4.2017 - Gazeta Monitor

Sepse truri i shoferit e parashikon lëvizjen, duke e përgatitur kështu organizmin për shmangiet e trajektores dhe përshpejtimet, ndërkohë që pasagjeir reagon ndaj stimujve të jashtëm vetëm pasi kanë ndodhur,...

Përse çdo gjë është në lëvizje?

më 4.2017 - Lajmi.net

Çdo gjë në univers është në lëvizje për shkak se ekzistojnë forcat në univers. Forca gravitacionale dhe forca elektromagnetike sigurojnë që objektet e mëdha të jenë në lëvizje, ndërsa forcat e dobëta dhe...

Përse çdo gjë është në lëvizje?

më 4.2017 - Bota.al

Çdo gjë në univers është në lëvizje për shkak se ekzistojnë forcat në univers. Forca gravitacionale dhe forca elektromagnetike sigurojnë që objektet e mëdha të jenë në lëvizje, ndërsa forcat e dobëta dhe...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK