http://kariera.mk

Deputeti shpallet i pafajshëm për vrasje, por do bëjë 7 vjet e gjysmë burg

më 4.2017 - TV Koha

Mark Frroku shpallet i pafajshëm për vrasjen e Aleksandër Kurtit. Ndërkohë që është dënuar me 7.5 vjet burg për pastrim parash, fshehje pasurie dhe ndertim te paligjshem. “Unë e ndiej vetën të pafajshëm....

Mark Frroku dënohet me 7 vite e gjysmë burg

më 4.2017 - Top Channel

Gjykata e Tiranës ka dënuar me 7 vjet e gjysmë burg Mark Frrokun, për akuzën e pastrimit të parave. Ndërkohë, gjykata e shpalli të pafajshëm ish-deputetin për akuzën e vrasjes në Belgjikë. Mark Frroku...

Mark Frroku dënohet me 7 vjet e gjysmë burgim

më 4.2017 - GazetaBlic

Gjykata e Tiranës ka dënuar me 7 vjet e gjysmë burg Mark Frrokun, për akuzën e pastrimit të parave. Ndërkohë, gjykata e shpalli të pafajshëm ish-deputetin për akuzën e vrasjes në Belgjikë. Mark Frroku...

Mark Frroku shpallet i pafajshëm për vrasjen në Belgjikë, dënohet për vepra të tjera

më 4.2017 - NOA

Ish-deputeti Mark Frroku është shpallur i pafajshëm për akuzën e vrasjes së Aleksandër Kurtit, në Belgjikë. Vendimi u mor sot nga Gjykata e Tiranës, e cila ndërkohë caktoi 7 vite e 6 muaj burg për akuzat...

Mark Frroku dënohet me 7 vjet e gjysmë burgim

më 4.2017 - Klan Kosova

Gjykata e Tiranës ka dënuar me 7 vjet e gjysmë burg Mark Frrokun, për akuzën e pastrimit të parave. Ndërkohë, gjykata e shpalli të pafajshëm ish-deputetin për akuzën e vrasjes në Belgjikë. Mark Frroku...

Dënohet me 7.6 vjet burg deputeti shqiptar, por shpallet i pafajshëm për vrasje

më 4.2017 - Zeri

Ish-deputeti Mark Frroku është shpallur i pafajshëm për vrasjen e Aleksandër Kurtit. Ndërkohë që është dënuar nga Gjykata e Tiranës me 7 vjet 6 muaj burg për akuzën e pastrimit të parave.

Dënohet me 7.6 vjet burg deputeti shqiptar, por shpallet i pafajshëm për vrasje

më 4.2017 - GazetaBlic

Ish-deputeti Mark Frroku është shpallur i pafajshëm për vrasjen e Aleksandër Kurtit. Ndërkohë që është dënuar nga Gjykata e Tiranës me 7 vjet 6 muaj burg për akuzën e pastrimit të parave.

Gjykata e Tiranës shpall të pafajshëm për vrasje ish-deputetin Mark Frroku

më 4.2017 - ABC News

Gjykata e Tiranes shpalli te pafajshem ish deputetin Mark Frroku per vrasjen e Aleksander Kurtit ne ‘99 ne Belgjike. Ne vendimin e dhene sot ne mesdite nga kjo gjykate Frroku eshte denuar me 7 vjet e 6...

I pafajshëm për vrasje: Frroku dënohet me 7.5 vite burg

më 4.2017 - Mapo

Gjykata e Tiranës e ka shpallur të pafajshëm ish–deputetin Mark Frroku për akuzën e vrasjes së Aleksandër Kurtit në Belgjikë në 1999. Por Gjykata e Tiranës ka dënuar me 7 vjet e gjysmë burg Mark Frrokun,...

I pafajshëm për vrasjen, Frroku dënohet për pastrim parash

më 4.2017 - Albeu

Gjykata ka dënuar me 7 vite e 6 muaj burg Mark Frrokun për fshehje të pasurisë dhe pastrim parash. Por mbi akuzat e vrasjes në Belgjikë, gjykata e ka shpallur të pafajshëm . Mark Frroku është shpallur...

Mark Frroku dënohet me 7.6 vite burg, por shpallet i pafajshëm për vrasjen në Belgjikë

më 4.2017 - Sot News

Ish-deputeti kristiandemokrat Mark Frroku është dënuar nga Gjykata e Tiranës me 7.6 vite burg për akuzën e pastrimit të parave, fshehjes së pasurisë dhe ndërtimit pa leje. Ndërsa sa i përket akuzës së...

Dënohet me 7.6 vjet burg deputeti shqiptar, por shpallet i pafajshëm për vrasje

më 4.2017 - Lajmi.net

Ish-deputeti Mark Frroku është shpallur i pafajshëm për vrasjen e Aleksandër Kurtit. Ndërkohë që është dënuar nga Gjykata e Tiranës me 7 vjet 6 muaj burg për akuzën e pastrimit të parave.

Mark Frroku shpallet i pafajshëm për vrasjen në Belgjikë, dënohet me 7.6 vite burg

më 4.2017 - Syri

Ish-deputeti kristiandemokrat Mark Frroku është dënuar nga Gjykata e Tiranës me 7.6 vite burg për akuzën e pastrimit të parave, fshehjes së pasurisë dhe ndërtimit pa leje. Ndërsa sa i përket akuzës së...

LAJMI I FUNDIT/ Ish- deputeti Mark Frroku dënohet me 7,6 vite burg

më 4.2017 - Gazeta Express

Ish- deputeti Mark Frroku është dënuar me 7 vite e 6 muaj burg për 3 akuzat që rëndojnë mbi të si pastrim parash, fshehje pasurie e ndërtim pa leje. Ndërkohë Frroku shpallet i pafajshëm për vrasjen në Belgjikë.

Dënohet me 7.6 vjet burg deputeti shqiptar, por shpallet i pafajshëm për vrasje

më 4.2017 - Indeks online

Ish-deputeti Mark Frroku është shpallur i pafajshëm për vrasjen e Aleksandër Kurtit. Ndërkohë që është dënuar nga Gjykata e Tiranës me 7 vjet 6 muaj burg për akuzën e pastrimit të parave.

Mark Frroku dënohet me 7 vite e gjysmë burg

më 4.2017 - Tetova Sot

Ish-deputeti Mark Frroku dënohet me 7 vjet e 6 muaj burgim. I tillë ka qenë vendimi i marrë mesditen e së premtes nga Gjykata e Tiranës, e cila e gjeti fajtor Frrokun për 3 akuza, por jo për atë të vrasjes,...

Dënohet me 7.6 vjet burg Mark Frroku por shpallet i pafajshëm për vrasje

më 4.2017 - Shekulli

Ish-deputeti Mark Frroku është shpallur i pafajshëm për vrasjen e Aleksandër Kurtit. Ndërkohë që është dënuar nga Gjykata e Tiranës me 7 vjet 6 muaj burg për akuzën e pastrimit të parave.

Mark Frroku dënohet me 7,5 vjet burg për pastrim parash, i hiqet akuza e vrasjes

më 4.2017 - Gazeta Shqip

Gjykata ka shpallur të pafajshëm ish-deputetin Mark Frroku për akuzë e vrasjes në Belgjikë, por e ka dënuar atë për pastrim parash, fshehje të pasurisë dhe ndërtim pa leje

Gjykata shpall të pafajshëm për vrasje Mark Frrokun

më 4.2017 - Blitz

Gjykata e Tiranës ka shpallur të pafajshëm për vrasje ish-deputetin Mark Frroku. Frroku akuzohej për vrasjen e Aleksandër Kurtit në Belgjikë në vitin 1999. Por gjykata mori vendim që ta dënojë atë me 7...

Ish-deputeti Mark Frroku shpallet i pafajshëm për vrasje

më 4.2017 - Opinion

Ish-deputeti Mark Frroku u shpall sot i pafajshëm për akuzën e vrasjes në Belgjikë. Pas një procesi dy vjeçar, Frroku nuk u gjet fajtor për këtë akuzë. Gjykata ka vendosur ta dënojë Frrokun për akuzën...

LAJM I FUNDIT/ Gjykata merr vendimin, dënon Mark Frrokun por jo për vrasjen në Belgjikë

më 4.2017 - BalkanWeb

Gjykata ka marrë vendimin dhe ka dënuar me 7 vite e 6 muaj burg Mark Frrokun për fshehje të pasurisë dhe pastrim parash. Ndërkaq Gjykata e ka shpallur të pafajshëm për vrasjen në Belgjikë.

Dënohet me 7.6 vjet burg Mark Frroku, I hiqet akuza e vrasjes

më 4.2017 - Ora news

Gjykata e Tiranës dënon me 7 vjet 6 muaj burg ish deputetin Mark Frroku /Oranews.tv/ Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tv në Facebook dhe në Twitter

Seanca ndaj Frrokut, ish-deputeti dënohet me 7 vite e 6 muaj burg

më 4.2017 - Shqiptarja

Në seancën e mbajtur sot në Gjykatën e Krimeve të Rënda për ish-deputeti Mark Frroku është dënuar me 7 vite e 6 muaj burg. Togat e zeza e dënuan ish-deputetin për pastrim parash, ndërtim pa leje dhe fshehje...

Gjykata dënon Mark Frrokun me 7 vjet e gjysmë burg

më 4.2017 - Blitz

Gjykata e Tiranës ka dënuar me 7 vjet e gjysmë burg Mark Frrokun, për akuzën e pastrimit të parave. Trupa gjyqësore e shpalli të pafajshëm ish-deputetin për akuzën e vrasjes në Belgjikë. Mark Frroku u...

Mark Frroku dënohet me 7.6 vite burg, gjykata e shpall të pafajshëm për vrasjen në Belgjikë

më 4.2017 - Syri

Ish-deputeti Mark Frroku është dënuar me 7.6 vite burg për akuzën e pastrimit të parave, fshehjes së pasurisë dhe ndërtimit pa leje. Ndërsa sa i përket akuzës së vrasjes në Belgjikë në vitin 1999, Mark...

Dënohet me 7.6 vjet burg deputeti shqiptar, por shpallet i pafajshëm për vrasje

më 4.2017 - Infokusi

Ish-deputeti Mark Frroku është shpallur i pafajshëm për vrasjen e Aleksandër Kurtit. Ndërkohë që është dënuar nga Gjykata e Tiranës me 7 vjet 6 muaj burg për akuzën e pastrimit të parave.

Mark Frroku dënohet me 7.6 vjet burg për pastrim parash. Shpallet i pafajshëm për vrasjen në Belgjikë

më 4.2017 - Lexo

Gjykata e Tiranës ka dhenë vendimin për Mark Frrokun. Ish-deputeti shpallet i pafajshëm për vrasjen e Aleksandër Kurtit, dërkohë që është dënuar me 7.6 vjet burg për pastrim parash dhe fshehje pasurie....

Dënohet me 7.6 vjet burg deputeti shqiptar, por shpallet i pafajshëm për vrasje

më 4.2017 - Infokusi

Ish-deputeti Mark Frroku është shpallur i pafajshëm për vrasjen e Aleksandër Kurtit. Ndërkohë që është dënuar nga Gjykata e Tiranës me 7 vjet 6 muaj burg për akuzën e pastrimit të parave. Etiketa: denim DEPUTETI shqiptar

Ish-deputeti Mark Frroku dënohet me 7.6 vjet burg

më 4.2017 - Java News

Gjykata e Krimeve të Rënda ka dënuar me 7 vjet e 6 muaj burg ish-deputetin Mark Frroku. Mark Frroku është shpallur fajtor për 3 vepra penale, pastrim parash, ndërtim pa leje dhe fshehje pasurie. Ndërkohë,...

Mark Frroku dënohet me 7.6 vite burg, gjykata e shpall të pafajshëm për vrasjen në Belgjikë

më 4.2017 - Opozita

Ish-deputeti Mark Frroku është dënuar me 7.6 vite burg për akuzën e pastrimit të parave, fshehjes së pasurisë dhe ndërtimit pa leje. Ndërsa sa i përket akuzës së vrasjes në Belgjikë në vitin 1999, Mark...

Mark Frroku dënohet me 7.6 vjet burg për pastrim parash. Shpallet i pafajshëm për vrasjen në Belgjikë

më 4.2017 - Java News

Gjykata e Tiranës ka dhenë vendimin për Mark Frrokun. Ish-deputeti shpallet i pafajshëm për vrasjen e Aleksandër Kurtit, dërkohë që është dënuar me 7.6 vjet burg për pastrim parash dhe fshehje pasurie....

Dënohet Mark Frroku. Ja sa burg i dha gjykata

më 4.2017 - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm Vrasësit të Artan Cukut i doli situata nga kontrolli, ja ku gaboi 4 hours ago Kriteret si mund të gjeni punë sezonale në SHBA 4 hours ago Shpërdorim detyre dhe korrupsion, arrestohet...

Mark Frroku dënohet me 7 vjet e gjysmë burgim

më 4.2017 - Gazeta Monitor

Gjykata e Tiranës ka dënuar me 7 vjet e gjysmë burg Mark Frrokun, për akuzën e pastrimit të parave. Ndërkohë, gjykata e shpalli të pafajshëm ish-deputetin për akuzën e vrasjes në Belgjikë. Mark Frroku...

7 vite e gjysmë burg për deputetin shqiptar

më 4.2017 - Insajderi

Gjykata e Tiranës ka dënuar me 7 vjet e gjysmë burg Mark Frrokun, për akuzën e pastrimit të parave. Ndërkohë, gjykata e shpalli të pafajshëm ish-deputetin për akuzën e vrasjes në Belgjikë, njofton Top...

Gjykata dënon me 7,5 burg ish-deputetin Frroku, e shpall pa faj për vrasjen në Bruksel

më 4.2017 - Illyria

Prokuroria kërkoi 25 vjet burg për ish-deputetin kristiandemokrat aleat qeveritar i kryeministrit Edi Rama, Mark Frroku Gjykata e Tiranës e dënoi me 7 vjet e 6 muaj Mark Frrokun, ish-kryetar-deputet i...

Mark Frroku dënohet me 7 vite e gjysmë burg

më 4.2017 - 24 ore

Gjykata e Tiranës ka dënuar me 7 vjet e gjysmë burg Mark Frrokun, për akuzën e pastrimit të parave. Ndërkohë, gjykata e shpalli të pafajshëm ish-deputetin për akuzën e vrasjes në Belgjikë. Mark Frroku...

Ish-deputeti Mark Frroku është shpallur i pafajshëm për vrasjen e Aleksandër Kurtit. Ndërkohë që është dënuar nga Gjykata e Tiranës me 7 vjet 6 muaj burg për akuzën e pastrimit të parave

më 4.2017 - Sovrani

Ish-deputeti Mark Frroku është shpallur i pafajshëm për vrasjen e Aleksandër Kurtit. Ndërkohë që është dënuar nga Gjykata e Tiranës me 7 vjet 6 muaj burg për akuzën e pastrimit të parave. Facebook Twitter Google Plus

Vendimi surprizë i gjykatës së Tiranës: Mark Frroku i pafajshëm për vrasjen në Belgjikë

më 4.2017 - LajmiFundit

Gjykata e Tiranës dënon me 7 vjet e 6 muaj burg ish-deputetin Mark Frroku. Vendimi është dhënë nga gjykata e Tiranës diten e sotme, dy seanca pas pretencës së prokurorisë. Në vendimin e gjykatës thuhet...

LAJM I FUNDIT/ Gjykata merr vendimin, dënon Mark Frrokun por jo për vrasjen në Belgjikë

më 4.2017 - Gazeta Telegraf

Gjykata ka marrë vendimin dhe ka dënuar me 7 vite e 6 muaj burg Mark Frrokun për fshehje të pasurisë dhe pastrim parash. Ndërkaq Gjykata e ka shpallur të pafajshëm për vrasjen në Belgjikë. Mark Frroku...

Ish-deputeti Mark Frroku mohoi akuzat dhe e cilësoi procesin gjyqësor ndaj tij si politik

më 4.2017 - ABC News

Gjykata e Tiranës, për më shumë se dy orë dëgjoi mbrojtjen dhe pretendimet e ish-deputetit Mark Frroku, që mohoi akuzat e prokurorisë. Para gjykatës, fillimisht dhanë qëndrimin dhe arsyetimin ligjor avokatët...

Mark Frroku mohon akuzat në gjykatë: Nuk e kam njohur Aleksandër Kurtin kurrë në jetë

më 4.2017 - Shekulli

Gjykata e Tiranës ka shtyrë sërish procesin gjyqësor kundër ish-deputetit Mark Frroku, duke vendosur që gjyqi ndaj tij i radhës të zhvillohet në orën 12:15 minuta. Frroku ka thënë pas hekurave se është...

Mark Frroku flet në Gjykatë: Jam në burg padrejtësisht, pasurinë e kam të ligjshme

më 4.2017 - Tetova Sot

Ish-deputeti Mark Frrokun ka bërë mbrojtjen në Gjykatën e Tiranës, ndërsa nesër në orën 12:15 pritet që të jepet vendimi ndaj tij. Duke folur përpara trupit gjykues, Frroku e cilësoi të padrejtë qëndrimin...

Shtyhet gjyqi për Mark Frrokun, ja çfarë tha ish-deputeti në seancën e sotme

më 4.2017 - Sot News

Gjykata e Tiranës ka shtyrë sërish gjyqin për ish-deputetin Mark Frroku, duke e lënë për ditën e nesërme në orën 12:15. I pranishëm në seancën e sotme ishte i pranishëm vetë i akuzuari Frroku, i cili ka...

Akuzohet për vrasje dhe pastrim parash, gjykata vendos nesër për dënimin e Mark Frrokut

më 4.2017 - Gazeta Express

Gjykata ka vendosur që vendimi për Mark Frrokun të merret ditën e nesërme në orën 12:15. I pranishëm në seancën e sotme ishte i pranishëm edhe i akuzuari Frroku, i cili ka mohuar akuzat.  “Akuzohem prej...

Mark Frroku mohon akuzat në Gjykatë: Në burg pa të drejtë, nuk e kam njohur kurrë Aleksandër Kurtin

më 4.2017 - BalkanWeb

TIRANE – Gjykata e Tiranës ka shtyrë sërish seancën për ish-deputetin Mark Frroku, duke vendosur që gjyqi i radhës të zhvillohet nesër në 12:15. I pranishëm në këtë seancë, Frroku ka mohuar akuzat, duke...

Mbyllet seanca për Mark Frrokun Ish-deputeti:Gjykata do japi drejtësi

më 4.2017 - Shqiptarja

TIRANE- Ka përfunduar seanca gjyqësore e zhvilluar ndaj ish-deputetit Mark Frroku. Edhe gjatë kësaj seance Frroku ka kërkuar pafajësi. “Jam i pafajshëm, besoj se gjykata do japi drejtësi” , ka deklaruar...

Mark Frroku mohon akuzat: Kam punuar 16 orë në ditë për disa vite

më 4.2017 - Ora news

Gjykata ka vendosur që vendimi për Mark Frrokun të merret ditën e nesërme në orën 12:15. I pranishëm në seancën e sotme ishte i pranishëm edhe i akuzuari Frroku, i cili ka mohuar akuzat. “Akuzohen prej...

Mark Frroku flet në Gjykatë: Jam në burg padrejtësisht, pasurinë e kam të ligjshme

më 4.2017 - Syri

Ish-deputeti Mark Frrokun ka bërë mbrojtjen në Gjykatën e Tiranës, ndërsa nesër në orën 12:15 pritet që të jepet vendimi ndaj tij. Duke folur përpara trupit gjykues, Frroku e cilësoi të padrejtë qëndrimin...

Mark Frroku flet një ditë para vendimit: Jam në burg padrejtësisht, pasurinë e kam të ligjshme

më 4.2017 - Syri

Ish-deputeti Mark Frrokun ka bërë mbrojtjen në Gjykatën e Tiranës, ndërsa nesër në orën 12:15 pritet që të jepet vendimi ndaj tij. Duke folur përpara trupit gjykues, Frroku e cilësoi të padrejtë qëndrimin...

Nesër vendimi për Mark Frrokun, ish-deputeti: Akuzohem për vrasjen e një personi që nuk e kam parë kurrë

më 4.2017 - Java News

Gjykata ka vendosur që vendimi për ish-deputetin Mark Frroku të merret nesët në orën 12:15. I pranishëm në seancën e sotme ishte edhe i akuzuari Frroku, i cili ka mohuar akuzat. “ Akuzohem prej dy vjetësh...

Mbyllet seanca për Mark Frrokun, ish-deputeti: Gjykata do japi drejtësi

më 4.2017 - Lexo

Ka përfunduar seanca gjyqësore e zhvilluar ndaj ish-deputetit Mark Frroku. Edhe gjatë kësaj seance Frroku ka kërkuar pafajësi. “Jam i pafajshëm, besoj se gjykata do japi drejtësi”, ka deklaruar Frroku....

Mark Frroku mohon akuzat në Gjykatë: Në burg pa të drejtë, nuk e kam njohur kurrë Aleksandër Kurtin

më 4.2017 - Opozita

Gjykata e Tiranës ka shtyrë sërish seancën për ish-deputetin Mark Frroku, duke vendosur që gjyqi i radhës të zhvillohet nesër në 12:15. I pranishëm në këtë seancë, Frroku ka mohuar akuzat, duke u shprehur...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK