http://kariera.mk

Këtë javë dalin dy çifte, njëri prej tyre nuk është në nominim

më 4.2017 - Gazeta Express

Këtë javë priten surpriza në spektaklin e së shtunës. Lupçe është miqësuar shumë brenda shtëpisë me Danjelin dhe me Damianon, por me këtë të fundit duket se i ka më të mira relatat. Ndërsa Damiano druhet...

Përçahen çiftet në ?Big Brother?, sharje e ofendime pas krahëve

më 4.2017 - Albeu

Fiorentina-Olsi, marrëdhënia në krizë serioze E nisën lojën në shtëpinë e Big Brother si një çift mjaft i lidhur me njëri-tjetrin, por me kalimin e ditëve shfaqën probleme në marrëdhënien e tyre. Shpesh...

Lupçe-Damianos: Nëse ti del të shtunën, dal edhe unë

më 4.2017 - Syri

Lupçe është miqësuar shumë brenda shtëpisë me Danjelin dhe me Damianon, por me këtë të fundit duket se i ka më ët mira relatat. Ndërsa Damiano druhet se mund të jetë ai që do të dalë nga vota e publikut...

BB9, Damiano për Musën: Kam për ta “veshur” me presh

më 4.2017 - Gazeta Shqip

Musa e riktheu pas Damianon, duke i përmendur situatën para se ata të futeshin në shtëpinë e çifteve, duke e ngacmuar atë se si ai dhe Armela ishin bërë çift. Pas debatit, Armela i shpjegon Katerinës se...

Banorët kundër Big Brother, si i futën me zor në shtëpi

më 4.2017 - Antpress

Banorët e Big Brother kanë pakënaqësi për forormulën e re të këtij edicioni. Kei ka vënë re se mes Damianos dhe Armelës gjerat nuk janë edhe aq mirë dhe e ngacmon këtë të fundit për të vënë re reagimin...

Banorët kundër Big Brother, i futën me zor në shtëpi

më 4.2017 - Arbresh

Banorët e Big Brother kanë pakënaqësi për formulën e re të këtij edicioni. Kei ka vënë re se mes Damianos dhe Armelës gjerat nuk janë edhe aq mirë dhe e ngacmon këtë të fundit për të vënë re reagimin e...

Olsi dënohet të trajtojë mirë Fiorentinën

më 4.2017 - Telegrafi

Ndërsa Olsi dhe Fiorentina janë të shtrirë në krevat ata fillojnë të debatojnë me njëri-tjetrin, për shkak të xhelozisë së shfaqur nga kjo e fundit për partnerin e saj. Fiorentina i kërkon që të sqarohen,...

Çifti Armela-Damiano në krizë, ofendime të rënda edhe me Musën

më 4.2017 - Blitz

Musa e riktheu pas Damianon, duke i përmendur situatën para se ata të futeshin në shtëpinë e çifteve, duke e ngacmuar atë se si ai dhe Armela ishin bërë çift. Pas debatit, Armela i shpjegon Katerinës se...

Banorët kundër Big Brother, si i futën me zor në shtëpi

më 4.2017 - TV Koha

Banorët e Big Brother kanë pakënaqësi për forormulën e re të këtij edicioni. Kei ka vënë re se mes Damianos dhe Armelës gjerat nuk janë edhe aq mirë dhe e ngacmon këtë të fundit për të vënë re reagimin...

Big Brother/ Olsi dënohet të trajtojë mirë Fiorentinën

më 4.2017 - Syri

Ndërsa Olsi dhe Fiorentina janë të shtrirë në krevat ata fillojnë të debatojnë me njëri-tjetrin, për shkak të xhelozisë së shfaqur nga kjo e fundit për partnerin e saj. Fiorentina i kërkon që të sqarohen,...

Olsi dënohet të trajtojë mirë Fiorentinën

më 4.2017 - Almakos

Ndërsa Olsi dhe Fiorentina janë të shtrirë në krevat ata fillojnë të debatojnë me njëri-tjetrin, për shkak të xhelozisë së shfaqur nga kjo e fundit për partnerin e saj. Fiorentina i kërkon që të sqarohen,...

Banorët kundër Big Brother, si i futën me zor në shtëpi

më 4.2017 - OraInfo

Banorët e Big Brother kanë pakënaqësi për forormulën e re të këtij edicioni. Kei ka vënë re se mes Damianos dhe Armelës gjerat nuk janë edhe aq mirë dhe e ngacmon këtë të fundit për të vënë re reagimin...

Banorët kundër Big Brother, si i futën me zor në shtëpi

më 4.2017 - Gazeta Express

Banorët e Big Brother kanë pakënaqësi për forormulën e re të këtij edicioni. Kei ka vënë re se mes Damianos dhe Armelës gjerat nuk janë edhe aq mirë dhe e ngacmon këtë të fundit për të vënë re reagimin...

Olsi dhe Fiorentina gati të marrin valixhet, çfarë ndodhi

më 4.2017 - GazetaBlic

E nisën lojën në shtëpinë e Big Brother si një çift mjaft i lidhur me njëri-tjetrin, por me kalimin e ditëve shfaqën probleme në marrëdhënien e tyre. Shpesh Fiorentina bëhej xheloze për Olsin, por edhe...

Big Brother/ Olsi dhe Fiorentina gati të marrin valixhet, çfarë ndodhi

më 4.2017 - Gazeta Express

E nisën lojën në shtëpinë e Big Brother si një çift mjaft i lidhur me njëri-tjetrin, por me kalimin e ditëve shfaqën probleme në marrëdhënien e tyre. Shpesh Fiorentina bëhej xheloze për Olsin, por edhe...

Armela: Damianon ma ngecën

më 4.2017 - NOA

Kei ka vënë re se mes Damianos dhe Armelës gjerat nuk janë edhe aq mirë dhe e ngacmon këtë të fundit për të vënë re reagimin e saj. “Kemi ardhur me zor, jo me personin që duam. Si ma ngecën mo këtë Damianon....

Olsi dhe Fiorentina drejt ndarjes. Banorja: Unë marr valixhet dhe iki

më 4.2017 - Blitz

Olsi dhe Fiorentina kanë hyrë në Big Brother si një çift. Ata u njohën dhe pëlqyen njëri-tjetrin gjatë audicioneve të Big Brother dhe vendosën që të hynin bashkë në lojë. Fillimisht ata na dhanë përshtypjen...

Big Brother/ Olsi dhe Fiorentina gati të marrin valixhet, çfarë ndodhi

më 4.2017 - Republika

E nisën lojën në shtëpinë e Big Brother si një çift mjaft i lidhur me njëri-tjetrin, por me kalimin e ditëve shfaqën probleme në marrëdhënien e tyre. Shpesh Fiorentina bëhej xheloze për Olsin, por edhe...

Fiorentina-Olsi, marrëdhënia në krizë serioze

më 4.2017 - Indeks online

E nisën lojën në shtëpinë e Big Brother si një çift mjaft i lidhur me njëri-tjetrin, por me kalimin e ditëve shfaqën probleme në marrëdhënien e tyre. Shpesh Fiorentina bëhej xheloze për Olsin, por edhe...

Fiorentina-Olsi, marrëdhënia në krizë serioze

më 4.2017 - Telegrafi

E nisën lojën në shtëpinë e Big Brother si një çift mjaft i lidhur me njëri-tjetrin, por me kalimin e ditëve shfaqën probleme në marrëdhënien e tyre. Shpesh Fiorentina bëhej xheloze për Olsin, por edhe...

Fiorentina-Olsi, marrëdhënia në krizë serioze

më 4.2017 - 10minuta

E nisën lojën në shtëpinë e Big Brother si një çift mjaft i lidhur me njëri-tjetrin, por me kalimin e ditëve shfaqën probleme në marrëdhënien e tyre. Shpesh Fiorentina bëhej xheloze për Olsin, por edhe...

Fiorentina-Olsi, marrëdhënia në krizë serioze

më 4.2017 - GazetaBlic

E nisën lojën në shtëpinë e Big Brother si një çift mjaft i lidhur me njëri-tjetrin, por me kalimin e ditëve shfaqën probleme në marrëdhënien e tyre. Shpesh Fiorentina bëhej xheloze për Olsin, por edhe...

BB9/ Olsi vazhdon flirtin me Armelën, Fiorentina i “lëshon” një shuplakë

më 4.2017 - Republika

Olsi vazhdon të gjejë mënyra nga më të ndryshmet për të qenë sa më pranë Armelës dhe sa më larg syrit të Fiorentinës. Teksa Armela dhe Katerina ishin duke bërë dush, ai shkon në banjë dhe nis të lajë rroba,...

Fiorentina-Olsi, marrëdhënia në krizë serioze

më 4.2017 - Almakos

E nisën lojën në shtëpinë e Big Brother si një çift mjaft i lidhur me njëri-tjetrin, por me kalimin e ditëve shfaqën probleme në marrëdhënien e tyre. Shpesh Fiorentina bëhej xheloze për Olsin, por edhe...

Big Brother/ Olsi dhe Fiorentina gati të marrin valixhet, çfarë ndodhi

më 4.2017 - Bota Press

E nisën lojën në shtëpinë e Big Brother si një çift mjaft i lidhur me njëri-tjetrin, por me kalimin e ditëve shfaqën probleme në marrëdhënien e tyre. Shpesh Fiorentina bëhej xheloze për Olsin, por edhe...

Musa tregon për lidhjen para se të hynte në “Big Brother”: Ish-e dashura priste një fëmijë…

më 4.2017 - Indeks online

Musa dhe Dona po afrohen gjithnjë edhe më shumë me njëri-tjetrin. Më shumë se për lojën ata po përpiqen të njihen, madje shpesh herë edhe duke provokuar mes tyre.  Musa i ka thënë sot Donës se ai sot mund...

Big Brother/ Musa jep deklaratën shokuese: ‘Do isha baba por...’

më 4.2017 - Syri

Musa dhe Dona po afrohen gjithnjë edhe më shumë me njëri-tjetrin. Më shumë se për lojën ata po përpiqen të njihen, madje shpesh herë edhe duke provokuar mes tyre.  Musa i ka thënë sot Donës se ai sot mund...

Danjeli nga vaska: Dua edhe një “mandat” si lider

më 4.2017 - NOA

Pavarësisht shtimit të përgjegjësive dhe krijimit të konflikteve me banorët e tjerë, duke qenë në pozicionin e liderit, Danjeli kërkon të shfrytëzojë sa më shumë anët pozitive të liderit. Teksa ishte në...

BB9/ Musa jep deklaratën shokuese: Do isha baba por...

më 4.2017 - Gazeta Express

Musa dhe Dona po afrohen gjithnjë edhe më shumë me njëri-tjetrin. Më shumë se për lojën ata po përpiqen të njihen, madje shpesh herë edhe duke provokuar mes tyre.  Musa i ka thënë sot Donës se ai sot mund...

Big Brother/ Fiorentina e godet me shuplakë Olsin, shkaku është i pabesueshëm…!

më 4.2017 - Iliria News

Olsi vazhdon të gjejë mënyra nga më të ndryshmet për të qenë sa më pranë Armelës dhe sa më larg syrit të Fiorentinës. Teksa Armela dhe Katerina ishin duke bërë dush, ai shkon në banjë dhe nis të lajë rroba,...

BBA9: Musa jep deklaratën shokuese: Do isha baba por…

më 4.2017 - Arbresh

Musa dhe Dona po afrohen gjithnjë edhe më shumë me njëri-tjetrin. Më shumë se për lojën ata po përpiqen të njihen, madje shpesh herë edhe duke provokuar mes tyre. Musa i ka thënë sot Donës se ai sot mund...

BB9/ Danieli i "pangopur", kërkon edhe një "mandat" si lider

më 4.2017 - Gazeta Express

Pavarësisht shtimit të përgjegjësive dhe krijimit të konflikteve me banorët e tjerë, duke qenë në pozicionin e liderit, Danjeli kërkon të shfrytëzojë sa më shumë anët pozitive të liderit. Teksa ishte në...

Big Brother/ Fiorentina e godet me shuplakë Olsin, shkaku është i pabesueshëm...!

më 4.2017 - Syri

Olsi vazhdon të gjejë mënyra nga më të ndryshmet për të qenë sa më pranë Armelës dhe sa më larg syrit të Fiorentinës. Teksa Armela dhe Katerina ishin duke bërë dush, ai shkon në banjë dhe nis të lajë rroba,...

BB9/ Damiano ndërron taktikë, "helmon" Sidritën kundër Ervinit!

më 4.2017 - Gazeta Express

Damiano dhe Sidrita, partnerja e Ervinit, patën një bisedë të gjatë ditën e sotme me njëri-tjetrin në lidhje me debatin e javës së kaluar, por me mbi vazhdimin e lojës në shtëpi. Damiano i thotë Sidritës...

BB9/ Olsi vazhdon flirtin me Armelën, Fiorentina i "lëshon" një shuplakë

më 4.2017 - Gazeta Express

Olsi vazhdon të gjejë mënyra nga më të ndryshmet për të qenë sa më pranë Armelës dhe sa më larg syrit të Fiorentinës. Teksa Armela dhe Katerina ishin duke bërë dush, ai shkon në banjë dhe nis të lajë rroba,...

Olsin e “shqetësojnë” peshqirët, Fiorentina e godet me shuplakë

më 4.2017 - LajmiFundit

Olsi vazhdon të gjejë mënyra nga më të ndryshmet për të qenë sa më pranë Armela dhe sa më larg syrit të Fiorentinës. Teksa Armela dhe Katerina ishin duke bërë dush, ai shkon në banjë dhe nis të lajë rroba,...

Olsi shkon në banjo pas Armelës,Fiorentina e godet atë

më 4.2017 - 10minuta

Armela po pëlqehet shumë nga Olsi dhe ai po mundohet të shfrytëzoj secilin rast që të qëndroj me të. Sot teksa Armela dhe Katerina po bënin tush në banjo Olsi shkon pas tyre dhe fillon të laj rrobat mirëpo...

Big Brother/ Damiano mundohet t’i vë kundër Sidritën Ervinit

më 4.2017 - Sovrani

Damiano dhe Sidrita, partnerja e Ervinit, patën një bisedë të gjatë ditën e sotme me njëri-tjetrin në lidhje me debatin e javës së kaluar, por me mbi vazhdimin e lojës në shtëpi. Damiano i thotë Sidritës...

Big Brother, dalin në shesh të vërtetat “tronditëse”, banori: Kam një fëmijë, por…

më 4.2017 - LajmiFundit

Dona e Musa po e forcojnë gjithnjë e më tepër lidhjen e tyre, por duke përfituar se nuk e njohin edhe aq mirë njëri-tjetrin, Musa e provon Donën për ta njohur më mirë. “Po të të them që kam një fëmijë...

Big Brother/ Fiorentina bëhet xheloze për Armelën

më 4.2017 - Syri

Fiorentina ndihet xheloze për Olsin teksa e sheh që ai qëndron me Armelën, të cilën e sheh si një kundërshtare për lidhjen e saj. “Ore Olsi ndiz mikrofonin se nuk dëgjohen muhabetet pastaj mos u bej djali...

BB9/ Fiorentina më në fund e kupton, bëhet xheloze për Armelën

më 4.2017 - Gazeta Express

Fiorentina ndihet xheloze për Olsin teksa e sheh që ai qëndron me Armelën, të cilën e sheh si një kundërshtare për lidhjen e saj. “Ore Olsi ndiz mikrofonin se nuk dëgjohen muhabetet pastaj mos u bej djali...

Big Brother/ Djemtë depilojnë me ‘dhunë’ Lupçen

më 4.2017 - Syri

Lupçja është një prej banorëve që i pëlqen të vërë në lojë të tjerët, por këtë herë ai është “dhunuar” nga pjesa tjetër e banorëve. Danjeli, Damiano dhe më pas edhe Olsi, e rrëzojnë dhe e mbajnë të shtrirë...

Big Brother: Djemtë depilojnë me “dhunë” Lupçen

më 4.2017 - Telegrafi

Lupçja është një prej banorëve që i pëlqen të vërë në lojë të tjerët, por këtë herë ai është “dhunuar” nga pjesa tjetër e banorëve. Danjeli, Damiano dhe më pas edhe Olsi, e rrëzojnë dhe e mbajnë të shtrirë...

Big Brother: Djemtë depilojnë me “dhunë” Lupçen

më 4.2017 - Almakos

Lupçja është një prej banorëve që i pëlqen të vërë në lojë të tjerët, por këtë herë ai është “dhunuar” nga pjesa tjetër e banorëve. Danjeli, Damiano dhe më pas edhe Olsi, e rrëzojnë dhe e mbajnë të shtrirë...

Rrëfimi tronditës i banorit të Big Brother: Kam menduar vetëvrasjen

më 4.2017 - BalkanWeb

Musa dhe Dona janë një nga çiftet më të bukur të këtij sezoni të “Big Brother”. Duket se mes tyre ekziston me të vërtetë një ndjenjë dashurie, të cilën ata nuk e kursejnë dhe nuk e mohojnë që e kanë. Mirëpo,...

Lupçe "dhunohet" nga tre djemtë problematikë

më 4.2017 - Albeu

Lupçja është një prej banorëve të Big Brother që i pëlqen të vërë në lojë të tjerët, por këtë herë ai është “dhunuar” nga pjesa tjetër e banorëve . Danjeli, Damiano dhe më pas edhe Olsi, e rrëzojnë dhe...

Lajmi i fundit nga BB9/ Djemtë depilojnë me “dhunë” Lupçen dhe …

më 4.2017 - Lexo

Lupçja është një prej banorëve që i pëlqen të vërë në lojë të tjerët, por këtë herë ai është “dhunuar” nga pjesa tjetër e banorëve. Danjeli, Damiano dhe më pas edhe Olsi, e rrëzojnë dhe e mbajnë të shtrirë...

Big Brother/ Lupçe dhunohet nga tre djemtë problematikë

më 4.2017 - Gazeta Express

Lupçja është një prej banorëve të Big Brother  që i pëlqen të vërë në lojë të tjerët, por këtë herë ai është “dhunuar” nga pjesa tjetër e banorëve. Danjeli, Damiano dhe më pas edhe Olsi, e rrëzojnë dhe...

Musa, Donës: Kam menduar të vras veten, ti po më ndryshon

më 4.2017 - Shqiptarja

Musa i rrëfen Donës për një moment kritik të jetës së tij, para se të hynte në Big Brother. Ai i tregon se ka kaluar një periudhe shumë të vështirë psikologjike dhe fizike, madje kishte menduar edhe vetëvrasjen....

Big Brother/ Lupçe kërkon sherr me Damianon

më 4.2017 - Syri

Ndërsa janë duke biseduar në tavolinën e ngrënies, Lupçe ngacmon Damjanon se kur do të zihen ata të dy. “Nuk kemi bërë fare debat me Noçen. Kur do zihemi ne të dy, Noçe”, i thotë Lupçe Damianos, e në vend...

Të pathënat në Big Brother/ Musa habit Donën: Kam një fëmijë!

më 4.2017 - Standard

Ndonëse ata kanë pak kohë që janë lidhur brenda shtëpisë së Big Brother, Dona e Musa nuk e njohin dhe aq mirë njëri-tjetrin. Teksa fliste me partneren e tij, Musa i rrëfen asaj ka një fëmijë. “Po të të...

Të pathënat në Big Brother/ Musa habit Donën: Kam një fëmijë!

më 4.2017 - BalkanWeb

Ndonëse ata kanë pak kohë që janë lidhur brenda shtëpisë së Big Brother, Dona e Musa nuk e njohin dhe aq mirë njëri-tjetrin. Teksa fliste me partneren e tij, Musa i rrëfen asaj ka një fëmijë. “Po të të...

Donës nuk do t’i pëlqej kjo histori

më 4.2017 - Sovrani

Musa dhe Dona po afrohen gjithnjë edhe më shumë me njëri-tjetrin. Më shumë se për lojën ata po përpiqen të njihen madje shpesh herë dhe duke provokuar mes tyre.  Musa i ka thënë sot Donën se ai sot mund...

Musa shokon Donën me rrëfimin: "Kam një fëmijë..."

më 4.2017 - Albeu

Dita -ditës banorët e Big Brother po tregojnë detaje nga jeta e tyre paras e të bëheshin pjesë e realty show-t. Pas rrëfimit të tij mbi momentet kritike të jetës së tij, që detyroi Musën të mendojë për...

“BB9”, Musa, Donës: Kam menduar të vras veten, ti po më ndryshon

më 4.2017 - Gazeta Shqip

Musa i rrëfen Donës për një moment kritik të jetës së tij, para se të hynte në Big Brother. Ai i tregon se ka kaluar një periudhe shumë të vështirë psikologjike dhe fizike, madje kishte menduar edhe vetëvrasjen....

Dalin në shesh të vërtetat e banorit të BB: “Kam një fëmijë…”

më 4.2017 - Opinion

Dona e Musa po e forcojnë gjithnjë e më tepër lidhjen e tyre, por duke përfituar se nuk e njohin edhe aq mirë njëri-tjetrin, Musa e provon Donën për ta njohur më mirë. “Po të të them që kam një fëmijë...

Musa tregon për lidhjen para se të hynte në Big Brother: Ish-e dashura priste një fëmijë…

më 4.2017 - Blitz

Musa dhe Dona po afrohen gjithnjë edhe më shumë me njëri-tjetrin. Më shumë se për lojën ata po përpiqen të njihen madje shpesh herë dhe duke provokuar mes tyre.  Musa i ka thënë sot Donën se ai sot mund...

Shkundet Big Brother/ Banori rrëfen se ka një fëmijë, rrezikohet çifti

më 4.2017 - Gazeta Express

Dita -ditës banorët e Big Brother po tregojnë detaje nga jeta e tyre paras e të bëheshin pjesë e realty show-t. Pas rrëfimit të tij mbi momentet kritike të jetës së tij, që detyroi Musën të mendojë për...

Musa tregon periudhën e vështirë: "Mendova të vrisja veten para se të hyja në BB"

më 4.2017 - Albeu

Një prej banorëve të Big Brohter ka rrëfyer një të vërtetë të hidhur ng ajeta e tij. Musa i rrëfen Donës për një moment kritik të jetës së tij, para se të hynte në Big Brother. Ai i tregon se ka kaluar...

“Big Brother”, Musa-Donës: Kam menduar të vras veten, ti po më ndryshon

më 4.2017 - Gazeta Shqip

Musa i rrëfen Donës për një moment kritik të jetës së tij, para se të hynte në Big Brother. Ai i tregon se ka kaluar një periudhe shumë të vështirë psikologjike dhe fizike, madje kishte menduar edhe vetëvrasjen....

Kush është banori i Big Brother që tentoi të vrasë veten

më 4.2017 - Zeri

Një prej banorëve të Big Brohter ka rrëfyer një të vërtetë të hidhur ng ajeta e tij. Musa i rrëfen Donës për një moment kritik të jetës së tij, para se të hynte në Big Brother. Ai i tregon se ka kaluar...

Musa- Donës: Kam menduar të vras veten, ti po më ndryshon

më 4.2017 - NOA

Musa i rrëfen Donës për një moment kritik të jetës së tij, para se të hynte në Big Brother. Ai i tregon se ka kaluar një periudhe shumë të vështirë psikologjike dhe fizike, madje kishte menduar edhe vetëvrasjen....

Musa, Donës: Kam menduar të vras veten, ti po më ndryshon

më 4.2017 - Telegrafi

Musa i rrëfen Donës për një moment kritik të jetës së tij, para se të hynte në Big Brother. Ai i tregon se ka kaluar një periudhe shumë të vështirë psikologjike dhe fizike, madje kishte menduar edhe vetëvrasjen....

Big Brother/ Musa habit Donën: Kam një fëmijë!

më 4.2017 - LajmiFundit

Një rrëfim shokues vjen nga një banorë i shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Bëhet fjalë për Musan. Ai bashkë me Donën, nuk e njohin dhe aq mirë njëri-tjetrin. Teksa fliste me partneren e tij, Musa i rrëfen...

BIG DEGJENERIMI / Ja se si banorja heq nga barku fëmijën

më 4.2017 - Opozita

Dona e Musa po e forcojnë gjithnjë e më tepër lidhjen e tyre, por duke përfituar se nuk e njohin edhe aq mirë njëri-tjetrin, Musa e provon Donën për ta njohur më mirë. “Po të të them që kam një fëmijë...

Trondit banori i Big Brother, rrëfen momentin kritik kur ka dashur të bëjë vetëvrasje

më 4.2017 - Syri

Një prej banorëve të Big Brohter ka rrëfyer një të vërtetë të hidhur ng ajeta e tij. Musa i rrëfen Donës për një moment kritik të jetës së tij, para se të hynte në Big Brother. Ai i tregon se ka kaluar...

Kush është banori i Big Brother që tentoi të vrasë veten

më 4.2017 - Gazeta Express

Një prej banorëve të Big Brohter ka rrëfyer një të vërtetë të hidhur ng ajeta e tij. Musa i rrëfen Donës për një moment kritik të jetës së tij, para se të hynte në Big Brother. Ai i tregon se ka kaluar...

Musa, Donës: Kam menduar të vras veten, ti po më ndryshon

më 4.2017 - Lajm

Musa i rrëfen Donës për një moment kritik të jetës së tij, para se të hynte në Big Brother. Ai i tregon se ka kaluar një periudhe shumë të vështirë psikologjike dhe fizike, madje kishte menduar edhe vetëvrasjen....

Musa, Donës: Kam menduar të vras veten, ti po më ndryshon

më 4.2017 - Almakos

Musa i rrëfen Donës për një moment kritik të jetës së tij, para se të hynte në Big Brother. Ai i tregon se ka kaluar një periudhe shumë të vështirë psikologjike dhe fizike, madje kishte menduar edhe vetëvrasjen....

Kush është banori i Big Brother që tentoi të vrasë veten

më 4.2017 - Tetova Sot

Një prej banorëve të Big Brohter ka rrëfyer një të vërtetë të hidhur ng ajeta e tij. Musa i rrëfen Donës për një moment kritik të jetës së tij, para se të hynte në Big Brother. Ai i tregon se ka kaluar...

Kush është banori i Big Brother që tentoi të vrasë veten

më 4.2017 - Infokusi

Një prej banorëve të Big Brohter ka rrëfyer një të vërtetë të hidhur ng ajeta e tij. Musa i rrëfen Donës për një moment kritik të jetës së tij, para se të hynte në Big Brother. Ai i tregon se ka kaluar...

Rrëfimi tronditës i Musës: “Kam menduar vetëvrasjen por dashuria për Donën më bën të ndihem mirë!”

më 4.2017 - Blitz

Musa dhe Dona janë një nga çiftet më të bukur të këtij sezoni të Big Brother. Duket se mes tyre ekziston me të vërtetë një ndjenjë dashurie të cilën ata nuk e kursejnë dhe nuk e mohojnë që e kanë. Mirëpo,...

Olsi flirton me Armelën në dush, por reagimi i saj e zhgënjen

më 4.2017 - Albeu

Armela ndodhet me Kein në dush , por kjo e fundit mbaron punë dhe largohet e në vend të saj futet Olsi . Olsi nis të ngacmojë Armelën . Ai i hedh ujë dhe më pas i kërkon falje me shaka. Ngacmimet vazhdojnë...

‘BigPortokalli’, banorët sjellin skena plot humor brenda shtëpisë

më 4.2017 - Syri

Humori zhvendoset nga Portokallia në Big Brother dhe aktorët janë banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Ata e quajtën spektaklin e mbrëmjes “BigPortokalli” dhe skenat në të ishin me të vërtetë...

Kush është banori i Big Brother që tentoi të vrasë veten

më 4.2017 - Republika

Një prej banorëve të Big Brohter ka rrëfyer një të vërtetë të hidhur ng ajeta e tij. Musa i rrëfen Donës për një moment kritik të jetës së tij, para se të hynte në Big Brother. Ai i tregon se ka kaluar...

E papritur/ 'Portokalli' zvendoset në 'Big Brother'

më 4.2017 - Gazeta Express

Humori zhvendoset nga Portokallia në Big Brother dhe aktorët janë banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Ata e quajtën spektaklin e mbrëmjes “BigPortokalli” dhe skenat në të ishin me të vërtetë...

Shumë ankesa në Big Brother

më 4.2017 - Sovrani

Danjeli e ka marrë seriozisht pozicionin e liderit të shtëpisë për këtë javë dhe deri tani, në ndryshim nga Lupçja nuk ka dashur të krijojë debate në shtëpi, të paktën për pjesën e gatimit. Edhe një ankesë...

Sa çift i bukur!

më 4.2017 - Sovrani

Damiano i kujton Keit dhe Musës se dje ka bërë muajin e parë që është njohur me Armelën dhe se kjo duhet festuar. Musa është dakort dhe ka shprehur edhe se çfarë mendon t’i bëjë dhuratë Donës kur të festojnë...

E papritur/ ‘Portokalli’ zvendoset në ‘Big Brother’

më 4.2017 - Bota Press

Humori zhvendoset nga Portokallia në Big Brother dhe aktorët janë banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Ata e quajtën spektaklin e mbrëmjes “BigPortokalli” dhe skenat në të ishin me të vërtetë...

Lider në Big Brother apo në…

më 4.2017 - Sovrani

Danjeli e ka marrë seriozisht pozicionin e liderit të shtëpisë për këtë javë dhe deri tani, në ndryshim nga Lupçja nuk ka dashur të krijojë debate në shtëpi, të paktën për pjesën e gatimit. Edhe një ankesë...

Damiano i ‘përvishet’ Keit: Mos ma ngacmo Armelën, ik shporru!

më 4.2017 - BalkanWeb

Nuk kanë të sosur diskutimet dhe ‘përplasjet’ mes banorëve brenda shtëpisë së Big Brother. Pavarësisht se në disa raste janë tensione, kjo e sotmja ka qenë disi me shaka. Damianos dhe Armelës të përgjumur...

“Big Brother”, Dona i thotë Musës: Qelbës i vogël që të dua shumë

më 4.2017 - Gazeta Shqip

Musa e Dona vazhdojnë me lojërat e zakonshme të dashurisë në krevatin e tyre. Musa thotë se është kurioze të bëjë një bisedë me Donën kur ajo të jetë serioze dhe me nerva, por nuk ja ka dalë mbanë deri...

Damiano: Mos ma ngacmoni Armelën

më 4.2017 - Sovrani

Damianos dhe Armelës të përgjumur në krevat u është bashkuar edhe Kei që flet në distancë më Musanë. Ajo i thotë atij, se ndryshe nga Armela, që me shaka e quan “llafazane”, Dona është e urtë, flet pak...

Si shprehen dashuritë në Big Brother/ Dona, Musës: Qelbës i vogël që të dua shumë

më 4.2017 - BalkanWeb

Musa e Dona vazhdojnë me lojërat e zakonshme të dashurisë në krevatin e tyre. Musa thotë se është kurioze të bëjë një bisedë me Donën kur ajo të jetë serioze dhe me nerva, por nuk ja ka dalë mbanë deri...

Nuk përmbahet më çifti Musa -Dona, puthje të gjata në krevat dhe…

më 4.2017 - LajmiFundit

I cilësuar si një nga çiftet më romantikë të krijuar brenda shtëpisë së Big Brother, Musa dhe Dona janë më afër se kushdo tjetër nga çiftet në Big Brother. Mes lotësh ata kanë shpërthyer në përqafime e...

Plas në “BB”, Armela po bënte dush, shkon Olsi dhe situata…

më 4.2017 - LajmiFundit

Armela ndodhet me Kein në dush, por kjo e fundit mbaron punë dhe largohet e në vend të saj futet Olsi. Olsi nis të ngacmojë Armelën. Ai i hedh ujë dhe më pas i kërkon falje me shaka. Ngacmimet vazhdojnë...

Fiorentina këshillon Olsin dhe Ervinin: Shmangni Damianon

më 4.2017 - NOA

Fiorentina mendon se dënimi që mori Olsi me Ervinin duhet t’u shërbejë atyre si mësim për të ndryshuar sjellje ndaj provokimeve të Damianos. Ajo fton ata që të ruajnë qetësinë dhe të shmangin debatet e...

Big Brother 9, Fiorentina “nuhat” flirtet e Olsit: Me kë po më tradhton?

më 4.2017 - Telegrafi

Pas dushit dhe ngacmimeve me Armelën, Olsi del për cigare me Fiorentinën, ku kjo e fundit nuk ja kursen vërejtjet. Ajo është e mërzitur se Olsi i ka bërtitur një natë më parë. Lexo po ashtu: Të gjitha...

Nuk përmbahet më çifti Musa -Dona, puthje të gjata në krevat dhe…

më 4.2017 - Bota Press

I cilësuar si një nga çiftet më romantikë të krijuar brenda shtëpisë së Big Brother, Musa dhe Dona janë më afër se kushdo tjetër nga çiftet në Big Brother.

Big Brother/ Përçahen Olsi dhe Fiorentina, ajo e akuzon atë: Me kë po më tradhton? Ti je ...

më 4.2017 - Syri

Shakaja gjysma e së vërtetës dhe ajo që nisi si me shaka mes Olsit dhe Fiorentinës për xhelozitë dhe tradhtinë, përfundoi në debat mes tyre. “Mbrëmë të kam thënë ik shih punët e tua se isha në kulmin e...

Big Brother 9, Fiorentina “nuhat” flirtet e Olsit: Me kë po më tradhton?

më 4.2017 - Almakos

Pas dushit dhe ngacmimeve me Armelën, Olsi del për cigare me Fiorentinën, ku kjo e fundit nuk ja kursen vërejtjet. Ajo është e mërzitur se Olsi i ka bërtitur një natë më parë. Lexo po ashtu: “Pse më bërtite?...

BB9/ Fiorentina "nuhat" flirtet e Olsit: Me kë po më tradhton?

më 4.2017 - Gazeta Express

Pas dushit dhe ngacmimeve me Armelën, Olsi del për cigare me Fiorentinën, ku kjo e fundit nuk ja kursen vërejtjet. Ajo është e mërzitur se Olsi i ka bërtitur një natë më parë. “Pse më bërtite? Unë nuk...

BB9/ Përçahen Olsi dhe Fiorentina: Ti je egoist

më 4.2017 - Gazeta Express

Shakaja gjysma e së vërtetës dhe ajo që nisi si me shaka mes Olsit dhe Fiorentinës për xhelozitë dhe tradhtinë, përfundoi në debat mes tyre. “Mbrëmë të kam thënë ik shih punët e tua se isha në kulmin e...

BB9/ Damiano "mbush" me komplimenta Armelën...

më 4.2017 - Gazeta Express

Pas stërvitjes së mëngjesit, një pjesë e banorëve u drejtohen dusheve për t’u larë. Mes tyre është edhe Armela, që është futur në dush bashkë me Kein, ndërkohë që Fotini dhe Damiano i shohin nga jashtë....

BB9/ Olsi vazhdon flirtin me Armelën, këtë herë në dush...ja çfarë thotë ajo!

më 4.2017 - Gazeta Express

Armela ndodhet me Kein në dush, por kjo e fundit mbaron punë dhe largohet e në vend të saj futet Olsi. Olsi nis të ngacmojë Armelën. Ai i hedh ujë dhe më pas i kërkon falje me shaka. Ngacmimet vazhdojnë...

Olsi flirton me Armelën në dush

më 4.2017 - Blitz

Pas stërvitjes së mëngjesit, një pjesë e banorëve u drejtohen dusheve për t’u larë. Mes tyre është edhe Armela, që është futur në dush bashkë me Kein, ndërkohë që Fotini dhe Damiano i shohin nga jashtë....

Klanet brenda Big Brother/ Fiorentina këshillon Olsin dhe Ervinin: Shmangni Damianon

më 4.2017 - BalkanWeb

TIRANE- Fiorentina mendon se dënimi që mori Olsi me Ervinin duhet t’u shërbejë atyre si mësim për të ndryshuar sjellje ndaj provokimeve të Damianos. Ajo fton ata që të ruajnë qetësinë dhe të shmangin debatet...

Damiano: Mos ma ngacmoni Armelën

më 4.2017 - AlbPortali

Loading... Damianos dhe Armelës të përgjumur në krevat u është bashkuar edhe Kei që flet në distancë më Musanë. Ajo i thotë atij, se ndryshe nga Armela, që me shaka e quan “llafazane”, Dona është e urtë,...

Puthje, epsh dhe lot në Big Brother

më 4.2017 - GazetaBlic

Po vazhdon spektakli në Big Brother Albania 9. Një ndër çiftet e shtëpisë më të madhe televizive është mes Donës dhe Musës. Këta të fundit kanë pasur një mëngjes të përlotur, por edhe shkëmbim puthjesh...

Djemtë e dënuar kthehen në shtëpi, partneret u hidhen në qafë

më 4.2017 - Albeu

Ervini , Olsi dhe Damiano kanë përfunduar dënimin dhe janë lejuar nga Vëllai i Madh që të rikthehen në shtëpinë e çifteve. E para që i vëre që u kthyen është Fiorentina, e cila vërsulet drejt Olsit. Ndërsa...

Fiorentina akuzon Olsin: Mendon vetëm për vete

më 4.2017 - AlbPortali

Loading... Shakaja gjysma e së vërtetës dhe ajo që nisi si me shaka mes Olsit dhe Fiorentinës për xhelozitë dhe tradhtinë, përfundoi në debat mes tyre. “Mbrëmë të kam thënë ik shih punët e tua se isha...

Puthje, epsh dhe lot në Big Brother

më 4.2017 - Indeks online

Po vazhdon spektakli në Big Brother Albania 9. Një ndër çiftet e shtëpisë më të madhe televizive është mes Donës dhe Musës. Këta të fundit kanë pasur një mëngjes të përlotur, por edhe shkëmbim puthjesh...

Banori i BB jep shpjegimin e tij interesant: Ja pse tradhtojnë femrat

më 4.2017 - Opinion

“Pse tradhtojnë femrat?!”- kjo është një prej pyetjeve më të dëgjuara të kohëve të fundit. Në çdo shoqëri është diskutuar të paktën një herë për arsyet që shtyjnë një femër të tradhtojnë. Ndryshe nga meshkujt...

Puthje dhe lot në Big Brother

më 4.2017 - Arbresh

Po vazhdon spektakli në Big Brother Albania 9. Një ndër çiftet e shtëpisë më të madhe televizive është mes Donës dhe Musës. Këta të fundit kanë pasur një mëngjes të përlotur, por edhe shkëmbim puthjesh...

Një mëngjes me puthje dhe lot mes Donës dhe Musës/VIDEO

më 4.2017 - Shqiptarja

Dona dhe Musa është një ndër çiftet e krijuara nga Big Brother. Mesa duket “Vëllai i Madh” ka bërë zgjedhjen e duhur, pasi çifti duket shumë i dashuruar. Së bashku me njëri- tjetrin ata kanë pasur një...

Puthje, epsh dhe lot në Big Brother

më 4.2017 - Tetova Sot

Po vazhdon spektakli në Big Brother Albania 9. Një ndër çiftet e shtëpisë më të madhe televizive është mes Donës dhe Musës. Këta të fundit kanë pasur një mëngjes të përlotur, por edhe shkëmbim puthjesh...

Puthje, epsh dhe lot në Big Brother

më 4.2017 - Infokusi

Po vazhdon spektakli në Big Brother Albania 9. Një ndër çiftet e shtëpisë më të madhe televizive është mes Donës dhe Musës. Këta të fundit kanë pasur një mëngjes të përlotur, por edhe shkëmbim puthjesh...

Puthje e përlotje mes Donës dhe Musës

më 4.2017 - Telegrafi

Po vazhdon spektakli në Big Brother Albania 9. Një ndër çiftet e shtëpisë më të madhe televizive është mes Donës dhe Musës. Këta të fundit kanë pasur një mëngjes të përlotur, por edhe shkëmbim puthjesh...

Puthje, epsh dhe lot në Big Brother

më 4.2017 - Periskopi

Po vazhdon spektakli në Big Brother Albania 9. Një ndër çiftet e shtëpisë më të madhe televizive është mes Donës dhe Musës. Këta të fundit kanë pasur një mëngjes të përlotur, por edhe shkëmbim puthjesh...

Damiano dhe Armela futin në "rreth" çiftin lider

më 4.2017 - Albeu

Damiano është rikthyer me energji dhe këshilla të reja për Armelën pas përfundimit të dënimit të vendosur nga Big Brother. I shtrirë në krevat me Armelën, ai e porosit atë në lidhje me raportet që duhet...

Ervini kritikon Fiorentinën dhe Olsi e mbështet: Ti i kthen kurrizin partnerit

më 4.2017 - Blitz

Olsi, Damiano dhe Ervini e kanë përfunduar dënimin e tyre dhe tashmë nuk janë më të izoluar. Me ardhjen e tyre në shtëpi, Fiorentina ka “përveshur mëngët” dhe u ka dhënë Ervinit dhe Olsit disa këshilla...

Big Brother/ Të gjithë stërviten, por e gjeni dot çfarë bën Fiorentina

më 4.2017 - Syri

Ky mëngjes ka vënë në lëvizje banorët e shtëpisë së Big Brother. Banorët u zgjuan me stërvitje sot, ku të gjithë u përfshinë në gjimnastikën e mëngjesit, përveç Fiorentinës. Më pas, edhe Damiano u tërhoq....

Big Brother/ Të gjithë stërviten, por e gjeni dot çfarë bën Fiorentina

më 4.2017 - Gazeta Express

Ky mëngjes ka vënë në lëvizje banorët e shtëpisë së Big Brother. Banorët u zgjuan me stërvitje sot, ku të gjithë u përfshinë në gjimnastikën e mëngjesit, përveç Fiorentinës. Më pas, edhe Damiano u tërhoq....

Puthje e përlotje mes Donës dhe Musës

më 4.2017 - Almakos

Po vazhdon spektakli në Big Brother Albania 9. Një ndër çiftet e shtëpisë më të madhe televizive është mes Donës dhe Musës. Këta të fundit kanë pasur një mëngjes të përlotur, por edhe shkëmbim puthjesh...

Big Brother /Sidrita zbulon çfarë i kanë bërë në burg Olsit dhe Ervinin Damianos

më 4.2017 - Syri

Sidrita dhe Fiorentina diskutojnë së bashku rikthimin në shtëpi të dy partnerëve të tyre, Olsit me Ervinin. Ato flasin për dënimin dhe si ja kanë kaluar ata dy në “burgun” e Big Brotherit dhe sjellja që...

Big Brother/ Musa dhe Dona shpërthejnë në lotë

më 4.2017 - OraInfo

Ata janë një nga çiftet më romantikë të krijuar brenda shtëpisë së Big Brother. Ky mëngjes i ka gjetur të përqafur dhe me lotë në sy Mosën dhe Donën. Këto momente afrimiteti tregojnë për një lidhje me...

Big Brother/ Musa dhe Dona shpërthejnë në lotë

më 4.2017 - Gazeta Express

Ata janë një nga çiftet më romantikë të krijuar brenda shtëpisë së Big Brother. Ky mëngjes i ka gjetur të përqafur dhe me lotë në sy Mosën dhe Donën. Këto momente afrimiteti tregojnë për një lidhje me...

Damiano nuk harron, përgatit sulmin e radhës për Ervinin

më 4.2017 - Albeu

Damiano dhe Kei janë veçuar nga pjesa tjetër e banorëve dhe bisedojnë rreth ditëve që ai ka kaluar i izoluar vetëm me dy djemtë e tjerë. “Një çik me Olsin fola sot. I thashë merre si të duash, shok-vëlla...

Armela e Damiano thurin planet, ndërtojnë strategjinë për në vijim

më 4.2017 - Blitz

Damiano është rikthyer me energji dhe këshilla të reja për Armelën pas përfundimit të dënimit të vendosur nga Big Brother. I shtrirë në krevat me Armelën, ai e porosit atë në lidhje me raportet që duhet...

Big Brother/ Damiano dhe Armela futin në 'rreth' çiftin lider

më 4.2017 - Gazeta Express

Damiano është rikthyer me energji dhe këshilla të reja për Armelën pas përfundimit të dënimit të vendosur nga Big Brother. I shtrirë në krevat me Armelën, ai e porosit atë në lidhje me raportet që duhet...

Big Brother/ Musa dhe Dona shpërthejnë në lotë

më 4.2017 - Bota Press

Ata janë një nga çiftet më romantikë të krijuar brenda shtëpisë së Big Brother. Ky mëngjes i ka gjetur të përqafur dhe me lotë në sy Mosën dhe Donën. Këto momente afrimiteti tregojnë për një lidhje me ndjena për çiftin

Musa i shpjegon Benardit se përse tradhtojnë femrat

më 4.2017 - Telegrafi

Po vazhdon spektakli në Big Brother Albania 9. Mbrëmë kanë debatuar dy prej protagonistëve në ‘shtëpinë” më të madhe televizive shqiptare. Musa morri guximin të luajë rolin e analistit dhe i shpjegoi Bernardit...

Big Brother, sherri Ervini-Damiano në gjykatë, motra e banorit: Do mbajnë përgjegjësi

më 4.2017 - BalkanWeb

Sherri dhe përplasjet mes konkurenteve të ‘Big Brother’, Ervinit, Olsit dhe Damianos duket se i ka kapërcyer kufijtë e një loje. Motra e Ervinit, Edjola, tregon se gjërat kanë degraduar në kërcënime dhe...

Musa i shpjegon Benardit se përse tradhtojnë femrat

më 4.2017 - Almakos

Po vazhdon spektakli në Big Brother Albania 9. Mbrëmë kanë debatuar dy prej protagonistëve në ‘shtëpinë” më të madhe televizive shqiptare. Musa morri guximin të luajë rolin e analistit dhe i shpjegoi Bernardit...

BB9: Damiano nuk harron, përgatit sulmin e radhës për Ervinin

më 4.2017 - Arbresh

Damiano dhe Kei janë veçuar nga pjesa tjetër e banorëve dhe bisedojnë rreth ditëve që ai ka kaluar i izoluar vetëm me dy djemtë e tjerë. “Një çik me Olsin fola sot. I thashë merre si të duash, shok-vëlla...

Big Brother/ Damiano gati tjeter sulm ndaj Ervinit, nuk ia harron inatet e vjetra

më 4.2017 - Syri

Damiano dhe Kei janë veçuar nga pjesa tjetër e banorëve dhe bisedojnë rreth ditëve që ai ka kaluar i izoluar vetëm me dy djemtë e tjerë. “Një çik me Olsin fola sot. I thashë merre si të duash, shok-vëlla...

BB9-Damiano nuk harron, përgatit sulmin e radhës për Ervinin

më 4.2017 - OraInfo

Damiano dhe Kei janë veçuar nga pjesa tjetër e banorëve dhe bisedojnë rreth ditëve që ai ka kaluar i izoluar vetëm me dy djemtë e tjerë. “Një çik me Olsin fola sot. I thashë merre si të duash, shok-vëlla...

Damiano-Keit: Fola edhe me Olsin, Ervinin nuk e fal

më 4.2017 - AlbPortali

Loading... Damiano dhe Kei janë veçuar nga pjesa tjetër e banorëve dhe bisedojnë rreth ditëve që ai ka kaluar i izoluar vetëm me dy djemtë e tjerë. “Një çik me Olsin fola sot. I thashë merre si të duash,...

BB9/ Damiano nuk harron, përgatit sulmin e radhës për Ervinin

më 4.2017 - Gazeta Express

Damiano dhe Kei janë veçuar nga pjesa tjetër e banorëve dhe bisedojnë rreth ditëve që ai ka kaluar i izoluar vetëm me dy djemtë e tjerë. “Një çik me Olsin fola sot. I thashë merre si të duash, shok-vëlla...

Big Brother/ Rikthehen të ‘burgosurit’ në shtëpi, ja si i pritën banorët

më 4.2017 - Standard

Ervini, Olsi dhe Damiano kanë përfunduar dënimin dhe janë lejuar nga Vëllai i Madh që të rikthehen në shtëpinë e çifteve. E para që i vëre që u kthyen është Fiorentina, e cila vërsulet drejt Olsit. Ndërsa...

Big Brother/ Rikthehen të ‘burgosurit’ në shtëpi, ja si i pritën banorët

më 4.2017 - Syri

Ervini, Olsi dhe Damiano kanë përfunduar dënimin dhe janë lejuar nga Vëllai i Madh që të rikthehen në shtëpinë e çifteve. E para që i vëre që u kthyen është Fiorentina, e cila vërsulet drejt Olsit. Ndërsa...

BB9/ Rikthehen të "burgosurit" në shtëpi, ja si i pritën banorët

më 4.2017 - Gazeta Express

Ervini, Olsi dhe Damiano kanë përfunduar dënimin dhe janë lejuar nga Vëllai i Madh që të rikthehen në shtëpinë e çifteve. E para që i vëre që u kthyen është Fiorentina, e cila vërsulet drejt Olsit. Ndërsa...

BB9-Rikthehen të “burgosurit” në shtëpi, ja si i pritën banorët

më 4.2017 - OraInfo

Ervini, Olsi dhe Damiano kanë përfunduar dënimin dhe janë lejuar nga Vëllai i Madh që të rikthehen në shtëpinë e çifteve. E para që i vëre që u kthyen është Fiorentina, e cila vërsulet drejt Olsit. Ndërsa...

Dona dhe Musa nuk janë të dashuruar

më 4.2017 - 10minuta

Cifti shumë simpatik brenda në Big Brother Musa dhe Dona si duket nuk janë të dashuruar. Kjo gjë u zbulua sot kur Musa dhe Dona po ngacmoheshin shumë mes vete me gjeste dhe me fjalë ku ndërkohë Musa e...

Big Brother/ Danjeli pendohet: Nuk ka festë për të dënuarit

më 4.2017 - BalkanWeb

Danjeli është kthyer në liderin e shtëpisë, jo vetëm për shkak të titullit që ka fituar nga votimi i banorëve të tjerë, por edhe për shkak të mungesë së tre prej djemve të tjerë, Olsit-Damianos-Ervinit....

FOTO/ ‘Bomba’ në shtëpinë e Big Brotherit, Dona ia thyen zemrën Musait: ‘Nuk të...!’

më 4.2017 - Syri

Dona dhe Musa janë një çift tepër simpatik brenda shtëpisë së Big Brother, në mënyrë e tyre ata përpiqen të njohin akoma më tepër njëri-tjetrin. Ndërsa ngacmohen me fjalë, por edhe me gjeste, Musa e pyet...

Olsi sqarohet me Damianon: "Për Fiorentinën nuk kam ndonjë ndjenjë të madhe"

më 4.2017 - Albeu

Ndërsa janë duke u sqaruar edhe për hatër-mbetjet e fundit, Olsi dhe Damiano përfshijnë në diskutim edhe çështjen e partnereve. “Nuk më erdhi mirë dhe për atë që pate me Fiorentinën se përderisa kam ardhur...

BB9/ Dona "i thyen" zemrën Musait: Nuk të dua!

më 4.2017 - Gazeta Express

Dona dhe Musa janë një çift tepër simpatik brenda shtëpisë së Big Brother, në mënyrë e tyre ata përpiqen të njohin akoma më tepër njëri-tjetrin. Ndërsa ngacmohen me fjalë, por edhe me gjeste, Musa e pyet...

Danjeli: Të dënuarit do ti presim ftohtë nuk ka festë për ta!

më 4.2017 - Blitz

Danjeli dhe Fotinia janë liderët e shtëpisë për këtë javë. Më parë Danjeli ka diskutuar që të dënuarit Olsin, Damianon dhe Ervinin ti presin me festë, por duket se tani ka ndërruar mendim. Ai ndodhet në...

Big Brother/ Shokon Olsi, flet për lidhjen me Fiorentinën dhe ndjenjat ndaj saj!

më 4.2017 - Syri

Ndërsa janë duke u sqaruar edhe për hatër-mbetjet e fundit, Olsi dhe Damiano përfshijnë në diskutim edhe çështjen e partnereve. “Nuk më erdhi mirë dhe për atë që pate me Fiorentinën se përderisa kam ardhur...

Fotinia ndjen peshën e liderit: Është shumë stres

më 4.2017 - AlbPortali

Loading... Përgjegjësia e liderit brenda në shtëpi nuk është aspak e lehtë, pasi duhet jo vetëm të përcaktohen detyrat mes banorëve të tjerë brenda shtëpisë, por duhet të përballesh edhe me pakënaqësitë...

BB9/ Shokon Olsi, flet për lidhjen me Fiorentinën dhe ndjenjat ndaj saj!

më 4.2017 - Gazeta Express

Ndërsa janë duke u sqaruar edhe për hatër-mbetjet e fundit, Olsi dhe Damiano përfshijnë në diskutim edhe çështjen e partnereve. “Nuk më erdhi mirë dhe për atë që pate me Fiorentinën se përderisa kam ardhur...

Big Brother, Damiano-Olsi sheshojnë çdo keqkuptim nga ‘Burgu’

më 4.2017 - Standard

Siç duket këtyre të dyve u ka bërë mirë ‘burgu’. Bëhet fjalë për dy banorët e Big Brother, Olsi dhe Damiano, të cilët si dënim janë izoluar, duke u veçuar nga banorët e tjerë. Gjatë bashkëbisedimit, dy...

Big Brother, Damiano-Olsi sheshojnë çdo keqkuptim nga ‘Burgu’

më 4.2017 - BalkanWeb

Siç duket këtyre të dyve u ka bërë mirë ‘burgu’. Bëhet fjalë për dy banorët e Big Brother, Olsi dhe Damiano, të cilët si dënim janë izoluar, duke u veçuar nga banorët e tjerë. Gjatë bashkëbisedimit, dy...

Damiano qan larg syrit të banorëve, çfarë i ndodhi...

më 4.2017 - Gazeta Express

Ai ka qenë  pa dyshim prodagonist brenda shtëpisë së Big Brother që javën e parë të fillimit të reality showt. Damiano ka guxuar të nxitë konflikte dhe të debatojë me djemtë e shtëpisë. Dy prej tyre Benardi...

Fotini xheloze për Katerinën: "Të pëlqen Daniel dhe mbylle gojën..."

më 4.2017 - Albeu

Çifti lider ka kaluar 30 minuta në dhomën ‘Vend për dy’ brenda shtëpisë së Big Brother. Jo çdo gjë shkon vaj për çiftin lider të kësaj jave. Të mbyllur në dhomën “Vend për dy” dhe pa banorët e tjerë nëpër...

Video/ Damiano qan larg syrit të banorëve, çfarë i ndodhi…

më 4.2017 - Lexo

Ai ka qenë  pa dyshim prodagonist brenda shtëpisë së Big Brother që javën e parë të fillimit të reality showt. Damiano ka guxuar të nxitë konflikte dhe të debatojë me djemtë e shtëpisë. Dy prej tyre Benardi...

Fotini xheloze për Katerinën: “Të pëlqen Daniel dhe mbylle gojën…”

më 4.2017 - Periskopi

Çifti lider ka kaluar 30 minuta në dhomën ‘Vend për dy’ brenda shtëpisë së Big Brother. Jo çdo gjë shkon vaj për çiftin lider të kësaj jave. Të mbyllur në dhomën “Vend për dy” dhe pa banorët e tjerë nëpër...

Big Brother/ Pas skenave të nxehta, Fotinia xheloze me Danjelin: “Mbylle gojën, mos fol fare!”

më 4.2017 - Syri

Pasi u zgjodhën si çifti i preferuar i javës nga publiku, si dhe çifti lider për këtë javë në “Big Brother”, duket se jo çdo gjë shkon vaj për Danjelin dhe Fotininë. Dje pasdite ata kanë kaluar disa momente...

Big Brother/ Pas skenave të nxehta, Fotinia xheloze me Danjelin: “Mbylle gojën, mos fol fare!”

më 4.2017 - Tetova Sot

Pasi u zgjodhën si çifti i preferuar i javës nga publiku, si dhe çifti lider për këtë javë në “Big Brother”, duket se jo çdo gjë shkon vaj për Danjelin dhe Fotininë. Dje pasdite ata kanë kaluar disa momente...

Big Brother/ Dhoma e sexy-t zbulon sekretin e Danjelit dhe Fotinisë

më 4.2017 - Syri

Çifti lider ka kaluar 30 minuta në dhomën 'Vend për dy' brenda shtëpisë së Big Brother. Jo çdo gjë shkon vaj për çiftin lider të kësaj jave. Të mbyllur në dhomën “Vend për dy” dhe pa banorët e tjerë nëpër...

Big Brother/ Danjeli dhe Fotina në dhomën e sexy-t, çfarë ndodhi?

më 4.2017 - LajmiFundit

Çifti lider ka kaluar 30 minuta në dhomën ‘Vend për dy’ brenda shtëpisë së Big Brother. Jo çdo gjë shkon vaj për çiftin lider të kësaj jave. Të mbyllur në dhomën “Vend për dy” dhe pa banorët e tjerë nëpër...

Lupçe e ka parashikuar fatin e tij para se të hynte në Big Brother

më 4.2017 - Syri

Lupçe e ka të qartë; 2017 është viti i mbarësisë, famës dhe i parave për të. Ai flet me Fotininë dhe me banorët e tjerë që janë mbledhur në oborr për t’u treguar se para ca kohësh ka folur me një fallxhore...

Të dashurat vizitojnë të burgosurit e Big Brother, zbuloni bisedat

më 4.2017 - Syri

Për tre djemtë që qëndrojnë të veçuar nga pjesa tjetër e banorëve ishte orari i vizitave. Fiorentina, Armela dhe Sidrita vizitojnë partnerët e tyre. Por ndërsa Sidrita dhe Fiorentina shkojnë menjëherë...

Sidrita: Për mua aplikoi ish-i dashuri në Big Brother

më 4.2017 - Syri

Në një bisedë me Armelën, Sidrita tregon se ishte ish-i dashuri i saj ai që aplikoi për të që të futej në shtëpinë e Big Brother dhe këtë gjë ja kishte thënë edhe Ervinit. “Kam patur një të dashur jashtë,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK