http://kariera.mk

Keni telefon Samsung? Instagram ka një lajm të mirë për ju

para 10 muajve - Presheva Jone

Kështu, me rritjen e përdoruesve mujorë aktivë, Instagram ka vendosur të marrë rrugën e Facebook duke ofruar një shërbim të rregullt të kërkimit ‘offline’. Kur përdordni Instagram pa internet, ju mund...

WhatsApp ka një lajm të rëndësishëm për ju

para 10 muajve - Presheva Jone

Jeni duke folur për shefin dhe, mesazhin që do t’i dërgonit mikeshës, ja dërgoni pikërisht shefit?! Nuk po shkojmë më larg, sepse me siguri që këtij të fundit mund t’i keni dërguar edhe mesazhin ‘ftues’...

Instagram-in tani mund ta përdorni pa internet

para 10 muajve - Antpress

Një lajm i mirë vjen për të gjithë ata që e përdorin Instagram- in, pasi tani do të kenë mundësi të lundrojnë në të pa pasur internet apo lidhje WIFI. Por jo të gjithë janë me ‘fat’ në këtë risi, kjo vjen...

WhatsApp ka një lajm të rëndësishëm për ju

para 10 muajve - OraInfo

Jeni duke folur për shefin dhe, mesazhin që do t’i dërgonit mikeshës, ja dërgoni pikërisht shefit?! Nuk po shkojmë më larg, sepse me siguri që këtij të fundit mund t’i keni dërguar edhe mesazhin ‘ftues’...

WhatsApp ka një lajm të rëndësishëm për ju

para 10 muajve - LajmiFundit

Jeni duke folur për shefin dhe, mesazhin që do t’i dërgonit mikeshës, ja dërgoni pikërisht shefit?! Nuk po shkojmë më larg, sepse me siguri që këtij të fundit mund t’i keni dërguar edhe mesazhin ‘ftues’...

Instagrami, punon dhe offline për Android

para 10 muajve - Insajderi

Facebook bëri të ditur në konferencën e zhvilluesve F8 se versioni i Instagram në Android do të mund të jetë funksional edhe offline. Në fakt, kjo po ndodh aktualisht në disa pjesë të botës. Mënyra offline,...

Lajmi më i mirë që prisnim të gjithë nga WhatsApp-i

para 10 muajve - Te Sheshi

Sa herë ju ka ndodhur që të dërgoni një mesazh të gabuar? Jeni duke folur për shefin dhe, mesazhin që do t’i dërgonit mikeshës, ja dërgoni pikërisht shefit? Nuk po shkojmë më larg, sepse me siguri që këtij...

Instagramin tani mund ta përdorni edhe pa internet

para 10 muajve - Opinion

Një lajm i mirë vjen për të gjithë ata që e përdorin Instagram- in, pasi tani do të kenë mundësi të lundrojnë në të pa pasur internet apo lidhje WIFI. Por jo të gjithë janë me ‘fat’ në këtë risi, kjo vjen...

Instagram për Android tani mund të përdoret edhe offline

para 10 muajve - Koha.net

Instagrami ka njoftuar se në platformën Android do të mund të përdoret edhe kur përdoruesit nuk kanë qasje në internet. Përdoruesit, të cilët janë offline, tash mund të shohin përmbajtjen e mëhershme në...

Instagram nga tash përdoret edhe pa internet

para 10 muajve - GazetaBlic

Nëse ndonjëherë keni humbur sinjalin e internetit në telefonin mobil, atëherë e dini se sa e pakëndshme mund të jetë kjo. Lajme të mira vijnë se ju nuk do të keni më probleme të mëdha nëse përdorni platformën...

Instagram tashmë do punojë edhe pa internet

para 10 muajve - Flaka

Instagram ka njoftuar se aplikacioni i tyre për Android tani do të ketë mundësi të punojë offline, duke i mundësuar përdoruesve të kërkojnë dhe të shikojnë foto edhe kur janë në një zonë pa internet. Kështu,...

Instagram tashmë do punojë edhe pa internet, por vetëm për këto lloj telefonash

para 10 muajve - Opinion

Instagram ka njoftuar se aplikacioni i tyre për Android tani do të ketë mundësi të punojë offline, duke i mundësuar përdoruesve të kërkojnë dhe të shikojnë foto edhe kur janë në një zonë pa internet. Kështu,...

Instagram-in tani mund ta përdorni pa internet

para 10 muajve - Sovrani

Një lajm i mirë vjen për të gjithë ata që e përdorin Instagram- in, pasi tani do të kenë mundësi të lundrojnë në të pa pasur internet apo lidhje WIFI. Por jo të gjithë janë me ‘fat’ në këtë risi, kjo vjen...

Instagram nga tash përdoret edhe pa internet

para 10 muajve - Periskopi

Nëse ndonjëherë keni humbur sinjalin e internetit në telefonin mobil, atëherë e dini se sa e pakëndshme mund të jetë kjo. Lajme të mira vijnë se ju nuk do të keni më probleme të mëdha nëse përdorni platformën...

Instagram nga tash përdoret edhe pa internet

para 10 muajve - Arbresh

Nëse ndonjëherë keni humbur sinjalin e internetit në telefonin mobil, atëherë e dini se sa e pakëndshme mund të jetë kjo. Lajme të mira vijnë se ju nuk do të keni më probleme të mëdha nëse përdorni platformën...

Instagram tashmë do punojë edhe pa internet, por vetëm për këto lloj telefonash

para 10 muajve - Gazeta Liria

Instagram ka njoftuar se aplikacioni i tyre për Android tani do të ketë mundësi të punojë offline, duke i mundësuar përdoruesve të kërkojnë dhe të shikojnë foto edhe kur janë në një zonë pa internet. Kështu,...

Instagram- in tani mund ta përdorni pa internet por… vetëm për këta telefona

para 10 muajve - Tetova Sot

Një lajm i mirë vjen për të gjithë ata që e përdorin Instagram- in, pasi tani do të kenë mundësi të lundrojnë në të pa pasur internet apo lidhje WIFI. Por jo të gjithë janë me ‘fat’ në këtë risi, kjo vjen...

MREKULLI / Instagram- in tani mund ta përdorni pa internet por… vetëm për këta telefona

para 10 muajve - Opozita

Një lajm i mirë vjen për të gjithë ata që e përdorin Instagram- in, pasi tani do të kenë mundësi të lundrojnë në të pa pasur internet apo lidhje WIFI. Por jo të gjithë janë me ‘fat’ në këtë risi, kjo vjen...

Instagram nga tash përdoret edhe pa internet

para 10 muajve - Gazeta e re

Nëse ndonjëherë keni humbur sinjalin e internetit në telefonin mobil, atëherë e dini se sa e pakëndshme mund të jetë kjo. Lajme të mira vijnë se ju nuk do të keni më probleme të mëdha nëse përdorni platformën...

Instagram nga tash përdoret edhe pa internet

para 10 muajve - KosovaPress

Lajme të mira vijnë se ju nuk do të keni më probleme të mëdha nëse përdorni platformën e Instagramit në Android. Përdoruesit, të cilët janë offline, tash mund të shohin përmbajtjen e mëhershme në News...

Whatsapp sjell aplikacionin që të gjithë dëshironin

para 10 muajve - Albeu

Sa herë ju ka ndodhur që të dërgoni një mesazh të gabuar?! Jeni duke folur për shefin dhe, mesazhin që do t’i dërgonit mikeshës, ja dërgoni pikërisht shefit?! Nuk po shkojmë më larg, sepse me siguri që...

What’s App ka një lajm të rëndësishëm për ju

para 10 muajve - Gazeta Express

Sa herë ju ka ndodhur që të dërgoni një mesazh të gabuar?! Jeni duke folur për shefin dhe, mesazhin që do t’i dërgonit mikeshës, ja dërgoni pikërisht shefit?! Nuk po shkojmë më larg, sepse me siguri që...

Keni telefon Samsung? Instagram ka një lajm të mirë për ju

para 10 muajve - Portalb

Instagram ka njoftuar se aplikacioni i tyre për Android tani do të ketë mundësi të punojë offline, duke i mundësuar përdoruesve të kërkojnë dhe të shikojnë foto edhe kur janë në një zonë pa internet. Kështu,...

Instagram ka një lajm të mirë për përdoruesit e telefonave Samsung

para 10 muajve - Sovrani

Instagram ka njoftuar se aplikacioni i tyre për Android tani do të ketë mundësi të punojë offline, duke i mundësuar përdoruesve të kërkojnë dhe të shikojnë foto edhe kur janë në një zonë pa internet. Kështu,...

Keni telefon Samsung? Instagram ka një lajm të mirë për ju

para 10 muajve - OraInfo

Instagram ka njoftuar se aplikacioni i tyre për Android tani do të ketë mundësi të punojë offline, duke i mundësuar përdoruesve të kërkojnë dhe të shikojnë foto edhe kur janë në një zonë pa internet. Kështu,...

Keni telefon Samsung? Instagram ka një lajm të mirë për ju

para 10 muajve - Gazeta Express

Instagram ka njoftuar se aplikacioni i tyre për Android tani do të ketë mundësi të punojë offline, duke i mundësuar përdoruesve të kërkojnë dhe të shikojnë foto edhe kur janë në një zonë pa internet. Kështu,...

“Facebook” zotëron katër nga pesë aplikacionet më të shkarkuara

para 10 muajve - Te Sheshi

Facebook” është mbreti i aplikacioneve. Kjo pasi katër nga aplikacionet e rrjetit social më popullor, janë në krye të listës së aplikacioneve më të shkarkuara në të dyja sistemet e operimit, Android dhe...

Keni telefon Samsung? Instagram ka një lajm të mirë për ju

para 10 muajve - Syri

Instagram ka njoftuar se aplikacioni i tyre për Android tani do të ketë mundësi të punojë offline, duke i mundësuar përdoruesve të kërkojnë dhe të shikojnë foto edhe kur janë në një zonë pa internet. Kështu,...

Keni dërguar mesazhin gabim? Ja mundësia që sjell What’s App

para 10 muajve - Syri

Sa herë ju ka ndodhur që të dërgoni një mesazh të gabuar?! Jeni duke folur për shefin dhe, mesazhin që do t’i dërgonit mikeshës, ja dërgoni pikërisht shefit?! Nuk po shkojmë më larg, sepse me siguri që...

Instagram në Android funksionon edhe pa internet

para 10 muajve - Insajderi

Gjatë Konferencës F8 të Facebook, kompania tha se së shpejti pjesa më e madhe e funksionaliteteve të Instagram do të mund të përdoren edhe pa internet. 80% e përdoruesve 600 milion përdoruesve të Instagram...

Instagram me risi, dyfishohet numri i përdoruesve me aplikacionin "Storie"

para 10 muajve - Gazeta Express

Rrjeti social Instagram është bërë mjaft i aksesueshëm vitet e fundit. Së fundmi ai ka shtuat edhe elementë si Insta Storie, aplikacion i kopjuar nga Snapchat, të cilin e ka marrë edhe Facebook. Vetëm...

Keni telefon Samsung? Instagram ka një lajm të mirë për ju

para 10 muajve - Lajmi.net

Instagram ka njoftuar se aplikacioni i tyre për Android tani do të ketë mundësi të punojë offline, duke i mundësuar përdoruesve të kërkojnë dhe të shikojnë foto edhe kur janë në një zonë pa internet. Kështu,...

Instagram njofton lajmin e shumëpritur

para 10 muajve - Syri

Instagram ka njoftuar se aplikacioni i tyre për “Android” tani do të ketë mundësi të punojë “offline”, duke i mundësuar përdoruesve të kërkojnë dhe të shikojnë foto edhe kur janë në një zonë pa internet....

Instagram në sistemin Android do të punojë edhe offline

para 10 muajve - BalkanWeb

Instagram ka njoftuar se aplikacioni i tyre për Android tani do të ketë mundësi të punojë offline, duke i mundësuar përdoruesve të kërkojnë dhe të shikojnë foto edhe kur janë në një zonë pa internet. Kështu,...

Instagram në sistemin Android do të punojë edhe offline

para 10 muajve - Opozita

Instagram ka njoftuar se aplikacioni i tyre për Android tani do të ketë mundësi të punojë offline, duke i mundësuar përdoruesve të kërkojnë dhe të shikojnë foto edhe kur janë në një zonë pa internet. Kështu,...

Instagram do të funksionojë edhe pa u lidhur me internetin

para 10 muajve - Albeu

80% e përdoruesve të Instagram -it nga 600 milion përdorues janë jashtë SHBA, kështu që rrjeti social ka gjetur një mënyrë që përdoruesit të lidhen me të. Ditën e djeshme Instagram njoftoi se ka ndërtuar...

Instagrami në Android punon edhe pa internet

para 10 muajve - Albeu

Në konferencën vjetore të zhvilluesve të Facebook, Instagram ka njoftuar se aplikacioni i tyre për Android tani do të ketë mundësi të punojë offline , duke i mundësuar përdoruesve të kërkojnë dhe të shikojnë...

Instagram në Android punon edhe offline

para 10 muajve - Gazeta Liria

Në konferencën vjetore të zhvilluesve të Facebook, Instagram ka njoftuar se aplikacioni i tyre për Android tani do të ketë mundësi të punojë offline, duke i mundësuar përdoruesve të kërkojnë dhe të shikojnë...

Keni dërguar mesazhin gabim? Ja mundësia që sjell What’s App

para 10 muajve - Portalb

Sa herë ju ka ndodhur që të dërgoni një mesazh të gabuar?! Jeni duke folur për shefin dhe, mesazhin që do t’i dërgonit mikeshës, ja dërgoni pikërisht shefit?! Nuk po shkojmë më larg, sepse me siguri që...

Instagram në Android punon edhe offline

para 10 muajve - Telegrafi

Në konferencën vjetore të zhvilluesve të Facebook, Instagram ka njoftuar se aplikacioni i tyre për Android tani do të ketë mundësi të punojë offline, duke i mundësuar përdoruesve të kërkojnë dhe të shikojnë...

Keni dërguar mesazhin gabim? Ja mundësia që sjell What’s App

para 10 muajve - Lajmi.net

Sa herë ju ka ndodhur që të dërgoni një mesazh të gabuar?! Jeni duke folur për shefin dhe, mesazhin që do t’i dërgonit mikeshës, ja dërgoni pikërisht shefit?! Nuk po shkojmë më larg, sepse me siguri që...

Instagram në Android punon edhe offline

para 10 muajve - Almakos

Në konferencën vjetore të zhvilluesve të Facebook, Instagram ka njoftuar se aplikacioni i tyre për Android tani do të ketë mundësi të punojë offline, duke i mundësuar përdoruesve të kërkojnë dhe të shikojnë...

Keni dërguar mesazhin gabim? Ja mundësia që sjell What’s App

para 10 muajve - Arbresh

Sa herë ju ka ndodhur që të dërgoni një mesazh të gabuar?! Jeni duke folur për shefin dhe, mesazhin që do t’i dërgonit mikeshës, ja dërgoni pikërisht shefit?! Nuk po shkojmë më larg, sepse me siguri që...

4 nga 5 aplikacionet më të shkarkuara në internet janë në pronësi të Facebook [FOTO]

para 10 muajve - Gazeta Express

Facebook vazhdon të ketë rritje të madhe në treg, këtë e dëshmojnë statistikat e fundit në lidhje me aplikacionet më të shkarkuara në botë. Hulumtimi i fundit nga kompania Sensor Tower tregon se WhatsApp,...

4 nga 5 aplikacionet më të shkarkuara në internet janë në pronësi të Facebook [FOTO]

para 10 muajve - OraInfo

Facebook vazhdon të ketë rritje të madhe në treg, këtë e dëshmojnë statistikat e fundit në lidhje me aplikacionet më të shkarkuara në botë. Hulumtimi i fundit nga kompania Sensor Tower tregon se WhatsApp,...

4 nga 5 aplikacionet më të shkarkuara në internet janë në pronësi të Facebook [FOTO]

para 10 muajve - Gazeta Express

Facebook vazhdon të ketë rritje të madhe në treg, këtë e dëshmojnë statistikat e fundit në lidhje me aplikacionet më të shkarkuara në botë. Hulumtimi i fundit nga kompania Sensor Tower tregon se WhatsApp,...

“WhatsApp” sjell veçorinë që të gjithë e kërkonin

para 10 muajve - Zhurnal

Të gjithë ne kemi të paktën ndonjë rast ku kemi dashur të kthejmë mbrapa një mesazh të cilin ia kemi dërguar dikujt në “WhatsApp”. Ndërsa tashmë një prej aplikacioneve të komunikimit më popullore ka punuar...

“WhatsApp” sjell veçorinë që të gjithë e kërkonin

para 10 muajve - BalkanWeb

Të gjithë ne kemi të paktën ndonjë rast ku kemi dashur të kthejmë mbrapa një mesazh të cilin ia kemi dërguar dikujt në “WhatsApp”. Tani ky rrjet social e bën të mundur këtë veçori. Do të keni të paktën...

MREKULLI / “WhatsApp” sjell veçorinë që të gjithë e kërkonin

para 10 muajve - Opozita

Të gjithë ne kemi të paktën ndonjë rast ku kemi dashur të kthejmë mbrapa një mesazh të cilin ia kemi dërguar dikujt në “WhatsApp”. Tani ky rrjet social e bën të mundur këtë veçori. Do të keni të paktën...

“WhatsApp” sjell veçorinë që të gjithë e kërkonin

para 10 muajve - AlbPortali

Të gjithë ne kemi të paktën ndonjë rast ku kemi dashur të kthejmë mbrapa një mesazh të cilin ia kemi dërguar dikujt në “WhatsApp”. Loading... Tani ky rrjet social e bën të mundur këtë veçori. Do të keni...

“WhatsApp” sjell veçorinë që të gjithë e kërkonin

para 10 muajve - Tetova Sot

Të gjithë ne kemi të paktën ndonjë rast ku kemi dashur të kthejmë mbrapa një mesazh të cilin ia kemi dërguar dikujt në “WhatsApp”. Ndërsa tashmë një prej aplikacioneve të komunikimit më popullore ka punuar...

WhatsApp në telashe? Cili po i merr kurorën si aplikacioni më popullor

para 10 muajve - AlbPortali

WhatsApp mund të jetë duke humbur kurorën si aplikacioni më popullor i mesazheve, sipas një njoftimi të fundit nga Facebook Messenger. Loading... Messenger konfirmoi këtë javë se ka 1.2 miliardë përdorues...

WhatsApp lëshon stafetën, ky është aplikacioni më popullor pas Facebook

para 10 muajve - Syri

Aplikacionet e ndryshme si Facebook, Whatsapp, Viber, Messenger janë bërë pjesë e rëndësishme e komunikimit mes njerëzve. Ato kanë lehtësuar komunikimin tonë, duke pasur mundësi të shkëmbejmë mesazhe në...

WhatsApp lëshon stafetën, ky është aplikacioni më popullor pas Facebook

para 10 muajve - Portalb

Aplikacionet e ndryshme si Facebook, Whatsapp, Viber, Messenger janë bërë pjesë e rëndësishme e komunikimit mes njerëzve. Ato kanë lehtësuar komunikimin tonë, duke pasur mundësi të shkëmbejmë mesazhe në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK