http://kariera.mk

DASH: Të gjitha partitë në zgjedhje; Shannon: Reforma në drejtësi, përparësi kryesore

para 12 muajve - Indeks online

Departamenti Amerikan i Shtetit u bëri thirrje të gjitha partive politike në Shqipëri të marrin pjesë në zgjedhjet e ardhshme parlamentare. Në një deklaratë të lëshuar të enjten, thuhet se Nënsekretari...

Rama: DASH kërkon reformën në drejtësi dhe të gjitha partitë në zgjedhje

para 12 muajve - Top Channel

Me anë të një postimi në Facebook, kryeministri Edi Rama, nën titullin “Kush Gënjen”, ka publikuar qëndrimin e Departamentit Amerikan të Shtetit, i cili kërkon që të gjitha partitë të marrin pjesë në zgjedhje...

DASH: Të gjitha partitë në zgjedhje; Shannon: Reforma në drejtësi, përparësi kryesore

para 12 muajve - Infokusi

Departamenti Amerikan i Shtetit u bëri thirrje të gjitha partive politike në Shqipëri të marrin pjesë në zgjedhjet e ardhshme parlamentare. Në një deklaratë të lëshuar të enjten, thuhet se Nënsekretari...

Pas DASH-it edhe Rama kërkon pjesëmarrjen e të gjithë partive në zgjedhje

para 12 muajve - Zhurnal

Tiranë, 21 prill - Pas deklaratës së Departamentit amerikan të Shtetit për zbatimin e Reformës në Drejtësi dhe rëndësinë e pjesëmarrjes së të gjitha partive në zgjedhje ka reaguar kryeministri Edi Rama....

Pas DASH-it edhe Rama kërkon pjesëmarrjen e të gjithë partive në zgjedhje

para 12 muajve - Indeks online

Pas deklaratës së Departamentit amerikan të Shtetit për zbatimin e Reformës në Drejtësi dhe rëndësinë e pjesëmarrjes së të gjitha partive në zgjedhje ka reaguar kryeministri Edi Rama. Kreu i qeverisë ka...

DASH: Të gjitha partitë në zgjedhje; Shannon: Reforma në drejtësi, përparësi kryesore

para 12 muajve - Gazeta Monitor

Departamenti Amerikan i Shtetit u bëri thirrje të gjitha partive politike në Shqipëri të marrin pjesë në zgjedhjet e ardhshme parlamentare. Në një deklaratë të lëshuar të enjten, thuhet se Nënsekretari...

Rama e përkthen mesazhin e DASH si mbështetje për vete

para 12 muajve - Syri

Kryeministri Edi Rama i ka vazhduar edhe sot përpjekjet e tij për të detyruar opozitën të heqë dorë nga protesta dhe të marrë pjesë në zgjedhje pa kushte, duke komentuar deklaratën e fundit të DASH si...

Rama citon DASH-in: Kërkon pjesëmarrjen e të gjithë partive në zgjedhje

para 12 muajve - Shekulli

Pas deklaratës së Departamentit amerikan të Shtetit për zbatimin e Reformës në Drejtësi dhe rëndësinë e pjesëmarrjes së të gjitha partive në zgjedhje ka reaguar kryeministri Edi Rama. Kreu i qeverisë ka...

Rama citon DASH: Kërkon pjesëmarrje të të gjithë partive në zgjedhje

para 12 muajve - Mapo

Kryeministri Edi Rama, duke cituar deklaratën e Departamentit amerikan të Shteti, thekson se ky institucion kërkon reformë në drejtësi dhe pjesëmarrje të të gjitha partive parlamentare në zgjedhjet e 18...

Si po e kthejnë në `fake news` Edi Rama dhe mediat e tij, deklaratën e Departamentit të Shtetit për zgjedhjet

para 12 muajve - Syri

Kryeministri Edi Rama ka guxuar sërish sot paradite, të abuzojë hapur me  deklaratën e nënsekretarit të Shtetit për Çështjet Politike, i cili i ka thënë zyrtarisht ministrit të Jashtëm Ervin Bushati ,...

DASH: Të gjitha partitë të marrin pjesë në zgjedhje

para 12 muajve - ABC News

Ndersa krize politike, një deklaratë e ardhur nga Departameti Amerikan i Shtetit, bën të qartë rëndësinë e pjesëmarrjes të të gjitha forcave politike në zgjedhje. Në nje deklaratë te bërë publike në faqen...

Rama e përkthen mesazhin e Departamentit të Shtetit si mbështetje për qeverinë e tij

para 12 muajve - Opinion

Kryeministri Edi Rama ka postuar mëngjesin e sotëm deklaratën e Departamentit Amerikan të Shtetit duke e interpretuar atë si një mbështetje për qeverinë e tij. Në facebook Rama shkruan: Kush gënjen? Dhe...

DASH: Të gjitha partitë në Shqipëri të marrin pjesë në zgjedhje

para 12 muajve - Gazeta Shqip

Departamenti Amerikan i Shtetit u bëri thirrje të gjitha partive politike në Shqipëri të marrin pjesë në zgjedhjet e ardhshme parlamentare. Në një deklaratë të lëshuar të enjten, thuhet se Nënsekretari...

Rama: DASH kërkon reformën në drejtësi dhe pjesëmarrjen e të gjitha partive në zgjedhje

para 12 muajve - Gazeta Shqip

Kryeministri i vendit, Edi Rama përmes një postimi në faqen e vet zyrtare në Facebook ka cituar deklaratën e leshura sot nga Departamenti Amerikan i Shtetit, ku shprehet mbështetja për reformën në drejtësi...

Rama citon DASH: Kërkon pjesëmarrje të të gjithë partive në zgjedhje

para 12 muajve - Ora news

Kryeministri Edi Rama, duke cituar deklaratën e Departamentit amerikan të Shteti, thekson se ky institucion kërkon reformë në drejtësi dhe pjesëmarrje të të gjitha partive parlamentare në zgjedhjet e 18...

Rama vazhdon përpjekjet ndaj opozitës duke cituar DASH: Të heqin dorë nga protesta

para 12 muajve - Sot News

Kryeministri Edi Rama i ka vazhduar edhe sot përpjekjet e tij për të detyruar opozitën të heqë dorë nga protesta dhe të marrë pjesë në zgjedhje pa kushte, duke komentuar deklaratën e fundit të DASH me...

Shuplakat e DASH për PD-në  Edi Rama: Po tani kush gënjen?

para 12 muajve - Shqiptarja

Pas shuplakës së DASH i cili në një deklaratë në faqen e vet zyrtare i bënte thirrje PD-së të votonte Vettingun dhe të hynte në zgjedhje, ka reaguar edhe kryeministri Rama. Me anë të një postimi në Facebook,...

Rama në Facebook: Kush gënjen? Departamenti Amerikan i Shtetit kërkon pjesëmarrjen e partive në zgjedhje

para 12 muajve - NOA

Kryeministri Edi Rama, sjell në vëmendje njoftimin e Departamentit Amerikan të Shtetit, i cili në një reagim pas vizitës së ministrit Bushati në SHBA, shpreh nevojën e pjesëmarrjes së të gjitha partive...

DASH thirrje partive shqiptare: “Futuni në zgjedhje”

para 12 muajve - Blitz

Një thirrje e fortë ka ardhur nga Departamenti Amerikan i Shtetit, që u bën apel partive shqiptare të hyjnë në zgjedhje. Nënsekretari amerikan i Shtetit për Çështjet Politike, Thomas A. Shannon, pas takimit...

Rama, mesazh opozitës duke cituar DASH

para 12 muajve - Syri

Kryeministri Edi Rama i ka vazhduar edhe sot përpjekjet e tij për të detyruar opozitën të heqë dorë nga protesta dhe të marrë pjesë në zgjedhje pa kushte, duke komentuar deklaratën e fundit të DASH me...

Pas DASH-it edhe Rama kërkon pjesëmarrjen e të gjithë partive në zgjedhje

para 12 muajve - Infokusi

Pas deklaratës së Departamentit amerikan të Shtetit për zbatimin e Reformës në Drejtësi dhe rëndësinë e pjesëmarrjes së të gjitha partive në zgjedhje ka reaguar kryeministri Edi Rama. Kreu i qeverisë ka...

Rama citon DASH për reformën në drejtësi dhe zgjedhjet, pyet Bashën: Kush gënjen?

para 12 muajve - BalkanWeb

TIRANË- Kryeministri Edi Rama vazhdon ‘sagën’ e tij të rubrikës “Kush gënjen” drejtuar kreut të PD-së Lulzim Basha dhe opozitës, këtë radhë duke përdorur deklaratën e Departamentit Amerikan të Shtetit...

Si po e kthejnë në `fake news` Edi Rama dhe mediat e tij, deklaratën e Departamentit të Shtetit për zgjedhjet

para 12 muajve - Opozita

Kryeministri Edi Rama ka guxuar sërish sot paradite, të abuzojë hapur me  deklaratën e nënsekretarit të Shtetit për Çështjet Politike, i cili i ka thënë zyrtarisht ministrit të Jashtëm Ervin Bushati ,...

DASH: Të gjitha partitë në zgjedhje; Shannon: Reforma në drejtësi, përparësi kryesore

para 12 muajve - Zhurnal

Departamenti Amerikan i Shtetit u bëri thirrje të gjitha partive politike në Shqipëri të marrin pjesë në zgjedhjet e ardhshme parlamentare. Në një deklaratë të lëshuar të enjten, thuhet se Nënsekretari...

Deklarata e administratës "Trump" për zgjedhjet në Shqipëri, reagon Rama

para 12 muajve - Gazeta Express

Nëpërmjet një statusi në Facebook, Edi Rama ka reaguar në lidhje me deklaratën që ka bërë Thomas A. Shannon, Nënsekretar për Çështjet Politike gjatë takimit me ministrin e Jashtëm, Ditmir Bushati ku theksi...

Rama: DASH kërkon reformën në drejtësi dhe pjesëmarrjen e të gjitha partive në zgjedhje

para 12 muajve - 24 ore

Kryeministri i vendit, Edi Rama përmes një postimi në faqen e vet zyrtare në Facebook ka cituar deklaratën e leshura sot nga Departamenti Amerikan i Shtetit, ku shprehet mbështetja për reformën në drejtësi...

DASH: Të gjitha partitë në zgjedhje

para 12 muajve - Arbresh

Departamenti Amerikan i Shtetit u bëri thirrje të gjitha partive politike në Shqipëri të marrin pjesë në zgjedhjet e ardhshme parlamentare. Në një deklaratë të lëshuar të enjten, thuhet se Nënsekretari...

DASH: Të gjitha partitë në zgjedhje

para 12 muajve - Koha.mk

Departamenti Amerikan i Shtetit u bëri thirrje të gjitha partive politike në Shqipëri të marrin pjesë në zgjedhjet e ardhshme parlamentare. Në një deklaratë të lëshuar të enjten, thuhet se Nënsekretari...

DASH: Të gjitha partitë në zgjedhje

para 12 muajve - Zeri

Departamenti Amerikan i Shtetit u bëri thirrje të gjitha partive politike në Shqipëri të marrin pjesë në zgjedhjet e ardhshme parlamentare. Në një deklaratë të lëshuar të enjten, thuhet se Nënsekretari...

SHBA – ultimatum qeverisë: Nuk ka zgjedhje pa opozitën

para 12 muajve - Standard

SHBA këmbëngul që zgjedhjet parlamentare në Shqipëri duhet të zhvillohen me pjesëmarrjen e opozitës dhe të gjitha partive politike. Kështu thotë nënsekretari amerikan i shtetit për çështjet politike Thomas...

Administrata e Trump: Të gjitha partitë në zgjedhje

para 12 muajve - Lajme.al

Departamenti Amerikan i Shtetit u bëri thirrje të gjitha partive politike në Shqipëri të marrin pjesë në zgjedhjet e ardhshme parlamentare. Në një deklaratë të lëshuar të enjten, thuhet se Nënsekretari...

DASH: Të gjitha partitë në zgjedhje

para 12 muajve - Top Channel

Departamenti Amerikan i Shtetit u bëri thirrje të gjitha partive politike në Shqipëri të marrin pjesë në zgjedhjet e ardhshme parlamentare. Në një deklaratë të lëshuar të enjten, thuhet se Nënsekretari...

DASH u bëri thirrje të gjitha partive në Shqipëri të marrin pjesë në zgjedhje

para 12 muajve - Koha.net

Departamenti Amerikan i Shtetit u bëri thirrje të gjitha partive politike në Shqipëri të marrin pjesë në zgjedhjet e ardhshme parlamentare, transmeton Zëri i Amerikës. Në një deklaratë të lëshuar të enjten,...

Rama reagon pas thirrjes së DASH që PD të votojë vettingun e të futet në zgjedhje: Po tani kush gënjen?

para 12 muajve - Java News

Pas shuplakës së DASH, i cili në një deklaratë në faqen e vet zyrtare i bëntë thirrje PD-së të votonte Vettingun dhe të hynte në zgjedhje, ka reaguar edhe kryeministri Rama. Me anë të një postimi në Facebook,...

DASH: Të gjitha partitë në zgjedhje

para 12 muajve - Indeks.mk

Departamenti Amerikan i Shtetit u bëri thirrje të gjitha partive politike në Shqipëri të marrin pjesë në zgjedhjet e ardhshme parlamentare. Në një deklaratë të lëshuar të enjten, thuhet se Nënsekretari...

Takimi Shannon-Bushati/ Zyrtari i lartë amerikan flet për reformën në drejtësi dhe zgjedhjet

para 12 muajve - Opinion

Gjatë vizitës në SHBA ministri ynë i Jashtëm Ditmir Bushati ka takuar zyrtarin e lartë të departamentit amerikan të shtetit, N/sekretarin për Çështjet Politike, Ambasador Thomas A. Shannon. Në një deklaratë...

DASH: Të gjitha partitë në Shqipëri të marrin pjesë në zgjedhje

para 12 muajve - Gazeta e re

Departamenti amerikan i Shtetit u bëri thirrje të gjitha partive politike në Shqipëri të marrin pjesë në zgjedhjet e ardhshme parlamentare. Në një deklaratë të lëshuar të enjten, thuhet se Nënsekretari...

DASH: Të gjithë partitë të marrin pjesë në zgjedhje

para 12 muajve - Mapo

Departamenti amerikan i Shtetit u bëri thirrje të gjitha partive politike në Shqipëri të marrin pjesë në zgjedhjet e ardhshme parlamentare. Në një deklaratë të lëshuar të enjten, thuhet se Nënsekretari...

Rama reagon pas shuplakava të DASH ndaj PD-së: Po tani kush gënjen?

para 12 muajve - Lexo

Pas shuplakës së DASH i cili në një deklaratë në faqen e vet zyrtare i bëntë thirrje PD-së të votonte Vettingun dhe të hynte në zgjedhje, ka reaguar edhe kryeministri Rama. Me anë të një postimi në Facebook,...

DASH, thirrje të gjitha partive në Shqipëri të marrin pjesë në zgjedhje

para 12 muajve - Lajmi.net

Departamenti amerikan i Shtetit u bëri thirrje të gjitha partive politike në Shqipëri të marrin pjesë në zgjedhjet e ardhshme parlamentare. Në një deklaratë të lëshuar të enjten, thuhet se Nënsekretari...

SHBA u bën thirrje të gjitha partive të marrin pjesë në zgjedhje

para 12 muajve - Ina

Departamenti amerikan i Shtetit u bëri thirrje të gjitha partive politike në Shqipëri të marrin pjesë në zgjedhjet e ardhshme parlamentare. Në një deklaratë të lëshuar të enjten, thuhet se Nënsekretari...

DASH: Të gjitha partitë në zgjedhje

para 12 muajve - Telegrafi

Departamenti Amerikan i Shtetit u bëri thirrje të gjitha partive politike në Shqipëri të marrin pjesë në zgjedhjet e ardhshme parlamentare. Në një deklaratë të lëshuar të enjten, thuhet se Nënsekretari...

DASH: Të gjitha partitë në zgjedhje

para 12 muajve - Klan Kosova

Departamenti Amerikan i Shtetit u bëri thirrje të gjitha partive politike në Shqipëri të marrin pjesë në zgjedhjet e ardhshme parlamentare. Në një deklaratë të lëshuar të enjten, thuhet se Nënsekretari...

Takimi i zyrtarit të lartë amerikan me Bushatin, DASH “ultimatum” partive në Shqipëri: Merrni pjesë në zgjedhje

para 12 muajve - BalkanWeb

Departamenti amerikan i Shtetit u bëri thirrje të gjitha partive politike në Shqipëri të marrin pjesë në zgjedhjet e ardhshme parlamentare. Në një deklaratë të lëshuar të enjten, thuhet se Nënsekretari...

DASH: Të gjitha partitë të marrin pjesë në zgjedhje e qershorit

para 12 muajve - Albeu

Departamenti amerikan i Shtetit u bëri thirrje të gjitha partive politike në Shqipëri të marrin pjesë në zgjedhjet e ardhshme parlamentare. Në një deklaratë të lëshuar të enjten, thuhet se Nënsekretari...

DASH, thirrje partive politike në Shqipëri të marrin pjesë në zgjedhje

para 12 muajve - Shekulli

Departamenti amerikan i Shtetit u bëri thirrje të gjitha partive politike në Shqipëri të marrin pjesë në zgjedhjet e ardhshme parlamentare. Në një deklaratë të lëshuar të enjten, thuhet se Nënsekretari...

Deklarata Departamentit Amerikan i Shtetit fundos Bashën dhe PD: Futuni në zgjedhje

para 12 muajve - Lexo

Departamenti amerikan i Shtetit u bëri thirrje të gjitha partive politike në Shqipëri të marrin pjesë në zgjedhjet e ardhshme parlamentare. Në një deklaratë të lëshuar të enjten, thuhet se Nënsekretari...

DASH, thirrje të gjitha partive në Shqipëri të marrin pjesë në zgjedhje

para 12 muajve - GazetaBlic

Departamenti amerikan i Shtetit u bëri thirrje të gjitha partive politike në Shqipëri të marrin pjesë në zgjedhjet e ardhshme parlamentare. Në një deklaratë të lëshuar të enjten, thuhet se Nënsekretari...

DASH: Të gjitha partitë në Shqipëri të marrin pjesë në zgjedhje

para 12 muajve - NOA

Departamenti Amerikan i Shtetit u bëri thirrje të gjitha partive politike në Shqipëri të marrin pjesë në zgjedhjet e ardhshme parlamentare. Në një deklaratë të lëshuar të enjten, thuhet se Nënsekretari...

Departamenti amerikan i Shtetit: Të gjitha partitë të hyjnë në zgjedhje!

para 12 muajve - Java News

Departamenti amerikan i Shtetit u bëri thirrje të gjitha partive politike në Shqipëri të marrin pjesë në zgjedhjet e ardhshme parlamentare. Në një deklaratë të lëshuar të enjten, thuhet se Nënsekretari...

Departamenti Amerikan i Shtetit thirrje partive shqiptare: Merrni pjesë në zgjedhje

para 12 muajve - Lexo

Departamenti amerikan i Shtetit u bëri thirrje të gjitha partive politike në Shqipëri të marrin pjesë në zgjedhjet e ardhshme parlamentare. Në një deklaratë të lëshuar të enjten, thuhet se Nënsekretari...

DASH u bën thirrje të gjitha partive në Shqipëri të marrin pjesë në zgjedhje

para 12 muajve - Evropa e Lirë

Zëri i Amerikës Departamenti amerikan i Shtetit u bëri thirrje të gjitha partive politike në Shqipëri të marrin pjesë në zgjedhjet e ardhshme parlamentare. Në një deklaratë të lëshuar të enjten, thuhet...

DASH: Të gjitha partitë në zgjedhje

para 12 muajve - Almakos

Departamenti Amerikan i Shtetit u bëri thirrje të gjitha partive politike në Shqipëri të marrin pjesë në zgjedhjet e ardhshme parlamentare. Në një deklaratë të lëshuar të enjten, thuhet se Nënsekretari...

SHBA thirrje partive: Merrni​ pjesë në zgjedhjet parlamentare

para 12 muajve - Indeks online

Departamenti Amerikan i Shtetit u bëri thirrje të gjitha partive politike në Shqipëri të marrin pjesë në zgjedhjet e ardhshme parlamentare. Në një deklaratë të lëshuar të enjten, thuhet se Nënsekretari...

DASH, thirrje të gjitha partive në Shqipëri të marrin pjesë në zgjedhje

para 12 muajve - Ora news

Departamenti amerikan i Shtetit u bëri thirrje të gjitha partive politike në Shqipëri të marrin pjesë në zgjedhjet e ardhshme parlamentare. Në një deklaratë të lëshuar të enjten, thuhet se Nënsekretari...

DASH, thirrje të gjitha partive në Shqipëri: Merrni pjesë në zgjedhje

para 12 muajve - BalkanWeb

Departamenti Amerikan i Shtetit u bëri thirrje të gjitha partive politike në Shqipëri të marrin pjesë në zgjedhjet e ardhshme parlamentare. Në një deklaratë të lëshuar të enjten, thuhet se Nënsekretari...

SHBA thirrje partive: Merrni pjesë në zgjedhjet parlamentare

para 12 muajve - Shqiptarja

Departamenti Amerikan i Shtetit u bëri thirrje të gjitha partive politike në Shqipëri të marrin pjesë në zgjedhjet e ardhshme parlamentare. Në një deklaratë të lëshuar të enjten, thuhet se Nënsekretari...

Deklarata e administratës “Trump” për zgjedhjet në Shqipëri, reagon Rama

para 12 muajve - Gazeta Monitor

Nëpërmjet një statusi në Facebook, Edi Rama ka reaguar në lidhje me deklaratën që ka bërë Thomas A. Shannon, Nënsekretar për Çështjet Politike gjatë takimit me ministrin e Jashtëm, Ditmir Bushati ku theksi...

DASH: Partitë politike në Shqipëri të marrin pjesë në zgjedhjet e ardhshme parlamentare

para 12 muajve - Gazeta Express

Departamenti amerikan i Shtetit u bëri thirrje të gjitha partive politike në Shqipëri të marrin pjesë në zgjedhjet e ardhshme parlamentare. Në një deklaratë të lëshuar të enjten, thuhet se Nënsekretari...

DASH partive politike: Merrni pjesë në zgjedhjet parlamentare

para 12 muajve - RTSH

Departamenti Amerikan i Shtetit u bëri thirrje të gjitha partive politike në Shqipëri të marrin pjesë në zgjedhjet e ardhshme parlamentare. Në një deklaratë të lëshuar të enjten, bëhet e ditur se Nënsekretari...

Departamenti i Shtetit: Të gjitha partitë në Shqipëri të marrin pjesë në zgjedhje

para 12 muajve - LajmiFundit

Departamenti amerikan i Shtetit u bëri thirrje të gjitha partive politike në Shqipëri të marrin pjesë në zgjedhjet e ardhshme parlamentare. Në një deklaratë të lëshuar të enjten, thuhet se Nënsekretari...

Pas BE flet edhe SHBA: PD të futet në zgjedhje

para 12 muajve - Te Sheshi

Pas Europës, tani edhe SHBA, përkatësisht administrata “Trump” i ka kërkuar PD-së që të futet në zgjedhjet e 18 qershorit si rrugë e vetme për të ecur në partneritet, si dhe votimin e vVettingut. Ka qenë...

DASH: Të gjitha partitë politike në Shqipëri të marrin pjesë në zgjedhje

para 12 muajve - Insajderi

Departamenti Amerikan i Shtetit u bëri thirrje të gjitha partive politike në Shqipëri të marrin pjesë në zgjedhjet e ardhshme parlamentare. Në një deklaratë të lëshuar të enjten, thuhet se Nënsekretari...

DASH, thirrje të gjitha partive në Shqipëri të marrin pjesë në zgjedhje

para 12 muajve - Gazeta Telegraf

Departamenti amerikan i Shtetit u bëri thirrje të gjitha partive politike në Shqipëri të marrin pjesë në zgjedhjet e ardhshme parlamentare. Në një deklaratë të lëshuar të enjten, thuhet se Nënsekretari...

DASH partive politike: Merrni pjesë në zgjedhjet parlamentare

para 12 muajve - 24 ore

Departamenti Amerikan i Shtetit u bëri thirrje të gjitha partive politike në Shqipëri të marrin pjesë në zgjedhjet e ardhshme parlamentare. Në një deklaratë të lëshuar të enjten, bëhet e ditur se Nënsekretari...

DASH, thirrje të gjitha partive në Shqipëri të marrin pjesë në zgjedhje

para 12 muajve - Periskopi

Departamenti amerikan i Shtetit u bëri thirrje të gjitha partive politike në Shqipëri të marrin pjesë në zgjedhjet e ardhshme parlamentare. Në një deklaratë të lëshuar të enjten, thuhet se Nënsekretari...

SHBA u bën thirrje të gjitha partive të marrin pjesë në zgjedhje

para 12 muajve - Illyria

Departamenti amerikan i Shtetit u bëri thirrje të gjitha partive politike në Shqipëri të marrin pjesë në zgjedhjet e ardhshme parlamentare Në një deklaratë të lëshuar të enjten, thuhet se Nënsekretari...

DASH, “ultimatum” partive politike në Shqipëri: Të gjitha partitë të marrin pjesë në zgjedhje

para 12 muajve - BalkanWeb

Departamenti amerikan i Shtetit u bëri thirrje të gjitha partive politike në Shqipëri të marrin pjesë në zgjedhjet e ardhshme parlamentare. Në një deklaratë të lëshuar të enjten, thuhet se Nënsekretari...

DASH, thirrje të gjitha partive në Shqipëri të marrin pjesë në zgjedhje

para 12 muajve - Zëri i Amerikës

Departamenti amerikan i Shtetit u bëri thirrje të gjitha partive politike në Shqipëri të marrin pjesë në zgjedhjet e ardhshme parlamentare. Në një deklaratë me shkrim të lëshuar të enjten vonë, thuhet...

Balla: Gati për dialog, por zgjedhjet mbahen më 18 qershor

para 12 muajve - Top Channel

Taulant Balla thotë se opsionet e opozitës për të dalë nga çadra shterojnë me kalimin e ditëve. Duke folur në Top Story këtë të entje, ai akuzoi Partinë Demokratike se po refuzon dialogun. “Përpjekja jonë...

Balla: PD refuzon dialogun sepse ka frikë Vettingun. Zgjedhjet më 18 qershor

para 12 muajve - Java News

Taulant Balla thotë se opsionet e opozitës për të dalë nga kriza shteron me kalimin e ditëve. Duke folur në Top Story këtë të entje, ai akuzoi Partinë Demokratike se po refuzon dialogun. “Përpjekja jonë...

Trekëndëshi ballkanik i Bermudës

më 4.2017 - Gazeta 55

Një vit më parë kur presidenti Rexhep Taip Erdogan dha sinjalet e para për ndryshimin e kushtetutës dhe kthimin e Turqisë nga republikë parlamentare në presidenciale, fragmente të ushtrisë u përpoqën që...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK