http://kariera.mk

Një i vrarë dhe tre të plagosur, kjo është këngëtarja që i kishte mbledhur të rinjtë në lokal

më 4.2017 - TV Koha

Dalin detaje të reja lidhur me krimin e ndodhur mbrëmjen e djeshme në qytetin bregdetar të Vlorës, ku një person mbeti i vrarë dhe tre të tjerë u plagosën mes tyre dhe një vajzë. Mësohet se në lokalin...

FOTO/ Atentati në Vlorë, kush janë tre të plagosurit në lokalin e natës

më 4.2017 - BalkanWeb

VLORE- Personat që shihni në foto ranë dje pre e sulmit me armë zjarri në një lokal në zonën ‘Ujit të Ftohtë’ në Vlorë, ku një i ri humbi jetën dhe 3 të tjerë u plagosën. “BalkanWeb” ka arritur të sigurojë...

Gjioveshaj i dënuar me 12 vjet burg si bashkëpunëtor në vrasje

më 4.2017 - Shqiptarja

Ergys Gjioveshaj, i vrarë një natë më parë në Vlorë , është një personazh i njohur për Policinë. Gjinoveshaj iu dorëzua Policisë së Vlorës me pranga në duar në qershor të vitit 2011 nga autoritetet austriake....

Masakra në Vlorë, ja kush është viktima dhe të plagosurit (FOTO LAJM)

më 4.2017 - Albeu

Ngjarja e rëndë e ndodhur mbrëmë në Vlorë mori jetën e një 33-vjeçari, Ergys Gjioveshaj , si dhe përfunduan të plagosur edhe 3 të tjerë. Përsonat që shikoni në galerinë më sipër ranë pre e sulmit me armë...

Vlorë/ Ja kush është 33-vjeçari që mbeti i vdekur

më 4.2017 - Sot News

Personi në foto është Ergys Gjioveshaj, 33-vjeçari që mbeti i vdekur dje në Vlorë. Ai u vra në një lokal nate në zonën e Ujit të Ftohtë. Dyshimet janë se krimi ka lidhje me një vrasje që Gjioveshaj ka...

Vrasja në Vlorë, kamerat e lokalit fiksuan autorët, viktima u shkoi në tavolinë

më 4.2017 - Shqiptarja

VLORE- Një i vdekur dhe tre të plagosur është bilanci nga ngjarja e ndodhur mbrëmjen 20 prillit në qytetin e Vlorës. Ngjarja ndodhi rreth orës 23:30 të të enjtes , në një nga lokalet e natës përgjatë Lungomares,...

FOTO/ Atentati me kallashnikov në Vlorë, kush janë tre të plagosurit në lokalin e natës

më 4.2017 - BalkanWeb

VLORE- Personat që shihni në foto ranë dje pre e sulmit me armë zjarri në një lokal në zonën ‘Ujit të Ftohtë’ në Vlorë, ku një i ri humbi jetën dhe 3 të tjerë u plagosën. “BalkanWeb” ka arritur të sigurojë...

Del FOTO, ja kush është 33-vjeçari i ekzekutuar në Vlorë

më 4.2017 - Syri

Personi në foto është Ergys Gjioveshaj, 33-vjeçari që mbeti i vdekur dje në Vlorë. Ai u vra në një lokal nate në zonën e Ujit të Ftohtë. Dyshimet janë se krimi ka lidhje me një vrasje që Gjioveshaj ka...

Kush janë viktima dhe të plagosurit e atentatit në Vlorë

më 4.2017 - Blitz

33-vjeçari Ergys Gjioveshaj(foto e parë) humbi jetën mbrëmjen e djeshme pasi u qëllua brenda një lokali nate nga një person. Ndërkohë që si pasojë e sulmit kanë mbetur të plagosur 3 persona të tjerë. Ata...

Vrasja në Vlorë, kamerat e lokalit fiksuan autorët, ja si ndodhi ngjarja

më 4.2017 - Lexo

Një i vdekur dhe tre të plagosur është bilanci nga ngjarja e ndodhur mbrëmjen 20 prillit në qytetin e Vlorës. Ngjarja ndodhi rreth orës 23:30 të të enjtes, në një nga lokalet e natës përgjatë Lungomares,...

Vrasja në Vlorë/ Si fiksuan kamerat e barit vrasësit, Ergys Gjoveshaj u shkoi në tavolinë

më 4.2017 - Java News

Policia ka mbledhur pamjet e kamerave të sigurisë që ndodheshin në lokal, ku sipas burimeve nga policia, të shtënat me armë kanë ndodhur brenda lokalit. Nga këqyrja e kamerave të sigurisë ne lokal, rezulton...

Një i vrarë dhe tre të plagosur, pamje nga çfarë mbeti pas në lokalin e masakrës në Vlorë

më 4.2017 - NOA

Dalin pamjet nga ajo që mbeti pas në lokalin “Fiks Fare” në Vlorë, ku mbrëmjen e së enjtes u ekzekutua një person dhe u plagosën tre të tjerë. Në ambientet e lokalit shihen rrëke gjaku, gjurmë plumbash...

Pamje të rënda/ Masakra në lokalin e natës me 1 të vrarë e 3 të plagosur

më 4.2017 - Opinion

Një ditë pas masakrës me 1 të vrarë e tre të plagosur në lokalin e natës në Vlorë publikohen pamjet nga skena e krimit. Janë imazhe të rënda me pellgje gjaku në gjithë lokalin. Objekt ka qenë 33 vjeçari...

SKEDA/ Kush është Ergys Gjioveshaj që u vra mbrëmë në lokalin e natës në Vlorë

më 4.2017 - Syri

Policia e Vlorës ka dhënë detaje të reja në lidhje me ngjarjen e rëndë që u shënua mbrëmjen e sotme në qytetin bregdetar . Sipas bluve, rreth orës 23:20, në lagjen “Ujë i Ftohtë”, në ambientet e një lokali...

Zbardhen emrat, kush është viktima dhe të plagosurit e konfliktit në lokalin në Vlorë

më 4.2017 - Aktuale

Policia e Vlorës ka dhene edhe detajet e reja ne lidhje me ngjarjen e rende qe u shënua mbrëmë nje lokal ne qytetin bregdetar. Sipas bluve, rreth orës 23:20, në lagjen “Ujë i Ftohtë”, në ambientet e një...

Përplasje me armë në Vlorë, një i vdekur dhe tre të plagosur

më 4.2017 - Shekulli

Nga Harilla Koçi Krismat e armëve tronditin Vlorën, duke shkaktuar një të vdekur dhe tre të plago sur. Në orët e vona të ditës së djeshme ka ndodhur një - ngjarje e rëndë në qytetin bregdetar të Vlorës....

Masakra në Vlorë, plumba në xhamat e lokalit dhe ?lumë? gjaku në oborr (FOTO LAJM)

më 4.2017 - Albeu

Ngjarja e rëndë e ndodhur mbrëmë në një lokal në Vlorë, ku vdiq Ergys Gjioveshaj dhe la të plagosur 3 përsona të tjerë, ka pasur si shënjestër pikërisht viktimën. Sipas informacioneve nga policia mesohet...

Masakra në Vlorë/ Rrëke gjaku në dysheme e xhama të thyer. Çfarë ka mbetur në lokalin me muzikë live

më 4.2017 - Standard

Qepena të ulur, perde të mbyllura që përpiqen të fshehin atë çfarë ka ndodhur. Lokali sot nuk ka muzikë, por vetëm disa burra e gra që po përpiqen të pastrojnë njollat e gjakut të hapërdara në pllakat...

SKEDA/ Kush është Ergys Gjioveshaj që u vra mbrëmë në lokalin e natës në Vlorë

më 4.2017 - Opozita

Policia e Vlorës ka dhënë detaje të reja në lidhje me ngjarjen e rëndë që u shënua mbrëmjen e sotme në qytetin bregdetar . Sipas bluve, rreth orës 23:20, në lagjen “Ujë i Ftohtë”, në ambientet e një lokali...

Masakra në Vlorë/ Rrëke gjaku në dysheme e xhama të thyer. Ç’ka mbetur në lokalin me muzikë live (Pamje të rënda)

më 4.2017 - BalkanWeb

Qepena të ulur, perde të mbyllura që përpiqen të fshehin atë çfarë ka ndodhur. Lokali sot nuk ka muzikë, por vetëm disa burra e gra që po përpiqen të pastrojnë njollat e gjakut të hapërdara në pllakat...

Publikohen fotot/ Plumba dhe gjak në lokalin e masakrës në Vlorë

më 4.2017 - Lexo

Ngjarja e rëndë e ndodhur mbrëmë në një lokal në Vlorë, ku vdiq Ergys Gjioveshaj dhe la të plagosur 3 përsona të tjerë, ka pasur si shënjestër pikërisht viktimën. Sipas informacioneve nga policia mesohet...

Masakra në Vlorë, ja kush është këngëtarja që po interpretonte live

më 4.2017 - TV Koha

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëme në Vlorë ku gjatë një përleshje me armë humbi jetën një i ri dhe u plagosën tre të tjerë. Ngjarja e rëndë ndodhi në një lokal të qujtur si “Fiks Fare” gjatë intepretimit...

Zbardhen emrat, kush është viktima dhe të plagosurit e konfliktit në lokalin në Vlorë

më 4.2017 - Infokusi

Policia e Vlorës ka dhene edhe detajet e reja ne lidhje me ngjarjen e rende qe u shënua mbrëmë nje lokal ne qytetin bregdetar. Sipas bluve, rreth orës 23:20, në lagjen “Ujë i Ftohtë”, në ambientet e një...

FOTOT/Plumba dhe gjak në lokalin e masakrës në Vlorë

më 4.2017 - Java News

Ngjarja e rëndë e ndodhur mbrëmë në një lokal në Vlorë, ku vdiq Ergys Gjioveshaj dhe la të plagosur 3 përsona të tjerë, ka pasur si shënjestër pikërisht viktimën. Sipas informacioneve nga policia mesohet...

Vrasja në Vlorë: Viktima i dënuar me 12 vjet burg për vrasje, endej i lirë

më 4.2017 - Mapo

Qyteti i Vlorës është tronditur mbrëmë nga vrasja e ndodhur në ambientet e një lokali në lagjen “Ujë i Ftohtë”, Pas një konflikti të çastit, një person ende i paidentifikuar ka qëlluar me armë zjarri dhe...

Masakra’ në lokalin me muzikë live, kjo ishte këngëtarja që i kishte mbledhur

më 4.2017 - Aktuale

Vrasja në Vlorë dhe plagosja e tre personave të tjerë në lokalin e njohur për muzikë live mbrëmjen e djeshme ndodhi natën kur këngëtarja e ftuar ishte Blerina Balili dhe Kleando Harunaj. Kjo duket në posterat...

Vrasja në Vlorë, plumba në xhamat e lokalit dhe “lumë” gjaku në oborr (Fotot)

më 4.2017 - Gazeta Express

Dalin fotot nga lokali, aty ku dje mbeti i vrarë një shtetas dhe u plagosën tre të tjerë. Nga fotot e siguruara nga "Ora News" shihen qartë gjurmët e plumbave në mure dhe në xhamat e lokalit. Mendohet...

Vrasja në Vlorë, foto brenda lokalit ku u shkrepën breshëri plumbash

më 4.2017 - Ora news

Ora News ka siguruar foto nga lokali ku mbeti i vrarë një shtetas dhe u plagosën tre të tjerë. Nga fotot e siguruara shihen qartë gjurmët e plumbave në mure dhe në xhamat e lokalit. Mendohet se viktima,...

Kush është Ergys Gjioveshaj, 33 –vjeçari i vrarë mbrëmë në Vlorë

më 4.2017 - Gazeta Express

Ergys Gjioveshaj është i njohur për policinë e Vlorës. Ai iu dorëzua asaj me pranga në duar në qershor të vitit 2011 nga autoritetet austriake. Ishte arrestuar në Vjenë nga Interpoli, pasi ishte shpallur...

PAMJE TE RENDA/ Rrëke gjaku në dysheme e xhama të thyer. Ç’ka mbetur në lokalin me muzikë live (Pamje të rënda)

më 4.2017 - Opozita

Qepena të ulur, perde të mbyllura që përpiqen të fshehin atë çfarë ka ndodhur. Lokali sot nuk ka muzikë, por vetëm disa burra e gra që po përpiqen të pastrojnë njollat e gjakut të hapërdara në pllakat...

Kush ishte 33-vjeçari që u ekzekutua dje në mbrëmje në Vlorë?

më 4.2017 - Shekulli

Kanë dalë detaje të reja rreth krimit të katërfishtë, me një viktimë dhe 3 të plagosur që ndodhi mesnatën e djeshme në zonën e Ujit të Ftohtë. Ergys Gjioveshaj mbeti i vrarë nga breshëritë e automatikut,...

Vrasja në mes të lokalit në Vlorë, kush është viktima dhe tre të plagosurit. Mes tyre një femër

më 4.2017 - TV Koha

Vlora është tronditur mbrëmë si pasojë e një atentati me armë zjarri ku kanë mbetur të plagosur 3 persona dhe një tjetër ka ndërruar jetë. Gjithccka ka ndodhur në ambjentet e një loakli në zonën e “Ujit...

Masakra në lokalin me muzikë live, kjo ishte këngëtarja që i kishte mbledhur

më 4.2017 - Zhurnal

Vrasja në Vlorë dhe plagosja e tre personave të tjerë në lokalin e njohur për muzikë live mbrëmjen e djeshme ndodhi natën kur këngëtarja e ftuar ishte Blerina Balili dhe Kleando Harunaj. Kjo duket në posterat...

Përplasje me armë në Vlorë, një i vrarë dhe tre të plagosur

më 4.2017 - Zhurnal

Vlorë, 21 prill - Një ngjarje e rëndë ka ndodhur  mbrëmë në qytetin e Vlorës. një person ka mbetur i vdekur dhe tre të tjerë janë plagosur me armë zjarri. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në një lokal pranë...

Vlorë/ 33 vjeçari që mbeti i vrarë mbrëmë, person me preçedent penal, i dënuar në 2000

më 4.2017 - Sot News

Ergys Gjioveshaj, 33 vjeçari i mbetur i vrarë mbrëmjen e djeshme në ambientet e një lokali në lagjen “Ujë i Ftohtë” Vlorë njihet si person me precedente penalë. Vrasja e Laert Alushit – Në vitin 2000,...

Breshëritë në lokalin e natës me muzikë në Vlorë, ja kush janë të plagosurit

më 4.2017 - LajmiFundit

Dy persona kanë hyrë në një lokal me muzike live mbrëmjen e së enjtes në Vlorë, duke ekzekutuar 33 – vjeçarin Ergys Gjioveshaj. Nga plumbat, mbetën të plagosur 3 persona të tjerë. Një prej tyre është një...

PROFIL/ Kush është 33-vjeçari që u ekzekutua mbrëmë në Vlorë dhe krimi i 17 viteve më parë

më 4.2017 - Standard

Vlora është tronditur mbrëmë nga një krim i katërfishtë, me një viktimë dhe 3 të plagosur në zonën e Ujit të Ftohtë në një lokal nate. Ergys Gjioveshaj mbeti i vrarë nga breshëritë e automatikut, ndërsa...

Masakra në lokalin e natës, kush është viktima Ergys Gjioveshaj

më 4.2017 - Opinion

Ergys Gjoveshaj, 33 vjeçari që u vra mbrëmjen e djeshme në një lokal me muzikë live tek “Ujë i Ftohtë” në Vlorë njihet si person me precedente penalë. Vrasja e Laert Alushit – Në vitin 2000, Ergys Gjioveshaj...

PROFIL/ Kush është 33-vjeçari që u ekzekutua mbrëmë në Vlorë dhe krimi i 17 viteve më parë

më 4.2017 - BalkanWeb

VLORË- Vlora është tronditur mbrëmë nga një krim i katërfishtë, me një viktimë dhe 3 të plagosur në zonën e Ujit të Ftohtë në një lokal nate. Ergys Gjioveshaj mbeti i vrarë nga breshëritë e automatikut,...

Vlorë/ Viktima person me preçedent penal, i dënuar në një vrasje në 2001

më 4.2017 - Sot News

Ergys Gjioveshaj, 33 vjeçari i mbetur i vrarë mbrëmjen e djeshme në ambientet e një lokali në lagjen “Ujë i Ftohtë” Vlorë njihet si person me precedente penalë. Vrasja e Laert Alushit – Në vitin 2000,...

Vrasja në Vlorë, zbulohen motivet e sulmit me armë

më 4.2017 - Lajmi.net

Policia ka zbardhur detaje të reja në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur ditën mbrëmshme në Vlorë ku humbi jetën një 33-vjeçar dhe u plagosën 3 të tjerë. Mësohet se objektivi i atentatit ka qenë viktima...

FOTO/ Zbulohet se kush ishte këngëtarja që këndonte në lokalin ku ndodhi masakra në Vlorë

më 4.2017 - Standard

Në lokalin që mbrëmjen e djeshme u shndërrua në një vend krimi, pas të shtënave me armë zjarri në zonën e ‘Ujit të Ftohtë’, ku një person humbi jetën dhe u plagosën 3 të tjera, këndonte dhe një këngëtare....

Masakra në lokalin e natës, ja kush është këngëtarja që u gjend në skenën e krimit

më 4.2017 - Opinion

Në lokalin që mbrëmjen e djeshme u shndërrua në një vend krimi, pas të shtënave me armë zjarri në zonën e ‘Ujit të Ftohtë’, ku një person humbi jetën dhe u plagosën 3 të tjera, këndonte dhe një këngëtare....

Masakra në Vlorë, zbulohet e shkuara kriminale e viktimës

më 4.2017 - NOA

Dalin të tjera detaje nga ngjarja e rëndë që tronditi mbrëmë qytetin e Vlorës, kur persona ende të paidentifikuar ekzekutuan Ergys Gjioveshaj, 33-vjeçar, nga Vlora dhe plagosën tre të tjerë, mes tyre edhe...

‘Masakra’ në lokalin me muzikë live, kjo ishte këngëtarja që i kishte mbledhur

më 4.2017 - Tetova Sot

Vrasja në Vlorë dhe plagosja e tre personave të tjerë në lokalin e njohur për muzikë live mbrëmjen e djeshme ndodhi natën kur këngëtarja e ftuar ishte Blerina Balili dhe Kleando Harunaj. Kjo duket në posterat...

Si nisi historia e vrasjeve: Ja kush ishte viktima në Vlorë

më 4.2017 - Mapo

Ergys Gjioveshaj mbeti viktimë i një atentati me armë zjarri të ndodhur mbrëmjen e së enjtes në qytetin e Vlorës. Sipas dëshmive të para, rreth orës 23:20 kanë qenë dy persona të pamaskuar, të cilët janë...

Masakra në Vlorë, dëshmitari: Erdhën 2 persona të armatosur dhe qëlluan mbi klientët

më 4.2017 - Gazeta Express

Një dëshmitar në lokalin , ku ndodhi atentati në Vlorë tregoi se dy persona të armatosur u futën në lokal dhe qëlluan mbi disa klientë që ndodheshin në një tavolinë. Viktimë ngeli 33-vjeçari Ergys Gjeoveshaj,...

“Masakra” në Vlorë, si u arrestua në Austri për vrasje në 2001 i forti Ergys Gjioveshaj

më 4.2017 - LajmiFundit

Viktima i vrasjes së ndodhur mesnatën e kaluar në Vlorë, Ergys Gjioveshaj, njihej si person problematik në këtë qytet. Burimet e policisë thanë se po hetohet vrasja për shkak të hakmarrjes. Sipas dëshmive...

Kush është këngëtarja që ndodhej në skenën e lokalit gjatë masakrës së mbrëmshme në Vlorë (Fotot)

më 4.2017 - Gazeta Express

Mbrëmjen e djeshme qyteti i Vlorës u përgjak sërish, ku pas një konflikti me armë një person mbeti i vdekur dhe 3 të tjerë u plagosën. Ngjarja ndodhi në një lokal në zonën e Lungomares, ndërsa në momentin...

Vlorë: Një e vrarë dhe tre të plagosur në një lokal nate

më 4.2017 - RTSH

Një ngjarje tragjike është regjistruar mbrëmjen e së enjtes në qytetin e Vlorës. Rreth orës 23:20, në lagjen “Ujë i Ftohtë”, në ambientet e një lokali nate pas një konflikti të çastit, një person ende...

'Masakra' në lokalin me muzikë live, kjo ishte këngëtarja që i kishte mbledhur

më 4.2017 - Indeks online

Vrasja në Vlorë dhe plagosja e tre personave të tjerë në lokalin e njohur për muzikë live mbrëmjen e djeshme ndodhi natën kur këngëtarja e ftuar ishte Blerina Balili dhe Kleando Harunaj. Kjo duket në posterat...

FOTO/ Zbulohet se kush ishte këngëtarja që këndonte në lokalin ku ndodhi masakra në Vlorë

më 4.2017 - BalkanWeb

VLORË- Lokali që mbrëmjen e djeshme u shndërrua në një vend krimi, pas të shtënave me armë zjarri në zonën e ‘Ujit të Ftohtë’, ku një person humbi jetën dhe u plagosën 3 të tjera, këndonte dhe një këngëtare....

Masakra në Vlorë, ky është momenti i transportit të një prej të plagosurve

më 4.2017 - NOA

Pamjet që shihni më poshtë tregojnë momentin e transportimit drejt spitalit të një prej të plagosurve në masakrën e së enjtes mbrëma në lokalin “Fiks Fare” në Vlorë, ku një person u vra dhe tre të tjerë...

Masakra në lokalin me muzikë live, kjo ishte këngëtarja që i kishte mbledhur

më 4.2017 - Zeri

Vrasja në Vlorë dhe plagosja e tre personave të tjerë në lokalin e njohur për muzikë live mbrëmjen e djeshme ndodhi natën kur këngëtarja e ftuar ishte Blerina Balili dhe Kleando Harunaj. Kjo duket në posterat...

Vrasja në Vlorë, zbulohen motivet e sulmit me armë

më 4.2017 - GazetaBlic

Policia ka zbardhur detaje të reja në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur ditën mbrëmshme në Vlorë ku humbi jetën një 33-vjeçar dhe u plagosën 3 të tjerë. Mësohet se objektivi i atentatit ka qenë viktima...

Vritet një shqiptar, plagosen dy tjerë

më 4.2017 - Ina

NË NJË ATENTAT ME ARMË ZJARRI, SONTE, NË QYTETIN E VLORËS KA HUMBUR JETËN NJË PERSON DHE JANË PLAGOSUR 2 TË TJERË. Nga burime të Opinion.al thuhet se përplasja ka ndodhur pas një sherri në një lokal në...

Viktima në Vlorë i dënuar si bashkëpunëtor në një vrasje në 2001

më 4.2017 - Ora news

Një person ka mbetur i vrarë dhe 3 të tjerë janë plagosur mbrëmjen e djeshme në Vlorë. Ngjarja e rëndë ndodhi rreth orës 23.20 minuta në ambientet e një lokali në lagjen “Ujë i Ftohtë”. Dëshmitarë në vendin...

Zbulohen arsyet, përse u ekzekutua 33-vjeçari brenda lokalit në Vlorë

më 4.2017 - Lexo

Të tjera detaje janë zbardhur në lidhje me ngjarjen e rëndë mbrëmjen e djeshme në qytetin e Vlorës, në lagjen “Ujë i Ftohtë”, ku si pasojë e një përplasje me armë në lokalin “Fiks Fare” pranë ‘Lungomares’,...

Vrasja në Vlorë, zbulohen motivet e sulmit me armë

më 4.2017 - Klan Kosova

Policia ka zbardhur detaje të reja në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur ditën mbrëmshme në Vlorë ku humbi jetën një 33-vjeçar dhe u plagosën 3 të tjerë. Mësohet se objektivi i atentatit ka qenë viktima...

U ekzekutua mbrëmë në lokal, ja kush ishte 33-vjeçari i akuzuar për vrasjen e?

më 4.2017 - Albeu

Një sulm me armë në një lokal në Vlorë, ka marrë jetën e një 33-vjeçari të identifikuar si Ergys Gjioveshaj . Sipas raportimeve të para, kjo vrasje mund të jetë kryer për hakmarrje pasi viktima në vitin...

Video/ Zbulohen arsyet, përse u ekzekutua 33-vjeçari brenda lokalit në Vlorë

më 4.2017 - Lexo

Të tjera detaje janë zbardhur në lidhje me ngjarjen e rëndë mbrëmjen e djeshme në qytetin e Vlorës, në lagjen “Ujë i Ftohtë”, ku si pasojë e një përplasje me armë në lokalin “Fiks Fare” pranë ‘Lungomares’,...

Tronditet Vlora, një i vrarë dhe tre të plagosur në një lokal natë

më 4.2017 - Java News

Një ngjarje e rëndë tronditi qytetin e Vlorës mbrëmë, rreth orës 23:20, kur në lagjen “Ujë i Ftohtë”, në ambientet e një lokali, pas një konflikti të çastit, një person ende i paidentifikuar ka qëlluar...

Vrasja në Vlorë, zbulohen motivet e sulmit me armë

më 4.2017 - Albeu

Policia ka zbardhur detaje të reja në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur ditën mbrëmshme në Vlorë ku humbi jetën një 33-vjeçar dhe u plagosën 3 të tjerë. Mësohet se objektivi i atentatit ka qenë viktima...

Përplasje me armë në Vlorë, një i vrarë dhe tre të plagosur

më 4.2017 - Klan Kosova

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur  mbrëmë në qytetin e Vlorës. një person ka mbetur i vdekur dhe tre të tjerë janë plagosur me armë zjarri. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në një lokal pranë Ujit të Ftohtë, 50...

Vrasja në Vlorë, zbulohen motivet e sulmit me armë

më 4.2017 - Indeks online

Policia ka zbardhur detaje të reja në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur ditën mbrëmshme në Vlorë ku humbi jetën një 33-vjeçar dhe u plagosën 3 të tjerë. Mësohet se objektivi i atentatit ka qenë viktima...

Përplasje me armë në Vlorë, një i vrarë dhe tre të plagosur

më 4.2017 - GazetaBlic

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e mbrëmjes, në qytetin e Vlorës. një person ka mbetur i vdekur dhe tre të tjerë janë plagosur me armë zjarri. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në një lokal pranë Ujit të...

Vrasja në Vlorë, në lokal ndodhej edhe këngëtarja e muzikës popullore

më 4.2017 - Blitz

Në lokalin pranë “Ujit të Ftohtë” në Vlorë ku u krye ekzekutimi i një personi mbrëmjen e djeshme, ka qenë e pranishme edhe një këngëtare e njohur e muzikës popullore. Bëhet fjalë për këngëtaren Blerina...

DETAJE/ Vrasja në Vlorë dyshohet se ka lidhje me ngjarjen e vitit 2000. Ja kush ishte objektiv

më 4.2017 - Syri

Ergys Gjioveshaj 33 vjeç mbeti i vdekur mbrëmë gjatë një sulmi me armë në një lokal nate në zonën e Ujit të Ftohtë në Vlorë. Gjioveshaj mendoset se ishte objektiv i vrasjes dhe ekzekutimi i tij është bërë...

Fotot/ Kush është këngëtarja që ndodhej në skenën e lokalit gjatë masakrës së mbrëmshme në Vlorë

më 4.2017 - Lexo

Mbrëmjen e djeshme qyteti i Vlorës u përgjak sërish, ku pas një konflikti me armë një person mbeti i vdekur dhe 3 të tjerë u plagosën. Ngjarja ndodhi në një lokal në zonën e Lungomares, ndërsa në momentin...

Zbulohen arsyet / Pse u qëllua për vdekje 33-vjeçari mbrëmë në Vlorë?

më 4.2017 - BalkanWeb

VLORË  – Të tjera detaje janë zbardhur në lidhje me ngjarjen e rëndë mbrëmjen e djeshme në qytetin e Vlorës, në lagjen “Ujë i Ftohtë”, ku si pasojë e një përplasje me armë në lokalin “Fiks Fare” pranë...

Ekzekutimi në Vlorë, zbulohen shkaqet dhe dinamika e ngjarjes

më 4.2017 - Blitz

Një atentat me armë në një lokal të Vlorës mbrëmjen e djeshme i ka marrë jetën një 33-vjeçari. Ngjarja ndodhi në zonën e Ujit të Ftohtë të Vlorës dhe viktimë ka mbetur shtetasi Ergys Gjioveshaj. Sipas...

Një i vrarë dhe tre të plagosur, kjo është këngëtarja që i kishte mbledhur të rinjtë në lokal

më 4.2017 - NOA

Dalin detaje të reja lidhur me krimin e ndodhur mbrëmjen e djeshme në qytetin bregdetar të Vlorës, ku një person mbeti i vrarë dhe tre të tjerë u plagosën mes tyre dhe një vajzë. Mësohet se në lokalin...

Përplasja me armë në Vlorë, ja gjendja e të plagosurve

më 4.2017 - Indeks online

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmë në Vlorë rreth orës 23:20, në lagjen “Ujë i Ftohtë”. Gjatë një përplasje me armë në lokalin e njohur si “Fiks Fare” pranë Lungomares, ka mbetur i vrarë 1 person e...

Përplasja me armë në Vlorë, ja gjendja e të plagosurve

më 4.2017 - Albeu

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmë në Vlorë rreth orës 23:20, në lagjen “Ujë i Ftohtë”. Gjatë një përplasje me armë në lokalin e njohur si “Fiks Fare” pranë Lungomares, ka mbetur i vrarë 1 person e...

Kush është 33 vjeçari i ekzekutuar mbrëmë që terrorizoi Vlorën?

më 4.2017 - Periskopi

Një vrasje e ndodhur orët e vona, ka terrorizuar mbrëmjen e djeshme. Viktimë e kësaj ngjarje ka mbetur Ergys Gjioveshaj. Ai është një personazh i njohur për Policinë e Vlorës. Gjinoveshaj iu dorëzua asaj...

Masakra në lokalin me muzikë live, kjo ishte këngëtarja që i kishte mbledhur

më 4.2017 - GazetaBlic

Vrasja në Vlorë dhe plagosja e tre personave të tjerë në lokalin e njohur për muzikë live mbrëmjen e djeshme ndodhi natën kur këngëtarja e ftuar ishte Blerina Balili dhe Kleando Harunaj. Kjo duket në posterat...

FOTO/ Masakra në lokalin me muzikë live, kjo ishte këngëtarja që i kishte mbledhur

më 4.2017 - Syri

Vrasja në Vlorë dhe plagosja e tre personave të tjerë në lokalin e njohur për muzikë live mbrëmjen e djeshme ndodhi natën kur këngëtarja e ftuar ishte Blerina Balili dhe Kleando Harunaj. Kjo duket në posterat...

Përplasje me armë në Vlorë, një i vrarë dhe tre të plagosur

më 4.2017 - Mapo

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e mbrëmjes, në qytetin e Vlorës. një person ka mbetur i vdekur dhe tre të tjerë janë plagosur me armë zjarri. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në një lokal pranë Ujit të...

Masakra në Vlorë, ja kush është këngëtarja që po interpretonte live (FOTO LAJM)

më 4.2017 - Albeu

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëme në Vlorë ku gjatë një përleshje me armë humbi jetën një i ri dhe u plagosën tre të tjerë. Ngjarja e rëndë ndodhi në një lokal të qujtur si “Fiks Fare” gjatë intepretimit...

Vrasja në Vlorë, zbulohen motivet e sulmit me armë

më 4.2017 - Arbresh

Policia ka zbardhur detaje të reja në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur ditën mbrëmshme në Vlorë ku humbi jetën një 33-vjeçar dhe u plagosën 3 të tjerë. Mësohet se objektivi i atentatit ka qenë viktima...

PROFIL/ Kush është 33-vjeçari që u ekzekutua mbrëmë në Vlorë dhe krimi i 17 viteve më parë

më 4.2017 - Gazeta Telegraf

Vlora është tronditur mbrëmë nga një krim i katërfishtë, me një viktimë dhe 3 të plagosur në zonën e Ujit të Ftohtë në një lokal nate. Ergys Gjioveshaj mbeti i vrarë nga breshëritë e automatikut, ndërsa...

Vrasja në Vlorë, zbulohen motivet e sulmit me armë

më 4.2017 - Infokusi

Policia ka zbardhur detaje të reja në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur ditën mbrëmshme në Vlorë ku humbi jetën një 33-vjeçar dhe u plagosën 3 të tjerë. Mësohet se objektivi i atentatit ka qenë viktima...

Detaje nga vrasja e mbrëmshme në Vlorë

më 4.2017 - Indeks online

Policia e Shtetit ka dalë me njoftim në lidhje me ngjarjen e rëndë kriminale që ka tronditur Vlorën. Në njoftimin policor thuhet edhe emri i viktimës, ndërsa sqarohen edhe rrethanat e ngjarjes. Njoftimi...

Përplasja me armë në Vlorë, dëshmitari: u futën në lokal dhe gjuatën...

më 4.2017 - Albeu

Pas ngjarjes së rëndë në Vlorë ku humbi jetën një i ri 33-vjeçar dhe janë plagosur rëndë 3 persona të tjerë, ka folur një dëshmitar ocular. “Dy persona u futën në lokal dhe filluan që të gjuanin me armë...

Zbardhet shkaku i masakrës në Vlorë, dy të plagosurit ishin kamarier e klient në lokal

më 4.2017 - LajmiFundit

Mësohen tjera detaje për ngjarjen e rëndë mbrëmjen e djeshme në qytetin e Vlorës, në lagjen “Ujë i Ftohtë”, ku si pasojë e një përplasje me armë në lokalin “Fiks Fare” pranë ‘Lungomares’, ka mbetur i vrarë...

Ngjarja në Vlorë, flet dëshmitari okular

më 4.2017 - Gazeta Telegraf

Një dëshmitar okular ka folur në lidhje me ngjarjen e ndodhur në Vlorë ku si pasojë ka humbur jetën 33-vjeçari Ergys Gjioveshaj dhe janë plagosur tre persona të tjerë. “Dy persona u futën në lokal dhe...

Vrasja në Vlorë, zbulohen motivet e sulmit me armë

më 4.2017 - Gazeta Monitor

Policia ka zbardhur detaje të reja në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur ditën mbrëmshme në Vlorë ku humbi jetën një 33-vjeçar dhe u plagosën 3 të tjerë. Mësohet se objektivi i atentatit ka qenë viktima...

Zbardhen emrat, kush është viktima dhe të plagosurit e konfliktit në lokalin në Vlorë

më 4.2017 - Opozita

të plagosurit e konfliktit në lokalin në Vlorë Apr 21 , 2017 Tweet Policia e Vlorës ka dhene edhe detajet e reja ne lidhje me ngjarjen e rende qe u shënua mbrëmë nje lokal ne qytetin bregdetar . Sipas...

Përplasja me armë në Vlorë, ja gjendja e të plagosurve

më 4.2017 - Infokusi

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmë në Vlorë rreth orës 23:20, në lagjen “Ujë i Ftohtë”. Gjatë një përplasje me armë në lokalin e njohur si “Fiks Fare” pranë Lungomares, ka mbetur i vrarë 1 person e...

Zbulohet kush ishte këngëtarja që këndonte në lokalin ku ndodhi masakra në Vlorë

më 4.2017 - LajmiFundit

Në lokalin që mbrëmjen e djeshme u shndërrua në një vend krimi, pas të shtënave me armë zjarri në zonën e ‘Ujit të Ftohtë’, ku një person humbi jetën dhe u plagosën 3 të tjera, këndonte dhe një këngëtare....

‘Masakra’ në lokalin me muzikë live, kjo ishte këngëtarja që i kishte mbledhur

më 4.2017 - Periskopi

Vrasja në Vlorë dhe plagosja e tre personave të tjerë në lokalin e njohur për muzikë live mbrëmjen e djeshme ndodhi natën kur këngëtarja e ftuar ishte Blerina Balili dhe Kleando Harunaj. Kjo duket në posterat...

Vrasja në Vlorë, zbulohen motivet e sulmit me armë

më 4.2017 - Periskopi

Policia ka zbardhur detaje të reja në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur ditën mbrëmshme në Vlorë ku humbi jetën një 33-vjeçar dhe u plagosën 3 të tjerë. Mësohet se objektivi i atentatit ka qenë viktima...

Masakra e Vlores, policia publikon emrat e tre te plagosurve

më 4.2017 - LajmiFundit

Policia beri publik emrat e personave te plagosur mbreme ne Masakren e vlores. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në një lokal pranë Ujit të Ftohtë, 50 metra larg shëtitores, ku një person i paidentifikuar, ka...

Kush eshte Ergys Gjioveshaj, 33 vjeçari vrarë në Vlorë, i dënuar më parë për vrasje

më 4.2017 - LajmiFundit

Policia e Vlorës ka dhënë detaje të reja në lidhje me ngjarjen e rëndë që u shënua mbrëmjen e sotme në qytetin bregdetar . Sipas bluve, rreth orës 23:20, në lagjen “Ujë i Ftohtë”, në ambientet e një lokali...

Përplasje me armë në Vlorë, një i vrarë dhe tre të plagosur

më 4.2017 - 24 ore

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e mbrëmjes, në qytetin e Vlorës. një person ka mbetur i vdekur dhe tre të tjerë janë plagosur me armë zjarri. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në një lokal pranë Ujit të...

Luftë me armë në Vlorë, një i vrarë dhe tre të plagosur

më 4.2017 - Gazeta e re

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e mbrëmjes, në qytetin e Vlorës. një person ka mbetur i vdekur dhe tre të tjerë janë plagosur me armë zjarri. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në një lokal pranë Ujit të...

Përplasje me armë në Vlorë, një i vrarë dhe tre të plagosur

më 4.2017 - Top Channel

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e mbrëmjes, në qytetin e Vlorës. një person ka mbetur i vdekur dhe tre të tjerë janë plagosur me armë zjarri. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në një lokal pranë Ujit të...

Masakra në Vlorë, ja kush është këngëtarja që po interpretonte live

më 4.2017 - Periskopi

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëme në Vlorë ku gjatë një përleshje me armë humbi jetën një i ri dhe u plagosën tre të tjerë . Ngjarja e rëndë ndodhi në një lokal të qujtur si “Fiks Fare” gjatë intepretimit...

Vlorë, një i vdekur dhe tre të plagosur pas një sherri me armë në lokal

më 4.2017 - Gazeta Shqip

Një person ka humbur jetën dhe 3 të tjerë janë plagosur pas një përplasje me armë zjarri në qytetin e Vlorës. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në një lokal në  Ujin e Ftohtë. Në momentin e ngjarjes lokali ka...

VIDEO/ Momenti i transportimit në spital të të plagosurit nga sherri me armë në Vlorë

më 4.2017 - BalkanWeb

VLORË- Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vlorë rreth orës 23:20 të së enjtes, në lagjen “Ujë i Ftohtë”, ku si pasojë e një përplasje me armë në lokalin “Fiks Fare” pranë ‘Lungomares’, ka mbetur i vrarë...

HISTORIA e 33-vjecarit të vrarë në Vlorë, kur ishte i mitur mori një jetë njeriu...

më 4.2017 - Gazeta Express

Në qershor të vitit 2011 Ergys Gjioveshaj ishte arrestuar në Vjenë dhe u ekstradua në Shqipëri, pai ne vitin 2010, ishte dënuar me 12 vjet heqje lirie për vrasjen e një personi në qytetin e Vlorës. Në...

VIDEO/ Pamjet e para të lokalit në Vlorë pak minuta pas vrasjes së 33-vjeçarit e plagosjes së 3 të rinjve

më 4.2017 - BalkanWeb

VLORË- Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vlorë rreth orës 23:20 të së enjtes, në lagjen “Ujë i Ftohtë”, ku si pasojë e një përplasje me armë në lokalin “Fiks Fare” pranë ‘Lungomares’, ka mbetur i vrarë...

Vrasja në lokal, ja këngëtarja që ndodhej aty në momentet e tmerrit

më 4.2017 - Shekulli

Në lokalin “Fiks Fare” ku ndodhi masakra e sotme në Vlorë, ku u vra shtetasi Ergys Gjioveshaj dhe u plagosën tri të tjerë ka qenë e ftuar një këngëtare. Ajo është Blerina Balili. Lokali ku ka ndodhur ngjarja...

FOTO/ Vrasje me armë në Vlorë, një i vdekur dhe tre të plagosur

më 4.2017 - Syri

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një lokal në zonën e Ujit të Ftohtë në Vlorë. Një persona ka humbur jetën dhe tre të tjetër janë plagosur. Raportohet se ngjarja ka ndodhur si pasojë e përplasjes me armë...

Një i vrarë, 3 të plagosur në Vlorë, policia: Ja çfarë ndodhi dhe kush është viktima

më 4.2017 - Shekulli

Policia e Shtetit ka dalë me njoftim në lidhje me ngjarjen e rëndë kriminale që ka tronditur Vlorën. Në njoftimin policor thuhet edhe emri i viktimës, ndërsa sqarohen edhe rrethanat e ngjarjes. Njoftimi...

Përplasja me armë në Vlorë, policia jep detaje: Si nisi sherri që përfundoi me 1 të vdekur e 3 të plagosur

më 4.2017 - BalkanWeb

VLORË- Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vlorë rreth orës 23:20, në lagjen “Ujë i Ftohtë”, ku si pasojë e një përplasje me armë në lokalin “Fiks Fare” pranë ‘Lungomares’, ka mbetur i vrarë 1 person e janë...

Ngjarja në Vlorë, flet dëshmitari okular

më 4.2017 - Syri

Një dëshmitar okular ka folur në lidhje me ngjarjen e ndodhur në Vlorë ku si pasojë ka humbur jetën 33-vjeçari Ergys Gjioveshaj dhe janë plagosur tre persona të tjerë. “Dy persona u futën në lokal dhe...

Viktima dhe të plagosur gjatë përplasjes me armë në lokalin "Fiks Fare" në Vlorë (FOTOT)

më 4.2017 - Gazeta Express

Një ngjarje e rëndë është shënuar në qytetin bregdetar të Vlorës, ku një person ka mbetur i vdekur, ndërsa tre të tjerë të plagosur, mes të cilëve një vajzë. Ngjarja ndodhi në një lokal të quajur “Fiks...

Dy të vrarë dhe një i plagosur në Vlorë

më 4.2017 - Telegrafi

Nga një konflikt i armatosur, që ka ndodhur në orët e mbrëmjes në qytetin e Vlorës, dy persona kanë mbetur të vdekur dhe një i tretë është plagosur. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në një lokal pranë Ujit të...

Breshëri armësh në Vlorë, një i vdekur dhe tre të plagosur

më 4.2017 - NOA

Një përplasje me armë zjarri në Vlorë ka lënë të vdekur 1 person, ndësa tre të tjerë kanë mbetur të plagosur. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në orët e vona të mbrëmjes që sapo lamë pas, ndërsa ka humbur...

Identifikohet personi që mbeti i vrarë në Vlorë, pamjet nga vendngjarja

më 4.2017 - NOA

Një përplasje me armë zjarri në Vlorë ka lënë të vdekur 1 person, ndësa tre të tjerë kanë mbetur të plagosur. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në orët e vona të mbrëmjes që sapo lamë pas, ndërsa ka humbur...

Përplasja me armë në Vlorë, zbardhet ngjarja. Ja emri i viktimës

më 4.2017 - Syri

Rreth orës 23:20, në lagjen "Ujë i Ftohtë", në ambientet e një lokali pas një konflikti të çastit, një person ende i paidentifikuar nga ana jonë ka qëlluar me armë zjarri në drejtim të palës tjetër. Për...

Detaje/ Përplasja me armë në Vlorë, vdes 33 vjeçari. Plagoset muzikanti dhe një femër

më 4.2017 - Standard

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur  në një lokal përgjatë ‘Lungomares’, ku ka pasur përplasje me armë në lokalin e quajtur “Fiks Fare”. Ngjarja dyshohet se ka ndodhur si pasojë e një sherri, dhe nga shkëmbimi...

Dy të vrarë dhe një i plagosur në Vlorë

më 4.2017 - GazetaBlic

Nga një konflikt i armatosur, që ka ndodhur në orët e mbrëmjes në qytetin e Vlorës, dy persona kanë mbetur të vdekur dhe një i tretë është plagosur. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në një lokal pranë Ujit të...

Përplasje me armë në një lokal në Vlorë, një person i vdekur, tre të plagosur

më 4.2017 - BalkanWeb

Vlorë- Një përplasje me armë ka ndodhur në një lokal përgjatë ‘Lungomares’,  ngjarja dyshohet se ka ndodhur si pasojë e një sherri, nga ku dyshohet për një të vdekur dhe tre të tjerë të plagosur. Nga të...

Tronditet Vlora/ Përplasje me armë, 1 i vrarë dhe 3 të plagosur

më 4.2017 - Standard

Të tjera detaje mësohen nga masakra e ndodhur mbrëmjen e së enjtes në Vlorë. Pas një përplasjeje me armë në një lokal 1 person ka humbur jetën ndërsa 3 të tjerë janë plagosur. Gazetari i AbcNews në vendin...

E RENDE në Vlorë, një i vdekur dhe tre të plagosur në përplasje me armë

më 4.2017 - Gazeta Express

Dy persona dyshohet të kenë humbur jetën dhe një i tretë ka mbetur i plagosur pas një përplasje me armë në qytetin e Vlorës. Ngjarja ka ndodhur në orët e vona të kësaj të enjteje, pak para mesnatës në...

Vlorë, përplasje me armë zjarri humbasin jetën 2 persona

më 4.2017 - Shqiptarja

Vlorë- Atentat me armë zjarri, kanë humbur jetën 2 persona dhe është plagosur një i tretë. Nga burime të shqiptarja.com thuhet se përplasja ka ndodhur pas një sherri në një lokal në zonën e Lungo mare....

Tronditet Vlora, vriten me armë dy persona

më 4.2017 - Albeu

Një ngjarje e rëndë ka tronditur sonte në mbrëmje qytetin e Vlorës. Flitet se në një lokal në zonën e Ujit të Ftohtë ka ndodhur një ekzekutim . Paraprakisht mësohet se dy persona kanë humbur jetën dhe...

Vrasje me armë në Vlorë, flitet për dy të vdekur dhe një të plagosur

më 4.2017 - Indeks online

Një ngjarje e rëndë ka tronditur sonte në mbrëmje qytetin e Vlorës. Flitet se në një lokal në zonën e Ujit të Ftohtë ka ndodhur një ekzekutin. Paraprakisht mësohet se dy persona kanë humbur jetën dhe një...

Vlorë, përplasje me armë zjarri humbasin jetën 2 persona

më 4.2017 - Shqiptarja

Vlorë- Atentat me armë zjarri, kanë humbur jetën 2 persona dhe është plagosur një i tretë. Nga burime të shqiptarja.com thuhet se përplasja ka ndodhur pas një sherri në një lokal në zonën e Lungo mare....

LAJM I FUNDIT/ DY te vrare ne Vlore

më 4.2017 - Ora news

Dy persona janë vrarë ndërsa një tjetër është plagosur mbrëmjen e sotme në Vlorë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në një lokal përgjatë ‘Lungomares’ /Oranews.tv/ Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tv...

Tronditet Vlora nga të shtënat me armë: Dy të vrarë dhe një i plagosur

më 4.2017 - Aktuale

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një lokal në zonën e Ujit të Ftohtë në Vlorë. Dy persona kanë humbur jetën dhe një tjetër ka mbetur i plagosur. Raportohet se ngjarja ka ndodhur si pasojë e përplasjes...

Vritet një shqiptar, plagosen dy tjerë

më 4.2017 - Lajm

Në një atentat me armë zjarri, sonte, në qytetin e Vlorës ka humbur jetën një person dhe janë plagosur 2 të tjerë. Nga burime të Opinion.al thuhet se përplasja ka ndodhur pas një sherri në një lokal në...

FOTO/ Vrasje me armë në Vlorë, dy të vdekur dhe një i plagosur

më 4.2017 - Syri

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një lokal në zonën e Ujit të Ftohtë në Vlorë. Dy persona kanë humbur jetën dhe një tjetër ka mbetur i plagosur. Raportohet se ngjarja ka ndodhur si pasojë e përplasjes...

E Fundit/ Vrasje në Vlorë, dy të vdekur dhe një i plagosur

më 4.2017 - Opinion

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një lokal në zonën e Ujit të Ftohtë në Vlorë. Dy persona kanë humbur jetën dhe një tjetër ka mbetur i plagosur. Nuk dihen ende shkaqet e ngjarjes.

Përplasje me armë në Vlorë, 2 të vdekur, 1 i plagosur

më 4.2017 - Shekulli

Një ngjarje e rëndë kriminale ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin bregdetar të Vlorës. Një përplasje me armë zjarri ka shënuar së paku dy viktima, ndërsa një tjetër është plagosur. Ngjarja e rëndë ka...

Vrasje me armë në Vlorë, dy të vdekur dhe një i plagosur

më 4.2017 - Syri

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një lokal në zonën e Ujit të Ftohtë në Vlorë. Dy persona kanë humbur jetën dhe një tjetër ka mbetur i plagosur. Raportohet se ngjarja ka ndodhur si pasojë e përplasjes...

Vrasja me armë në Vlorë, dy të vdekur dhe një i plagosur

më 4.2017 - Syri

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një lokal në zonën e Ujit të Ftohtë në Vlorë. Dy persona kanë humbur jetën dhe një tjetër ka mbetur i plagosur. Nuk dihen ende shkaqet e ngjarjes. Komentet Shto koment

Dy të vrarë dhe një i plagosur në Vlorë

më 4.2017 - Almakos

Nga një konflikt i armatosur, që ka ndodhur në orët e mbrëmjes në qytetin e Vlorës, dy persona kanë mbetur të vdekur dhe një i tretë është plagosur. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në një lokal pranë Ujit të...

​Tronditet Vlora, ekzekutohen 2 persona

më 4.2017 - Blitz

Një ngjarje e rëndë ka tronditur sonte në mbrëmje qytetin e Vlorës. Policia e Vlorës tha se në një lokal në zonën e Ujit të Ftohtë ka ndodhur një ekzekutim. Paraprakisht mësohet se dy persona kanë humbur...

Vrasje në Vlorë, dy të vdekur dhe një i plagosur

më 4.2017 - Arbresh

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një lokal në zonën e Ujit të Ftohtë në Vlorë. Dy persona kanë humbur jetën dhe një tjetër ka mbetur i plagosur. Nuk dihen ende shkaqet e ngjarjes.

Tronditet Vlora nga të shtënat me armë, dy të vrarë dhe një i plagosur

më 4.2017 - Tetova Sot

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një lokal në zonën e Ujit të Ftohtë në Vlorë. Dy persona kanë humbur jetën dhe një tjetër ka mbetur i plagosur. Raportohet se ngjarja ka ndodhur si pasojë e përplasjes...

Perplasje me armë në Vlorë, identifikohet i vrari, plagosen dy djem e nje vajze

më 4.2017 - LajmiFundit

Policia tha se një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak para mesnatës së të enjtes në qytetin e Vlorës. Deklarata e policise Vlorë: Rreth orës 23:20, në lagjen “Ujë i Ftohtë”, në ambientet e një lokali pas një...

Perplasje me armë në Vlorë, të paktën 2 të vrarë

më 4.2017 - LajmiFundit

Policia tha se një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak para mesnatës së të enjtes në qytetin e Vlorës. Nga një përplasje me armë kanë mbetur 2 të vrarë dhe një i plagosur. Nga burime policore mësohet se ngjarja...

Krisma armësh në një lokal, dy të vdekur një i plagosur

më 4.2017 - Bota Press

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një lokal në zonën e Ujit të Ftohtë në Vlorë. Dy persona kanë humbur jetën dhe një tjetër ka mbetur i plagosur. Nuk dihen ende shkaqet e ngjarjes.

Lezhë, plagoset me armë në këmbë 38-vjeçari, s'dihet autori

më 4.2017 - Shqiptarja

Një plagosje me armë zjarri është regjistruar një natë më parë në Ishull-Shëngjin. I plagosur ka mbetur A.M, 38 vjeç, i cili ka marrë një plumb në këmbë. 38-vjeçari është transportuar menjëherë në drejtim...

Plagoset 38-vjeçari, qëllohet me armë në këmbë pranë banesës

më 4.2017 - Ora news

Një 38 vjeçar është plagosur me armë zjarri mbrëmjen e së mërkurës në Lezhë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 23.55 në Ishull Shëngjin. Shtetasi me iniciale A.M është qëlluar me armë në këmbë tek banesa e...

Atentat në Lezhë, plagoset një 38-vjeçar në afërsi të banesës së tij

më 4.2017 - NOA

Një 38-vjeçar i shpëtoi për mrekulli një atentati në Ishull Shëngjin. Ngjarja e rëndë u regjistrua një natë më parë, në fshatin Sakë, ku një person i paidentifikuar ka qëlluar dhe plagosur me armë një...

Atentat në Lezhë, një i plagosur

më 4.2017 - Indeks online

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Lezhë, ku një person ka mbetur i plagosur si pasojë e një atentatit. Nga se bëhet e ditur, ngjarja ka ndodhur në Ishull Shëngjin, në fshatin Sakë, ku...

Atentat në Lezhë, një i plagosur

më 4.2017 - Gazeta Express

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Lezhë, ku një person ka mbetur i plagosur si pasojë e një atentatit. Nga se bëhet e ditur, ngjarja ka ndodhur në Ishull Shëngjin, në fshatin Sakë, ku...

Atentat me armë në Ishull Shëngjin, një person i plagosur

më 4.2017 - Sot News

Një atentat me armë ka ndodhur në mesnatë, ndërsa një person ka mbetur i plagosur. Ngjarja ka ndodhur në Ishull Shëngjin, në fshatin Sakë. Burime nga policia lokale kanë bërë të ditur se në mesnatë një...

Shëngjin/ Një i plagosur nga atentati me armë në mesnatë

më 4.2017 - Sot News

Një atentat me armë nga ku është gjendur një person i plagosur ka ndodhur në mesnatë, në Ishull Shëngjin, në fshatin Sakë. Burime nga policia lokale kanë bërë me dije se në mesnatë një person ende i paidentifikuar...

Atentat me armë në mesnatë, një i plagosur

më 4.2017 - Lajmi.net

Një atentat me armë ka ndodhur në mesnatë, ndërsa një person ka mbetur i plagosur. Ngjarja ka ndodhur në Ishull Shëngjin, në fshatin Sakë. Burime nga policia lokale kanë bërë të ditur se në mesnatë një...

Atentat me armë në mesnatë, një i plagosur

më 4.2017 - Syri

Një atentat me armë ka ndodhur në mesnatë, ndërsa një person ka mbetur i plagosur. Ngjarja ka ndodhur në Ishull Shëngjin, në fshatin Sakë. Burime nga policia lokale kanë bërë të ditur se në mesnatë një...

Ngjarje e rëndë në Lezhë, atentat 38-vjeçarit

më 4.2017 - Java News

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Lezhë, ku një person ka mbetur i plagosur si pasojë e një atentatit. Nga se bëhet e ditur, ngjarja ka ndodhur në Ishull Shëngjin, në fshatin Sakë, ku...

Atentat në Lezhë, një i plagosur

më 4.2017 - Lexo

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Lezhë, ku një person ka mbetur i plagosur si pasojë e një atentati. Nga se bëhet e ditur, ngjarja ka ndodhur në Ishull Shëngjin, në fshatin Sakë, ku...

Atentat me armë në mesnatë, një i plagosur në Shëngjin

më 4.2017 - LajmiFundit

Një atentat me armë u krye në mesnatë, ndërsa një person ka mbetur i plagosur. Ngjarja ka ndodhur në Ishull Shëngjin, në fshatin Sakë. Burime nga policia lokale kanë bërë të ditur se në mesnatë një person...

TERRORIZOHEN BANORET/ Atentat me armë në mesnatë, një i plagosur

më 4.2017 - Opozita

Një atentat me armë ka ndodhur në mesnatë, ndërsa një person ka mbetur i plagosur. Ngjarja ka ndodhur në Ishull Shëngjin, në fshatin Sakë. Burime nga policia lokale kanë bërë të ditur se në mesnatë një...

E rëndë në Lezhë/ Atentat me armë zjarri, plagoset një 38-vjeçar

më 4.2017 - LajmiFundit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur një natë më parë në Lezhë, ku sipas informacioneve, një person është plagosur si pasojë e një atentatit. Sipas njoftimeve, ngjarja ka ndodhur në Ishull Shëngjin, në fshatin...

Atentat në Lezhë, një i plagosur

më 4.2017 - Sovrani

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Lezhë, ku një person ka mbetur i plagosur si pasojë e një atentatit. Nga se bëhet e ditur, ngjarja ka ndodhur në Ishull Shëngjin, në fshatin Sakë, ku...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK