http://kariera.mk

Pas sulmit në Paris, Hollande mbledh këshillin e sigurisë

para 12 muajve - Alsat-M

Presidenti francez, François Hollande mblodhi të premten këshillin e tij të sigurisë, një ditë pasi një polic u qëllua në Champs-Elysees, në një nga atraksionet më të mëdha turistike të kryeqytetit francez....

Hollande mbledh këshillin e sigurisë pas sulmit në Paris

para 12 muajve - Indeks online

Presidenti francez, François Hollande mblodhi të premten këshillin e tij të sigurisë, një ditë pasi një polic u qëllua në Champs-Elysees, në një nga atraksionet më të mëdha turistike të kryeqytetit francez....

Hollande mbledh këshillin e sigurisë pas sulmit në Paris

para 12 muajve - GazetaBlic

Presidenti francez, François Hollande mblodhi të premten këshillin e tij të sigurisë, një ditë pasi një polic u qëllua në Champs-Elysees, në një nga atraksionet më të mëdha turistike të kryeqytetit francez....

Video ekskluzive/ Ja si duket qendra e Parisit pak orë pas sulmit terrorist

para 12 muajve - Opinion

Pak orë pas sulmi të mbrëmshëm që tronditi qendrën e Parisit, një prej zonave më të populluara të kryeqytetit e Francës, situata paraqitet e qetë. Lëvizja e automjeteve në Champs Elysees vijon normalisht,...

ISIS merr përsipër sulmin në Paris, anulohen aktivitetet e fushatës presidenciale

para 12 muajve - MRT

Parisi u zgjua nën ankthin e sulmit terrorist të mbrëmjes së kaluar, kur një militant i Shtetit Islamik sulmoi policinë... Parisi u zgjua  nën ankthin e sulmit terrorist të mbrëmjes së kaluar, kur një...

Trump: Sulmi në Paris do të ndikojë në zgjedhjet presidenciale

para 12 muajve - Indeks online

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump ka vlerësuar se sulmi i mbrëmshëm terrorist në Paris të Francës do të ndikoj në zgjedhjet presidenciale. Ai në një postim në profilin e tij...

Pas sulmit me armë në Paris, Presidenti francez mbledh këshillin e sigurisë

para 12 muajve - Syri

Presidenti francez, François Hollande mblodhi sot këshillin e tij të sigurisë, një ditë pasi një polic u qëllua në Champs-Elysees, në një nga atraksionet më të mëdha turistike të kryeqytetit francez. Grupi...

Tramp: Sulmi në Paris do të ndikojë në zgjedhjet presidenciale

para 12 muajve - Indeks online

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump ka vlerësuar se sulmi i mbrëmshëm terrorist në Paris të Francës do të ndikoj në zgjedhjet presidenciale. Ai në një postim në profilin e tij...

Pas sulmit në Paris, Hollande mbledh këshillin e sigurisë

para 12 muajve - Tetova Sot

Presidenti francez, François Hollande mblodhi të premten këshillin e tij të sigurisë, një ditë pasi një polic u qëllua në Champs-Elysees, në një nga atraksionet më të mëdha turistike të kryeqytetit francez....

Hollande mbledh këshillin e sigurisë pas sulmit në Paris

para 12 muajve - Arbresh

Presidenti francez, François Hollande mblodhi të premten këshillin e tij të sigurisë, një ditë pasi një polic u qëllua në Champs-Elysees, në një nga atraksionet më të mëdha turistike të kryeqytetit francez....

Sulmuesi në Paris, i njohur për Policinë

para 12 muajve - Portalb

Sulmuesi që qëlloi për vdekje një polic në Paris të enjten mbrëma, është identifikuar nga dokumentet që i kishte lënë në veturën e tij, kanë thënë zyrtarët francezë por ende nuk kanë publikuar emrin e...

Abu Yusuf al-Beljiki vrasësi terrorist i Parisit për të cilin policia franceze dinte gjithçka

para 12 muajve - Gazeta Express

Është identifikuar sulmuesi i cili të enjten në qendër të Parisit ka vrarë policin dje ka plagosur dy të tjerë. Por emri i tij nuk do të zbulohet derisa nuk merret vesh a është ndihmuar dhe nga kush ai...

Francë, policia e njihte vrasësin e policit në Paris

para 12 muajve - Koha.mk

Agresori i Parisit kishte qenë një person i njohur për policinë. Zyrtarët francezë ende nuk e kanë bërë publik identitetin e tij, të cilin e zbuluan nga dokumentet që burri kishte lënë në makinë. 39-vjeçari,...

Cazeneuve: Asgjë nuk mund t'i pengojë zgjedhjet në Francë

para 12 muajve - Anadolu Agency

Speciale arkiv PARIS (AA) - Kryeministri i Francës, Bernard Cazeneuve, ka deklaruar se asgjë nuk do të mund t'i pengojë zgjedhjet presidenciale, të cilat në Francë do të mbahen më 23 prill, raporton Anadolu...

Tmerri në Paris/ Kush është autori, i ‘fiksuar’ pas sulmit me armë ndaj policëve

para 12 muajve - Aktuale

Terrorizmi godet sërish Parisin. Një polic u vra dhe dy u plagosën nga një person i armatosur i cili u qëllua për vdekje. Sulmuesi besohet se i ka qëlluar qëllimisht oficerët dhe ishte i njohur nga shërbimet...

Francë, policia e njihte vrasësin e policit në Paris

para 12 muajve - Top Channel

Agresori i Parisit kishte qenë një person i njohur për policinë. Zyrtarët francezë ende nuk e kanë bërë publik identitetin e tij, të cilin e zbuluan nga dokumentet që burri kishte lënë në makinë. 39-vjeçari,...

Sulmi në Paris, mblidhet këshilli i sigurisë

para 12 muajve - Periskopi

Presidenti francez, François Hollande mblodhi të premten këshillin e tij të sigurisë, një ditë pasi një polic u qëllua në Champs-Elysees, në një nga atraksionet më të mëdha turistike të kryeqytetit francez....

Hollande mbledh këshillin e sigurisë pas sulmit në Paris

para 12 muajve - Gazeta e re

Presidenti francez, François Hollande mblodhi të premten këshillin e tij të sigurisë, një ditë pasi një polic u qëllua në Champs-Elysees, në një nga atraksionet më të mëdha turistike të kryeqytetit francez....

Hollande mbledh këshillin e sigurisë pas sulmit në Paris

para 12 muajve - Sovrani

Presidenti francez, François Hollande mblodhi të premten këshillin e tij të sigurisë, një ditë pasi një polic u qëllua në Champs-Elysees, në një nga atraksionet më të mëdha turistike të kryeqytetit francez....

Sulmi në Paris, identifikohet autori që vrau efektivin e policisë

para 12 muajve - NOA

Identifikohet autori i sulmit të një nate më parë, në Paris të Francës. Autoritetet thonë se ai është një 39-vjeçari, Karim Cheurfi. Ai është një emër i njohur për policinë, pasi është marrë njëherë në...

Hollande mbledh këshillin e sigurisë pas sulmit në Paris

para 12 muajve - Gazeta Monitor

Presidenti francez, François Hollande mblodhi të premten këshillin e tij të sigurisë, një ditë pasi një polic u qëllua në Champs-Elysees, në një nga atraksionet më të mëdha turistike të kryeqytetit francez....

Hollande mbledh këshillin e sigurisë pas sulmit në Paris

para 12 muajve - KosovaPress

Grupi ekstremist i Shtetit Islamik mori përgjegjësinë për të shtënat, të cilat ndodhën tre ditë përpara zgjedhjeve presidenciale të vendit. Kryeministri Bernard Cazeneuve dhe ministri i Brendshëm, Matthias...

Video ekskluzive/ Qendra e Parisit pak minuta pas sulmit të mbrëmshëm

para 12 muajve - Opinion

Një oficerë policie është qëlluar për vdekje mbrëmjen e djeshme në qendër të Parisit në bulevardin Champs Elysees, nga një person i armatosur. Menjëherë pas ngjarjes së rëndë ISIS, përmes agjencisë së...

Francë, policia e njihte vrasësin e policit në Paris

para 12 muajve - 24 ore

Agresori i Parisit kishte qenë një person i njohur për policinë. Zyrtarët francezë ende nuk e kanë bërë publik identitetin e tij, të cilin e zbuluan nga dokumentet që burri kishte lënë në makinë. 39-vjeçari,...

Prokurorët francezë hapin hetim për terrorizëm

para 12 muajve - Arbresh

Prokurorët francezë kanë hapur hetimin për terrorizëm për sulmin e mbrëmshëm në Champs Elysees, ku një burrë i armatosur vrau një polic dhe plagosi rëndë dy vetë. Presidenti Francois Hollande tha se ishte...

ISIS merr pësipër atentatin në Paris

para 12 muajve - TV Koha

Grupi Shteti Islamik (ISIS) ka marrë përsipër sulmin që ndodhi dje në Champs Elysees ku një polic mbeti i vrarë. “Dje rreth orës 19:00 disa policë u shënjestruan nga një person me armë automatike në zonën...

Trump thotë se sulmi i mbrëmshëm në Paris do të ndikojë në zgjedhjet presidenciale

para 12 muajve - Sovrani

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump ka vlerësuar se sulmi i mbrëmshëm terrorist në Paris të Francës do të ndikoj në zgjedhjet presidenciale. Ai në një postim në profilin e tij...

Policia franceze dinte çdo gjë për vrasësin

para 12 muajve - OraInfo

Është identifikuar sulmuesi i cili të enjten në qendër të Parisit ka vrarë policin dje ka plagosur dy të tjerë. Por emri i tij nuk do të zbulohet derisa nuk merret vesh a është ndihmuar dhe nga kush ai...

Francë, policia e njihte vrasësin e policit në Paris

para 12 muajve - Alsat-M

Agresori i Parisit kishte qenë një person i njohur për policinë. Zyrtarët francezë ende nuk e kanë bërë publik identitetin e tij, të cilin e zbuluan nga dokumentet që burri kishte lënë në makinë. 39-vjeçari,...

Sulmuesi në Paris, i njohur për Policinë

para 12 muajve - Politiko

Policia franceze gjithashtu ka thënë se është duke kërkuar për një person, i cili është identifikuar nga shërbimet e sigurisë së Belgjikës, ka thënë një zëdhënës i Ministrisë së Brendshme. Sulmuesi kishte...

Arrestohen familjarët e sulmuesit të vrarë në sulmin e Parisit

para 12 muajve - GazetaBlic

Policia franceze arrestoi tre anëtarë të familjes së sulmues i cili u vra gjatë përballjes me policinë në Paris, shkruan Reuters, duke cituar burime të paidentifikuara gjyqësore. Nga ky sulm ka mbetur...

Policia franceze dinte çdo gjë për vrasësin

para 12 muajve - Koha.net

Është identifikuar sulmuesi i cili të enjten në qendër të Parisit ka vrarë policin dje ka plagosur dy të tjerë. Por emri i tij nuk do të zbulohet derisa nuk merret vesh a është ndihmuar dhe nga kush ai...

Arrestohen familjarët e sulmuesit të vranë në sulmin e Parisit

para 12 muajve - Lajmi.net

Policia franceze arrestoi tre anëtarë të familjes së sulmues i cili u vra gjatë përballjes me policinë në Paris, shkruan Reuters, duke cituar burime të paidentifikuara gjyqësore. Nga ky sulm ka mbetur...

Sulm terrorist në Paris, vriten dy oficerë dhe një agresor

para 12 muajve - MRT

Dy oficerë policie janë qëlluar për vdekje dhe një tjetër është plagosur nga dy persona të armatosur me kallashnikovë në bulevardin qëndror... Dy oficerë policie janë qëlluar për vdekje dhe një tjetër...

Një polic i vrarë në sulmin në Paris, Shteti Islamik merr përgjegjësinë

para 12 muajve - Telegrafi

Autoritetet e rendit në Paris thanë se një polic është vrarë dhe dy të tjerë janë plagosur nga të shtënat në bulevardin Champs-Elysees. Një sulmues po ashtu u vra nga policia, mbrëmjen e së enjtes. Presidenti...

Identifikohet autori i sulmit në Paris

para 12 muajve - Iliria News

Prokurori shtetëror francez, Francois Molins, konfirmoi se është identifikuar sulmuesi i cili mbrëmë në Paris kreu sulm në të cilin humbi jetën një polic, ndërsa një tjetër u plagos, raporton Anadolu Agency...

Policia belge paralajmëroi kolegët francezë për sulmuesin në Paris

para 12 muajve - Zhurnal

Sulmuesi në Paris i cili të enjten vrau një polic dhe plagosi rëndë dy të tjerë është identifikuar në bazë të dokumenteve të makinës, raporton BBC. Megjithatë, siç thonë ata, zyrtarët francezë ende nuk...

Sulmi në Francë,agresori radikal 39-vjeç i njohur nga policia

para 12 muajve - Shqiptarja

Franca sërish zgjohet nën ethet e sulmeve terroriste një natë pasi goditet zemra e Parisit, bulevardi i Champs Elysee ku mbeti i vrarë një polic ndërsa dy të tjerë u plagosën rëndë. Sikurse edhe në rastet...

Francë, policia e njihte vrasësin e policit në Paris

para 12 muajve - MRT

Agresori i Parisit kishte qenë një person i njohur për policinë. Zyrtarët francezë ende nuk e kanë bërë publik identitetin e tij, të cilin e zbuluan nga dokumentet që burri kishte lënë në makinë.... 39-vjeçari,...

Policia belge paralajmëroi kolegët francezë për sulmuesin në Paris

para 12 muajve - GazetaBlic

Sulmuesi në Paris i cili të enjten vrau një polic dhe plagosi rëndë dy të tjerë është identifikuar në bazë të dokumenteve të makinës, raporton BBC. Megjithatë, siç thonë ata, zyrtarët francezë ende nuk...

Hollande: Sulmi është një akt terrorist

para 12 muajve - Anadolu Agency

Speciale arkiv PARIS (AA) – Prokurori shtetëror francez, Francois Molins, konfirmoi se është identifikuar sulmuesi i cili mbrëmë në Paris kreu sulm në të cilin humbi jetën një polic, ndërsa një tjetër...

Policia belge paralajmëroi kolegët francezë për sulmuesin në Paris

para 12 muajve - Gazeta Express

Sulmuesi në Paris i cili të enjten vrau një polic dhe plagosi rëndë dy të tjerë është identifikuar në bazë të dokumenteve të makinës, raporton BBC. Megjithatë, siç thonë ata, zyrtarët francezë ende nuk...

Arrestohen familjarët e sulmuesit të vrarë në sulmin e Parisit

para 12 muajve - Infokusi

Policia franceze arrestoi tre anëtarë të familjes së sulmues i cili u vra gjatë përballjes me policinë në Paris, shkruan Reuters, duke cituar burime të paidentifikuara gjyqësore. Nga ky sulm ka mbetur...

Kush është autori i sulmit të mbrëmshëm në Paris që ishte lënë i lirë nga policia?

para 12 muajve - Opinion

Një oficerë policie është qëlluar për vdekje mbrëmjen e djeshme në qendër të Parisit në bulevardin Champs Elysees, nga një person i armatosur. Menjëherë pas ngjarjes së rëndë ISIS, përmes agjencisë së...

Ja autori: ISIS merr pësipër atentatin në Paris

para 12 muajve - Mapo

Grupi Shteti Islamik (ISIS) ka marrë përsipër sulmin që ndodhi dje në Champs Elysees ku një polic mbeti i vrarë. “Dje rreth orës 19:00 disa policë u shënjestruan nga një person me armë automatike në zonën...

Sulmi terrorist, Hollande mbledh Këshillin e Mbrojtjes

para 12 muajve - Ora news

Ashtu sikurse komunikoi edhe mbrëmjen e djeshme, Presidenti i Francës, François Hollande, ka thirrur mëngjesin e sotëm Këshillin e Mbrojtjes, në të cilin do të diskutohet rreth sulmit të dyshuar terrorist...

FOTO/ Identifikohet autori i sulmit terrorist në Paris, ku u vra një polic

para 12 muajve - Syri

Personi në foto është Karim Cheurfi, autori që sulmoi me armë dje forcat e policisë në Paris, duke lënë të vdekur një polic dhe plagosur dy të tjerë. Ngjarja e rëndë ndodhi në bulevardin kryesor të kryeqytetit...

FOTO+EMRI/ Masakra në Paris, policia identifikon autorin e sulmit me 1 të vdekur

para 12 muajve - BalkanWeb

PARIS- Autoritetet franceze kanë identifikuar autorin e sulmit të mbrëmshëm që ndodhi në qendër të Parisit, ky humbi jetën një polic dhe u plagosën rëndë dy të tjerë. ‘Daily Mail’ shkruan se behët fjalë...

Policia e njihte vrasësin e policit në Paris

para 12 muajve - Telegrafi

Sulmuesi i Parisit kishte qenë një person i njohur për policinë. Zyrtarët francezë ende nuk e kanë bërë publik identitetin e tij, të cilin e zbuluan nga dokumentet që burri kishte lënë në makinë. 39-vjeçari,...

Identifikohet autori i sulmit në Paris

para 12 muajve - Tetova Sot

Prokurori shtetëror francez, Francois Molins, konfirmoi se është identifikuar sulmuesi i cili mbrëmë në Paris kreu sulm në të cilin humbi jetën një polic, ndërsa një tjetër u plagos, raporton Anadolu Agency...

Francë, policia e njihte vrasësin e policit në Paris

para 12 muajve - GazetaBlic

Agresori i Parisit kishte qenë një person i njohur për policinë. Zyrtarët francezë ende nuk e kanë bërë publik identitetin e tij, të cilin e zbuluan nga dokumentet që burri kishte lënë në makinë. 39-vjeçari,...

Francë, policia e njihte vrasësin e policit në Paris

para 12 muajve - Indeks online

Agresori i Parisit kishte qenë një person i njohur për policinë. Zyrtarët francezë ende nuk e kanë bërë publik identitetin e tij, të cilin e zbuluan nga dokumentet që burri kishte lënë në makinë. 39-vjeçari,...

Sulm terrorist në Paris, vritet një oficer

para 12 muajve - Lajme.al

Një oficer policie është qëlluar për vdekje dhe një tjetër është plagosur rëndë nga dy persona të armatosur me kallashnikovë në bulevardin qëndror “Champs Elysees” të Parisit, rreth orës 21 të mbrëmjes...

Paris, identifikohet terroristi, policia e njihte

para 12 muajve - Blitz

Pak orë pas ngjarjes së rëndë në Paris, ku një terrorist qëlloi për vdekje 1 polic dhe plagosi rëndë 2 të tjerë, autoritetet policore kanë identifikuar autorin e sulmit. Bëhet fjalë për shtetasin algjerian...

SULMI NE PARIS / Identifikohet autori

para 12 muajve - Opozita

Personi në foto është Karim Cheurfi, autori që sulmoi me armë dje forcat e policisë në Paris, duke lënë të vdekur një polic dhe plagosur dy të tjerë. Ngjarja e rëndë ndodhi në bulevardin kryesor të kryeqytetit...

Pse Franca është cak i sulmeve terroriste të ISIS-it që prej tri vitesh?

para 12 muajve - Periskopi

Shteti Islamik-ISIS sulmoi shtetin francez përgjatë tri viteve, duke nisur prej datës 7 janar të vitit 2015 dhe më 13 nëntor të po këtij viti, për të pasuar me sulmin në qytetin e Nicës më 14 korrik të...

Agresori në Paris ka qenë në radarin e autoriteteve për terrorizëm

para 12 muajve - Ora news

Agresori që sulmoi mbrëmjen e së enjtes në Paris ka qenë një emër i njohur për autoritetet, pasi është marrë njëherë në pyetje për shkak të dyshimeve për terrorizëm, por është lënë më pas i lirë për mungesë...

Shteti Islamik merr përgjegjësinë

para 12 muajve - Politiko

Autoritetet e rendit në Paris thanë se një polic është vrarë dhe dy të tjerë janë plagosur nga të shtënat në bulevardin Champs-Elysees. Një sulmues po ashtu u vra nga policia, mbrëmjen e së enjtes. Presidenti...

Policia belge paralajmëroi kolegët francezë për sulmuesin në Paris

para 12 muajve - Infokusi

Sulmuesi në Paris i cili të enjten vrau një polic dhe plagosi rëndë dy të tjerë është identifikuar në bazë të dokumenteve të makinës, raporton BBC. Megjithatë, siç thonë ata, zyrtarët francezë ende nuk...

Identifikohet autori i sulmit në Paris

para 12 muajve - Almakos

Prokurori shtetëror francez, Francois Molins, konfirmoi se është identifikuar sulmuesi i cili mbrëmë në Paris kreu sulm në të cilin humbi jetën një polic, ndërsa një tjetër u plagos, raporton Anadolu Agency...

Agresori në Paris ka qenë në radarin e autoriteteve për terrorizëm

para 12 muajve - Antpress

Agresori që sulmoi mbrëmjen e së enjtes në Paris ka qenë një emër i njohur për autoritetet, pasi është marrë njëherë në pyetje për shkak të dyshimeve për terrorizëm, por është lënë më pas i lirë për mungesë...

Policia franceze dinte çdo gjë për vrasësin

para 12 muajve - Gazeta Fjala

Është identifikuar sulmuesi i cili të enjten në qendër të Parisit ka vrarë policin dje ka plagosur dy të tjerë. Por emri i tij nuk do të zbulohet derisa nuk merret vesh a është ndihmuar dhe nga kush ai...

Sulmi në Paris: Autori ishte në 'radarin' e forcave anti-terroriste franceze

para 12 muajve - Syri

Sulmuesi i Parisit ishte i njohur për shërbimet e sigurisë franceze për aktivitetet e tij radikale islamike, shkruan "BBC". Një burim ka thënë se sulmuesi ishte prej kohësh ishte në “radarin” e shërbimeve...

Identifikohet autori i sulmit në Paris

para 12 muajve - Anadolu Agency

Speciale arkiv PARIS (AA) – Prokurori shtetëror francez, Francois Molins, konfirmoi se është identifikuar sulmuesi i cili mbrëmë në Paris kreu sulm në të cilin humbi jetën një polic, ndërsa një tjetër...

Sulmet në Paris: Policia bastisë shtëpinë e autorit të dyshuar për sulmin

para 12 muajve - Periskopi

Kerim Cheurfi, 39 vjeçar dyshohet të jetë përgjegjës për sulmin e fundit në Paris, që la të vrarë dy policë. Një ekip hetuesish e kanë bastisur shtëpinë e autorit të dyshuar të krimit i cili jetoi me familjen...

Sulmuesi i Parisit identifikohet pas letrave të gjetura në veturën e tij

para 12 muajve - Klan Kosova

Sulmuesi i armatosur që vrau një polic të enjten në Paris, është identifikuar nga letrat e mbetura në makinën e tij, por zyrtarët francezë ende nuk e kanë lëshuar emrin e tij, shkruan BBC, transmeton Klan...

Francë, policia e njihte vrasësin e policit në Paris

para 12 muajve - 10minuta

Agresori i Parisit kishte qenë një person i njohur për policinë. Zyrtarët francezë ende nuk e kanë bërë publik identitetin e tij, të cilin e zbuluan nga dokumentet që burri kishte lënë në makinë. 39-vjeçari,...

ISIS merr përgjegjësinë për sulmin në Paris, ja tmerri që panë dëshmitarët

para 12 muajve - Antpress

Një sulm terrorist ka tronditur sërish Parisin. Një polic u vra dhe dy të tjerë u plagosën nga një person i armatosur i cili u qëllua për vdekje. Sipas medieve, mësohet se sulmuesi i ka qëlluar qëllimisht...

Francë, policia e njihte vrasësin e policit në Paris

para 12 muajve - Infokusi

Agresori i Parisit kishte qenë një person i njohur për policinë. Zyrtarët francezë ende nuk e kanë bërë publik identitetin e tij, të cilin e zbuluan nga dokumentet që burri kishte lënë në makinë. 39-vjeçari,...

Krejt çka ndodhi mbrëmë në sulmin terrorist në Paris (Video/Foto)

para 12 muajve - Lajmi.net

Franca edhe mbrëmë cak i sulmit terrorist. Rreth orës 21:00 mbrëmë e enjte, bulevardi ‘Champs-Elysées’ në Paris u goditë nga një sulm terrorist ku nga të shtënat me armë mbeti i vrarë një polic dhe sulmuesi,...

Sulmi në Paris, ISIS merr përgjegjësinë

para 12 muajve - NOA

ISIS merr përgjegjësinë e sulmit terrorist në Paris. Agjencia Amaq e lidhur me shtetin islamik, tha se sulmi u krye nga një “luftëtar” i ISIS, i identifikuar si Abu Yusuf al Beljiki, ose i njohur ndryshe...

Sulmi në Paris: I zbulohen mesazhet sulmuesit

para 12 muajve - GazetaBlic

Njeriu i cili sot ka shtënë në drejtim të policisë në Paris duke lënë të vdekur një dhe duke plagosur dy të tjerë kishte komunikuar në telegram. “Telegram”, aplikacioni për shkëmbimin e mesazheve është...

Sulmi në Paris: I zbulohen mesazhet sulmuesit

para 12 muajve - Gazeta Express

Njeriu i cili sot ka shtënë në drejtim të policisë në Paris duke lënë të vdekur një dhe duke plagosur dy të tjerë kishte komunikuar në telegram. “Telegram”, aplikacioni për shkëmbimin e mesazheve është...

Sulmi terrorist, Hollande mbledh Këshillin e Mbrojtjes

para 12 muajve - Gazeta Telegraf

Ashtu sikurse komunikoi edhe mbrëmjen e djeshme, Presidenti i Francës, François Hollande, ka thirrur mëngjesin e sotëm Këshillin e Mbrojtjes, në të cilin do të diskutohet rreth sulmit të dyshuar terrorist...

Autori i sulmit Paris njihej nga policia, ISIS: Ne e organizuam aktin terrorist

para 12 muajve - LajmiFundit

Autori që sulmoi mbrëmjen e së enjtes në Paris ka qenë një emër i njohur për autoritetet, pasi është marrë njëherë në pyetje për shkak të dyshimeve për terrorizëm, por është lënë më pas i lirë për mungesë...

Një polic është vrarë gjatë sulmit terrorist në fushat e Eliseut

para 12 muajve - Republika

Sulmi i kryer mbrëmë në avenynë Shanselize në Paris, në të cilin është vrarë një polic, është sulm terrorist, për të cilin përgjegjësinë e mori organizata Shteti islamik. Siç lajmëroi korrespondenti i...

Sulmi në Paris: I zbulohen mesazhet sulmuesit

para 12 muajve - Infokusi

Njeriu i cili sot ka shtënë në drejtim të policisë në Paris duke lënë të vdekur një dhe duke plagosur dy të tjerë kishte komunikuar në telegram. “Telegram”, aplikacioni për shkëmbimin e mesazheve është...

Identifikohet autori i sulmit në Paris

para 12 muajve - AlbPortali

Prokurori shtetëror francez, Francois Molins, konfirmoi se është identifikuar sulmuesi i cili mbrëmë në Paris kreu sulm në të cilin humbi jetën një polic, ndërsa një tjetër u plagos, raporton Anadolu Agency...

Policia e njihte vrasësin e policit në Paris

para 12 muajve - Insajderi

Agresori i Parisit kishte qenë një person i njohur për policinë. Zyrtarët francezë ende nuk e kanë bërë publik identitetin e tij, të cilin e zbuluan nga dokumentet që burri kishte lënë në makinë. 39-vjeçari,...

Identifikohet autori i sulmit në Paris

para 12 muajve - Shenja

Prokurori shtetëror francez, Francois Molins, konfirmoi se është identifikuar sulmuesi i cili mbrëmë në Paris kreu sulm në të cilin humbi jetën një polic, ndërsa një tjetër u plagos, raporton Anadolu Agency...

VIDEO/ ISIS merr përgjegjësinë për sulmin në Paris, dy policë të vrarë

para 12 muajve - Lexo

Janë publikuar pamjet e para nga sulmi i cili ndodhi dje në “Champs Elysee”. Nga ky sulm ka mbetur i vdekur edhe njëri nga dy sulmuesit, ndërsa dy të tjerë kan mbetur të plagosur. Në video shihet momenti...

Dëshmitarët: Sulmuesi në Paris bërtiti “dua të vras policë”

para 12 muajve - Periskopi

Shumë qytetarë të Parisit që ishin dëshmitarë të sulmit të përgjakshëm që la të vrarë dy policë, kanë deklaruar për mediat franceze se sulmuesi që kishte shtënë me kallashnikovë në drejtim të veturës së...

ISIS e merr edhe përgjegjësinë e goditjes në Paris

para 12 muajve - Java News

Shteti Islamik ka marrë përgjegjësinë për sulmin në Paris të enjten në mbrëmje. Si pasojë e sulmit të sotëm, një polic ka vdekur dhe dy të tjerë janë në gjendje të rëndë. Tani agjencia e lajmeve të këtij...

Francë, policia e njihte vrasësin e policit në Paris

para 12 muajve - Periskopi

Agresori i Parisit kishte qenë një person i njohur për policinë. Zyrtarët francezë ende nuk e kanë bërë publik identitetin e tij, të cilin e zbuluan nga dokumentet që burri kishte lënë në makinë. 39-vjeçari,...

Francë, policia e njihte vrasësin e policit në Paris

para 12 muajve - Gazeta e re

Agresori i Parisit kishte qenë një person i njohur për policinë. Zyrtarët francezë ende nuk e kanë bërë publik identitetin e tij, të cilin e zbuluan nga dokumentet që burri kishte lënë në makinë. 39-vjeçari,...

Francë, policia e njihte vrasësin e policit në Paris

para 12 muajve - KosovaPress

39-vjeçari, sipas mediave lokale, jetonte në një periferi të kryeqytetit dhe konsiderohej si radikal i mundshëm islamik. Ai qëlloi për vdekje një polic të enjten e plagosi dy të tjerë, përpara se të vritej...

Shteti Islamik merr përgjegjësinë për sulmin në Paris

para 12 muajve - Insajderi

Autoritetet e rendit në Paris thanë se një polic është vrarë dhe dy të tjerë janë plagosur nga të shtënat në bulevardin Champs-Elysees. Një sulmues po ashtu u vra nga policia, mbrëmjen e së enjtes. Presidenti...

Zbulohen mesazhet e sulmuesit të Parisit

para 12 muajve - Sovrani

Njeriu i cili sot ka shtënë në drejtim të policisë në Paris duke lënë të vdekur një dhe duke plagosur dy të tjerë kishte komunikuar në telegram. “Telegram”, aplikacioni për shkëmbimin e mesazheve është...

Sulmi në Paris: Zbulohen mesazhet e të dyshuarit në “Telegram”

para 12 muajve - Syri

Njeriu i cili sot ka shtënë në drejtim të policisë në Paris duke lënë të vdekur një dhe duke plagosur dy të tjerë kishte komunikuar në telegram. “Telegram”, aplikacioni për shkëmbimin e mesazheve është...

Publikohen pamje ekskluzive nga sulmi me armë në Paris

para 12 muajve - Periskopi

Janë publikuar pamjet e para nga sulmi i cili ndodhi sonte (e enjte) në “Champs Elysee”. Nga ky sulm ka mbetur i vdekur edhe njëri nga dy sulmuesit, ndërsa dy të tjerë kan mbetur të plagosur. Në video...

VIDEO/ Publikohen pamjet e para të momentit të sulmit me armë në Paris

para 12 muajve - BalkanWeb

FRANCË- Janë publikuar pamjet e para të sulmit me armë në Paris, ku si pasojë mbeti i vrarë një polic dhe dy tjerë të plagosur rëndë. Në këtë sulm ka mbetur i vdekur edhe atentatori, i cili në ato momente...

Sulmi në Paris, presidenti Hollande Terrorizmi fshihet mbas këtij sulmi

para 12 muajve - Shqiptarja

- Pas sulmit ku mbeti i vrarë një polic dhe u palgosën tre të tjerë ka reaguar presidenti francez Hollande, duke thënë se mbas këtij sulmi fshihen motive terroriste. është shprehur Hollande. Presidenti...

Sulmi në Paris, reagon presidenti Hollande: Sulm terrorsit, mbledhje urgjente të Këshillit të mbrojtjes…

para 12 muajve - BalkanWeb

FRANCË- Presidenti i Francës, François Hollande ka reaguar me një komunikatë pas sulmit ndaj policëve në qendër të Parisit, në mbrëmjen e së enjtes. Hollande ka thënë se të gjitha shenjat tregojnë se ky...

Ja çfarë thotë Trump për sulmin në Paris

para 12 muajve - Syri

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka dënuar sulmin në Paris që vrau një oficer të policisë, duke thënë se dukej të ishte sulm terrorist. “Përsëri po ndodh kështu”, tha ai. “Është një gjë e...

Sulm terrorist në Paris, vritet një polic. Ekzekutohet agresori

para 12 muajve - Gazeta Shqip

Një agjent policie është vrarë dhe një tjetër është plagosur rëndë gjatë të shtënave me armë zjarri në Champs Elysees në Paris. Sipas informacioneve të para, një nga policët humbi jetën në vend, ndëres...

ISIS merr përgjegjësinë për sulmin në Paris, ku u vra një polic dhe u plagosën dy të tjerë

para 12 muajve - BalkanWeb

Grupi terrorist Shteti Islamik (ISIS) ka marrë përgjegjësinë për sulmin ndaj policëve në qendër të Parisit, në mbrëmjen e së enjtes. Nëpërmjet organit të saj të propagandës, “Amaq”, ISIS ka thënë se sulmi...

VIDEO/ Publikohen pamje ekskluzive nga sulmi me armë në Paris

para 12 muajve - Syri

Janë publikuar pamjet e para nga sulmi i cili ndodhi sonte (e enjte) në “Champs Elysee”. Nga ky sulm ka mbetur i vdekur edhe njëri nga dy sulmuesit, ndërsa dy të tjerë kan mbetur të plagosur, transmeton...

VIDEO/ Publikohen pamje ekskluzive nga sulmi me armë në Paris

para 12 muajve - Syri

Janë publikuar pamjet e para nga sulmi i cili ndodhi sonte (e enjte) në “Champs Elysee”. Nga ky sulm ka mbetur i vdekur edhe njëri nga dy sulmuesit, ndërsa dy të tjerë kan mbetur të plagosur, transmeton...

Sulm terrorist në Paris, vriten dy oficerë dhe një agresor

para 12 muajve - Top Channel

Dy oficerë policie janë qëlluar për vdekje dhe një tjetër është plagosur nga dy persona të armatosur me kallashnikovë në bulevardin qëndror “Champs Elysees” të Parisit, rreth orës 21 të mbrëmjes së kësaj...

Publikohen pamje ekskluzive nga sulmi me armë në Paris

para 12 muajve - GazetaBlic

Janë publikuar pamjet e para nga sulmi i cili ndodhi sonte (e enjte) në “Champs Elysee”. Nga ky sulm ka mbetur i vdekur edhe njëri nga dy sulmuesit, ndërsa dy të tjerë kan mbetur të plagosur. Në video...

Një polic i vrarë në sulmin në Paris

para 12 muajve - Koha.mk

Autoritetet e rendit në Paris thanë se një polic është vrarë dhe dy të tjerë janë plagosur nga të shtënat në bulevardin Champs-Elysees. Një sulmues po ashtu u vra nga policia, mbrëmjen e së enjtes. Presidenti...

Sulm terrorist në Paris, vriten dy policë. Ekzekutohet një nga agresorët

para 12 muajve - Gazeta Shqip

Dy agjentë policia janë vrarë gjatë të shtënave me armë zjarri në Champs Elysees në Paris. Sipas informacioneve të para, një nga policët humbi jetën në vend, ndëres tjetri, i cili fillimisht u plagos,...

Zbulohet identiteti i sulmuesit në Paris

para 12 muajve - Telegrafi

Organizata terroriste ISIS ka marrë përgjegjësinë për sulmin në Paris, ku mbetën të vrarë dy policë dhe dy tjerë të plagosur rëndë. Këtë lajm e ka publikuar agjencia Amaq, e afërt me organizatën terroriste...

Ja si u vra polici në Paris dhe kush janë autorët

para 12 muajve - Ina

Punonjësi i policisë i cili u vra në Paris u qëllua ndërsa një makinë u ndal në dritën e kuqe të semaforit, ku nga makina ka dalë sulmuesi dhe e ka qëlluar me armë. Kjo ngjare u rrëfye nga një zyrtar i...

Reagon Trump pas sulmit në Paris: Sërish sulm terrorist, këta nuk ndalen kurrë

para 12 muajve - Ina

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, ka reaguar menjëherë pas lajmeve për sulm në Paris. “Duket të ketë ndodhur një sulm tjetër terrorist. Çfarë mund të thuash? Këto s’ndalen kurrë”,...

Sulm terrorist në Paris, dy policë të vrarë dhe një i plagosur (FOTO/VIDEO)

para 12 muajve - Ina

Cak i sulmit në Paris, në të cilin u vranë dy policë dhe sulmuesi, ishin policët që sigurojnë lokacionin e popullarizuar në mesin e turistëve, njoftoi sonte Ministria e Punëve të Brendshme e Francës. Zëdhënësi...

ISIS merr përgjegjësinë për sulmin në Paris

para 12 muajve - Telegrafi

Organizata terroriste ISIS ka marrë përgjegjësinë për sulmin e sotëm në Paris, ku mbetën të vrarë dy policë dhe dy tjerë u plagosën rëndë. Dy persona të armatosur me kallashnikovë kishin shtënë në drejtim...

ISIS merr përgjegjësinë për sulmin në Paris

para 12 muajve - Aktuale

Grupi terrorist Shteti Islamik (ISIS) ka marrë përgjegjësinë për sulmin ndaj policëve në qendër të Parisit, në mbrëmjen e së enjtes. Një polic është vrarë dhe dy të tjerë janë plagosur rëndë, pas një sulmi...

Publikohen pamje ekskluzive nga sulmi me armë në Paris

para 12 muajve - Lajmi.net

Janë publikuar pamjet e para nga sulmi i cili ndodhi sonte (e enjte) në “Champs Elysee”. Nga ky sulm ka mbetur i vdekur edhe njëri nga dy sulmuesit, ndërsa dy të tjerë kan mbetur të plagosur, transmeton...

Sulm terrorist në Paris, vriten dy oficerë dhe një agresor

para 12 muajve - Flaka

Dy oficerë policie janë qëlluar për vdekje dhe një tjetër është plagosur nga dy persona të armatosur me kallashnikovë në bulevardin qëndror “Champs Elysees” të Parisit, rreth orës 21 të mbrëmjes së kësaj...

Sulmi në Paris, autori para se të vdiste: Dua të vras policë

para 12 muajve - NOA

Parisi tronditet nga të shtënat me armë, ku një polici ka mbetur i vrarë. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotmë në Champs-Elysee, të kryeqytetit francez, ku nga të shtënat raportohet se janë plagosur dy...

Para se të vritej sulmuesi në Paris kishte bërtitur “dua të vras policë”

para 12 muajve - Telegrafi

Shumë qytetarë të Parisit që ishin dëshmitarë të sulmit të përgjakshëm që la të vrarë dy policë, kanë rrëfyer tmerrin që e kanë përjetuar, shkruan Daily Mail. Ata kanë deklaruar për mediat franceze se...

ISIS merr përgjegjësin për sulmin në Paris

para 12 muajve - Lajmi.net

I ashtuquajturi Shteti Islamik ka marrë përgjegjësin për sulmin që ndodhi sonte (e enjte) në Champs-Elysées ku një polic u vra dhe dy të tjerë mbetën të plagosur. Sipas kësaj organizate terroriste sulmi...

Sulmuesi i Parisit ishte në “radarin” e shërbimeve të sigurisë

para 12 muajve - Klan Kosova

Sulmuesi i Parisit ishte i njohur për shërbimet e sigurisë franceze për aktivitetet e tij radikale islamike. Një burim për CNN ka thënë se sulmuesi tash e sa kohë ishte në “radarin” e këtyre shërbimeve,...

ISIS merr përgjegjësinë për sulmin në Paris

para 12 muajve - Koha.net

Shteti Islamik ka marrë përgjegjësinë për sulmin në Paris të enjten në mbrëmje. Si pasojë e sulmit të sotëm, një polic ka vdekur dhe dy të tjerë janë në gjendje të rëndë. Tani agjencia e lajmeve të këtij...

Sulmuesi i Parisit kishte lidhje me ISIS-in

para 12 muajve - Indeks online

Sulmuesi i Parisit ka qenë i njohur për autoritetet franceze lidhur me aktivitetet e tij në Shtetin Islamik (ISIS), transmeton Indeksonline. Sulmuesi që është vrarë nga policia ka qenë nën radarin e forcave...

Reagon Trump për sulmin në Paris: “Përsëri po ndodh, kjo nuk përfundon kurrë”!

para 12 muajve - Lajmi.net

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka dënuar sulmin në Paris që vrau një oficer të policisë, duke thënë se dukej të ishte sulm terrorist. “Përsëri po ndodh kështu”, tha ai. “Është një gjë e...

Ministri i Brendshëm i Francës tregon se sulmi në Paris është terrorist

para 12 muajve - Lajmi.net

Ministri i Punëve të Brendshme të Francës, Pierre Brandet ka thënë se është duke u hetuar motivi i sulmit në Champs Elysees, por që ka pohuar se teoria më e fuqishme është se ai ëhstë terrorist. Brandet...

ISIS merr përgjegjësinë për sulmin në Champs-Elysees në Paris

para 12 muajve - Klan Kosova

ISIS ka marre pergjegjesine për sulmin e se enjtes mbrëma ne Champs-Elysees ne Paris. Përmes një mesazhi te publikuar nga agjensioni propagandistik Amaq, ISIS ka deklaruar që sulmin e kishin kryer ata....

Sulmuesi i Parisit ka lidhje me ISIS-in

para 12 muajve - Indeks online

Sulmuesi i Parisit ka qenë i njohur për autoritetet franceze lidhur me aktivitetet e tij në Shtetin Islamik (ISIS), raporton CNN, transmeton Indeksonline. Sulmuesi që është vrarë nga policia ka qenë nën...

Lajmi i fundit nga Parisi: Vriten dy policë, dy tjere plagosen. Vrasësi mund të jenë partizan te Le Pen

para 12 muajve - Presheva Jone

Cak i sulmit në Paris, në të cilin u vranë dy policë dhe sulmuesi, ishin policët që sigurojnë lokacionin e popullarizuar në mesin e turistëve, njoftoi sonte Ministria e Punëve të Brendshme e Francës. Disa...

Sulmi në Paris: Zbulohen mesazhet e të dyshuarit në “Telegram”

para 12 muajve - Lajmi.net

Njeriu i cili sot ka shtënë në drejtim të policisë në Paris duke lënë të vdekur një dhe duke plagosur dy të tjerë kishte komunikuar në telegram. “Telegram”, aplikacioni për shkëmbimin e mesazheve është...

Sulmi në Paris, detaje nga MPB e Francës: Ka vdekur vetëm një polic, dy janë të plagosur rëndë…

para 12 muajve - BalkanWeb

FRANCË- Ministria e Punëve të Brendshme e Francës ka dhënë një deklaratë ku ka njoftuar se vetëm një polic ka vdekur pas sulmit me armë zjarri në qendër të Parisit në mbrëmjen e së enjtes. Lajmi për dy...

ISIS merr përgjegjësinë për sulmin në Paris

para 12 muajve - Gazeta Express

Grupi terrorist Shteti Islamik (ISIS) ka marrë përgjegjësinë për sulmin ndaj policëve në qendër të Parisit, në mbrëmjen e së enjtes. Një polic është vrarë dhe dy të tjerë janë plagosur rëndë, pas një sulmi...

ISIS merr përgjegjësinë për sulmin terrorist në Paris

para 12 muajve - Syri

Grupi terrorist Shteti Islamik ka marrë përgjegjësinë për sulmin ndaj policëve në qendër të Parisit. Një polic është vrarë dhe dy të tjerë janë plagosur rëndë, pas një sulmi me armë zjarri ndaj tyre në Champs-Elysées....

Presidenti i Francës i bindur se sulmi në Paris ishte terrorist

para 12 muajve - Klan Kosova

Presidenti i Francës, Francois Hollande thotë se është i bindur se të gjitha rrethanat e të shtënave në Paris  tregojnë se ky ishte një sulm terrorist, transmeton Klan Kosova.

Publikohen pamjet e para të shtënave në Paris, ku humbën jetën dy policë (Foto/Video)

para 12 muajve - Telegrafi

Këto janë pamjet e para të shtënave me armë në Paris, ku si pasojë mbetën të vrarë dy policë dhe dy tjerë të plagosur rëndë. Në këtë sulm ka mbetur i vdekur edhe njëri nga dy sulmuesit, i cili në ato momente...

Presidenti francez: Jemi të bindur se sulmi në Paris ishte terrorist

para 12 muajve - Gazeta Express

Presidenti i Francës i është drejtuar kombit, pas sulmit ndaj policëve në qendër të Parisit, në mbrëmjen e së enjtes. François Hollande ka thënë se të gjitha shenjat sugjerojnë se ky ka qenë një sulm "terrorist",...

Detaje e fundit nga sulmi në Paris: Një polic i vdekur, dy të plagosur

para 12 muajve - Lajmi.net

Zëdhënësi i ministrisë së brendshme të Francës ka treguar se vetëm një oficer i policisë është vrarë dhe dy të tjerë janë plagosur. Kështu, P ierre-Henry Brandet, ka përgënjeshtruar lajmin se ka vdekur...

Detaje shtesë mbi sulmin në Paris

para 12 muajve - Lajmi.net

Zëdhënësi i ministrisë së brendshme të Francës ka treguar se vetëm një oficer i policisë është vrarë dhe dy të tjerë janë plagosur. Kështu, P ierre-Henry Brandet, ka përgënjeshtruar lajmin se ka vdekur...

Ministri i Brendshëm i Francës tregon se sulmi në Paris është terrorist

para 12 muajve - Klan Kosova

Ministri i Punëve të Brendshme të Francës, Pierre Brandet ka thënë se është duke u hetuar motivi i sulmit në Champs Elysees, por që ka pohuar se teoria më e fuqishme është se ai ëhstë terrorist. Brandet...

Sulmuesi i dytë hyri në Francë me tren nga Belgjika

para 12 muajve - Indeks online

(I plotësuar) - Autoritetet franceze kanë lëshuar një fletë-arrest për sulmuesin e dytë. Ai raportohet të jetë një azilant, i cili nga Belgjika kishte hyrë në Francë me tren, transmeton Indeksonline. Ende...

'Dua të vras policë', tha sulmuesi në Paris para se të vritej

para 12 muajve - Gazeta Express

Në media po rrjedhin detaje të tjera për sulmin ndaj policëve në Paris, dhe për vetë autorin e këtij sulmi. "Dua të vras policë" - kështu besohet të ketë bërtitur sulmuesi, i cili është vrarë nga policia...

Ja si u vra polici në Paris

para 12 muajve - Lajmi.net

Punonjësi i policisë i cili u vra në Paris u qëllua ndërsa një makinë u ndal në dritën e kuqe të semaforit, ku nga makina ka dalë sulmuesi dhe e ka qëlluar me armë. Kjo ngjare u rrëfye nga një zyrtar i...

Vritet një polic dhe sulmuesi në qendër të Parisit

para 12 muajve - Alsat-M

Një polic është vra dhe një tjetër është plagosur në një shkëmbim zjarri në pjesën më të frekuentuar të qendrës së Parisit, Champs-Elysees, raporton Reuters. Policia franceze ka njoftuar se gjatë aktit...

Francë, shkëmbim zjarri në Champs Elysees, vritet një polic dhe autori i ngjarjes

para 12 muajve - Alsat-M

Të paktën një polic ka vdekur pasi një person hapi zjar kundër policisë sot rreth orës 21:00 në Paris në Champs Elysees. Sipas forcave të policisë një nga sulmuesit është neutralizuar ndërsa tjetri është...

Pas sulmit në Paris, presidenti francez thërret takim urgjent

para 12 muajve - Zhurnal

Pas sulmit, presidenti francez, Francois Hollande ka thirr një takim urgjent, shkruan AP, transmeton lajmi.net. Të shtënat ndodhën në Champs-Elysees, zonë kjo e po qëndron e mbyllur nga policia. Policia...

Para se të vritej sulmuesi në Paris kishte bërtitur “dua të vras policë”

para 12 muajve - Tetova Sot

Shumë qytetarë të Parisit që ishin dëshmitarë të sulmit të përgjakshëm që la të vrarë dy policë, kanë rrëfyer tmerrin që e kanë përjetuar, shkruan Daily Mail. Ata kanë deklaruar për mediat franceze se...

Sulmi në Paris, një polic i vrarë

para 12 muajve - Koha.net

Një polic ka vdekur dhe një tjetër është plagosur në një incident që ka ndodhur në sheshin Champs Elysees në Paris, kanë njoftuar mediat franceze. Sipas raportimeve, sulmuesi që ka plagosur policët është...

Reagon Trump për sulmin në Paris: “Përsëri po ndodh, kjo nuk përfundon kurrë”!

para 12 muajve - Tetova Sot

residenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka dënuar sulmin në Paris që vrau një oficer të policisë, duke thënë se dukej të ishte sulm terrorist. “Përsëri po ndodh kështu”, tha ai. “Është një gjë e...

Reagon kryeministri francez pas sulmit në Paris

para 12 muajve - Lajmi.net

Kryeministri francez, Bernard Cazeneuve ka reaguar pas sulmit që ndodhi në Paris duke shprehur ngushëllimet për policin e vrarë në Champs-Élysées. “Ngushëllojmë familjarët e policëve të vrarë. Solidarizohemi...

Fletarrest për sulmuesin e dytë, në Paris shkoi nga Belgjika

para 12 muajve - Klan Kosova

Tashmë është konfirmuar se në sulmin në Champs Elysees në Paris, ku mbeti i vrarë një polic dhe dy të tjerë u lënduan, bëhet fjalë për më shumë se një sulmues. Kjo pasi ka një flet arrest për sulmuesin...

Ministri i Brendshëm tregon detajet e sulmit

para 12 muajve - Klan Kosova

Ministri i Punëve të Brendshme në Francë, Bruno Le Roux, ka konfirmuar vdekjen e një polici përderisa ka thënë që dy të tjerë kanë mbetur të lënduar pas të shtënave në Champs-Elysees në Paris. Sulmuesi,...

Detaje nga sulmi në Paris

para 12 muajve - Iliria News

Një polic është qëlluar për vdekje në Paris, derisa autoritetet e sigurisë janë duke e cilësuar rastin si sulm “terrorist”, shkruan Mirror. Një polic tjetër është plagosur pas të shtëna me kallashnikov,...

Presidenti francez thërret takim urgjent

para 12 muajve - Zeri

Franca sonte (e enjte) është goditur nga një sulm me armë zjarri që la një polic të vrarë, ndërsa një tjetër u plagos. Pas sulmit, presidenti francez, Francois Hollande ka thirr një takim urgjent, shkruan...

Sulmi në Paris u krye me 'armë lufte'

para 12 muajve - Gazeta Express

Qeveria franceze ka zbuluar se çfarë arme ka përdorur autori i sulmit të sotëm ndaj policëve në Paris. Një zëdhënës i Qeverisë së Francës ka thënë se sulmuesi, që është vrarë nga policia pas sulmit, ka...

Sërish të shtëna në Paris

para 12 muajve - Telegrafi

Mediat franceze raportojnë se vetëm një orë pas sulmit të përgjakshëm në Paris ku mbetën të vrarë dy policë dhe njëri nga dy sulmuesit, janë dëgjuar të shtëna tjera në Champs Elysee. Ende nuk dihet nëse...

Sërish të shtëna në Paris

para 12 muajve - TV Koha

Mediat franceze raportojnë se vetëm një orë pas sulmit të përgjakshëm në Paris ku mbetën të vrarë dy policë dhe njëri nga dy sulmuesit, janë dëgjuar të shtëna tjera në Champs Elysee. Ende nuk dihet nëse...

Policia franceze: Një tjetër sulmues është në arrati

para 12 muajve - Indeks online

Qendra e Parisit tashmë është rrethuar nga policët që nga gjuajtjet me armë që u raportuan në orën 21:30. Dy zyrtarë policorë kanë mbetur të vrarë nga të shtënat në Champs Elysees. The Telegraph raporton...

Lajmi i fundit: Polici tjetër në Paris s'ka vdekur - sulm të dytë nuk pati

para 12 muajve - Gazeta Express

Ministria e Punëve të Brendshme e Francës ka bërë të ditur se vetëm një polic ka vdekur pas sulmit me armë zjarri në qendër të Parisit në mbrëmjen e së enjtes. Lajmi për dy policë të vdekur nuk është i...

Sulmin në Paris e kreu vetëm një person, thotë Policia franceze

para 12 muajve - GazetaBlic

Policia franceze tani thotë se sulmi ndaj policëve në qendër të Parisit është kryer nga vetëm një person. Sulmuesi është vrarë nga Policia, pak pasi ai shtiu me armë zjarri ndaj policëve. Dy policë kanë...

Sulmin në Paris e kreu vetëm një person, thotë Policia franceze

para 12 muajve - OraInfo

Policia franceze tani thotë se sulmi ndaj policëve në qendër të Parisit është kryer nga vetëm një person. Sulmuesi është vrarë nga Policia, pak pasi ai shtiu me armë zjarri ndaj policëve. Dy policë kanë...

Flet kryeministri francez pas sulmit në Paris

para 12 muajve - Klan Kosova

Kryeministri francez, Bernard Cazeneuve ka reaguar pas sulmit që ndodhi në Paris duke shprehur ngushëllimet për policin e vrarë në  Champs-Élysées, transmeton Klan Kosova. “Ngushëllojmë familjarët e policëve...

Më shumë se një sulmues pati në sulmin në Paris

para 12 muajve - Klan Kosova

Qendra më e madhe në të cilën qarkullojnë turistët në Paris, Champs-Elyesees ka qenë cak i një sulmi ku ka mbetur një polic i vdekur dhe dy të tjerë janë lënduar. Sulmuesi kryesor që ka qenë i njohur për...

Dyshohet për sulm terrorist, vdes polici i dytë në Paris

para 12 muajve - Indeks online

Polici që kishte mbetur i lënduar nga të shtënat me armë automatike nga sulmuesi në Paris, ka ndërruar jetë. Kështu kanë njoftuar zyrtarë policorë francez, transmeton Indeksonline. Deri tash është bërë...

ISIS merr përgjegjësinë për sulmin terrorist në Paris

para 12 muajve - Tetova Sot

Grupi terrorist Shteti Islamik ka marrë përgjegjësinë për sulmin ndaj policëve në qendër të Parisit. Një polic është vrarë dhe dy të tjerë janë plagosur rëndë, pas një sulmi me armë zjarri ndaj tyre në Champs-Elysées....

Pas sulmit në Paris, presidenti francez thërret takim urgjent

para 12 muajve - Lajmi.net

Franca sonte (e enjte) është goditur nga një sulm me armë zjarri që la një polic të vrarë, ndërsa një tjetër u plagos. Pas sulmit, presidenti francez, Francois Hollande ka thirr një takim urgjent, shkruan...

Vdes polici tjetër në Paris, s’i mbijeton plagëve

para 12 muajve - Telegrafi

Ka ndërruar jetë edhe polici i dytë që ishte në gjendje të rëndë pas të shtënave në Champs-Elysees në Paris të Francës. Sulmuesi është vrarë nga Policia derisa Policia nuk i ka konfirmuar akoma detajet...

Tmerri në Paris/ Vdes një tjetër polic. Autori i vrarë i skeduar më herët për terrorizëm (Live)

para 12 muajve - BalkanWeb

PARIS- Ndërsa minutat kalojnë, edhe autoritetet në Paris të Francës po mundohen të konkretizojnë gjithnjë e më shumë hipotezën se bëhet fjalë për një sulm terrorist. Sakaq bëhet me dije se ka ndërruar...

Sulmin në Paris e kreu vetëm një person, thotë Policia franceze

para 12 muajve - Gazeta Express

Policia franceze tani thotë se sulmi ndaj policëve në qendër të Parisit është kryer nga vetëm një person. Sulmuesi është vrarë nga Policia, pak pasi ai shtiu me armë zjarri ndaj policëve. Dy policë kanë...

Publikohen pamjet e para të sulmit në Paris, ku humbën jetën dy policë

para 12 muajve - Tetova Sot

Këto janë pamjet e para të shtënave me armë në Paris, ku si pasojë mbetën të vrarë dy policë dhe dy tjerë të plagosur rëndë. Në këtë sulm ka mbetur i vdekur edhe njëri nga dy sulmuesit, i cili në ato momente...

Presidenti francez: Jemi të bindur se sulmi në Paris ishte terrorist

para 12 muajve - Tetova Sot

Presidenti i Francës i është drejtuar kombit, pas sulmit ndaj policëve në qendër të Parisit, në mbrëmjen e së enjtes. François Hollande ka thënë se të gjitha shenjat sugjerojnë se ky ka qenë një sulm “terrorist”....

Paris, vdes polici i dytë që u plagos nga sulmi me armë

para 12 muajve - Syri

Ka ndërruar jetë në spital oficeri i dytë i policisë që mbeti i plagosur nga të shtënat me armë në bulevardin kryesor të Parisit mbrëmjen e sotme. Ndërkohë, autori që sulmoi me armë u vra nga policia....

LIVE: Të shtënat në Paris

para 12 muajve - Klan Kosova

Çfarë dimë deri më tani Një mori të shtënash janë dëgjuar në Champs-Elysees në Paris, Francë Si pasojë e të shtënave kanë vdekur dy policë, ndërsa sulmuesi është vrarë Afërsisht pas 30 minutash janë dëgjuar...

ISIS merr përgjegjësinë për sulmin në Paris

para 12 muajve - Infokusi

Grupi terrorist Shteti Islamik (ISIS) ka marrë përgjegjësinë për sulmin ndaj policëve në qendër të Parisit, në mbrëmjen e së enjtes. Një polic është vrarë dhe dy të tjerë janë plagosur rëndë, pas një sulmi...

para 12 muajve - Zhurnal

Në një lokacion të ri, afër Champs Elysees në kryeqytetin e Francës, janë dëgjuar përsëri të shtëna me armë zjarri. Burimet nga Policia kanë thënë për Reuters se bëhet fjalë për një sulm të dytë në zonë....

Detaje nga sulmi në Paris (Foto/Video)

para 12 muajve - Telegrafi

Një polic është qëlluar për vdekje në Paris, derisa autoritetet e sigurisë janë duke e cilësuar rastin si sulm “terrorist”, shkruan Mirror. Një polic tjetër është plagosur pas të shtëna me kallashnikov,...

Trump e vlerëson sulmin në Paris si një akt terrorist

para 12 muajve - Indeks online

Presidenti i SHBA-së, Donald Trump e ka cilësuar sulmin në Paris të Francës, si akt terrorist. “Ngushëllimet tona shkojnë për njerëzit në Francë...Po duket si një tjetër sulm terrorist”, ka shkruar ai,...

Pas sulmit në Paris, presidenti francez thirr takim urgjent

para 12 muajve - Lajmi.net

Franca sonte (e enjte) është goditur nga një sulm me armë zjarri që la një polic të vrarë, ndërsa një tjetër u plagos. Pas sulmit, presidenti francez, Francois Hollande ka thirr një takim urgjent, shkruan...

E FUNDIT / ISIS merr përgjegjësinë për sulmin në Paris

para 12 muajve - Opozita

Grupi terrorist Shteti Islamik (ISIS) ka marrë përgjegjësinë për sulmin ndaj policëve në qendër të Parisit, në mbrëmjen e së enjtes. Një polic është vrarë dhe dy të tjerë janë plagosur rëndë, pas një sulmi...

Vdes polici tjetër në Paris, s’i mbijeton plagëve

para 12 muajve - TV Koha

Një tjetër polic i qëlluar me armë zjarri gjatë sulmit në mbrëmjen e së enjtes në Paris ka vdekur pas plagëve të marra. Lajmin e kanë bërë të ditur për Reuters burime nga Policia franceze. Dy policë të...

Presidenti francez kërkon takim urgjent pas të shtënave në Paris

para 12 muajve - TV Koha

Presidenti francez, Francois Hollande ka kërkuar një takim urgjent pas sulmit në Paris. Të shtënat në Champs-Elysees në Paris, ku u vran dy polic , janë duke u trajtuar si sulm terrorist, shkruan France...

Detaje nga sulmi në Paris

para 12 muajve - Opinion

Një polic u vra dhe një tjetër u plagos në një incident me të shtëna në Paris, tha një burim i policisë. Sipas Reuters edhe vrasësi i policisë është vrarë. Personi qëlloi mbi policinë në bulevardit ‘Champs-Elysées’,...

Shteti Islamik merr përgjegjësinë për sulmin në Paris

para 12 muajve - Arbresh

Një polic ka mbetur i vrarë dhe dy tjerë të plagosur rëndë pas sulmit terrorist në Paris. Përgjegjësinë për sulmin e ka marrë Shteti Islamik, duke e deklaruar këtë në faqen e tyre zyrtare Amaq, shkruan...

Publikohen pamjet e para të shtënave në Paris, ku humbën jetën dy policë (Foto/Video)

para 12 muajve - Infokusi

Këto janë pamjet e para të shtënave me armë në Paris, ku si pasojë mbetën të vrarë dy policë dhe dy tjerë të plagosur rëndë. Në këtë sulm ka mbetur i vdekur edhe njëri nga dy sulmuesit, i cili në ato momente...

Nisin hetimet për të shtënat në Paris

para 12 muajve - Klan Kosova

Prokurorët  francezë për anti-terrorizëm dhe Shërbimi Kombëtar i Inteligjencës kanë nisur hetimet lidhur me incidentin që ka ndodhur në Champs Elysee në Paris të Francës për të parë se cilat ishin motivet...

Sulm në Paris, vritet polici

para 12 muajve - Iliria News

Një oficer policie ka mbetur i vrarë dhe një tjetër i plagosur në një sulm të mundshëm terrorist në Paris, shkruan “Sky news” përcjell Albeu. Policia bën të ditur se personi që qëlloi në drejtim të policëve...

Sulm në Paris, vriten dy policë

para 12 muajve - Koha.net

E plotësuar - Ka vdekur edhe polici i dytë në sulmin e parë në Paris. Para një ore një person kishte gjuajtur në drejtim të policisë në Champs Elysee duke vrarë në vend një polic dhe duke plagosur një...

Jepen detaje të reja, policët target të sulmit në Paris

para 12 muajve - Indeks online

Një zyrtar i Ministrisë së Punëve të Brendshme të Francës i ka thënë “CNN” në pika të shkurtra se si ka rrjedhur ngjarja në Champs-Elysees të Parisit. Ai ka treguar se një veturë është ndaluar përpara...

Policia në Paris: Mund të jetë sulm terrorist

para 12 muajve - TV Koha

Policia ka dhënë një deklaratë të shkurtë sa i përket sulmit të sotshëm në Paris. Ata janë shprehur se nuk është ende e ditur se a bëhet fjalë për sulm terrorist ose akt kriminal për sulmin ndaj kolegëve...

Trump reagon menjëherë pas sulmit në Paris

para 12 muajve - TV Koha

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, ka reaguar menjëherë pas lajmeve për sulm në Paris. “Duket të ketë ndodhur një sulm tjetër terrorist. Çfarë mund të thuash? Këto s’ndalen kurrë”,...

Presidenti francez kërkon takim urgjent pas të shtënave në Paris

para 12 muajve - Gazeta Express

Presidenti francez, Francois Hollande ka kërkuar një takim urgjent pas sulmit në Paris. Të shtënat në Champs-Elysees në Paris, ku u vra një polic dhe një tjeter ka mbetur i lënduar, janë duke u trajtuar...

Vdes polici tjetër në Paris, s’i mbijeton plagëve

para 12 muajve - GazetaBlic

Një tjetër polic i qëlluar me armë zjarri gjatë sulmit në mbrëmjen e së enjtes në Paris ka vdekur pas plagëve të marra. Lajmin e kanë bërë të ditur për Reuters burime nga Policia franceze. Dy policë të...

Policia në Paris: Mund të jetë sulm terrorist

para 12 muajve - OraInfo

Policia ka dhënë një deklaratë të shkurtë sa i përket sulmit të sotshëm në Paris. Ata janë shprehur se nuk është ende e ditur se a bëhet fjalë për sulm terrorist ose akt kriminal për sulmin ndaj kolegëve...

Një polic i vrarë nga të shtënat në Paris

para 12 muajve - Evropa e Lirë

Autoritetet e rendit në Paris thanë se një polic është vrarë dhe një tjetër plagosur nga të shtënat në bulevardin Champs-Elysees. Një sulmues po ashtu u vra nga policia, mbrëmjen e së enjtes. Pamjet televizive...

Sërish të shtëna në Paris

para 12 muajve - Koha.net

Reuters raporton se janë dëgjuar sërish të shtëna armësh në Champs Elysee të Parisit, një orë pasi një polic u qëllua për vdekje. Një polic tjetër është plagosur nga sulmi i parë, ndërsa për të dytin akoma...

Vdes polici tjetër në Paris, s'i mbijeton plagëve

para 12 muajve - Gazeta Express

Një tjetër polic i qëlluar me armë zjarri gjatë sulmit në mbrëmjen e së enjtes në Paris ka vdekur pas plagëve të marra. Lajmin e kanë bërë të ditur për Reuters burime nga Policia franceze. Dy policë të...

Të shtënat me armë që tronditën Parisin, policia ekzekuton për vdekje autorin

para 12 muajve - NOA

Parisi tronditet nga të shtënat me armë, ku një polici ka mbetur i vrarë. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotmë në Champs-Elysee, të kryeqytetit francez, ku nga të shtënat raportohet se janë plagosur dy...

Policia në Paris: Mund të jetë sulm terrorist

para 12 muajve - Gazeta Express

Policia ka dhënë një deklaratë të shkurtë sa i përket sulmit të sotshëm në Paris. Ata janë shprehur se nuk është ende e ditur se a bëhet fjalë për sulm terrorist ose akt kriminal për sulmin ndaj kolegëve...

Paris, vritet një polic në Champs Elysee, dyshohet për akt terrorist

para 12 muajve - Gazeta Shqip

Mediat franceze raportojnë se ka pasur të shtëna me armë zjarri në Champs Elysees në Paris. Sipas informacioneve të para, është vrarë një polic, ndërsa një tjetër rezulton i plagosur. Po ashtu mësohet...

Sulm i dytë në Paris

para 12 muajve - OraInfo

Në një lokacion të ri, afër Champs Elysees në kryeqytetin e Francës, janë dëgjuar përsëri të shtëna me armë zjarri. Burimet nga Policia kanë thënë për Reuters se bëhet fjalë për një sulm të dytë në zonë....

Lajmi i Fundit: Presidenti francez kërkon takim urgjent pas të shtënave në Paris

para 12 muajve - GazetaBlic

Presidenti francez, Francois Hollande ka kërkuar një takim urgjent pas sulmit në Paris, transmeton Klan Kosova.

Çfarë po ndodh në Francë? Një tjetër sulm në Paris

para 12 muajve - Syri

Në një lokacion të ri, afër Champs Elysees në kryeqytetin e Francës, janë dëgjuar përsëri të shtëna me armë zjarri. Burimet nga Policia kanë thënë për Reuters se bëhet fjalë për një sulm të dytë në zonë....

Hollande: Sulmi në Paris është akt terrorist

para 12 muajve - Arbresh

Presidenti francez, Francois Hollande, ka deklaruar se sulmi në Paris është akt terrorist. Ai ka theksuar se do të mbajë takim me kabinetin e sigurisë të premtën në mëngjes, transmeton portali arbresh.info....

Vdes edhe një polic pas të shtënave në Paris

para 12 muajve - Klan Kosova

Ka ndërruar jetë edhe polici i dytë që ishte në gjendje të rëndë pas të shtënave në Champs-Elysees në Paris të Francës. Sulmuesi është vrarë nga Policia derisa Policia nuk i ka konfirmuar akoma detajet...

Lajmi i Fundit: Presidenti francez kërkon takim urgjent pas të shtënave në Paris

para 12 muajve - Klan Kosova

Presidenti francez, Francois Hollande ka kërkuar një takim urgjent pas sulmit në Paris, transmeton Klan Kosova. Të shtënat në Champs-Elysees në Paris, ku u vra një polic dhe një tjeter ka mbetur i lënduar,...

Të shtëna të reja në Paris

para 12 muajve - Klan Kosova

Të shtëna të reja janë dëgjuar në rrugën “Rue Vernier” e cila gjendet në afërsi të Champs-Elysees në Paris të Francës. Detaje të tjera lidhur me këtë rast akoma nuk dihen, transmeton Klan Kosova. Pak më...

Një polic i vrarë dhe një i plagosur në shkëmbim zjarri në Paris, dyshohet akt terrorist

para 12 muajve - Portalb

Policia e ka bllokuar “Champs Elysee” në Paris, pasi një oficer mbeti i vrarë dhe një tjetër u plagos gjatë një shkëmbimi zjarri. Sipas burimeve të CNN, personi që i qëlloi policisë me armë, mbeti i vrarë....

Sulm i dytë në Paris

para 12 muajve - TV Koha

Në një lokacion të ri, afër Champs Elysees në kryeqytetin e Francës, janë dëgjuar përsëri të shtëna me armë zjarri. Burimet nga Policia kanë thënë për Reuters se bëhet fjalë për një sulm të dytë në zonë....

Qeveria franceze për sulmin në Paris: Një polic është vrarë, dy janë plagosur rëndë

para 12 muajve - Zeri

Ministria e Punëve të Brendshme e Francës ka konfirmuar raportimet në media për sulmin në Paris, në mbrëmjen e së enjtes. Zëdhënësi i Ministrisë, Pierre-Henry Brandet, ka thënë se një polic është vrarë...

Të shtëna të reja në Paris

para 12 muajve - GazetaBlic

Të shtëna të reja janë dëgjuar në rrugën “Rue Vernier” e cila gjendet në afërsi të Champs-Elysees në Paris të Francës. Detaje të tjera lidhur me këtë rast akoma nuk dihen, transmeton Klan Kosova. Pak më...

“Dua të vras policë” – kështu besohet të ketë bërtitur sulmuesi, i cili është vrarë nga policia franceze

para 12 muajve - Opozita

Në media po rrjedhin detaje të tjera për sulmin ndaj policëve në Paris, dhe për vetë autorin e këtij sulmi. “Dua të vras policë” – kështu besohet të ketë bërtitur sulmuesi, i cili është vrarë nga policia...

​Sulm terrorist në Francë, vriten 2 policë, ekzekutohet terroristi

para 12 muajve - Blitz

Dy oficerë policie kanë mbetur të  vrarë në një sulm të mundshëm terrorist në Paris. Policia bën të ditur se personi që qëlloi në drejtim të policëve është qëlluar ndërsa autoritet po paralajmërojnë njerëzit...

Lajmi i fundit: Sulm i dytë në Paris

para 12 muajve - Gazeta Express

Në një lokacion të ri, afër Champs Elysees në kryeqytetin e Francës, janë dëgjuar përsëri të shtëna me armë zjarri. Burimet nga Policia kanë thënë për Reuters se bëhet fjalë për një sulm të dytë në zonë....

Sulm terrorist në Paris, një oficer dhe një agresor të vrarë

para 12 muajve - Mapo

Një oficer policie është qëlluar për vdekje dhe një tjetër është plagosur rëndë nga dy persona të armatosur me kallashnikovë në bulevardin qëndror “Champs Elysees” të Parisit, vetëm pak minuta më parë....

Trump reagon menjëherë pas sulmit në Paris

para 12 muajve - Gazeta Express

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, ka reaguar menjëherë pas lajmeve për sulm në Paris. "Duket të ketë ndodhur një sulm tjetër terrorist. Çfarë mund të thuash? Këto s'ndalen kurrë",...

Reagon kryeministri francez pas sulmit në Paris

para 12 muajve - Arbresh

Kryeministri francez, Bernard Cazeneuve ka reaguar pas sulmit që ndodhi në Paris duke shprehur ngushëllimet për policin e vrarë në Champs-Élysées. “Ngushëllojmë familjarët e policëve të vrarë. Solidarizohemi...

Flet kryeministri francez pas sulmit në Paris

para 12 muajve - Tetova Sot

Kryeministri francez, Bernard Cazeneuve ka reaguar pas sulmit që ndodhi në Paris duke shprehur ngushëllimet për policin e vrarë në  Champs-Élysées. “Ngushëllojmë familjarët e policëve të vrarë. Solidarizohemi...

Ministri i Brendshëm tregon detajet e sulmit në PAris

para 12 muajve - Tetova Sot

Ministri i Punëve të Brendshme në Francë, Bruno Le Roux, ka konfirmuar vdekjen e një polici përderisa ka thënë që dy të tjerë kanë mbetur të lënduar pas të shtënave në Champs-Elysees në Paris. Sulmuesi,...

Parisi në shock/ Dëshmitë e para pas sulmit: U qëllua me kallashnikov, pashë njerëz të shtrirë në rrugë (Foto+Video)

para 12 muajve - BalkanWeb

Sumi i sotëm shumë pranë një zone turistike siç është Champs Elysees kthen frikën dhe terrorin për qytetarët e Parisit, që janë goditur edhe herë të tjera nga aktet terroriste. Sipas të dhënave të policisë...

Sulm në Paris ,ka edhe të vdekur

para 12 muajve - TV Koha

Dy oficerë të policisë franceze janë qëlluar me armë zjarri në qendër të Parisit, bëjnë të ditur mediat ndërkombëtare. Oficerët raportohet se po hetonin një “pako të dyshimtë” para se të sulmoheshin. Njëri...

Qeveria franceze për sulmin në Paris: Një polic është vrarë, dy janë plagosur rëndë

para 12 muajve - TV Koha

Ministria e Punëve të Brendshme e Francës ka konfirmuar raportimet në media për sulmin në Paris, në mbrëmjen e së enjtes. Zëdhënësi i Ministrisë, Pierre-Henry Brandet, ka thënë se një polic është vrarë...

Parisi tronditet nga të shtënat me armë, vritet një polic dhe plagosen dy të tjerë, ekzekutohet autori

para 12 muajve - NOA

Parisi tronditet nga të shtënat me armë, ku një polici ka mbetur i vrarë. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotmë në Champs-Elysee, të kryeqytetit francez, ku nga të shtënat raportohet se janë plagosur dy...

Sulmi në Paris u krye me ‘armë lufte’

para 12 muajve - Opozita

Qeveria franceze ka zbuluar se çfarë arme ka përdorur autori i sulmit të sotëm ndaj policëve në Paris. Një zëdhënës i Qeverisë së Francës ka thënë se sulmuesi, që është vrarë nga policia pas sulmit, ka...

Policia në Paris: Mund të jetë sulm terrorist

para 12 muajve - Lajmi.net

Policia ka dhënë një deklaratë të shkurtë sa i përket sulmit të sotshëm në Paris. Ata janë shprehur se nuk është ende e ditur se a bëhet fjalë për sulm terrorist ose akt kriminal për sulmin ndaj kolegëve...

“Dua t’i vras policët”, janë fjalët që tha sulmuesi para sulmit në Paris

para 12 muajve - Arbresh

Një polic është qëlluar për vdekje, ndërsa dy tjerë janë plagosur rëndë pas një sulmi të armatosur me kallashnikov në Champs Elysees në Paris. Ngjarja që ka tronditur Parisin ka ndodhur tre ditë para zgjedhjeve...

Sulmi me armë në Paris, reagon zyrtarisht Ministria e Brendshme franceze

para 12 muajve - Syri

Ministria e Brendshme e Francës ka konfirmuar raportimet në media për sulmin në Paris, mbrëmjen e së enjtes. Zëdhënësi i Ministrisë, Pierre-Henry Brandet, ka thënë se një polic dhe autori i sulmit janë...

E FUNDIT / Polici tjetër në Paris s’ka vdekur – sulm të dytë nuk pati

para 12 muajve - Opozita

Ministria e Punëve të Brendshme e Francës ka bërë të ditur se vetëm një polic ka vdekur pas sulmit me armë zjarri në qendër të Parisit në mbrëmjen e së enjtes. Lajmi për dy policë të vdekur nuk është i...

Paris, lëshohet urdhër arrest për të dyshuarin e dytë

para 12 muajve - Arbresh

Policia franceze ka lëshuar urdhër arrest për të dyshuarin e dytë në sulmin e Parisit. Sipas zyrtarëve, sulmuesi i dytë kishte ardhur në Paris me tren nga Belgjika, transmeton portali arbresh.info. Deri...

Krejt çka dihet deri tash për sulmin në Paris

para 12 muajve - GazetaBlic

Të shtënat në Champs-Elysees të Parisit kanë lënë një polic të vdekur e një tjetër të lënduar rëndë, transmeton Klan Kosova. Ja çfarë dihet deri tash: Sulmuesi është vrarë nga Policia Janë dëgjuar shumë...

Qeveria franceze për sulmin në Paris: Një polic është vrarë, dy janë plagosur rëndë

para 12 muajve - Gazeta Express

Ministria e Punëve të Brendshme e Francës ka konfirmuar raportimet në media për sulmin në Paris, në mbrëmjen e së enjtes. Zëdhënësi i Ministrisë, Pierre-Henry Brandet, ka thënë se një polic është vrarë...

SULM NË PARIS, VRITET NJË POLIC, SULMUESI QËLLOHET PËR VDEKJE

para 12 muajve - TV21

Një efektiv policie është vrarë dhe një tjetër është plagosur nga një sulm në qendër të Parisit, njoftoi policia franceze. Raportohet se agresori që ka hapur zjarr ndaj tyre është qëlluar për vdekje. Sulmi...

Krejt çka dihet deri tash për sulmin në Paris

para 12 muajve - Klan Kosova

Të shtënat në Champs-Elysees të Parisit kanë lënë një polic të vdekur e një tjetër të lënduar rëndë, transmeton Klan Kosova. Ja çfarë dihet deri tash: Sulmuesi është vrarë nga Policia Janë dëgjuar shumë...

Të shtënat në Paris po trajtohen si sulm terrorist

para 12 muajve - Klan Kosova

Të shtënat në Champs-Elysees në Paris, ku u vra një polic dhe një tjeter ka mbetur i lënduar, janë duke u trajtuar si sulm terrorist, shkruan France 24, transmeton Klan Kosova. Policia ka deklaruar që...

LAJM I FUNDIT: Sulm në Paris, vritet një polic

para 12 muajve - Aktuale

Dy oficerë të policisë franceze janë qëlluar me armë zjarri në qendër të Parisit, bëjnë të ditur mediat ndërkombëtare. Oficerët raportohet se po hetonin një “pako të dyshimtë” para se të sulmoheshin. Njëri...

Sulm i ri në Paris, vriten dy polic

para 12 muajve - Zhurnal

Të paktën një polic është vrarë dhe një tjetër është plagosur si pasojë e një sulmi me armë në qendër të Parisit. Reuters raporton se autori i sulmit është vrarë. Ngjarja ka ndodhur në bulevardin ‘Champs...

Paris, qëllohen dy policë në bulevardin Champs Elysees

para 12 muajve - Zëri i Amerikës

Policia paralajmëroi njerëzit të shmangin zonën rreth bulevardit Champs-Elysees në kryeqytetin francez. Mediat franceze njoftojnë se dy oficerë policie janë qëlluar me armë zjarri të enjten mbrëma në bulevardin...

Vritet sulmuesi i Parisit

para 12 muajve - Indeks online

(I plotësuar) - Sulmuesi që ka lënë të vrarë një polic, është qëlluar për vdekje, raporton CNN, transmeton Indeksonline. Kështu ka bërë të ditur Ministria e Punëve të Brendshme të Francës. Policia ende...

Kjo është skena në Paris, ku u vra një polic pak më parë

para 12 muajve - GazetaBlic

Dy oficerë të policisë franceze janë qëlluar me armë zjarri në qendër të Parisit, prej të cilëve njëri ka vdekur. Kjo është skena në Champs-Elysées të Parisit, ku është vrarë njëri prej policëve dhe njëri...

Sulmin në Paris e kreu vetëm një person, thotë Policia franceze

para 12 muajve - Infokusi

Policia franceze tani thotë se sulmi ndaj policëve në qendër të Parisit është kryer nga vetëm një person. Sulmuesi është vrarë nga Policia, pak pasi ai shtiu me armë zjarri ndaj policëve. Dy policë kanë...

Sulm me armë në Paris, plagosen 2 policë

para 12 muajve - Shekulli

Europa vazhdon të ndjejë frikë prej akteve të rënda terroriste që ndodhin në shtetet kryesore të saj. Si pasojë e një sulmi me armë zjarri të ndodhur në bulevardin “Champs Elysees” në Paris janë plagosur...

LAJMI I FUNDIT/ Të shtëna me armë në Paris pranë Champs Elysees, vdes një polic dhe atentatori (Live)

para 12 muajve - BalkanWeb

PARIS- Të shtëna me armë pranë Champs Elysees në Paris të Francës. Mediat e huaja raportojnë për një polic të vrarë dhe një tjetër të plagosur. Bëhet me dije gjithashtu se personi që ka hapur zjarr mbi...

Kjo është skena në Paris, ku u vra një polic pak më parë

para 12 muajve - Gazeta Express

Dy oficerë të policisë franceze janë qëlluar me armë zjarri në qendër të Parisit, prej të cilëve njëri ka vdekur. Kjo është skena në Champs-Elysées të Parisit, ku është vrarë njëri prej policëve dhe njëri...

Sërish të shtëna në Paris

para 12 muajve - Infokusi

Mediat franceze raportojnë se vetëm një orë pas sulmit të përgjakshëm në Paris ku mbetën të vrarë dy policë dhe njëri nga dy sulmuesit, janë dëgjuar të shtëna tjera në Champs Elysee. Ende nuk dihet nëse...

Sulm në Paris

para 12 muajve - Politiko

Një polic ka vdekur dhe një tjetër është plagosur në një incident që ka ndodhur në sheshin Champs Elysees në Paris, kanë njoftuar mediat franceze. Sipas raportimeve, sulmuesi që ka plagosur policët është...

Presidenti francez kërkon takim urgjent pas të shtënave në Paris

para 12 muajve - Tetova Sot

Presidenti francez, Francois Hollande ka kërkuar një takim urgjent pas sulmit në Paris. Të shtënat në Champs-Elysees në Paris, ku u vra një polic dhe një tjeter ka mbetur i lënduar, janë duke u trajtuar...

Sulmi në Paris: Ndiqni live çfarë po ndodh në kryeqytetin francez

para 12 muajve - Gazeta Express

Dy oficerë të policisë franceze janë qëlluar me armë zjarri në qendër të Parisit, bëjnë të ditur mediat ndërkombëtare. Njëri prej policëve që është sulmuar në Champs Elysees ka vdekur, raporton The Telegraph....

Paris, vritet një polic, një plagoset ekzekutohet atentatori/ FOTO

para 12 muajve - Shqiptarja

Një polic është vrarë dhe një tjetër ka mbetur i plagosur pas të shtënave me armë zjarri në bulevardin "Champs Elysees" në Paris. Sipas të dhënave të para nga mediat franceze dhe ato ndërkombëtare atentatori...

Lajmi i fundit: Sulm në Paris, vritet një polic

para 12 muajve - GazetaBlic

Dy oficerë të policisë franceze janë qëlluar me armë zjarri në qendër të Parisit, bëjnë të ditur mediat ndërkombëtare. Oficerët raportohet se po hetonin një “pako të dyshimtë” para se të sulmoheshin. Njëri...

Paris, vdes polici i dytë që u plagos nga sulmi me armë

para 12 muajve - Tetova Sot

Ka ndërruar jetë në spital oficeri i dytë i policisë që mbeti i plagosur nga të shtënat me armë në bulevardin kryesor të Parisit mbrëmjen e sotme. Ndërkohë, autori që sulmoi me armë u vra nga policia....

Live/ Sulm në Paris, vritet një polic

para 12 muajve - Opinion

Dy policë francez janë qëlluar me armë zjarri në qendër të Parisit. Mediat ndërkombëtare tregojnë se ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë . Sipas tyre, policët po hetonin një “pako të dyshimtë” para se...

Sulm në Paris, vritet një polic

para 12 muajve - OraInfo

Dy oficerë të policisë franceze janë qëlluar me armë zjarri në qendër të Parisit, bëjnë të ditur mediat ndërkombëtare. Oficerët raportohet se po hetonin një “pako të dyshimtë” para se të sulmoheshin. Njëri...

Detaje mbi sulmin në Paris

para 12 muajve - Arbresh

Të paktën dy policë kanë mbetur të vrarë gjatë një sulmi në Paris. Ministra e Brendshme franceze përmes një postimi në Twitter ka theksuar se sulmuesi kishte në shënjestër një autobus policor të parkuar...

Dyshime për sulm terrorist në Paris

para 12 muajve - Syri

Një polic u vra dhe një tjetër u plagos nga të shtënat me armë zjarri në qendër të Parisit. Reuters citon burime nga policia lokale e Parisit, e cila dyshon se ngjarja mund të jetë një sulm terrorist....

Të shtënat në Paris: Vdes një polic dhe sulmuesi

para 12 muajve - Klan Kosova

Pas të shtënave në Champs Elysees në Paris, është konfirmuar se njëri nga dy policët e lënduar ka vdekur. Sipas CNN, edhe sulmuesi është vrarë nga Policia, transmeton Klan Kosova. Deri tani akoma nuk dihet...

Vritet një polic dhe sulmuesi: ISIS merr përgjegjësinë

para 12 muajve - Albinfo

Ndërkohë ISIS ka marrë përgjegjësinë për sulmin. Ende nuk është e qartë nëse sulmuesi ka qenë i vetëm apo bashkë me të ka qenë edhe një person tjetër Në avenynë Champs Elysees të Parisit sonte rreth orës...

Të shtëna me armë në Paris, një polic i vrarë

para 12 muajve - Indeks online

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar këtë mbrëmje në Champs-Elysee të Parisit, ku një polic ka mbetur i vrarë, shkruan CNN, transmeton Indeksonline. Dy policë të tjerë raportohet të kenë mbetur të lënduar...

Rikthehet terrori në Paris. Polici vritet në Champs Elysees

para 12 muajve - Bota.al

Sërish terror në Paris, në prag të zgjedhjeve të së dielës në Francë. Një polic dhe agresori janë vrarë në Champs Elysees, ndërsa një tjetër polic është i plagosur rëndë. Ndërkohë ka nisur evakuimi, teksa...

Vdes polici tjetër në Paris, s’i mbijeton plagëve

para 12 muajve - Infokusi

Ka ndërruar jetë edhe polici i dytë që ishte në gjendje të rëndë pas të shtënave në Champs-Elysees në Paris të Francës. Sulmuesi është vrarë nga Policia derisa Policia nuk i ka konfirmuar akoma detajet...

Të shtëna me armë në Paris, plagosen dy policë

para 12 muajve - Ora news

Dy policë kanë mbetur të plagosur nga të shtënat me armë në Champs Elysees në Paris. Mediat franceze shkruajnë se personi i cili gjuajti mbi efektivët është vrarë nga forcat e policise parisiene. Franca...

Sulm në Paris, vritet një polic e plagoset një tjetër

para 12 muajve - Koha.net

Një polic ka vdekur dhe një tjetër është plagosur në një incident që ka ndodhur në sheshi Champs Elysees në Paris, kanë njoftuar mediat franceze. Sipas raportimeve, sulmuesi që ka plagosur policët është...

Sulm në Paris, vritet një polic

para 12 muajve - Gazeta Express

Dy oficerë të policisë franceze janë qëlluar me armë zjarri në qendër të Parisit, bëjnë të ditur mediat ndërkombëtare. Oficerët raportohet se po hetonin një "pako të dyshimtë" para se të sulmoheshin. Njëri...

Vritet sulmuesi i Parisit

para 12 muajve - Antpress

Sulmuesi që ka lënë të vrarë një polic, është qëlluar për vdekje, raporton CNN. Kështu ka bërë të ditur Ministria e Punëve të Brendshme të Francës. Policia ende nuk ka dhënë detaje rreth incidentit në Paris.

Sulm ndaj policisë në Paris

para 12 muajve - Anadolu Agency

Speciale arkiv PARIS (AA) - Në sulmin e kryer në bulevardin Champs Elysees, në kryeqytetin e Francës, Paris, humb jetën njëri nga dy policët e plagosur, raporton Anadolu Agency (AA). Prefektura e Parisit...

Çfarë po ndodh në Paris? Një oficer është vrarë dhe një tjetër është plagosur

para 12 muajve - Lajmi.net

Policia e armatosur ka bllokuar "Champs Elysees" në Paris. E gjithë kjo pasi një oficer i policisë është vrarë dhe një tjetër është plagosur, shkruan Independent, transmeton lajmi.net Policia ka urdhëruar që...

Kjo është skena në Paris, ku u vra një polic pak më parë

para 12 muajve - Tetova Sot

Dy oficerë të policisë franceze janë qëlluar me armë zjarri në qendër të Parisit, prej të cilëve njëri ka vdekur. Kjo është skena në Champs-Elysées të Parisit, ku është vrarë njëri prej policëve dhe njëri...

Të shtëna në Paris, dy policë të lënduar

para 12 muajve - GazetaBlic

Dy policë janë lënduar gjatë një incidenti me të shtëna në Champs Elysees në Paris. Disa raportime thonë se personi që ka shtënë është vrarë më pas nga Policia. Deri tani akoma nuk dihet identiteti i personit...

Sulm në Paris, vritet një polic dhe sulmuesi

para 12 muajve - Albinfo

Mungojnë informacionet në lidhje me prapavijën e sulmit, nëse bëhet fjalë për një sulm terrorist ose jo. Ende nuk është e qartë nëse sulmuesi ka qenë i vetëm apo bashkë me të ka qenë edhe një person tjetër...

Pas të shtënave në Paris presidenti francez kërkon takim urgjent

para 12 muajve - Opozita

Presidenti francez, Francois Hollande ka kërkuar një takim urgjent pas sulmit në Paris. Të shtënat në Champs-Elysees në Paris, ku u vra një polic dhe një tjeter ka mbetur i lënduar, janë duke u trajtuar...

Çfarë po ndodh në Francë? Një tjetër sulm i dytë në Paris

para 12 muajve - Tetova Sot

Një tjetër sulm me armë ka ndodhur në Paris, në kryeqytetin e Francës. Në një zonë tjetër, pranë bulevardit kryesor ku u vra një polic, janë dëgjuar sërish trë shtëna me armë zjarri. Burimet nga policia...

ISIS merr përgjegjësin për sulmin në Paris

para 12 muajve - Bota Press

I ashtuquajturi Shteti Islamik ka marrë përgjegjësin për sulmin që ndodhi sonte (e enjte) në Champs-Elysées ku një polic u vra dhe dy të tjerë mbetën të plagosur. Sipas kësaj organizate terroriste sulmi...

Të shtëna në Paris, dy policë të lënduar

para 12 muajve - Klan Kosova

Dy policë janë lënduar gjatë një incidenti me të shtëna në Champs Elysees në Paris. Disa raportime thonë se personi që ka shtënë është vrarë më pas nga Policia. Deri tani akoma nuk dihet identiteti i personit...

Sulm ndaj policisë në Paris

para 12 muajve - Almakos

Një sulm është kryer kundër policisë në një prej bulevardeve kryesore në Champs Elysees, në kryeqytetin e Francës, Paris, raporton AA. Sipas lajmit të televizionit BFM mësohet se nga sulmi janë plagosur...

E FUNDIT / Vdes polici tjetër në Paris

para 12 muajve - Opozita

Një tjetër polic i plagosur gjatë sulmit me armë zjarri në mbrëmjen e së enjtes në Paris ka vdekur pas plagëve të marra. Lajmin e kanë bërë të ditur për Reuters burime nga Policia franceze. Ndërkohë, presidenti...

Sulm terrorist në Paris, një oficer dhe një agresor të vrarë

para 12 muajve - Tetova Sot

Një oficer policie është qëlluar për vdekje dhe një tjetër është plagosur rëndë nga dy persona të armatosur me kallashnikovë në bulevardin qëndror “Champs Elysees” të Parisit, vetëm pak minuta më parë....

Paris, ndërron jetë polici i plagosur

para 12 muajve - Arbresh

Ka ndërruar jetë polici që kishte mbetur i plagosur gjatë sulmit në Paris. Shkon në dy numri i policëve të vrarë gjatë sulmit të sontëm në qendër të Parisit, transmeton portali arbresh.info. Reuters raporton...

Reagon Trump menjëherë pas sulmit në Paris

para 12 muajve - Opozita

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, ka reaguar menjëherë pas lajmeve për sulm në Paris. “Duket të ketë ndodhur një sulm tjetër terrorist. Çfarë mund të thuash? Këto s’ndalen kurrë”,...

Sulm në Paris, vritet një polic

para 12 muajve - Syri

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Paris mbrëmjen e sotme. Mediat e huaja raportojnë se një polic është vrarë me armë, ndërsa një tjetër ka mbetur i plagosur. DETAJE NË VIJIM... Komentet Shto koment

Sulmuesi i Parisit ka lidhje me ISIS-in

para 12 muajve - Sovrani

Sulmuesi i Parisit ka qenë i njohur për autoritetet franceze lidhur me aktivitetet e tij në Shtetin Islamik (ISIS), raporton CNN. Sulmuesi që është vrarë nga policia ka qenë nën radarin e forcave të sigurisë...

E FUNDIT / Sulm i dytë në Paris

para 12 muajve - Opozita

Në një lokacion të ri, afër Champs Elysees në kryeqytetin e Francës, janë dëgjuar përsëri të shtëna me armë zjarri. Burimet nga Policia kanë thënë për Reuters se bëhet fjalë për një sulm të dytë në zonë....

Donald Trump ngushëllon popullin francez pas sulmit në Paris

para 12 muajve - Arbresh

Një polic ka mbetur i vrarë dhe dy të tjerë raportohet të jenë në gjendje të rëndë, pas një sulmi të armatosur që ka ndodhur gjatë natës së sontme në Paris. Qeveria franceze ende nuk ka dhënë detaje për...

Sulmi me armë në Paris, reagon zyrtarisht Ministria e Brendshme franceze

para 12 muajve - Tetova Sot

Ministria e Brendshme e Francës ka konfirmuar raportimet në media për sulmin në Paris, mbrëmjen e së enjtes. Zëdhënësi i Ministrisë, Pierre-Henry Brandet, ka thënë se një polic dhe autori i sulmit janë...

Reagon menjëherë pas sulmit në Paris Donal Trump

para 12 muajve - Opozita

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, ka reaguar menjëherë pas lajmeve për sulm në Paris. “Duket të ketë ndodhur një sulm tjetër terrorist. Çfarë mund të thuash? Këto s’ndalen kurrë”,...

Trump reagon menjëherë pas sulmit në Paris

para 12 muajve - Infokusi

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, ka reaguar menjëherë pas lajmeve për sulm në Paris. “Duket të ketë ndodhur një sulm tjetër terrorist. Çfarë mund të thuash? Këto s’ndalen kurrë”,...

Ekskluzive: ISIS merr përgjegjësin për sulmin në Paris, tregon edhe emrin e sulmuesit

para 12 muajve - Periskopi

Pas sulmit në Paris, ku ka ndërruar jetë një policë, e për të dytin, ministri i brendshëm thotë se ende është i gjallë por në gjendje të rëndë, tashmë ISIS ka marr përgjegjësinë për këtë sulm. Në një nga...

Sulmi në Paris, policia thotë se mund të jetë ‘akt terrorist’

para 12 muajve - Arbresh

Një polic ka vdekur dhe një tjetër është plagosur në një incident që ka ndodhur në sheshin Champs Elysees në Paris, kanë njoftuar mediat franceze. Policia ka arritur të neutralizojë edhe vrasesin, ndërsa...

Raportohet për një tjetër sulm në Paris

para 12 muajve - Gazeta e re

Një tjetër sulm me armë ka ndodhur në Paris, në kryeqytetin e Francës. Në një zonë tjetër, pranë bulevardit kryesor ku u vra një polic, janë dëgjuar sërish të shtëna me armë zjarri. Burimet nga policia...

E FUNDIT / Qeveria franceze jep detaje për sulmin në Paris

para 12 muajve - Opozita

Ministria e Punëve të Brendshme e Francës ka konfirmuar raportimet në media për sulmin në Paris, në mbrëmjen e së enjtes. Zëdhënësi i Ministrisë, Pierre-Henry Brandet, ka thënë se një polic është vrarë...

Terrorizmi godet sërish Parisin, vritet një polic, ekzekutohet njëri nga autorët

para 12 muajve - Java News

Një oficer policie është qëlluar për vdekje dhe një tjetër është plagosur rëndë nga dy persona të armatosur me kallashnikovë në bulevardin qëndror “Champs Elysees” të Parisit, vetëm pak minuta më parë....

ISIS merr përgjegjësinë për sulmin terrorist në Paris

para 12 muajve - Fakti Ditor

Grupi terrorist Shteti Islamik ka marrë përgjegjësinë për sulmin ndaj policëve në qendër të Parisit. Një polic është vrarë dhe dy të tjerë janë plagosur rëndë, pas një sulmi me armë zjarri ndaj tyre në Champs-Elysées....

ISIS merr përgjegjësinë për sulmin në Paris

para 12 muajve - Gazeta Monitor

Grupi terrorist Shteti Islamik (ISIS) ka marrë përgjegjësinë për sulmin ndaj policëve në qendër të Parisit, në mbrëmjen e së enjtes. Një polic është vrarë dhe dy të tjerë janë plagosur rëndë, pas një sulmi...

Ekskluzive: ISIS merr përgjegjës për sulmin në Paris, tregon edhe emrin e sulmuesit

para 12 muajve - Periskopi

Pas sulmit në Paris, ku ka ndërruar jetë një policë, e për të dytin, ministri i brendshëm thotë se ende është i gjallë por në gjendje të rëndë, tashmë ISIS ka marr përgjegjësinë për këtë sulm. Në një nga...

ISIS merr përgjegjësinë për sulmin në Paris

para 12 muajve - Sovrani

Grupi terrorist Shteti Islamik (ISIS) ka marrë përgjegjësinë për sulmin ndaj policëve në qendër të Parisit, në mbrëmjen e së enjtes. Një polic është vrarë dhe dy të tjerë janë plagosur rëndë, pas një sulmi...

Sulm në Paris, vritet një polic

para 12 muajve - Tetova1

Një oficer policie ka mbetur i vrarë dhe një tjetër i plagosur në një sulm të mundshëm terrorist në Paris, shkruan “Sky news” përcjell Albeu. loading... Policia bën të ditur se personi që qëlloi në drejtim...

Dyshime për sulm terrorist në Paris

para 12 muajve - Tetova Sot

Një polic u vra dhe një tjetër u plagos nga të shtënat me armë zjarri në qendër të Parisit. Reuters citon burime nga policia lokale e Parisit, e cila dyshon se ngjarja mund të jetë një sulm terrorist....

Sulm në Paris, vritet një polic

para 12 muajve - Tetova Sot

Të paktën një polic është vrarë dhe një tjetër është plagosur si pasojë e një sulmi me armë në qendër të Parisit. Reuters raporton se autori i sulmit është vrarë. Ngjarja ka ndodhur në bulevardin ‘Champs...

Sulm ndaj policisë në Paris

para 12 muajve - Anadolu Agency

Speciale arkiv PARIS (AA) – Një sulm është kryer kundër policisë në një prej bulevardeve kryesore në Champs Elysees, në kryeqytetin e Francës, Paris, raporton Anadolu Agency (AA). Sipas lajmit të televizionit...

‘Dua të vras policë’, tha sulmuesi në Paris para se të vritej

para 12 muajve - Gazeta Monitor

Në media po rrjedhin detaje të tjera për sulmin ndaj policëve në Paris, dhe për vetë autorin e këtij sulmi. “Dua të vras policë” – kështu besohet të ketë bërtitur sulmuesi, i cili është vrarë nga policia...

Sulm në Paris, vritet një polic

para 12 muajve - Opozita

Dyshime për sulm terrorist në Paris Një polic u vra dhe një tjetër u plagos nga të shtënat me armë zjarri në qendër të Parisit. Reuters citon burime nga policia lokale e Parisit, e cila dyshon se ngjarja...

Sulmuesi i dytë hyri në Francë me tren nga Belgjika

para 12 muajve - Sovrani

Autoritetet franceze kanë lëshuar një fletë-arrest për sulmuesin e dytë. Ai raportohet të jetë një azilant, i cili nga Belgjika kishte hyrë në Francë me tren. Ende nuk ka detaje nëse sulmi është akt terrorist....

Sulmi në Paris: Ndiqni live çfarë po ndodh në kryeqytetin francez

para 12 muajve - Infokusi

Dy oficerë të policisë franceze janë qëlluar me armë zjarri në qendër të Parisit, bëjnë të ditur mediat ndërkombëtare. Njëri prej policëve që është sulmuar në Champs Elysees ka vdekur, raporton The Telegraph....

Të shtëna në Paris, dy policë të lënduar

para 12 muajve - Infokusi

Dy policë janë lënduar gjatë një incidenti me të shtëna në Champs Elysees në Paris. Disa raportime thonë se personi që ka shtënë është vrarë më pas nga Policia. Deri tani akoma nuk dihet identiteti i personit...

Sulm në Paris, vritet një polic e plagoset një tjetër

para 12 muajve - Arbresh

Një polic ka vdekur dhe një tjetër është plagosur në një incident që ka ndodhur në sheshin Champs Elysees në Paris, kanë njoftuar mediat franceze. Sipas raportimeve, sulmuesi që ka plagosur policët është...

Reagon kryeministri francez pas sulmit në Paris

para 12 muajve - Gazeta Monitor

Kryeministri francez, Bernard Cazeneuve ka reaguar pas sulmit që ndodhi në Paris duke shprehur ngushëllimet për policin e vrarë në Champs-Élysées. “Ngushëllojmë familjarët e policëve të vrarë. Solidarizohemi...

Policia franceze: Një tjetër sulmues është në arrati

para 12 muajve - Sovrani

Qendra e Parisit tashmë është rrethuar nga policët që nga gjuajtjet me armë që u raportuan në orën 21:30. Dy zyrtarë policorë kanë mbetur të vrarë nga të shtënat në Champs Elysees. The Telegraph raporton...

Sulm terrorist në Paris, të vrarë policë e agresorë

para 12 muajve - AlbPress

Sipas raporteve të fundit nga mediat e huaja ka pasur përsëri të shtëna në një lokacion të ri afër sheshit kryesor Champs Elysees. Poashtu policia franceze ka bastisur shtëpinë e sulmuesit të vrarë në...

Sulm terrorist në Paris, vriten dy oficerë dhe një agresor

para 12 muajve - 24 ore

Dy oficerë policie janë qëlluar për vdekje dhe një tjetër është plagosur nga dy persona të armatosur me kallashnikovë në bulevardin qëndror “Champs Elysees” të Parisit, rreth orës 21 të mbrëmjes së kësaj...

Sulm në Paris, vriten dy policë dhe sulmuesi

para 12 muajve - Albinfo

Mungojnë informacionet në lidhje me prapavijën e sulmit, nëse bëhet fjalë për një sulm terrorist ose jo. Ende nuk është e qartë nëse sulmuesi ka qenë i vetëm apo bashkë me të ka qenë edhe një person tjetër...

Dy polic dhe sulmuesi të vdekur – bilanci i sulmit “terrorist” në Paris

para 12 muajve - Insajderi

Polici i dytë i qëlluar me armë nuk ka mundur t’i mbijetoj plagëve dhe ka vdekur në spital. Raportimet e “France 24” flasin se tashmë numri i të vdekurve ka arritur në dy polic bashkë me sulmuesin që është...

Lajmi i fundit: Polici tjetër në Paris s’ka vdekur – sulm të dytë nuk pati

para 12 muajve - Gazeta Monitor

Ministria e Punëve të Brendshme e Francës ka bërë të ditur se vetëm një polic ka vdekur pas sulmit me armë zjarri në qendër të Parisit në mbrëmjen e së enjtes. Lajmi për dy policë të vdekur nuk është i...

Trump e vlerëson sulmin në Paris si një akt terrorist

para 12 muajve - Sovrani

Presidenti i SHBA-së, Donald Trump e ka cilësuar sulmin në Paris të Francës, si akt terrorist. “Ngushëllimet tona shkojnë për njerëzit në Francë…Po duket si një tjetër sulm terrorist”, ka shkruar ai. “Çka...

Vdes polici i dytë që u plagos nga sulmi me armë në Paris

para 12 muajve - Gazeta e re

Ka ndërruar jetë në spital oficeri i dytë i policisë që mbeti i plagosur nga të shtënat me armë në bulevardin kryesor të Parisit mbrëmjen e sotme. Ndërkohë, autori që sulmoi me armë u vra nga policia....

Raportohet për një tjetër sulm në Paris (Live)

para 12 muajve - Gazeta e re

Një tjetër sulm me armë ka ndodhur në Paris, në kryeqytetin e Francës. Në një zonë tjetër, pranë bulevardit kryesor ku u vra një polic, janë dëgjuar sërish të shtëna me armë zjarri. Burimet nga policia...

Presidenti francez kërkon takim urgjent pas të shtënave në Paris

para 12 muajve - Sovrani

Presidenti francez, Francois Hollande ka kërkuar një takim urgjent pas sulmit në Paris. Të shtënat në Champs-Elysees në Paris, ku u vra një polic dhe një tjeter ka mbetur i lënduar, janë duke u trajtuar...

Sulm terrorist në Paris, vriten një oficer

para 12 muajve - Lajme.al

Një oficer policie është qëlluar për vdekje dhe një tjetër është plagosur rëndë nga dy persona të armatosur me kallashnikovë në bulevardin qëndror “Champs Elysees” të Parisit, rreth orës 21 të mbrëmjes...

Sulm ndaj policisë në Paris

para 12 muajve - AlbPortali

Një sulm është kryer kundër policisë në një prej bulevardeve kryesore në Champs Elysees, në kryeqytetin e Francës, Paris, raporton AA. Loading... Sipas lajmit të televizionit BFM mësohet se nga sulmi janë...

Donald Trump reagon pas sulmit në Paris, e quan sulm terrorist

para 12 muajve - Periskopi

Donald Trump ka reaguar ndaj të shtënave që ndodhën në Paris duke thënë se ky duket të jetë një tjetër sulm terrorist. Ky është komenti i Presidentit Amerikan: ” Ky duket se është një tjetër sulm terrorist....

Të shtëna të reja në Paris

para 12 muajve - Periskopi

Sipas raporteve të fundit nga mediat e huaja ka pasur përsëri të shtëna në një lokacion të ri afër sheshit kryesor Champs Elysees, transmeton Periskopi. Poashtu policia franceze ka bastisur shtëpinë e...

Presidenti francez kërkon takim urgjent pas të shtënave në Paris

para 12 muajve - Periskopi

Presidenti francez, Francois Hollande ka kërkuar një takim urgjent pas sulmit në Paris, transmeton Klan Kosova. Të shtënat në Champs-Elysees në Paris, ku u vranë dy polic, janë duke u trajtuar si sulm...

Policia në Paris: Mund të jetë sulm terrorist

para 12 muajve - Gazeta Monitor

Policia ka dhënë një deklaratë të shkurtë sa i përket sulmit të sotshëm në Paris. Ata janë shprehur se nuk është ende e ditur se a bëhet fjalë për sulm terrorist ose akt kriminal për sulmin ndaj kolegëve...

Lajmi i fundit: Sulm i dytë në Paris

para 12 muajve - Gazeta Monitor

Në një lokacion të ri, afër Champs Elysees në kryeqytetin e Francës, janë dëgjuar përsëri të shtëna me armë zjarri. Burimet nga Policia kanë thënë për Reuters se bëhet fjalë për një sulm të dytë në zonë....

Sulmi me armë në Paris. MB: Një polic dhe autori i sulmit janë vrarë (Live)

para 12 muajve - Gazeta e re

Ministria e Brendshme e Francës ka konfirmuar raportimet në media për sulmin në Paris, mbrëmjen e së enjtes. Zëdhënësi i Ministrisë, Pierre-Henry Brandet, ka thënë se një polic dhe autori i sulmit janë...

Flasin dëshmitarët për sulmin në Paris

para 12 muajve - Periskopi

Një polic është vrarë dhe një tjetër është lënduar nga gjuajtjet me armë zjarri në Paris, përkatësisht afër rrugës Champs Elysees. Policia ka dalë me një raport në të cilin thuhet se ishin së paku dy sulmues,...

Sulm ndaj policisë në Paris

para 12 muajve - Shenja

Një sulm është kryer kundër policisë në një prej bulevardeve kryesore në Champs Elysees, në kryeqytetin e Francës, Paris, raporton AA. Sipas lajmit të televizionit BFM mësohet se nga sulmi janë plagosur...

Terrorizmi godet sërish Parisin, vritet një polic. Dëshmitari rrëfen tmerrin

para 12 muajve - LajmiFundit

Parisi është goditur sërish nga një sulm terrorist. Një polic është vrarë dhe një tjetër është plagosur rëndë njoftojnë mediat në Francë. Zëdhënësja e policisë së Parisit, Johanna Primevert tha se sulmuesi...

Dyshime për sulm terrorist në Paris

para 12 muajve - Gazeta e re

Një polic u vra dhe një tjetër u plagos nga të shtënat me armë zjarri në qendër të Parisit. Reuters citon burime nga policia lokale e Parisit, e cila dyshon se ngjarja mund të jetë një sulm terrorist....

Kjo është skena në Paris, ku u vra një polic pak më parë

para 12 muajve - Bota Press

Dy oficerë të policisë franceze janë qëlluar me armë zjarri në qendër të Parisit, prej të cilëve njëri ka vdekur. Kjo është skena në Champs-Elysées të Parisit, ku është vrarë njëri prej policëve dhe njëri...

Vritet sulmuesi në Paris – vrau një polic la disa të lënduar

para 12 muajve - Insajderi

Personi që qëlloi me armë një polic në kryeqytetin francez. Sulmi me armë ndodhi në “Champs Elysees” dhe la të vdekur një polic dhe dy të tjerë të lënduar. Ende nuk janë dhënë detaje në lidhje me atë se...

Vritet sulmuesi i Parisit

para 12 muajve - Sovrani

Sulmuesi që ka lënë të vrarë një polic, është qëlluar për vdekje, raporton CNN. Kështu ka bërë të ditur Ministria e Punëve të Brendshme të Francës. Policia ende nuk ka dhënë detaje rreth incidentit në...

Francë - Të shtëna me armë në Paris, plagosen dy policë

para 12 muajve - Gazeta Telegraf

Dy policë kanë mbetur të plagosur nga të shtënat me armë në bulevardin “Champs Elysees” në Paris. Mediat franceze shkruajnë se personi i cili gjuajti mbi efektivët është vrarë nga forcat e policise parisiene....

LIVE çfarë po ndodh në Paris, evakuohet qendra, dy të vdekur

para 12 muajve - Periskopi

Të shtëna me armë në drejtim të policisë, ku një ka ndërruar jetë, një është në gjendje të rëndë. Sheshi kryesor i Parisit është bllokuar, policia raportojnë se sulmi mbi policët dukej sikur sulm terrorist,...

Vritet një polic në Paris në shkëmbim zjarri, dyshohet akt terrorist

para 12 muajve - LajmiFundit

Efektiva policie të armatosur kanë bllokuar “Champs Elysee” në Paris, pasi një oficer mbeti i vrarë dhe një tjetër u plagos gjatë një shkëmbimi zjarri. Sipas burimeve, personi që i qëlloi policisë me armë,...

Sulmi në Paris: Ndiqni live çfarë po ndodh në kryeqytetin francez

para 12 muajve - Gazeta Monitor

Dy oficerë të policisë franceze janë qëlluar me armë zjarri në qendër të Parisit, bëjnë të ditur mediat ndërkombëtare. Njëri prej policëve që është sulmuar në Champs Elysees ka vdekur, raporton The Telegraph....

Të shtënat në Paris: Vdes një polic dhe sulmuesi

para 12 muajve - Gazeta Fjala

Pas të shtënave në Champs Elysees në Paris, është konfirmuar se njëri nga dy policët e lënduar ka vdekur. Sipas CNN, edhe sulmuesi është vrarë nga Policia. Deri tani akoma nuk dihet identiteti i personit...

Lajmi i fundit: Sulm në Paris, vritet një polic

para 12 muajve - Bota Press

Dy oficerë të policisë franceze janë qëlluar me armë zjarri në qendër të Parisit, bëjnë të ditur mediat ndërkombëtare. Oficerët raportohet se po hetonin një “pako të dyshimtë” para se të sulmoheshin. Njëri...

Sulmi në Paris besohet se ka motive terroriste

para 12 muajve - Periskopi

Në zemër të Parisit ka ndodhur një sulm. Të shtëna me armë në drejtim të policisë, ku një ka ndërruar jetë një është në gjendje të rëndë. Sheshi kryesor i Parisit është bllokuar, policia raportojnë se...

Të shtëna me armë në Paris, një polic i vrarë

para 12 muajve - Sovrani

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar këtë mbrëmje në Champs-Elysee të Parisit, ku një polic ka mbetur i vrarë, shkruan CNN. Dy policë të tjerë raportohet të kenë mbetur të lënduar nga të shtënat. Sheshi...

Sulm në Paris, vritet një polic

para 12 muajve - Gazeta e re

Të paktën një polic është vrarë dhe një tjetër është plagosur si pasojë e një sulmi me armë në qendër të Parisit. Reuters raporton se autori i sulmit është vrarë. Ngjarja ka ndodhur në bulevardin ‘Champs...

Sulm në Paris, vritet një polic

para 12 muajve - Gazeta Monitor

Dy oficerë të policisë franceze janë qëlluar me armë zjarri në qendër të Parisit, bëjnë të ditur mediat ndërkombëtare. Oficerët raportohet se po hetonin një “pako të dyshimtë” para se të sulmoheshin. Njëri...

Dy policë të plagosur pas sulmit në Paris

para 12 muajve - Insajderi

Dy policë janë plagosur pas të shtënave me armë që kanë ndodhur në Champs Elysees në Paris, raportojnë mediet franceze. Disa raportime thonë se sulmuesi është vrarë nga policia franceze. Raportohet se...

Alarmohet sërish Franca, sulm në Paris, dy policë të plagosur

para 12 muajve - Periskopi

Sheshi i kryeqytetit francez Paris, Champs Elyses është bllokuar nga policia. Autoritetet franceze janë duke i udhëzuar njerëzit që t’i shmangen kësaj zone. Sipas CNN dy oficerë të policisë franceze janë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK