http://kariera.mk

10 shenjat që tregojnë se lidhja juaj është drejt fundit

më 4.2017 - Aktuale

Lidhja juaj nuk është më si në fillim? Mos i nënvlerësoni sinjalet që ju paralajmërojnë që lidhjes suaj po i vjen fundi. Ja për cilat sinjale bëhet fjalë . Kur kthehet gjithmonë vonë në shtëpi Nëse partneri...

Kurrë mos i bëni publike këto tri gjëra për lidhjen tuaj

më 4.2017 - Infokusi

Në këtë epokë të rrjeteve sociale dhe teknologjisë së avancuar, jetët tona janë duke u bërë çdo herë e më publike. Ne u tregojmë njerëzve ku punojmë, çfarë lloji të veturës vozisim, kur dalim për të ngrënë...

10 shenjat që tregojnë se lidhja juaj është drejt fundit

më 4.2017 - Gazeta Express

Lidhja juaj nuk është më si në fillim? Mos i nënvlerësoni sinjalet që ju paralajmërojnë që lidhjes suaj po i vjen fundi. Ja për cilat sinjale bëhet fjalë tregon siti i vetem Shqiptar i njohjeve te fshehta TRADHTI.com...

Horoskopi 21 prill 2017

më 4.2017 - Opinion

Dashi – E gjithë dita do të jetë me luhatje të humorit dhe do të keni tendencën për t’ia treguar atyre që ju rrethojnë, madje duke u sjellë edhe në mënyrë disi të pa matur, vetëm që të bini në sy. Bëni...

Si ta bëni për vete një mashkull?

më 4.2017 - Zeri

Mund t’i keni të gjitha shenjat, por prapë të mos jeni e sigurt se ai do ta bëjë lëvizjen e parë. Atëherë, pse të prisni kur mund ta bëni vetë këtë! - Ftojeni për të dalë me miqtë: Nëse e njihni mirë dhe...

10 shenjat që tregojnë se lidhja juaj është drejt fundit

më 4.2017 - Gazeta Monitor

Lidhja juaj nuk është më si në fillim? Mos i nënvlerësoni sinjalet që ju paralajmërojnë që lidhjes suaj po i vjen fundi. Ja për cilat sinjale bëhet fjalë tregon siti i vetem Shqiptar i njohjeve te fshehta TRADHTI.com :...

Horoskopi për ditën e sotme, 21 prill 2017

më 4.2017 - BalkanWeb

Dashi Saturni vazhdon t’ju mbrojë dhe të përkrahë ndërmarrjet tuaja. Fitoni menjëherë. Përpiquni të ndihmoni edhe dikë që ka nevojë. Do të vazhdojë periudha e qetësisë së madhe ekonomike dhe profesionale....

Horoskopi për datën 20 Prill 2017 Çfarë parashikojnë yjet për ju

më 4.2017 - Shqiptarja

Mësoni si parashikohet të jetë dita juaj për sot. Dashi Kjo është një ditë e mrekullueshme për një bisedë të shkurtër konstruktive, por është e vështirë që të përshtateni me situatat paqësore. Ju mund...

Kurrë mos i bëni publike këto tri gjëra për lidhjen tuaj

më 4.2017 - Gazeta Express

Në këtë epokë të rrjeteve sociale dhe teknologjisë së avancuar, jetët tona janë duke u bërë çdo herë e më publike. Ne u tregojmë njerëzve ku punojmë, çfarë lloji të veturës vozisim, kur dalim për të ngrënë...

FATI YT SOT, HOROSKOPI 21 PRILL 2017

më 4.2017 - Lexo

Dashi Kjo është një ditë e mrekullueshme për një bisedë të shkurtër konstruktive, por është e vështirë që të përshtateni me situatat paqësore. Ju mund të ftoheni të flisni me eprorin apo një person tjetër...

Kurrë mos i bëni publike këto tri gjëra për lidhjen tuaj

më 4.2017 - Lexo

Në këtë epokë të rrjeteve sociale dhe teknologjisë së avancuar, jetët tona janë duke u bërë çdo herë e më publike. Ne u tregojmë njerëzve ku punojmë, çfarë lloji të veturës vozisim, kur dalim për të ngrënë...

Kurrë mos i bëni publike këto tri gjëra për lidhjen tuaj

më 4.2017 - Gazeta Express

Në këtë epokë të rrjeteve sociale dhe teknologjisë së avancuar, jetët tona janë duke u bërë çdo herë e më publike. Ne u tregojmë njerëzve ku punojmë, çfarë lloji të veturës vozisim, kur dalim për të ngrënë...

Tri gjërat që gjithmonë duhet t’i mbani sekret rreth lidhjes tuaj

më 4.2017 - Telegrafi

Në këtë epokë të rrjeteve sociale dhe teknologjisë së avancuar, jetët tona janë duke u bërë çdo herë e më publike. Ne u tregojmë njerëzve ku punojmë, çfarë lloji të veturës vozisim, kur dalim për të ngrënë...

Sa më shumë vitet kalojnë aq më të vështirë e keni të bini në dashuri,arsyet

më 4.2017 - Tetova Sot

Dashuria është një nga përvojat themelore të jetës. Dashuria përcaktohet si një gjendje e këndshme e zgjimit emocional dhe fizik, nga ndërveprimi me dikë real apo të imagjinuar. Por pse me kalimin e viteve...

Sa më shumë vitet kalojnë aq më të vështirë e keni të bini në dashuri,arsyet

më 4.2017 - Syri

Dashuria është një nga përvojat themelore të jetës. Dashuria përcaktohet si një gjendje e këndshme e zgjimit emocional dhe fizik, nga ndërveprimi me dikë real apo të imagjinuar. Por pse me kalimin e viteve...

Ju jeni beqarë dhe të gjithë miqtë tuaj janë të lidhur? Ne i dimë sakrificat që hiqni!

më 4.2017 - Blitz

Të gjithë miqtë tuaj duken shumë të dashuruar dhe të përkushtuar ndaj lidhjeve të tyre dhe ju jeni dëshpërimisht “single”. Ja për shembull, keni dalë në një darkë me miqtë tuaj çift dhe ata porosisin një...

Hëna, bota jonë e fshehur. Shenjë pas shenje, portret i anës sonë më të ndjeshme dhe emotive

më 4.2017 - Bota.al

Ana jonë e pandërgjegjshme, irracionale, emocionale, zbulohet mirë edhe nga shenja hënore, ana tjetër e sjelljes “diellore”, që shfaqim në publik dhe në qetësi. Mund të thuhet se, ndërsa shenja jonë përfaqëson...

Horoskopi – 20 prill 2017

më 4.2017 - Gazeta Shqip

DASHI Hëna sot është në një trekëndësh me shenjën tuaj. Sot do të jetë rasti për të menduar për diçka të pazakontë me personin e dashur,i cili do t’iu kuptojë dhe do t’iu ndjekë me entuziazëm. DEMI Ditët...

Horoskopi për ditën e sotme, 20 prill 2017

më 4.2017 - BalkanWeb

Dashi Duke mësuar të menaxhoni pengesat, jo vetëm që do të vlerësoheni nga të gjithë, por do t’ju besohen edhe detyra të reja së shpejti. Nëse jeni duke kërkuar një punë të re, duhet të jeni ju të parët...

Katër shenjat që tregojnë se jeni në një lidhje që po ju dëmton seriozisht

më 4.2017 - Shqiptarja

Kur jemi në një lidhje të keqe, është shumë e lehtë për tu verbëruar dhe për të mos e vënë re. Njerëzit përfundojnë duke i injoruar shenjat e rëndësishme të cilat u tregojnë se janë në një lidhje të dëmshme....

Këto shenja jua vërtetojnë dilemat se duhet t’i jepni fund lidhjes

më 4.2017 - GazetaBlic

Kur një shok/shoqe apo anëtar i familjes është në një lidhje toksike, zakonisht e vërejmë atë shumë herët. Por, kur vetë ne jemi në një lidhje të keqe, është shumë e lehtë për t’u verbëruar dhe për të...

Këto shenja jua vërtetojnë dilemat se duhet t’i jepni fund lidhjes

më 4.2017 - Keshilla

Kur një shok/shoqe apo anëtar i familjes është në një lidhje toksike, zakonisht e vërejmë atë shumë herët. Por, kur vetë ne jemi në një lidhje të keqe, është shumë e lehtë për t’u verbëruar dhe për të...

Këto shenja jua vërtetojnë dilemat se duhet t’i jepni fund lidhjes

më 4.2017 - Tetova Sot

Kur një shok/shoqe apo anëtar i familjes është në një lidhje toksike, zakonisht e vërejmë atë shumë herët. Por, kur vetë ne jemi në një lidhje të keqe, është shumë e lehtë për t’u verbëruar dhe për të...

Këto shenja ua vërtetojnë dilemat se duhet t’i jepni fund lidhjes

më 4.2017 - GazetaBlic

Kur një shok/shoqe apo anëtar i familjes është në një lidhje toksike, zakonisht e vërejmë atë shumë herët. Por, kur vet ne jemi në një lidhje të keqe, është shumë e lehtë për t’u verbëruar dhe për të mos...

Këto shenja ua vërtetojnë dilemat se duhet t’i jepni fund lidhjes

më 4.2017 - Gazeta Express

Kur një shok/shoqe apo anëtar i familjes është në një lidhje toksike, zakonisht e vërejmë atë shumë herët. Por, kur vet ne jemi në një lidhje të keqe, është shumë e lehtë për t’u verbëruar dhe për të mos...

Shenjat që tregojnë se jeni në një lidhje të dëmshme

më 4.2017 - Gazeta Express

Kur një shok/shoqe apo anëtar i familjes është në një lidhje toksike, zakonisht e vërejmë atë shumë herët. Por, kur vet ne jemi në një lidhje të keqe, është shumë e lehtë për t’u verbëruar dhe për të mos...

Këto shenja ua vërtetojnë dilemat se duhet t’i jepni fund lidhjes

më 4.2017 - Gazeta Liria

Kur një shok/shoqe apo anëtar i familjes është në një lidhje toksike, zakonisht e vërejmë atë shumë herët. Por, kur vet ne jemi në një lidhje të keqe, është shumë e lehtë për t’u verbëruar dhe për të mos...

Pesë shenjat që tregojnë se jeni në një lidhje të dëmshme

më 4.2017 - Telegrafi

Kur një shok/shoqe apo anëtar i familjes është në një lidhje toksike, zakonisht e vërejmë atë shumë herët. Por, kur vet ne jemi në një lidhje të keqe, është shumë e lehtë për t’u verbëruar dhe për të mos...

Ju lexoni artikullin, ne ju tregojmë nëse jeni martuar me personin e duhur!

më 4.2017 - Blitz

Martesa mund të jetë sfiduese dhe e vështirë dhe shpesh mund të ndodhë që të pyesni veten: “A jam martuar me personin e duhur?”. Nëse e bëni këtë pyetje, mos u shqetësoni sepse kjo është krejt normale....

Lexoni këto gjëra, janë ajo çfarë duhet të kërkoni nga një lidhje

më 4.2017 - Portalb

Të qenit me personin e duhur nuk mund vetëm të përcakton lumturinë e pakushtëzueshme por edhe shëndetin po ashtu. Lexoni disa nga gjërat e thjeshta që duhet t’i kërkoni në një lidhje: 1. Partneri juaj...

Çfarë thonë yjet për lidhjen tuaj

më 4.2017 - Syri

Imagjinoni sa e mërzitshme do të ishte sikur një njeri të kishte vetëm një rol apo status social ! Janë lidhjet familjare ato shoqërore dhe intime ato që na veshin me përgjegjësi të ndryshme, por sot do...

E dini se jeni më të shëndetshëm kur jeni single? Ja shtatë arsyet!

më 4.2017 - Periskopi

Të jesh në një lidhje vetëm sa për të qenë nuk është arsye e mjaftueshme, ani pse të duhet që të ndihesh i “kompletuar” ose të plotësoni atë aspekt të jetës suaj, shkruan Huffingtonpost. Dr.Jess thotë...

Horoskopi 18 prill 2017

më 4.2017 - Opinion

Dashi – Dita e sotme do të jetë e mbushur me fat e sukses. Lajmet e mira mund të vijnë nga puna, por jo vetëm. Do të jeni gjithë ditën me humor shumë të mirë, fundja pse jo, me në fund fati po ju buzëqesh....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK