http://kariera.mk

Taksa prej 5% ndaj kompanive të sigurimeve, diskriminuese

më 4.2017 - Telegrafi

Oda Ekonomike Amerikane në Kosovë ka organizuar takim me kompanitë e sigurimeve dhe Drejtorin e Departamentit të Mbikëqyrjes së Sigurimeve në Bankën Qëndrore të Kosovës, Nexhat Miftari. Tema kryesore e...

Oda Amerikane takohet me kompanitë e sigurimeve

më 4.2017 - GazetaBlic

Oda Amerikane ka organizuar të premten takim me kompanitë e sigurimeve dhe drejtorin e Departamentit të Mbikëqyrjes së Sigurimeve në Bankën Qëndrore të Kosovës, Nexhat Miftari. Tema kryesore e këtij takimi...

Oda Amerikane takohet me kompanitë e sigurimeve

më 4.2017 - Indeks online

Oda Amerikane ka organizuar të premten takim me kompanitë e sigurimeve dhe drejtorin e Departamentit të Mbikëqyrjes së Sigurimeve në Bankën Qëndrore të Kosovës, Nexhat Miftari. Tema kryesore e këtij takimi...

Oda Amerikane takohet me kompanitë e sigurimeve

më 4.2017 - Arbresh

Oda Amerikane ka organizuar të premten takim me kompanitë e sigurimeve dhe drejtorin e Departamentit të Mbikëqyrjes së Sigurimeve në Bankën Qëndrore të Kosovës, Nexhat Miftari. Tema kryesore e këtij takimi...

Oda Amerikane takohet me kompanitë e sigurimeve

më 4.2017 - Infokusi

Oda Amerikane ka organizuar të premten takim me kompanitë e sigurimeve dhe drejtorin e Departamentit të Mbikëqyrjes së Sigurimeve në Bankën Qëndrore të Kosovës, Nexhat Miftari. Tema kryesore e këtij takimi...

Oda Amerikane takohet me kompanitë e sigurimeve

më 4.2017 - Gazeta Monitor

Oda Amerikane ka organizuar të premten takim me kompanitë e sigurimeve dhe drejtorin e Departamentit të Mbikëqyrjes së Sigurimeve në Bankën Qëndrore të Kosovës, Nexhat Miftari. Tema kryesore e këtij takimi...

Oda Amerikane takohet me kompanitë e sigurimeve

më 4.2017 - KosovaPress

Tema kryesore e këtij takimi ishte praktika diskriminuese e mënyrës së tatimimit që po iu bëhet kompanive të sigurimeve, duke i ngarkuar me një taksë prej 5% në të hyra. Gjatë këtij takimi përfaqësuesi...

Oda Amerikane takohet me kompanitë e sigurimeve

më 4.2017 - Gazeta e re

Oda Amerikane ka organizuar të premten takim me kompanitë e sigurimeve dhe drejtorin e Departamentit të Mbikëqyrjes së Sigurimeve në Bankën Qëndrore të Kosovës, Nexhat Miftari. Tema kryesore e këtij takimi...

Oda Amerikane takohet me kompanitë e sigurimeve

më 4.2017 - KosovaLive360

Oda Amerikane ka organizuar takim me kompanitë e sigurimeve dhe drejtorin e Departamentit të Mbikqyrjes së Sigurimeve në Bankën Qëndrore të Kosovës, Nexhat Miftari. Tema kryesore e këtij takimi ishte praktika...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK