http://kariera.mk

Nedved: Ndeshje e rrezikshme, Monaco ka shumë talentë të rinj

më 4.2017 - Telegrafi

Pavel Nedved ka folur pas hedhjes së shortit për gjysmëfinalet e Ligës së Kampionëve. Shorti i mbajtur në Nyon Të Zvicrës ka parë që Juventusi të ketë skuadrën befasuese franceze, Monacon, si kundërshtar...

Nedved befason me deklaratën e tij pas shortit të Championsit

më 4.2017 - Syri

Në Nyon të Zvicrës u hodh shorti për fazën gjysmëfinale të Champions Leagues. Fati i ka buzëqeshur Juventusit e cila peshkoi një kundërshtar më të lehtë në letër pikërisht, Monacon. Legjenda e Juventusit,...

Nedved: Monaco s’ka gjë për të humbur, Juve fiton Champions-in!

më 4.2017 - Telesport

Reagimi i parë nga Juventusi, pas hedhjes së shortit të gjysmëfinaleve të Ligës së Kampioneve, ka ardhur nga Pavel Nedevd, i pranishëm në Nyon. Lidhur me kundërshtarin, Monaco, drejtuesi çek i klubit bardhezi...

Nedved befason me deklaratën për shortin

më 4.2017 - Gazeta Express

Pavel Nedved është treguar i matur në deklarata pas shortit të Ligës së Kampionëve. "Të luash kundër një skuadre plot me talentë të rinjë që nuk kanë çfarë të humbasin është e rrezikshme", deklaroi zv....

Nedved: Ndeshje e rrezikshme, Monaco ka shumë talentë të rinj

më 4.2017 - Almakos

Pavel Nedved ka folur pas hedhjes së shortit për gjysmëfinalet e Ligës së Kampionëve. Shorti i mbajtur në Nyon Të Zvicrës ka parë që Juventusi të ketë skuadrën befasuese franceze, Monacon, si kundërshtar...

Nedved: Ndeshje e rrezikshme, Monaco ka shumë talentë të rinj

më 4.2017 - AlbPortali

Pavel Nedved ka folur pas hedhjes së shortit për gjysmëfinalet e Ligës së Kampionëve. Loading... Shorti i mbajtur në Nyon Të Zvicrës ka parë që Juventusi të ketë skuadrën befasuese franceze, Monacon, si...

Nedved befason me deklaratën e tij pas shortit të Championsit

më 4.2017 - AlbPortali

Loading... Në Nyon të Zvicrës u hodh shorti për fazën gjysmëfinale të Champions Leagues. Fati i ka buzëqeshur Juventusit e cila peshkoi një kundërshtar më të lehtë në letër pikërisht, Monacon. Legjenda...

Nedved befason me deklaratën e tij pas shortit të Championsit

më 4.2017 - Fakti Ditor

Në Nyon të Zvicrës u hodh shorti për fazën gjysmëfinale të Champions Leagues. Fati i ka buzëqeshur Juventusit e cila peshkoi një kundërshtar më të lehtë në letër pikërisht, Monacon. Legjenda e Juventusit,...

Nedved: Vështirë ndaj Monacos

më 4.2017 - Sovrani

Pas shortit të gjysmëfinaleve të Uefa Champions League, ku Juventusi u caktuat të luaj kundër Monacos, Pavel Nedved është ndalur të jap komentin e tij. “Do të përballemi me një skuadër të re e cila jep...

Hidhet shorti i Champions League, ja çiftet. Buzëqesh Juve

më 4.2017 - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm Champions League/ Barcelona eliminohet nga Juventus 2 days ago Duka: Akademia e arbitrimit zbret edhe në Elbasan (Video) 2 days ago Elbasanasi Armando Sadiku rikthehet me gol dhe asist...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK