http://kariera.mk

Lokalizohet zjarri te “Zdravko Cvetkovski”, nuk ka të lënduar

më 4.2017 - Koha.mk

Zjarri te barakat e braktisura te SHMQSH “Zdravko Cvetkovski” në bulevardin “Aradhat Partizane” është vënë nën kontroll dhe nuk ka persona të lënduar. Komandanti i Brigadës së Zjarrfikëse të Qytetit të...

Zjarr në barakat pranë SHMQSH “Zdrako Cvetkovski”

më 4.2017 - Koha.mk

Zjarr shpërtheu në barakat pranë SHMQSH “Zdravsko Cvetkovski” në bulevardin “Aradhet partizane” në lagjen Karposh të Shkupit. Sipas informacione fillestare zjarri ka përfshirë tri baraka të braktisura...

Zjarr në bulevardin “Partizanski odredi”

më 4.2017 - Portalb

Barakat afër shkollës së mesme SHMQSH “Zdravko Svetkovski” përball pompës së benzinës “Makpetrol”  në bulevardin “Partizanski odredi” janë kapluar nga zjarri i madh, njofton Portalb.mk . Tash për tash...

ZJARR NË KARPOSH TË SHKUPIT

më 4.2017 - TV21

Zjarri ka kapluar barakat në afërsi të shkollës së mesme “Zdravko Cvetkovski”, përballë pompës së benzenit Makpetrol në bulevardin “Partizanski Odredi”, transmeton Kurir. Tani për tani nuk dihet se cilët janë shkaqet për zjarrin.

Lokalizohet zjarri në Karposh të Shkupit

më 4.2017 - Tetova Sot

Zjarri që shpërtheu në barakat pranë SHMQSH “Zdravsko Cvetkovski” në bulevardin “Aradhet partizane” në lagjen Karposh të Shkupit është lokalizuar dhe nuk ka persona të lënduar. Këtë baraka ishin zyrat...

Lajm i fundit: Zjarr i madh ne Shkup

më 4.2017 - Antpress

Nje zjarr i madhe  po ndodh tani ne Bulevardin “partizanska” ne Shkup ne lagjen Karposh ne afersi te pompes se benzines, njofton Antpress. Ne teren jane njesite e zjarrfikseve, si dhe komunikacioni ne...

Lokalizohet zjarri në Karposh të Shkupit (Fotogaleri)

më 4.2017 - Republika

Zjarri që shpërtheu në barakat pranë SHMQSH “Zdravsko Cvetkovski” në bulevardin “Aradhet partizane” në lagjen Karposh të Shkupit është lokalizuar dhe nuk ka persona të lënduar. Këtë baraka ishin zyrat...

Shpërthen zjarri në një objekt në lagjen Karposh të Shkupit

më 4.2017 - Republika

Zjarri ka kapluar një objekt në afërsi të shkollës së mesme Zdravko Cvetkovski në Shkup. Ekipet e zjarrfikësve ndodhen në vendëngjarje. Ende nuk dihet se si ka ndodhur zjarri dhe më shumë informacion pritet gjatë ditës.

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK