http://kariera.mk

Befasuese: Nedved tregon të ardhmen e Allegrit

më 4.2017 - OraInfo

Legjenda e Juventusit, Pavel Nedved ka treguar të ardhmen e Maxi Allegrit. Legjenda e “Zonjës së Vjetër” ka thënë se trajneri italian do ta vazhdoj kontratën me ta dhe se nuk e duan largimin e tij, pas...

Allegri: Nuk është në kulturën e Juventusit nënvlerësimi i kundërshtarëve

më 4.2017 - Lajmi.net

Trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri, ka kërkuar respekt maksimal nga lojtarët e tij për Monacon, me të cilën skuadër do të takohet në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve. Juventusi që rrëzoi Barcelonën,...

Legjenda e Juventusit i frikësohet Monacos

më 4.2017 - GazetaBlic

Monaco “është një ekip shumë i ri, vrapon dhe nuk ka asgjë për të humbur, pra, është një kundërshtar i rrezikshëm”. Kështu është shprehur zv/presidenti i Juventusit, Pavel Nedved, pas hedhjes së shortit...

Giuly: I kënaqur me shortin, Juve një skuadër taktike

më 4.2017 - Telegrafi

Ambasadori i Monacos, Ludovic Giuly është “i kënaqur” me shortin e Ligës së Kampionëve, por pranon se Juventusi është skuadër “shumë taktike”. Skuadra nga Ligue 1 u tërhoq kundër kampionëve italianë në...

Nedved: Monaco, ekip i rrezikshëm

më 4.2017 - Ora news

Monaco “eshte nje ekip shume i ri, vrapon dhe nuk ka asgje per te humbur, pra, eshte nje kundershtar i rrezikshem”. Keshtu eshte shprehur zv/presidenti i Juventusit, Pavel Nedved, pas hedhjes se shortit...

Allegri: Nuk është në kulturën e Juventusit nënvlerësimi i kundërshtarëve

më 4.2017 - Lexo

Trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri, ka kërkuar respekt maksimal nga lojtarët e tij për Monacon, me të cilën skuadër do të takohet në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve. Juventusi që rrëzoi Barcelonën,...

Nedved: Ta fitojnë Kupën

më 4.2017 - Tetova Sot

Zëvendëspresidenti i Juventusit, Pavel Nedved, e konsideron si ndeshje shumë të fortë me Monaco-n. “Të luash kundër një skuadre plot me talent të rinj që nuk kanë çfarë të humbasin është e rrezikshme”,...

Nedved: Ndeshje e rrezikshme, Monaco ka shumë talentë të rinj

më 4.2017 - Telegrafi

Pavel Nedved ka folur pas hedhjes së shortit për gjysmëfinalet e Ligës së Kampionëve. Shorti i mbajtur në Nyon Të Zvicrës ka parë që Juventusi të ketë skuadrën befasuese franceze, Monacon, si kundërshtar...

Nedved befason me deklaratën e tij pas shortit të Championsit

më 4.2017 - Syri

Në Nyon të Zvicrës u hodh shorti për fazën gjysmëfinale të Champions Leagues. Fati i ka buzëqeshur Juventusit e cila peshkoi një kundërshtar më të lehtë në letër pikërisht, Monacon. Legjenda e Juventusit,...

Nedved: Monaco s’ka gjë për të humbur, Juve fiton Champions-in!

më 4.2017 - Telesport

Reagimi i parë nga Juventusi, pas hedhjes së shortit të gjysmëfinaleve të Ligës së Kampioneve, ka ardhur nga Pavel Nedevd, i pranishëm në Nyon. Lidhur me kundërshtarin, Monaco, drejtuesi çek i klubit bardhezi...

Nedved befason me deklaratën për shortin

më 4.2017 - Gazeta Express

Pavel Nedved është treguar i matur në deklarata pas shortit të Ligës së Kampionëve. "Të luash kundër një skuadre plot me talentë të rinjë që nuk kanë çfarë të humbasin është e rrezikshme", deklaroi zv....

Giuly: I kënaqur me shortin, Juve një skuadër taktike

më 4.2017 - Almakos

Ambasadori i Monacos, Ludovic Giuly është “i kënaqur” me shortin e Ligës së Kampionëve, por pranon se Juventusi është skuadër “shumë taktike”. Skuadra nga Ligue 1 u tërhoq kundër kampionëve italianë në...

Allegri befason më fjalët e tij për Monacon

më 4.2017 - Gazeta e re

Sot është hedhur shorti për dy gjysmëfinalet në Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta e Re. Skuadra e njohur italiane, Juventus do të përballet me  Monacon. Trajneri i Juves, Allegri ka thënë se nuk është...

Nedved: Monaco s’ka gjë për të humbur, Juve fiton Champions-in!

më 4.2017 - Gazeta e re

Legjenda e klubit të Juventusit, Pavel Nedved ka folur për mediat italiane mënjëherë pas shortit  për gjysmëfinale në Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta e Re. Juventusi do të përballet me Monacon, për...

Nedved: Ndeshje e rrezikshme, Monaco ka shumë talentë të rinj

më 4.2017 - Almakos

Pavel Nedved ka folur pas hedhjes së shortit për gjysmëfinalet e Ligës së Kampionëve. Shorti i mbajtur në Nyon Të Zvicrës ka parë që Juventusi të ketë skuadrën befasuese franceze, Monacon, si kundërshtar...

Nedved: Ndeshje e rrezikshme, Monaco ka shumë talentë të rinj

më 4.2017 - AlbPortali

Pavel Nedved ka folur pas hedhjes së shortit për gjysmëfinalet e Ligës së Kampionëve. Loading... Shorti i mbajtur në Nyon Të Zvicrës ka parë që Juventusi të ketë skuadrën befasuese franceze, Monacon, si...

Nedved befason me deklaratën e tij pas shortit të Championsit

më 4.2017 - AlbPortali

Loading... Në Nyon të Zvicrës u hodh shorti për fazën gjysmëfinale të Champions Leagues. Fati i ka buzëqeshur Juventusit e cila peshkoi një kundërshtar më të lehtë në letër pikërisht, Monacon. Legjenda...

Nedved befason me deklaratën e tij pas shortit të Championsit

më 4.2017 - Fakti Ditor

Në Nyon të Zvicrës u hodh shorti për fazën gjysmëfinale të Champions Leagues. Fati i ka buzëqeshur Juventusit e cila peshkoi një kundërshtar më të lehtë në letër pikërisht, Monacon. Legjenda e Juventusit,...

Nedved: Vështirë ndaj Monacos

më 4.2017 - Sovrani

Pas shortit të gjysmëfinaleve të Uefa Champions League, ku Juventusi u caktuat të luaj kundër Monacos, Pavel Nedved është ndalur të jap komentin e tij. “Do të përballemi me një skuadër të re e cila jep...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK