http://kariera.mk

Ylli i Juventusit tregon favoritin e Championsit në një intervistë për median shqiptare

më 4.2017 - Gazeta Express

David Trezeguet ishte për herë të parë në Shqipëri në kuadër të fushatës “Champion the Match”. Në intervistën dhënë për Vizion Plus dhe “Tring” që kane të drejtën e transmetimit të Uefa Champions League...

Trezege në Shqipëri: Më ka lënë mbresa Kombëtarja, “kujdes” nga Juventusi

më 4.2017 - Standard

Paraqitja pozitive e Kombëtares në Francë 2016 i ka bërë shumë përshtypje edhe David Trezegue, ish-lojtarit të Juventusit që në vizitën e tij në Shqipëri ka vlerësuar shumë ekipin e drejtuar nga De Biazi....

Trezeguet: Më ka impresionuar Shqipëria, “kujdes” nga Juventusi

më 4.2017 - GazetaBlic

Ish-sulmuesi i Juventusit dhe Francës, David Trezege, ka vlerësuar Kombëtaren shqiptare për paraqitjen në Kampionatin Europian të verës së shkuar. “Shqipëria bëri një rrugëtim interesant në Europian. Pashë...

Trezege në Shqipëri: Më ka lënë mbresa Kombëtarja, “kujdes” nga Juventusi

më 4.2017 - BalkanWeb

Paraqitja pozitive e Kombëtares në Francë 2016 i ka bërë shumë përshtypje edhe David Trezegue, ish-lojtarit të Juventusit që në vizitën e tij në Shqipëri ka vlerësuar shumë ekipin e drejtuar nga De Biazi....

David Trezeguet befason me deklaratën për Shqipërinë

më 4.2017 - Lajmi.net

Ish-sulmuesi i Juventusit dhe Francës, David Trezege, ka vlerësuar Kombëtaren shqiptare për paraqitjen në Kampionatin Europian të verës së shkuar. “Shqipëria bëri një rrugëtim interesant në Europian. Pashë...

David Trezeguet vlerëson Kombëtaren Shqiptare

më 4.2017 - Zhurnal

Ish futbollisti i kombëtares franceze, David Trezeguet në një takim me gazetarë shqiptarë në Tiranë ka shprehur vlerësimin e tij për kombëtaren kuqezi pas paraqitjes në Europianin e luajtur në Francë....

Një natë kampionësh në Tiranë mundësuar nga Heineken!

më 4.2017 - Shqiptarja

Të enjten, 20 Prill, Tirana ka patur mundësinë të ketë më pranë se kurrë, një nga kampionët e futbollit evropian dhe botëror, francezin David Trezeguet, i quajtur me admirim nga fansat si “Trezegol”, i...

Një natë kampionësh në Tiranë, mundësuar nga Heineken!

më 4.2017 - BalkanWeb

TIRANE -Të enjten, 20 Prill, Tirana ka patur mundësinë të ketë më pranë se kurrë, një nga kampionët e futbollit evropian dhe botëror, francezin David Trezeguet, I quajtur me admirim nga fansat si “Trezegol”,...

Një natë kampionësh në Tiranë, mundësuar nga Heineken!

më 4.2017 - Gazeta Express

Të enjten, 20 Prill, Tirana ka patur mundësinë të ketë më pranë se kurrë, një nga kampionët e futbollit evropian dhe botëror, francezin David Trezeguet, i quajtur me admirim nga fansat si “Trezegol”,...

⚽️ David Trezeguet befason me deklaratën për Shqipërinë

më 4.2017 - Infokusi

Ish-sulmuesi i Juventusit dhe Francës, David Trezege, ka vlerësuar Kombëtaren shqiptare për paraqitjen në Kampionatin Europian të verës së shkuar. “Shqipëria bëri një rrugëtim interesant në Europian. Pashë...

Ylli i Juventusit tregon favoritin e Championsit në një intervistë për median shqiptare

më 4.2017 - Tetova Sot

David Trezeguet ishte për herë të parë në Shqipëri në kuadër të fushatës “Champion the Match”. Në intervistën dhënë për Vizion Plus dhe “Tring” që kane të drejtën e transmetimit të Uefa Champions League...

⚽️Ylli i Juventusit tregon favoritin e Championsit në një intervistë për median shqiptare

më 4.2017 - Infokusi

David Trezeguet ishte për herë të parë në Shqipëri në kuadër të fushatës “Champion the Match”. Në intervistën dhënë për Vizion Plus dhe “Tring” që kane të drejtën e transmetimit të Uefa Champions League...

Trezeguet vjen në Tiranë

më 4.2017 - Zhurnal

Çdo të martë dhe të mërkurë ndeshjet e Uefa Champions League vijnë ekskluzivisht në platformën Tring e Vizion Plus! Nën drejtimin e Andi Nuraj dhe Eva Murati dhe një paneli të ftuarish diskutohet rreth...

Kampioni i Botës Trezeguet ekskluzivisht për “Thumb”, flet për vajzat shqiptare

më 4.2017 - Blitz

Kampion me ekipin e Monaco-s në Francë, fitues i Serie A me ekipin e Juventusit, fitues i kupës së botës në vitin 1998, fitues i Euro 2000 me ekipin kombëtar të Francës me golin e tij në kohën shtesë “Golden...

Trezege në Tiranë: Kombëtarja  shqiptare fitoi respekt në Francë

më 4.2017 - Shqiptarja

Ish-futbollisti i madh i Juventusit dhe Kombëtares Franceze David Trezege e sheh skuadrën tonë përfaqësuese në rritje dhe me potencialin e duhur për të ecur përpara në futbollin botëror. Ne eventin “Champion...

Trezege viziton Tiranën, i thur lavde Kombëtares

më 4.2017 - Lexo

Ish-futbollisti i madh i Juventusit dhe Kombëtares Franceze David Trezege e sheh skuadrën tonë përfaqësuese në rritje dhe me potencialin e duhur për të ecur përpara në futbollin botëror. Ne eventin “Champion...

Trezege viziton Tiranën: Kombëtarja shqiptare me cilësi të larta

më 4.2017 - Java News

Ish-futbollisti i madh i Juventusit dhe Kombëtares Franceze David Trezege e sheh skuadrën tonë përfaqësuese në rritje dhe me potencialin e duhur për të ecur përpara në futbollin botëror. Ne eventin “Champion...

Trezeguet vjen në Tiranë

më 4.2017 - Arbresh

Çdo të martë dhe të mërkurë ndeshjet e Uefa Champions League vijnë ekskluzivisht në platformën Tring e Vizion Plus! Nën drejtimin e Andi Nuraj dhe Eva Murati dhe një paneli të ftuarish diskutohet rreth...

De Biasi: Nëse do të vija bast në Champions, do të ishte ...

më 4.2017 - Albeu

Trajneri i Kombëtares, Gianni De Biasi ka bërë analizën e tij pas kualifikimit për në gjysmëfinalen e Championsit. Duke folur në studion e Radiotelevizionit Zviceran Italian (RSI), ai është shprehur se...

De Biazi vë bast: Ky Juventus fiton Ligën e Kampioneve

më 4.2017 - Telesport

Gianni De Biasi, trajner i kombëtares shqiptare, ka analizuar ndeshjen e Juventusit në “Camp Nou”, kundër Barcelonës. Këtë e ka bërë për “Radiotelevisione Svizzera Italiana”. Këto janë deklaratat e tij...

Basti i De Biazit: Champions-in e fiton Juventusi, bravo Alegri!

më 4.2017 - BalkanWeb

Trajneri i Kombëtares, Xhani De Biazi, ka dhënë një opinion të tijin sa i takon triumfit të Juventusit mbrëmjen e djeshme në përballje me Barcelonën në Ligën e Kampioneve. Gjatë një interviste për studion...

Befason De Biasi: Ja kush e fiton Champions Leaguen

më 4.2017 - Syri

Pas triumfit të Juventusit ndaj Barcelonës, Ganni de Biasi ka dhënë mendimin e tij se cila skuadër do të fitojë Champions Leaguen këtë edicion. I ftuar në studion e Radiotelevizionit Zviceran, trajneri...

De Biasi tregon kush do të fitojë Championsin

më 4.2017 - GazetaBlic

Trajneri i Kombëtares, Xhani De Biazi, ka dhënë mendimin e tij pas triumfit të Juventusit ndaj Barcelonës në Ligën e Kampioneve. Këto janë fjalët e teknikut italian në studion e Radiotelevizionit Zviceran...

De Biazi vë bast: Champions-in e fiton Juventusi, bravo Alegri!

më 4.2017 - Opozita

Trajneri i Kombëtares, Xhani De Biazi, ka dhënë mendimin e tij pas triumfit të Juventusit ndaj Barcelonës në Ligën e Kampioneve. Këto janë fjalët e teknikut italian në studion e Radiotelevizionit Zviceran...

De Biasi e di fituesin e Champions League

më 4.2017 - Sovrani

Pas triumfit të Juventusit ndaj Barcelonës, Ganni de Biasi ka dhënë mendimin e tij se cila skuadër do të fitojë Champions Leaguen këtë edicion. I ftuar në studion e Radiotelevizionit Zviceran, trajneri...

Basti i De Biazit: Champions-in e fiton Juventusi, bravo Alegri!

më 4.2017 - Gazeta Telegraf

Trajneri i Kombëtares, Xhani De Biazi, ka dhënë një opinion të tijin sa i takon triumfit të Juventusit mbrëmjen e djeshme në përballje me Barcelonën në Ligën e Kampioneve. Gjatë një interviste për studion...

De Biasi tregon kush do të fitojë Championsin

më 4.2017 - Periskopi

Trajneri i Kombëtares, Xhani De Biazi, ka dhënë mendimin e tij pas triumfit të Juventusit ndaj Barcelonës në Ligën e Kampioneve. Këto janë fjalët e teknikut italian në studion e Radiotelevizionit Zviceran...

De Biasi: Championsin e fiton Juventusi, bravo Allegri

më 4.2017 - LajmiFundit

Trajneri i Kombëtares, Xhani De Biazi, ka dhënë mendimin e tij pas triumfit të Juventusit ndaj Barcelonës në Ligën e Kampioneve. Këto janë fjalët e teknikut italian në studion e Radiotelevizionit Zviceran...

Juventus e ‘lë thatë’ Barcelonën, bardhezinjtë në gjysmëfinale

më 4.2017 - BalkanWeb

Barcelona nuk ka arritur të bëjë asgjë, ndryshe nga çfarë kishte premtuar gjatë javës për të përmbysur rezultatin kundër Juventusit. Katalanasit që u duheshin të paktën 3 gola, në dy takime nuk e kanë...

Barcelona mund të lërë “Champions-in”, Dybala i bën një premtim të madh Messi-t

më 4.2017 - BalkanWeb

Barcelonës i nevojitet një tjetër mrekulli. Juventus deri në këtë fazë të “Champions League” ka pësuar 2 gola dhe katalanasve për të eliminuar ‘zonjën e vjetër’ i duhen të paktën 3. Është kjo një statistikë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK