http://kariera.mk

Neymar nuk luan në ‘El Clasico’, nuk do ta besoni çfarë ka bërë Barcelona

para 10 muajve - GazetaBlic

Barcelona ka bërë të ditur se do të apelojnë në Gjykatën e Arbitrazhit Sportiv për dënimin me tre ndeshje të Neymarit. Barcelona është duke tentuat që të shfrytëzojë gjitha mundësit e mundshme në mënyrë...

Barcelona e dërgon në CAS çështjen e Neymarit

para 10 muajve - Lajmi.net

Barcelona nuk e ka ndërmend të dorëzohet në çështjen e suspendimit të Neymarit nga Federata e Futbollit të Spanjës për tre ndeshje. Në njoftimin e bërë nga Barcelona, thuhet se klubi pas refuzimit të ankesës...

Barcelona çon çështjen 'Neymar' në CAS

para 10 muajve - Syri

Barcelona ka bërë të ditur se do të apelojnë në Gjykatën e Arbitrazhit Sportiv për dënimin me tre ndeshje të Neymarit. Barcelona është duke tentuat që të shfrytëzojë gjitha mundësit e mundshme në mënyrë...

Barcelona: Do të apelojmë në CAS vendimin për Neymarin

para 10 muajve - Indeks online

Barcelona ka bërë të ditur se do të apelojnë në Gjykatën e Arbitrazhit Sportiv për dënimin me tre ndeshje të Neymarit. Barcelona është duke tentuat që të shfrytëzojë gjitha mundësit e mundshme në mënyrë...

Barcelona nuk heq dorë , gati apeli në CAS për Neymarin

para 10 muajve - Albeu

Barcelona ka njoftuar se do të apelojnë në Gjykatën e Arbitrazhit Sportiv për dënimin me tre ndeshje të Neymarit . Duket se Barca po shfrytëzon të gjitha mundësit e mundshme në mënyrë që Neymar të jetë...

Marcelo: Nëse triumfojmë në ‘El Classicon’ atëherë fitojmë kampionatin

para 10 muajve - Syri

Të Dielën në mbrëmje në Santiago Bernabeu luhet një nga ato sfida që mbeten gjatë në mendjen e të gjithëve. Në La Liga është java e El Clasicos, duelit më spektakolar në historinë e futbollit. Real i Madridit...

Nuk dorëzohet Barcelona: Do të apelojmë në CAS për Neymarin

para 10 muajve - Gazeta Express

Barcelona ka bërë të ditur se do të apelojnë në Gjykatën e Arbitrazhit Sportiv për dënimin me tre ndeshje të Neymarit. Barcelona është duke tentuat që të shfrytëzojë gjitha mundësit e mundshme në mënyrë...

Neymar nuk luan në El Clasico

para 10 muajve - Alsat-M

Tashmë është zyrtare. Neymar nuk do të jetë i pranishëm në sfidën e së dielës, përballë Real Madridit, pasi që apeli i Barcelonës është refuzuar dhe kësisoj lojtari do ta vuajë dënimin prej katër ndeshjesh...

Lojtari i Realit kërcënon Atleticon

para 10 muajve - GazetaBlic

Mbrojtësi i Real Madridit, braziliani Marcelo është shprehur optimist sa i përket ndeshjes kundër Barcelonës, njofton zeri.info. Ai ka theksuar se fitorja në këtë përballje do të kishte vlerën e titullit...

Marcelo i bindur për fitore

para 10 muajve - Zeri

Mbrojtësi i Real Madridit, braziliani Marcelo është shprehur optimist sa i përket ndeshjes kundër Barcelonës, njofton zeri.info. Ai ka theksuar se fitorja në këtë përballje do të kishte vlerën e titullit...

Barcelona çon çështjen ‘Neymar’ në CAS

para 10 muajve - Tetova Sot

Barcelona ka bërë të ditur se do të apelojnë në Gjykatën e Arbitrazhit Sportiv për dënimin me tre ndeshje të Neymarit. Barcelona është duke tentuat që të shfrytëzojë gjitha mundësit e mundshme në mënyrë...

Barcelona apelon në CAS për dënimin e Neymar

para 10 muajve - KosovaPress

Federata e Futbollit të Spanjës ka refuzuar apelin e Barcelonës për heqjen e dënimit të Neymar me katër ndeshje, por klubi katalanas nuk e ka ndërmend të ndalet me kaq. Ata do të apelojnë vendimin edhe...

Marcelo: Ndaj Barcës shfrytëzojmë momentin

para 10 muajve - SuperSport

Të Dielën në mbrëmje në Santiago Bernabeu luhet një nga ato sfida që mbeten gjatë në mendjen e të gjithëve. Në La Liga është java e El Clasicos, duelit më spektakolar në historinë e futbollit. Real i Madridit...

Marcelona: “Nëse mposhtim Barcelonën, titulli është i yni”

para 10 muajve - Sovrani

Të Dielën në mbrëmje në Santiago Bernabeu luhet një nga ato sfida që mbeten gjatë në mendjen e të gjithëve. Në La Liga është java e El Clasicos, duelit më spektakolar në historinë e futbollit. Real i Madridit...

Nuk dorëzohet Barcelona: Do të apelojmë në CAS për Neymarin

para 10 muajve - Sovrani

Barcelona ka bërë të ditur se do të apelojnë në Gjykatën e Arbitrazhit Sportiv për dënimin me tre ndeshje të Neymarit. Barcelona është duke tentuat që të shfrytëzojë gjitha mundësit e mundshme në mënyrë...

Refuzohet ankesa e Barcelonës

para 10 muajve - Zeri

Federata e Futbollit e Spanjës e ka refuzuar ankesën e Barcelonës, duke konfirmuar pezullimin e Neymarit me tri ndeshje mos lojë, shkruan zeri.info. Kjo do të thotë se sulmuesi brazilian do të mungojë...

Refuzohet apeli i Barcelonës, Neymar nuk luan në El Clasico

para 10 muajve - Arbresh

Barcelona nuk do të mund të llogarisë në yllin brazilian. Tashmë është zyrtare. Neymar nuk do të jetë i pranishëm në sfidën e së dielës, përballë Real Madridit, pasi që apeli i Barcelonës është refuzuar...

Refuzohet apeli i Barcelonës, Neymar nuk luan në El Clasico

para 10 muajve - KosovaPress

Tashmë është zyrtare. Neymar nuk do të jetë i pranishëm në sfidën e së dielës, përballë Real Madridit, pasi që apeli i Barcelonës është refuzuar dhe kësisoj lojtari do ta vuajë dënimin prej katër ndeshjesh...

Ky është vendimi përfundimtar për aktivizimin e Neymarit në “El Clasico”

para 10 muajve - Koha.mk

Federata e Futbollit Spanjoll ka refuzuar apelin për zbutjen e dënimit të Neymarit, pas kartonit të kuq që mori ndaj Malagas dhe do të mungojë edhe zyrtarisht në “El Clasico” të dielën, transmeton Gazeta...

Neymar e humb El Clasicon, ja arsyeja

para 10 muajve - Iliria News

Neymar do të mungojë në ndeshjen ndaj Real Madridit. Shkalla e Ankesave ka refuzuar apelimin e Barcelonës, që kërkoi zbutjen e dënimit për Neymar. Kërkesa e klubit katalunas është vlerësuar si e pabazë...

Refuzohet kërkesa e Barçës, Neymar mungon në “El Clasico”

para 10 muajve - Telegrafi

Barcelona ka dështuar në ankesën e tyre kundër suspendimit të Neymarit me tre ndeshje, kështu që braziliani do të mungoj në “El Clasicon” e së dieleës kundër udhëheqësve të Real Madridit. Neymarit iu dha...

Zyrtare: Barcelona kërkoi që Neymar të luajë në El Clasico, vjen vendimi nga Federata!

para 10 muajve - Presheva Jone

Neymar do të mungojë në ndeshjen ndaj Real Madridit. Shkalla e Ankesave ka refuzuar apelimin e Barcelonës, që kërkoi zbutjen e dënimit për Neymar. Kërkesa e klubit katalunas është vlerësuar si e pabazë...

Vendoset gjithçka, Neymar mungon në “El Classico”

para 10 muajve - Indeks online

Federata e Futbollit Spanjoll ka refuzuar apelin për zbutjen e dënimit të Neymarit, pas kartonit të kuq që mori ndaj Malagas dhe do të mungojë edhe zyrtarisht në “El Clasico”. Mediat e huaja raportojnë...

FOTO/ Zyrtare: Barcelona merr lajmin e hidhur për Neymar para 'El Clasicos'

para 10 muajve - Syri

Apeli ka refuzuar apelimin e Barcelonës, që kërkoi zbutjen e dënimit për Neymar. Kërkesa e klubit katalunas është vlerësuar si e pabazë dhe është refuzuar, përcjellë “Lajmi.net”. Në këtë mënyrë, Neymar...

Zyrtare: Barcelona kërkoi që Neymar të luajë në El Clasico, vjen vendimi nga Federata!

para 10 muajve - OraInfo

Neymar do të mungojë në ndeshjen ndaj Real Madridit. Shkalla e Ankesave ka refuzuar apelimin e Barcelonës, që kërkoi zbutjen e dënimit për Neymar. Kërkesa e klubit katalunas është vlerësuar si e pabazë...

Zyrtare: Ky është vendimi përfundimtar për aktivizimin e Neymarit në “El Clasico”

para 10 muajve - Gazeta Express

Neymar do të mungojë zyrtarisht në “El Clasico” Federata e Futbollit Spanjoll ka refuzuar apelin për zbutjen e dënimit të Neymarit, pas kartonit të kuq që mori ndaj Malagas dhe do të mungojë edhe zyrtarisht...

Zyrtare: Barcelona kërkoi që Neymar të luajë në El Clasico, vjen vendimi nga Federata!

para 10 muajve - Lajmi.net

Neymar do të mungojë në ndeshjen ndaj Real Madridit. Shkalla e Ankesave ka refuzuar apelimin e Barcelonës, që kërkoi zbutjen e dënimit për Neymar. Kërkesa e klubit katalunas është vlerësuar si e pabazë...

Zyrtare: Barcelona merr përgjigje pas apelimit për Neymarin

para 10 muajve - GazetaBlic

Neymar nuk do të luajë në ‘El Clasico’. Ylli brazilian Neymar do t’i mungojë Barcelonës në El Clasicon me Realin, pasi apelimi për suspendimin e tij është refuzuar nga Federata spanjolle e futbollit, raporton...

Refuzohet kërkesa e Barçës, Neymar mungon në “El Clasico”

para 10 muajve - Almakos

Barcelona ka dështuar në ankesën e tyre kundër suspendimit të Neymarit me tre ndeshje, kështu që braziliani do të mungoj në “El Clasicon” e së dieleës kundër udhëheqësve të Real Madridit. Neymarit iu dha...

Zyrtare: Barcelona merr lajmin e hidhur për Neymar para ‘El Clasicos’

para 10 muajve - Tetova Sot

Neymar do të mungojë në ndeshjen ndaj Real Madridit. Apeli ka refuzuar apelimin e Barcelonës, që kërkoi zbutjen e dënimit për Neymar. Kërkesa e klubit katalunas është vlerësuar si e pabazë dhe është refuzuar,...

Lajm i keq për Barcelonën para “El Clasicos”

para 10 muajve - Bota Press

Barcelona ka dështuar në ankesën e tyre kundër suspendimit të Neymarit me tre ndeshje, kështu që braziliani do të mungoj në “El Clasicon” e së dieleës kundër udhëheqësve të Real Madridit. Neymarit iu dha...

Refuzohet kërkesa e Barçës, Neymar mungon në “El Clasico”

para 10 muajve - Gazeta Fjala

Barcelona ka dështuar në ankesën e tyre kundër suspendimit të Neymarit me tre ndeshje, kështu që braziliani do të mungoj në “El Clasicon” e së dieleës kundër udhëheqësve të Real Madridit. Neymarit iu dha...

Zyrtare: Ky është vendimi përfundimtar për aktivizimin e Neymarit në “El Clasico”

para 10 muajve - Gazeta e re

Neymar do të mungojë zyrtarisht në “El Clasico” Federata e Futbollit Spanjoll ka refuzuar apelin për zbutjen e dënimit të Neymarit, pas kartonit të kuq që mori ndaj Malagas dhe do të mungojë edhe zyrtarisht...

Zyrtare: Barcelona merr lajmin e hidhur për Neymar para ‘El Clasicos’

para 10 muajve - AlbPortali

Neymar do të mungojë në ndeshjen ndaj Real Madridit. Loading... Apeli ka refuzuar apelimin e Barcelonës, që kërkoi zbutjen e dënimit për Neymar. Kërkesa e klubit katalunas është vlerësuar si e pabazë dhe...

Zyrtare: Barcelona merr lajmin e hidhur për Neymar para ‘El Clasicos’

para 10 muajve - Fakti Ditor

Neymar do të mungojë në ndeshjen ndaj Real Madridit. Apeli ka refuzuar apelimin e Barcelonës, që kërkoi zbutjen e dënimit për Neymar. Kërkesa e klubit katalunas është vlerësuar si e pabazë dhe është refuzuar,...

A do të luaj Neymar në ‘El Clasico’? Vjen vendimi i gjykatës sportive…

para 10 muajve - Sovrani

Federata e Futbollit Spanjoll ka refuzuar apelin për zbutjen e dënimit të Neymarit, pas kartonit të kuq që mori ndaj Malagas dhe do të mungojë edhe zyrtarisht në “El Clasico” të dielën. Mediat spanjolle...

Reagon Rakitic pas humbjes kundër Juventus!

para 10 muajve - Zhurnal

Neymar mungon në ballafaqimin e të dielës, pas eliminimit nga Liga e Kampionëvë, Rrakitic shpreson se mund ta bëjnë atë krenar. Mesfushori i Barcelonës Ivan Rakitic dëshiron që ta fitojë El Clasicon për...

“Të fitojmë në El Clasico për Neymarin”

para 10 muajve - Telegrafi

Mesfushori i Barcelonës, Ivan Rakitic, thotë se skuadra e tij do ta fitojë El Clasicon për Neymarin që është i suspenduar. Brazili u dënua me tri ndeshje pas kartonit të kuq kundër Malaga ku Barcelona...

Rakitic harron Juventusin, zbulon planin e Barcelonës për “El Clasico”

para 10 muajve - Lajmi.net

Ivan Rakitic ka kthyer vëmendjen tek ndeshja e ardhshme kundër Real Madridit. Ivan Rakitic ka kërkuar nga Barcelona që ta tejkalojë eliminimin nga Juventus në Ligën e Kampionëve dhe të bëhrt gati për “El...

Rakitic: Do ta mposhtim Realin për këtë arsye

para 10 muajve - Indeks online

Mesfushori i Barcelonës, Ivan Rakitic dëshiron të fitojë Clasicon e së dielës për Neymar, i cili i mungon udhëtim në Real Madrid për shkak të suspendimit. Ylli Brazil është duke vuajtur një ndalim tre-lojë...

“Të fitojmë në El Clasico për Neymarin”

para 10 muajve - Almakos

Mesfushori i Barcelonës, Ivan Rakitic, thotë se skuadra e tij do ta fitojë El Clasicon për Neymarin që është i suspenduar. Brazili u dënua me tri ndeshje pas kartonit të kuq kundër Malaga ku Barcelona...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK