http://kariera.mk

Trajneri i PSG mohon kalimin te gjiganti italian

para 12 muajve - GazetaBlic

Trajneri spanjoll i PSG, Unai Emery, nuk po kalon sezon të mirë në vitin e tij të parë në ‘Parc des Princes’, dhe mund të ketë një largim të tij. Luciano Spalletti mbetet pa kontratë dhe klubi nga kryeqyteti...

Emery, me shumë gjasa, trajner i Romës?

para 12 muajve - Java News

Edicioni i ardhshëm me shumë gjasë Romën do ta gjejë me trajner të ri, pasi po thuaj është i sigurt largimi i Luciano Spallettit, shkruan zeri.info. Në krye të bankinës së kryeqytetasve të Italisë me gjasë...

Emery mohon kalimin te Roma

para 12 muajve - Telegrafi

Unai Emery ka mohuar marrëveshjen me Romën duke thënë se është ende në kontratë me Paris Saint-Germainin. Trajneri spanjoll nuk po kalon sezon të mirë në vitin e tij të parë në ‘Parc des Princes’, dhe...

Emery në Serie A? Përgjigjet trajneri PSG-së

para 12 muajve - Gazeta Express

Unai Emery ka mohuar se ka arritur marrëveshje me Romën, duke thënë: “kam kontratë me PSG-në edhe për sezonin e ardhshëm”. Pas sezonit zhgënjyes në “Parc des Princes”, u raportua se Unai Emery do të largohet...

Trajneri i PSG mohon kalimin tek Roma

para 12 muajve - Syri

Trajneri spanjoll i PSG, Unai Emery, nuk po kalon sezon të mirë në vitin e tij të parë në ‘Parc des Princes’, dhe mund të ketë një largim të tij. Luciano Spalletti mbetet pa kontratë dhe klubi nga kryeqyteti...

Trajneri i PSG mohon kalimin tek Roma

para 12 muajve - Tetova Sot

Trajneri spanjoll i PSG, Unai Emery, nuk po kalon sezon të mirë në vitin e tij të parë në ‘Parc des Princes’, dhe mund të ketë një largim të tij. Luciano Spalletti mbetet pa kontratë dhe klubi nga kryeqyteti...

Emery trajner i Romës?

para 12 muajve - Zeri

Edicioni i ardhshëm me shumë gjasë Romën do ta gjejë me trajner të ri, pasi po thuaj është i sigurt largimi i Luciano Spallettit, shkruan zeri.info. Në krye të bankinës së kryeqytetasve të Italisë me gjasë...

Emery mohon kalimin te Roma

para 12 muajve - Almakos

Unai Emery ka mohuar marrëveshjen me Romën duke thënë se është ende në kontratë me Paris Saint-Germainin. Trajneri spanjoll nuk po kalon sezon të mirë në vitin e tij të parë në ‘Parc des Princes’, dhe...

Monchi konfirmon klubin e tij të ardhshëm

para 12 muajve - Indeks online

"Nëse asgjë nuk shkon gabim, e ardhmja ime është në Romë" ka deklaruar drejtori sportiv i Sevillas. Monchi sot për sot cilësohet si drejtori më i suksesshëm në botë, i cili me shuma të vogla parash dinë...

Roma arrin marrëveshje me Emeryn?

para 12 muajve - Telegrafi

Thuhet se Roma kanë rënë dakord për një marrëveshje me Unai Emeryn për të zëvendësuar Luciano Spallettin sezonin e ardhshëm. Sipas Corriere dello Sport , Giallorossët kanë formuluar një marrëveshje 3-vjeçare...

Emery iu përgjigjet zërave që e lidhin me Romën

para 12 muajve - Sovrani

Trajneri i Paris-Saint-Germain, Unai Emery orëve të fundit u lidhë me postin e trajnerit të Romës, madje mediat italiane e cilësuan si punë të kryer tashmë. Por, gjatë konferencës së sotme për shtyp, Emery...

Emery bëhet me klub të ri, është super skuadër nga Serie A

para 12 muajve - GazetaBlic

Roma thuhet që ka arritur marrëveshje me Enai Emery për të zëvendësuar italianin Lucioano Spalleti. Sipas “Corriero Dello Sport” spanjolli ka arritur marrëveshje 3 vjeçare me strategun e PSG-së transmeton...

Lamtumirë PSG, Emery arrin marrëveshje me gjigantin nga Serie A

para 12 muajve - Gazeta Express

Unai Emery mund ta marrë drejtimin e Romës në fund të sezonit Drejtuesit e Romës janë në kërkim të një trajneri të ri, pasi Luciano Spalletti pritet të largohet nga skuadra në fund të sezonit. Sipas Corriere...

Roma arrin marrëveshje me Emeryn?

para 12 muajve - Almakos

Thuhet se Roma kanë rënë dakord për një marrëveshje me Unai Emeryn për të zëvendësuar Luciano Spallettin sezonin e ardhshëm. Sipas Corriere dello Sport , Giallorossët kanë formuluar një marrëveshje 3-vjeçare...

Konfirmohet: Monchi drejtor sportiv i Romës

para 12 muajve - Sovrani

“Nëse asgjë nuk shkon gabim, e ardhmja ime është në Romë” ka deklaruar drejtori sportiv aktual i Sevillas. Monchi sot për sot cilësohet si drejtori më i suksesshëm në botë, i cili me shuma të vogla parash...

Roma e sezonit të ri në krye me një super-trajner

para 12 muajve - Sovrani

Siç duket Roma ka arritur marrëveshje me Unay Emery për të zëvendësuar Spallettin sezonin tjetër. Sipas ‘Corriero dello Sport’, Roma ka bërë gati një kontratë 3 vjeçare për trajnerin e PSG -së. LEXO EDHE:...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK