http://kariera.mk

Mourinho porosi Rooneyt: Bëhu gati, radhën e ke ti

para 11 muajve - Indeks online

Jose Mourinho e ka porositur Wayne Rooneyn që të bëhet gati për lojë pas lëndimit të Zlatan Ibrahimovic. Mou ka thënë se vendin e Ibrës do ta zë Rooney dhe se duhet të dëshmojë veten. "I kthyer nga lëndimi,...

Mourinho porosi Rooneyt: Bëhi gati, radhën e ke ti

para 11 muajve - Indeks online

Jose Mourinho e ka porositur Wayne Rooneyn që të bëhet gati për lojë pas lëndimit të Zlatan Ibrahimovic. Mou ka thënë se vendin e Ibrës do ta zë Rooney dhe se duhet të dëshmojë veten. "I kthyer nga lëndimi,...

?Frikësohet? Mourinho: Jemi në telashe

para 11 muajve - Albeu

Jose Mourinho është i brengosur që Manchester Unitedi po vuan nga lëndimet në pjesën më vendimtare të sezonit. “Djajtë e Kuq” humbën Marcos Rojon dhe Zlatan Ibrahimovicin në sfidën kundër Anderlechtit...

Mourinho: Jemi në telashe

para 11 muajve - Gazeta Express

Jose Mourinho është i brengosur që Manchester Unitedi po vuan nga lëndimet në pjesën më vendimtare të sezonit. “Djajtë e Kuq” humbën Marcos Rojon dhe Zlatan Ibrahimovicin në sfidën kundër Anderlechtit...

Mourinho: Jemi në telashe

para 11 muajve - Tetova Sot

Jose Mourinho është i brengosur që Manchester Unitedi po vuan nga lëndimet në pjesën më vendimtare të sezonit. “Djajtë e Kuq” humbën Marcos Rojon dhe Zlatan Ibrahimovicin në sfidën kundër Anderlechtit...

Mourinho: Jemi në telashe

para 11 muajve - Bota Press

Jose Mourinho është i brengosur që Manchester Unitedi po vuan nga lëndimet në pjesën më vendimtare të sezonit. “Djajtë e Kuq” humbën Marcos Rojon dhe Zlatan Ibrahimovicin në sfidën kundër Anderlechtit...

Mourniho: Jemi në telashe

para 11 muajve - Gazeta e re

Trajneri portugez Jose Mourniho, ka folur për mediat angleze pas kualifikimit të brëmshëm ndaj Anderlechtit, shkruan Gazeta e Re. Morinho është shprehur mjaft i frustruar pas lëndimit të Ibrahimovic dhe...

Dëmtohet rëndë Marcos Rojo i Manchester

para 11 muajve - Lexo

Jose Mourinho është forcuar të bëjë një zëvendësim të detyrueshëm ndaj Anderlechtit, pasi është lënduar mbrojtësi Marcos Rojo. Goal raporton se argjentinasi lëndoi gjurin në një duel me Nicolae Stanciu,...

Dëmtohet rëndë Marcos Rojo i Manchester

para 11 muajve - Java News

Jose Mourinho është forcuar të bëjë një zëvendësim të detyrueshëm ndaj Anderlechtit, pasi është lënduar mbrojtësi Marcos Rojo. Goal raporton se argjentinasi lëndoi gjurin në një duel me Nicolae Stanciu,...

Lëndohet Marcos Rojo

para 11 muajve - Koha.net

Jose Mourinho është forcuar të bëjë një zëvendësim të detyrueshëm ndaj Anderlechtit, pasi është lënduar mbrojtësi Marcos Rojo. Goal raporton se argjentinasi lëndoi gjurin në një duel me Nicolae Stanciu,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK