http://kariera.mk

Simeone kërcënon Real Madridin

më 4.2017 - Zeri

Diego Simeone thotë se skuadra e tij do të bëjë të pamundurën kundër Real Madridit që të arrijë objektivin, e që është finalja e Ligës së Kampionëve. Trajneri i Atletico Madridit, Diego Simeone, nuk i...

Simeone kërcënon Real Madridin

më 4.2017 - Gazeta Express

Diego Simeone thotë se skuadra e tij do të bëjë të pamundurën kundër Real Madridit që të arrijë objektivin, e që është finalja e Ligës së Kampionëve. Trajneri i Atletico Madridit, Diego Simeone, nuk i...

Diego Simeone injoron përballjen me Real Madridin

më 4.2017 - Syri

Skuadra e Diego Simeones, do të takohet me Real Madridin në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve, nga e cila skuadër është eliminuar tre herë në tre edicionet e fundit, duke llogaritur edhe finalet e vitit...

Butragenjo: Mos të bëjmë gabime, se paguajmë shtrenjtë

më 4.2017 - Alsat-M

Pas hedhjes së shortit , ka reaguar drejtori i marrëdhënieve institucionale te Real Madridi, Emil Butraguenjo. “Ne e njohim njëri-tjetrin shumë mirë. Atletiko është një kundërshtar shumë i vështirë, që...

Simeone: Real Madrid? Mendojmë vetëm për Espanyolin

më 4.2017 - Lajmi.net

Atletico Madridit i duhet edhe një herë t’i bëjë llogaritë me Real Madridin në Ligën e Kampionëve. Skuadra e Diego Simeones, do të takohet me Real Madridin në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve, nga e...

Atletico ka mësuar nga humbjet në finale

më 4.2017 - Zeri

Atletico Madrid shpreson t’i hakmerret rivalit lokal, Realit, për dy humbjet që ia shkaktoi në tre vjetët e fundit në finale të Ligës së Kampionëve, shkruan zeri.info. Drejtori i Atleticos, Clemente Villaverde,...

Simeone kërcënon Real Madridin

më 4.2017 - Tetova Sot

Diego Simeone thotë se skuadra e tij do të bëjë të pamundurën kundër Real Madridit që të arrijë objektivin, e që është finalja e Ligës së Kampionëve. Trajneri i Atletico Madridit, Diego Simeone, nuk i...

Diego Simeone injoron përballjen me Real Madridin

më 4.2017 - Tetova Sot

Skuadra e Diego Simeones, do të takohet me Real Madridin në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve, nga e cila skuadër është eliminuar tre herë në tre edicionet e fundit, duke llogaritur edhe finalet e vitit...

Real Madrid reagon pas shortit të Champions Leagues

më 4.2017 - TV Koha

Përfaqësuesi i Real Madridit në shortin e Ligës së Kampionëve, Emilio Butragueno, ka thënë se përballja me Atletico Madridin do të jetë e vështirë, por sipas tij, “Mbretërit” synojnë finalen. “Kjo është...

Reali optimist për shortin kundër Atleticos

më 4.2017 - Java News

Përfaqësuesi i Real Madridit në shortin e Ligës së Kampionëve, Emilio Butragueno, ka thënë se përballja me Atletico Madridin do të jetë e vështirë, por sipas tij, “Mbretërit” synojnë finalen. “Kjo është...

Real Madrid reagon pas shortit të Champions Leagues

më 4.2017 - Syri

Përfaqësuesi i Real Madridit në shortin e Ligës së Kampionëve, Emilio Butragueno, ka thënë se përballja me Atletico Madridin do të jetë e vështirë, por sipas tij, “Mbretërit” synojnë finalen. “Kjo është...

Simeone kërcënon Real Madridin

më 4.2017 - Gazeta Monitor

Diego Simeone thotë se skuadra e tij do të bëjë të pamundurën kundër Real Madridit që të arrijë objektivin, e që është finalja e Ligës së Kampionëve. Trajneri i Atletico Madridit, Diego Simeone, nuk i...

Drejtori i Atleticos: Futbollistët e dinë çfarë duhet bërë ndaj Realit

më 4.2017 - Telegrafi

Clemente Villaverde ka folur pas shortit të Ligës së Kampionëve. Ish-lojtari i Atleticos, tani drejtor aktual i klubit ka qenë përfaqësues i skuadrës së Diego Simeones për hedhjen e shortit. Lexo po ashtu:...

Butragueño: Real Madrid-Atletico, një gjysmëfinale e ashpër

më 4.2017 - Telesport

Gjysmëfinale e ashpër. Kështu e ka konsideruar drejtori i marrëdhënieve institucionale te Real Madridi, Emil Butragueno, përballjen derbi në Champions, mes dy skuadrave madrilene: “Ne e njohim njëri-tjetrin...

Vjen reagimi i parë nga tabori i Realit, pasi e kuptuan rivalin në Champions League

më 4.2017 - GazetaBlic

Përfaqësuesi i Real Madridit në shortin e Ligës së Kampionëve, Emilio Butragueno, ka thënë se përballja me Atletico Madridin do të jetë e vështirë, por sipas tij, “Mbretërit” synojnë finalen. “Kjo është...

Vjen reagimi i Realit pas shortit me Atleticon

më 4.2017 - OraInfo

Përfaqësuesi i Real Madridit në shortin e Ligës së Kampionëve, Emilio Butragueno, ka thënë se përballja me Atletico Madridin do të jetë e vështirë, por sipas tij, “Mbretërit” synojnë finalen. “Kjo është...

Diego Simeone vjen me një deklaratë qesharake për takimin ndaj Real Madridit

më 4.2017 - Sovrani

Skuadra e Diego Simeones, do të takohet me Real Madridin në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve, nga e cila skuadër është eliminuar tre herë në tre edicionet e fundit, duke llogaritur edhe finalet e vitit...

Vjen reagimi i Realit pas shortit me Atleticon

më 4.2017 - Gazeta Express

Përfaqësuesi i Real Madridit në shortin e Ligës së Kampionëve, Emilio Butragueno, ka thënë se përballja me Atletico Madridin do të jetë e vështirë, por sipas tij, “Mbretërit” synojnë finalen. “Kjo është...

Butragueno reagon pas shortit të Ligës së Kampionëve

më 4.2017 - Telegrafi

Emilio Butragueno ka folur pas shortit për gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve, ku e pa Real Madridin teksa shortohen të luaj ndaj rivalit lokal, Atletico Madridit. Përfaqësuesi i Real Madridit në shortin...

Pas shortit, reagon Real Madridi

më 4.2017 - Zeri

Emilio Butragueno përfaqësuesi i Real Madridit në UEFA ku sot u tërhoq shorti i gjysmëfinaleve të Ligës së Kampionëve. Kundërshtar i gjigantit spanjoll u përcaktua Atletico Madrid. Butragueno ka theksuar...

Kjo statistikë tregon që Reali “e ha për së gjalli” Atleticon

më 4.2017 - GazetaBlic

Real Madrid dhe Atletico Madrid do të takohen në gjysmëfianle të Ligës së Kampionëve. Kjo është hera e katër që këto dy skuadra takohen në Ligën e Kampionëve në katër vitet e fundit shkruan GazetaBlic.com...

Ja çfarë e pret Real Madridin në “Vicente Calderon”

më 4.2017 - GazetaBlic

Real Madrid do të jetë mysafir i Atletico Madridit në ndeshjen e kthimit në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve. Kjo është atmosfera në stadiumin “Vicente Calderon” kur Reali i viziton vendasit, shkruan GazetaBlic.com

⚽️ Reali reagon për shortin kundër Atleticos

më 4.2017 - Infokusi

Përfaqësuesi i Real Madridit në shortin e Ligës së Kampionëve, Emilio Butragueno, ka thënë se përballja me Atletico Madridin do të jetë e vështirë, por sipas tij, “Mbretërit” synojnë finalen. “Kjo është...

Reali reagon për shortin kundër Atleticos

më 4.2017 - Koha.net

Përfaqësuesi i Real Madridit në shortin e Ligës së Kampionëve, Emilio Butragueno, ka thënë se përballja me Atletico Madridin do të jetë e vështirë, por sipas tij, “Mbretërit” synojnë finalen. “Kjo është...

Real- Atletico, ja ku do të luhet ndeshja e parë

më 4.2017 - GazetaBlic

Skuadra e Real Madrid edhe ajo e Atletico Madrid do të takohen në gjysmëfinale të “Uefa Champions League”‘ Ndeshja e parë gjysmëfinale do të luhet në stadiumin “Santiago Bernabeu”‘ me datën e (2/3 Maj...

Real Madrid reagon pas shortit të Champions Leagues

më 4.2017 - Tetova Sot

Përfaqësuesi i Real Madridit në shortin e Ligës së Kampionëve, Emilio Butragueno, ka thënë se përballja me Atletico Madridin do të jetë e vështirë, por sipas tij, “Mbretërit” synojnë finalen. “Kjo është...

Drejtori i Atleticos: Futbollistët e dinë çfarë duhet bërë ndaj Realit

më 4.2017 - Almakos

Clemente Villaverde ka folur pas shortit të Ligës së Kampionëve. Ish-lojtari i Atleticos, tani drejtor aktual i klubit ka qenë përfaqësues i skuadrës së Diego Simeones për hedhjen e shortit. Lexo po ashtu:...

Mësuan kundërshtarin në Champions, reagon Real Madrid: Do ta kemi problem

më 4.2017 - Newsport

Sot, u hodh shorti për gjysmëfinalet e Champions League në Nyon të Zvicrës. Real Madrid do të përballet me Atletikon, ndërkohë që për “Los Blancos” i pranishëm ishte zyrtari i klubit, Emilio Butragueno....

Real dhe Atletico Madrid do të takohen në gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve

më 4.2017 - Anadolu Agency

Speciale arkiv NION (AA) – Në shortin e hedhur sot në Nion, futbollistët e Real Madridit dhe Atletiko Madridit do të takohen në gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve, raporton Anadolu Agency (AA). Kjo do...

Drejtori i Atleticos: Futbollistët e dinë çfarë duhet bërë ndaj Realit

më 4.2017 - Gazeta Liria

Clemente Villaverde ka folur pas shortit të Ligës së Kampionëve.

Butragueno reagon pas shortit të Ligës së Kampionëve

më 4.2017 - Almakos

Emilio Butragueno ka folur pas shortit për gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve, ku e pa Real Madridin teksa shortohen të luaj ndaj rivalit lokal, Atletico Madridit. Përfaqësuesi i Real Madridit në shortin...

Real dhe Atletico Madrid do të takohen në gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve

më 4.2017 - Gazeta e re

Kjo do të jetë njëherësh reprizë e finales së sezonit të kaluar të kësaj gare në të cilën “klubi madrilien” në stadiumin “San Siro” të Milanit fitoi pas penalltive. Në shortin e hedhur sot në Nion, futbollistët...

Vjen reagimi i Realit pas shortit me Atleticon

më 4.2017 - Gazeta Fjala

Përfaqësuesi i Real Madridit në shortin e Ligës së Kampionëve, Emilio Butragueno, ka thënë se përballja me Atletico Madridin do të jetë e vështirë, por sipas tij, “Mbretërit” synojnë finalen. “Kjo është...

Real dhe Atletico Madrid do të takohen në gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve

më 4.2017 - 24 ore

Në shortin e hedhur sot në Nion, futbollistët e Real Madridit dhe Atletiko Madridit do të takohen në gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve, raporton Anadolu Agency. Kjo do të jetë njëherësh reprizë e finales...

Edhe Atletico Madrid reagon pas shortit me Real Madridin

më 4.2017 - Sovrani

Drejtori i përgjithshëm i Atletico Madridit, Clemente Villaverde ka dashut t’a motivoj skuadrën e tij pasi ka mësuar se ata në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve do të luajnë kundër Real Madridit. “Tifozët...

Reali vjen me një reagim pas shortit me Atleticon

më 4.2017 - Sovrani

Përfaqësuesi i Real Madridit në shortin e Ligës së Kampionëve, Emilio Butragueno, ka thënë se përballja me Atletico Madridin do të jetë e vështirë, por sipas tij, “Mbretërit” synojnë finalen. “Kjo është...

Vjen reagimi i Realit pas shortit me Atleticon

më 4.2017 - Gazeta Monitor

Përfaqësuesi i Real Madridit në shortin e Ligës së Kampionëve, Emilio Butragueno, ka thënë se përballja me Atletico Madridin do të jetë e vështirë, por sipas tij, “Mbretërit” synojnë finalen. “Kjo është...

“Atletiko më parë do të humbiste në gjysmë finale, tani të takohej me Realin në finale”

më 4.2017 - OraInfo

Ish lojtari i Atletiko Madridit dhe ish trajneri i Real Madridit, Bernd Schuster ka thënë se mund të ketë përballje në mes të dy skuadrave në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve. Schuster ka thënë se disa...

“Tifozët e Atletico do të pranonin humbjen në gjysmëfinale vetëm për mos t’u ndeshur me Real në finale”

më 4.2017 - Telesport

Mbështetësit e Atletico Madrid do të preferonin të largoheshin nga Champions League në fazën gjysmëfinale se sa të pësonin një tjetër disfatë të rëndë nga Real Madrid në finae, sipas Bernd Schuster. Ish-trajneri...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK