http://kariera.mk

Feronikeli ‘shkel’ Hajvalinë me rezultat tenistik

më 4.2017 - Telegrafi

Feronikeli ka shënuar fitore të pritshme ndaj njomakëve të Hajvalisë me rezultat 6-0. Skuadra e Afrim Tovërlanit ka shënuar tri herë në pjesën e parë dhe tri herë në pjesën e dytë. Serinë e golave e hapi...

Kjo është renditja e fundit në Superligë pas fitores së Feronikelit

më 4.2017 - GazetaBlic

Me fitoren e thellë prej 6:0 ndaj Hajvalisë, Feronikeli tashmë ka 58 pikë në pozitën e dytë, katër më pak se lideri, Trepça ’89 që të dielën luan me rivalin lokal, Trepçën. Ndërkohë, Hajvalia vazhdon të...

Feronikeli mposht thellë Hajvalinë, vazhdon garën për titull

më 4.2017 - Koha.net

Feronikeli ka shënuar fitore bindëse prej 6 me 0 në shtëpi ndaj Hajvalisë. Në këtë fitore shkëlqeu Bujar Shabani, i cili realizoi hat-trick, duke shënuar në minutat 10, 30 dhe 76, raporton Koha.net. Kurse...

Feronikeli e hap me fitore javën e 27-të në Superligë

më 4.2017 - GazetaBlic

Me fitoren e thellë të Feronikelit ndaj Hajvalisë, është hapur java e 27-të e Vala Superligës së Kosovë. Skuadra kampione e Kosovës, në stadiumin ‘Rexhep Rexhepi’, ka mposhtur 6-0 Hajvalinë. Me këtë fitore,...

Feronikeli shkatërroi Hajvalinë (Foto/Video)

më 4.2017 - Gazeta Express

Feronikeli e ka shkatërruar Hajvalinë, duke e mposhtur 6:0. Feronikeli është treguar i fortë për Hajvalinë në ndeshjen e vlefshme për xhiron e 27’të në Superligën e Kosovës, duke triumfuar me rezultat...

Feronikeli 'sakaton' Hajvalinë

më 4.2017 - Zeri

Feronikeli mbetet kandidat për titull të kampionit. Kampioni aktual i Kosovës ka mbetur seriozisht në luftë për vendin e parë pasi të premten e mposhti pa problem Hajvalinë me rezultat 6:0 – në kuadër...

⚽️Agim Maliqi zbulon diçka të pabesueshme te Hajvalia

më 4.2017 - Infokusi

Hajvalia është mposhtur 6:0 nga Feronikeli në ndeshjen hapëse të xhiros 27 të Vala Superligës. Pas takimit, ndihmëstrajneri i Hajvalisë, Agim Maliqi ka zbuluar një fakt interesant për futbollistët e tij....

Java e 27-të nis me ndeshjen Feronikeli-Hajvalia

më 4.2017 - Indeks online

Ndeshja ndërmjet Feronikelit dhe Hajvalisë, e cila do të zhvillohet sot në stadiumin “Rexhep Rexhepi” në Drenas, do ta hapë javën e 27-të në Vala Superligë. Ndërkohë, edhe të shtunën zhvillohet një ndeshje,...

⚽️Ja si duket renditja e Vala Superligës pas fitores së Feronikelit

më 4.2017 - Infokusi

Me fitoren e thellë prej 6:0 ndaj Hajvalisë, Feronikeli tashmë ka 58 pikë në pozitën e dytë, katër më pak se lideri, Trepça ’89 që të dielën luan me rivalin lokal, Trepçën. Ndërkohë, Hajvalia vazhdon të...

⚽️Tovërlani ka disa fjalë pas fitores së sotme

më 4.2017 - Infokusi

Trajneri i Feronikelit, Afrim Tovërlani thotë se futbollistët e tij kanë luajtur sot me gjysmëforce në fitoren 6:0 ndaj Hajvalisë. ‘’Nëse e shohim potencialin që ka Feronikeli në krahasim me këta djelmoshat...

Feronikeli ‘shkel’ Hajvalinë me rezultat tenistik

më 4.2017 - Almakos

Feronikeli ka shënuar fitore të pritshme ndaj njomakëve të Hajvalisë me rezultat 6-0. Skuadra e Afrim Tovërlanit ka shënuar tri herë në pjesën e parë dhe tri herë në pjesën e dytë. Serinë e golave e hapi...

Sot luan Feronikeli

më 4.2017 - Zeri

Xhiroja e 27-të e Superligës së futbollit do të nisë të premten. Feronikeli do të kërkojë përballë Hajvalisë, e cila në sezonin e ardhshëm do të garojë në Ligën e Parë, shkruan sot gazeta "Zëri". Derisa...

Feronikeli shënon fitore të lehtë ndaj Hajvalisë

më 4.2017 - Gazeta e re

Skuadra kampione e Superligës së Kosovës, Feronikeli ka shënuar një fitore të lehtë ndaj vendit të fundit në tabel Hajvalisë, 6-0, shkruan Gazeta e Re. Kjo ndeshje u zhvillua në kuadër të xhiros së 27-të,...

Feronikeli i afrohet Trepçës ’89, ja si duket tabela tani

më 4.2017 - Sovrani

Feronikeli i afrohet përsëri Trepçës ’89. Pas fitores ndaj Hajvalisë, skuadra nga Drenasi ka 58 pikë, me të cilat renditet në vendin e dytë në tabelë. Feronikeli tani ka katër pikë më pak se 89-shi, që...

Feronikeli e ka deklasuar skuadrën e Hajvalisë

më 4.2017 - KosovaPress

Golat në këtë takim për niklin i realizuan, Bujar Shabani het trick, Labinot Osmani, Mentor Zhdrella dhe në fund Yll Hoxha. Me këtë fitore, skuadra e Afrim Toverlanit ka grumbulluar gjithsej 58 pikë duke...

Mbyllet pjesa e parë e takimit Feronikeli – Hajvalia, ja rezultati

më 4.2017 - Sovrani

Feronikeli e ka mbyllur pjesën e parë me rezultat bindës 3 – 0 ndaj Hajvalisë. Golat për vendasit u shënuan nga Shabani (2) dhe Osmani, shkruan Sovrani. info/ Facebook Twitter Google Plus

Kampioni llogarit në tri pikë të reja

më 4.2017 - Koha.net

Kampioni në fuqi i Kosovës në futboll, Ferronikeli, llogarit të fitojë tri pikë të reja të premten (sot), kur përballet me Hajvalinë. Ndeshja luhet në stadiumin "Rexhep Rexhepi" në Drenas nga ora 15:00...

Formacionet zyrtare Feronikeli – Hajvalia

më 4.2017 - Sovrani

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Feronikelit dhe Hajvalisë në kuadër të Vala Superligës së Kosovës. Ndeshja starton nga ora 15:00, shkruan Sovrani. info Këto janë formacionet: Facebook Twitter Google Plus

Kampioni pret Hajvalinë e fundosur

më 4.2017 - Telegrafi

Kampioni aktual i Kosovës, Feronikeli do të ketë punë të letë në javën e 27-të në elitën e futbollit tonë. Skuadra nga Drenasi pas fitores në udhëtim te Trepça 1-3, do të përballet me Hajvalinë e fundosur...

Kampioni pret Hajvalinë e fundosur

më 4.2017 - Almakos

Kampioni aktual i Kosovës, Feronikeli do të ketë punë të letë në javën e 27-të në elitën e futbollit tonë. Skuadra nga Drenasi pas fitores në udhëtim te Trepça 1-3, do të përballet me Hajvalinë e fundosur...

Feronikeli pret skudarën e Hajvalisë

më 4.2017 - KosovaPress

Në këtë takim skuadra e Afrim Tovorlanit hynë pas fitores së arritur javën e kaluar si mysafir i Trepçës me rezultat 1 me 3 dhe cilësohet super favorite në përballje me djelmoshat e rinj të Hajvalisë....

Feronikelin e pret një punë e lehtë sot

më 4.2017 - Sovrani

Kampioni aktual i Kosovës, Feronikeli do të ketë punë të letë në javën e 27-të në elitën e futbollit tonë. Skuadra nga Drenasi pas fitores në udhëtim te Trepça 1-3, do të përballet me Hajvalinë e fundosur...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK