http://kariera.mk

NBA, fiton Cleveland; humb San Antonio

më 4.2017 - Top Channel

Cleveland Cavaliers i afrohet gjithnjë e më shumë raundit të dytë të fazës së “playoff”-it në NBA. Skuadra kampione në fuqi iu imponua sërish Indiana Pacers, duke e çuar në 3-0 rezultatin në serinë e ndeshjeve...

'Mbreti James' i pandalshëm, siguron fitoren e radhës për Cavaliers

më 4.2017 - Indeks online

Cleveland Cavaliers janë një hap pranë kalimit në fazën tjetër të playoffit. Me një LeBron James në super-formë, Cleveland Cavaliers triumfojnë ndaj Indiana Pacers 119:114 në ndeshjen e tretë të serisë...

Dominim total i Bucksit, kapin epërsinë

më 4.2017 - Tetova Sot

Që nga fillimi i ndeshjes deri në fund, Milwaukee Bucks, asnjëherë nuk e lejoi që ta kalonte në epërsi Toronto Raptors. Ndërsa gjatë lojës, Bucks, arriti një epërsi prej 36 pikëve, derisa e përfunduan...

LeBron vazhdon ngjitjen, kalon Koben në dy kategori

më 4.2017 - Tetova Sot

Në fitoren që Clevelandi e shënoi mbrëmë ndaj skuadrës së Indianës, fitore e cila erdhi pas rikthimit më të madh në histori të play-offit në NBA, LeBron James arriti të ngjitet në ranglistat e 3 kategorive...

Arushat zgjohen nga gjumi, vjen fitorja e parë

më 4.2017 - Tetova Sot

Pas dy humbjeve resht ndaj San Antonios, Memphis Grizzlies, arriti ta shënoi fitoren e parë në seri, me rezultat 105-94. “Arushat” dallimin më të madhë e bënë në çerekun e tretë, derisa këtë ritëm e mbajtën...

NBA/ Shpërthen James, 41 pikë në fitoren ndaj Pacers

më 4.2017 - Newsport

Një LeBron James stratosferik i dha fitoren e 3 Cleveland Cavaliers ndaj Indiana Pacers në serinë e përballja Play Off, me kampionët në fuqi të NBA që janë vetëm një fitore larg kualifikimit. Ylli i Cavaliers...

“Kalorësit” bëjnë rikthimin më të madh në histori të NBA-së

më 4.2017 - Koha.net

LeBron James ishte “arkitekt” i një prej rikthimeve më të mëdha të rezultatit në histori të NBA-së kur Cleveland Cavaliers riktheu disavantazhin prej 25 pikëve në pjesën e parë, për ta mposhtur Indiana...

James nuk njeh kufi

më 4.2017 - Zeri

LeBron James është i paparashikueshëm dhe këtë e dëshmoi në fitoren e fundit që Cleveland e shënoi ndaj Indianas me rezultat 119:114, shkruan zeri.info. Tani skuadra e tij udhëheq me 3:0, por kjo nuk është...

NBA, shpërthen James, 41 pikë në fitoren ndaj Pacers

më 4.2017 - Lajm

Një LeBron James stratosferik i dha fitoren e 3 Cleveland Cavaliers ndaj Indiana Pacers në serinë e përballja Play Off, me kampionët në fuqi të NBA që janë vetëm një fitore larg kualifikimit. Ylli i Cavaliers...

NBA, shpërthen James, 41 pikë në fitoren ndaj Pacers

më 4.2017 - SuperSport

Një LeBron James stratosferik i dha fitoren e 3 Cleveland Cavaliers ndaj Indiana Pacers në serinë e përballja Play Off, me kampionët në fuqi të NBA që janë vetëm një fitore larg kualifikimit. Ylli i Cavaliers...

NBA: Përmbysje historike e Cleveland

më 4.2017 - Alsat-M

Basketbollistët e Cleveland, arritën të bëjnë kthesë të madhe në rezultat. Këta në ndeshjen e “play off” në fund të fraksionit të parë kishin minus 26 kosha. Këta në vazhdim të ndeshjes me Indiana Pacers,...

Rikthim historik i Clevelandit, paraqitje mbretërore e LeBron Jamesit!

më 4.2017 - Telegrafi

Cleveland Cavaliers ka treguar zemrën e kampionit në ndeshjen e “Play- Off” kundër Indiana Pacers, duke përmbysur disavantazhin prej 26 pikëve për të ardhur tek fitorja e tretë në seri – 119: 116. Kjo...

Cleveland dominon ndaj Indianës, Memphis ndal San Antonio

më 4.2017 - Telesport

Cleveland e çon në 3-0 avantazhin ndaj indianës në çerekfinalet e play off-it në Konferencën e Lindjes, pas triumfit që ekipi kampion arriti në fushën e Pacers, me shifrat 119-114. Duket se Cavaliers kanë...

‘Mbreti’ James i sjell fitoren kampionëve

më 4.2017 - KosovaPress

Me një LeBron James në super-formë, Cleveland Cavaliers triumfojnë ndaj Indiana Pacers 119:114 në ndeshjen e tretë të serisë në playoff, për të çuar në 3:0 rezultatin e përgjithshëm të përballjeve mes...

Rikthim historik i Clevelandit, shkëlqen LeBron James

më 4.2017 - Sovrani

Cleveland Cavaliers ka treguar zemrën e kampionit në ndeshjen e “Play- Off” kundër Indiana Pacers, duke përmbysur disavantazhin prej 26 pikëve për të ardhur tek fitorja e tretë në seri – 119: 116. Kjo...

Rikthim historik i Clevelandit, paraqitje mbretërore e LeBron Jamesit!

më 4.2017 - Almakos

Cleveland Cavaliers ka treguar zemrën e kampionit në ndeshjen e “Play- Off” kundër Indiana Pacers, duke përmbysur disavantazhin prej 26 pikëve për të ardhur tek fitorja e tretë në seri – 119: 116. Kjo...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK