http://kariera.mk

Portreti i Bekim Fehmiut në pullën postare të Serbisë

më 5.2017 - Gazeta Express

Dje në teatrin “Atelje 212” të Beogradit, u organizua ceremonia e prezantimit të tetë pullave të reja postare me portretet e yjeve teatrore “serbe dhe jugosllave”, siç transmeton portali serb, “Blic”....

ShATK: Serbia po mundohet ta përvetësojë Bekim Fehmiun

më 5.2017 - Antpress

Logjikë kolonialiste të hajnisë, rrëmbimit e përvetësimit e ka cilësuar Shoqata e Artistëve të Teatrit të Kosovës veprimin e shtetit serb që të martën në serinë e pullave postare “Kolosët e teatrit serb”,...

Shoqata e Artistëve të Teatrit të Kosovës reagon për pullën postare të Bekim Fehmiut

më 5.2017 - Insajderi

Shoqata e Artistëve të Teatrit të Kosovës (SHATK), ka reaguar lidhur me nxjerrjen në qarkullim nga Posta e Serbisë të një pulle postale me emrin dhe portretin e aktorit Bekim Fehmiu me cilësimin e tij...

Portreti i Bekim Fehmiut në pullën postare të Serbisë

më 5.2017 - Aktuale

Në teatrin “Atelje 212” të Beogradit, u organizua ceremonia e prezantimit të tetë pullave të reja postare me portretet e yjeve teatrore “serbe dhe jugosllave”, siç transmeton portali serb, “Blic”. Botimi...

Portreti i Bekim Fehmiut në pullën postare të Serbisë

më 5.2017 - Portalb

Dje në teatrin “Atelje 212” të Beogradit, u organizua ceremonia e prezantimit të tetë pullave të reja postare me portretet e yjeve teatrore “serbe dhe jugosllave”, siç transmeton portali serb, “Blic”....

Portreti i Bekim Fehmiut në pullën postare të Serbisë

më 5.2017 - Zhurnal

Loading... Dje në teatrin “Atelje 212” të Beogradit, u organizua ceremonia e prezantimit të tetë pullave të reja postare me portretet e yjeve teatrore “serbe dhe jugosllave”, siç transmeton portali serb,...

“Kolosët e teatrit serb” në pulla, mes tyre portreti i Bekim Fehmiut

më 5.2017 - Java News

Portreti i Bekim Fehmiut do të qarkullojë gjithandej botës me pullat postare të Serbisë. Aktori shqiptar me nam botëror është në mesin e tetë artistëve, figurat e të cilëve janë përfshirë në serinë e pullave...

Portreti i aktorit Bekim Fehmiut në pullën postare të Serbisë

më 5.2017 - Shqiptarja

Dje në teatrin “Atelje 212” të Beogradit, u organizua ceremonia e prezantimit të tetë pullave të reja postare me portretet e yjeve teatrore “serbe dhe jugosllave”, siç transmeton portali serb, “Blic”....

Portreti i Bekim Fehmiut në pullën postare të Serbisë

më 5.2017 - Gazeta Monitor

Dje në teatrin “Atelje 212” të Beogradit, u organizua ceremonia e prezantimit të tetë pullave të reja postare me portretet e yjeve teatrore “serbe dhe jugosllave”, siç transmeton portali serb, “Blic”....

ShATK reagon ndaj aktit provokativ të nxerrjes në qarkullim të pullës postale të Bekim Fehmiut

më 5.2017 - KosovaLive360

Shoqata e Artistëve të Teatrit të Kosovës (SHATK) reagon me indinjatë ndaj aktit të njëanshëm e provokativ të nxjerrjes në qarkullim të një pulle postale me emrin dhe portretin e aktorit të shquar Bekim...

Portreti i Bekim Fehmiut në pullën postare të Serbisë

më 5.2017 - Periskopi

Dje në teatrin “Atelje 212” të Beogradit, u organizua ceremonia e prezantimit të tetë pullave të reja postare me portretet e yjeve teatrore “serbe dhe jugosllave”, siç transmeton portali serb, “Blic”....

Në botën e artit, të përgjigjesh me Po ose Jo është e “rrezikshme”

më 5.2017 - Revista Flatra

Dukagjin Podrimaj është një nga aktorët që ka interpretuar role të ndryshme në film dhe teatër, të realizuara nga regjisorë të njohur. Ai është duke e ndërtuar karrierën e tij në mënyrë mjaft të suksesshme,...

Bekim Fehmiu në pullën postare të Serbisë

më 5.2017 - Insajderi

Dje në teatrin “Atelje 212” të Beogradit, u organizua ceremonia e prezantimit të tetë pullave të reja postare me portretet e yjeve teatrore “serbe dhe jugosllave”, siç transmeton portali serb, “Blic”....

Bekim Fehmiu në pullë postare edhe në Serbi!

më 5.2017 - GazetaBlic

Posta e Serbisë sot e ka emituar një seri të pullave postare me ikonat e aktrimit serb dhe atij jugosllav. Në mes tyre është edhe aktori shqiptar Bekim Fehmiu, njofton Klan Kosova. Kjo është hera e dytë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK