http://kariera.mk

​Metodat më të mira të depilimit për çdo pjesë të trupit

më 5.2017 - Lexo

Një metodë depilimi nuk është e përshtatshme për çdo pjesë të trupit, ndaj çdo femër duhet të dijë s’i të eliminojë qimet e këmbëve, krahëve, zonës së bikinit apo dhe të fytyrës. Ekzistojnë  shumë  mjete...

7 gabimet e vetullave që duhet t’i ndërpritni mënjëherë

më 5.2017 - Sovrani

Trendi i vetullave të plota vazhdon të jetë në modë dhe i preferuar nga shumë të famshme. Por, nëse doni që vetullat e tilla të duken bukur, duhet që t’u jepni një formë të mirë. Lexoni më poshtë truket...

Metodat më të mira të depilimit për çdo pjesë të trupit

më 5.2017 - Sekrete Bukurie

Një metodë depilimi nuk është e përshtatshme për çdo pjesë të trupit, ndaj çdo femër duhet të dijë s’i të eliminojë qimet e këmbëve, krahëve, zonës së bikinit apo dhe të fytyrës. Ekzistojnë shumë mjete...

Metodat më të mira të depilimit për çdo pjesë të trupit

më 5.2017 - Keshilla

Një metodë depilimi nuk është e përshtatshme për çdo pjesë të trupit, ndaj çdo femër duhet të dijë s’i të eliminojë qimet e këmbëve, krahëve, zonës së bikinit apo dhe të fytyrës. Ekzistojnë shumë mjete...

​Metodat më të mira të depilimit për çdo pjesë të trupit

më 5.2017 - Infokusi

Një metodë depilimi nuk është e përshtatshme për çdo pjesë të trupit, ndaj çdo femër duhet të dijë s’i të eliminojë qimet e këmbëve, krahëve, zonës së bikinit apo dhe të fytyrës, Ekzistojnë  shumë  mjete...

​Metodat më të mira të depilimit për çdo pjesë të trupit

më 5.2017 - 10minuta

Një metodë depilimi nuk është e përshtatshme për çdo pjesë të trupit, ndaj çdo femër duhet të dijë s'i të eliminojë qimet e këmbëve, krahëve, zonës së bikinit apo dhe të fytyrës. Ekzistojnë shumë mjete...

​Metodat më të mira të depilimit për çdo pjesë të trupit

më 5.2017 - Telegrafi

Një metodë depilimi nuk është e përshtatshme për çdo pjesë të trupit, ndaj çdo femër duhet të dijë s’i të eliminojë qimet e këmbëve, krahëve, zonës së bikinit apo dhe të fytyrës. Ekzistojnë  shumë  mjete...

Metodat më të mira të depilimit për çdo pjesë të trupit

më 5.2017 - KosovaPress

Ekzistojnë  shumë  mjete  dhe  produkte  kozmetike  që  premtojnë  një  lëkurë të  butë pa qime, por këto të fundit varen jo vetëm nga tipi i lëkurës por dhe nga zona ku aplikohet  kremi  i  rrojës, xheli,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK