http://kariera.mk

I mirë edhe për të nesërmen në punë

më 5.2017 - Telegrafi

Substancat që i përmban alkooli shkaktojnë dehidrim të organizmit, veçanërisht trurit. Kjo është arsyeja pse në ditën pasuese pasi ke dal me shoqëri ke kokë dhimbje, mungesë të fokusit, ndihesh i lodhur...

I mirë edhe për të nesërmen në punë

më 5.2017 - Gazeta Express

Substancat që i përmban alkooli shkaktojnë dehidrim të organizmit, veçanërisht trurit. Kjo është arsyeja pse në ditën pasuese pasi ke dal me shoqëri ke kokë dhimbje, mungesë të fokusit, ndihesh i lodhur...

I mirë edhe për të nesërmen në punë

më 5.2017 - GazetaBlic

Substancat që i përmban alkooli shkaktojnë dehidrim të organizmit, veçanërisht trurit. Kjo është arsyeja pse në ditën pasuese pasi ke dal me shoqëri ke kokëdhimbje, mungesë të fokusit, ndihesh i lodhur...

I mirë edhe për të nesërmen në punë

më 5.2017 - Insajderi

Substancat që i përmban alkooli shkaktojnë dehidrim të organizmit, veçanërisht trurit. Kjo është arsyeja pse në ditën pasuese pasi ke dal me shoqëri ke kokë dhimbje, mungesë të fokusit, ndihesh i lodhur...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK