http://kariera.mk

Galaxy J7 (2017) dhe J5 (2017) vijnë me kamerë 13 MP për selfie

para 11 muajve - Koha.net

Smartfonët më të rinj nga seria J e Samsungut, Galaxy J7 (2017) dhe J5 (2017) pritet të vijnë me kamerën për selfi prej 13 megapikselë, trup nga metali, si dhe me sensorin për gishtërinj. Këto informata...

Zbulohen detajet e Galaxy J5 dhe J7 2017, në shitje nga Qershori

para 11 muajve - Zhurnal

Loading... Edhe pse nuk tërheqin aq vëmendje sa seritë Galaxy S dhe Note, telefonët e familjen J padyshim kanë nevojë për vëmendjen tuaj nisur nga kostoja e ulët. Kjo familje zakonisht përditësohet çdo...

Zbulohen detajet e Galaxy J5 dhe J7 2017, në shitje nga qershori

para 11 muajve - Indeks online

Edhe pse nuk tërheqin aq vëmendje sa seritë Galaxy S dhe Note, telefonët e familjen J padyshim kanë nevojë për vëmendjen tuaj nisur nga kostoja e ulët. Kjo familje zakonisht përditësohet çdo vit në periudhën...

Zbulohen detajet e Galaxy J5 dhe J7 2017

para 11 muajve - Sovrani

Edhe pse nuk tërheqin aq vëmendje sa seritë Galaxy S dhe Note, telefonët e familjen J padyshim kanë nevojë për vëmendjen tuaj nisur nga kostoja e ulët. Kjo familje zakonisht përditësohet çdo vit në periudhën...

Zbulohen detajet e Galaxy J5 dhe J7 2017, në shitje nga qershori

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Edhe pse nuk tërheqin aq vëmendje sa seritë Galaxy S dhe Note, telefonët e familjen J padyshim kanë nevojë për vëmendjen tuaj nisur nga kostoja e ulët. Kjo familje zakonisht përditësohet çdo vit në periudhën...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK