http://kariera.mk

Gjendet i pajetë roja

më 5.2017 - Mapo

Një 53-vjeçar, roje një qendër e kontrolli automjetesh në Sarandë, është gjetur pajetë mëngjesin e sotëm. Policia tha se rreth orës 06:00 të mëngjesit të sotëm, në qendrën e kontrollit të automjeteve të...

Gjendet i vdekur një 53 vjeçar në Sarandë

më 5.2017 - Opinion

Një 53 vjeçar, është gjendur i vdekur mëngjesin e sotëm në qendrën e kontrollit të automjeteve në Viron, Bashkia Finiq. Bëhet fjalë për G.I, 53 vjeç i cili u gjet i pajetë në orën 6:00 të mëngjesit. Ai...

Sarandë, gjendet i vdekur në pikën e kolaudimit një 53-vjeçar

më 5.2017 - Shqiptarja

Një 53-vjeçar është gjetur i vdekur mëngjesin e sotëm në qendrën e kontrollit të automjeteve të fshatit Vrion, Bashkia Finiq. G.I, banues në Sarandë është gjetur i pajetë rreth orës 06:00. 53-vjeçari punonte...

Një person gjendet i vdekur në vendin e punës

më 5.2017 - GazetaBlic

Një person është gjetur i vdekur në vendin e punës në Sarandë të Shqipërisë. Viktima G.I., 53 vjeç, punonte si roje në qendrën e kontrollit të automjeteve. Trupi i pajetë i tij u gjet nga punonjësi i turnit...

Punonte roje, gjendet pa jetë polici privat në Finiq

më 5.2017 - Albeu

Një 53-vjeçar është gjetur pa jetë mëngjesin e sotëm në një qendër kontrolli automjetesh në Finiq. 53-vjeçari punonte roje në një qendër kontrolli automjetesh ndërkohë mësohet se ngjarja është rregjistruar...

Rojen private e tradhëton zemra, gjendet i vdekur nga kolegu

më 5.2017 - Ora news

Roja i një qendre të  kontrollit të automjete në  fshatin Vrion të Finiqit është gjetur i pajetë mëngjesin e sotëm. Policia e Sarandës bën me dije se  rreth orës 06:00 është konstatuar i pajetë shtetasi...

Punonte roje në një qendër kontrolli automjetesh, gjendet i pajetë 53-vjeçari në Finiq

më 5.2017 - BalkanWeb

SARANDË- Një 53-vjeçar, i cili punonte roje në një qendër kontrolli automjetesh në Finiq, është gjetur i pajetë mëngjesin e sotëm. Ngjarja në fjalë është regjistruar rreth orës 06:00, në fshatin Vrion....

Humb jetën një 53 vjeçar në Sarandë

më 5.2017 - Gazeta Express

Mëngjesin e sotëm në qendrën e kontrollit të automjeteve të fshatit Vrion, në bashkinë e Finiqit është konstatuar i pajetë shtetasi G.I., rreth 53 vjeç, banues në Sarandë. G.I., punonte si roje në qendrën...

Sarandë, polici privat gjendet i vdekur në vendin e punës

më 5.2017 - NOA

Një person është gjetur i vdekur në Sarandë. Mëngjesin e sotëm, rreth orës 06:00, në qendrën e kontrollit të automjeteve të fshatit Vrion, Bashkia Finiq, është konstatuar i pajetë Gëzim Islami, rreth 53...

Sarandë, 53 vjeçari gjendet i vdekur në vendin e punës

më 5.2017 - Sot News

Një 53 vjeçar është gjetur i pajetë nga kolegu i tij në Sarandë. Mësohet se viktima u gjet  i vdekur në vendin e punës dhe punonte si roje i një qendre të kontrollit të automjeteve në  fshatin Vrion të...

Sarandë, gjendet i vdekur 53 vjeçari në një pikë kontrolli automjetesh

më 5.2017 - Gazeta Telegraf

Një 53-vjeçar është gjetur i vdekur mëngjesin e sotëm në qendrën e kontrollit të automjeteve të fshatit Vrion, Bashkia Finiq. G.I, banues në Sarandë është gjetur i pajetë rreth orës 06:00. 53-vjeçari punonte...

Sarandë, një person gjendet i vdekur në vendin e punës

më 5.2017 - Opozita

Një person është gjetur i vdekur në vendin e punës. Viktima G.I., 53 vjeç, punonte si roje në qendrën e kontrollit të automjeteve. Trupi i pajetë i tij u gjet nga punonjësi i turnit tjetër. Nga këqyrja...

Sarandë, një person gjendet i vdekur në vendin e punës

më 5.2017 - Tetova Sot

Një person është gjetur i vdekur në vendin e punës mëngjesin e sotëm. Viktima G.I., rreth 53 vjeç (banues në Sarandë) punonte si roje (punonjës i policisë private) në qendrën e kontrollit të automjeteve...

Sarandë/ Gjendet një person i pajetë, dyshohet se vdiq nga infarkti

më 5.2017 - Java News

Mëngjesin e sotëm në qendrën e kontrollit të automjeteve të fshatit Vrion, në bashkinë e Finiqit është konstatuar i pajetë shtetasi G.I., rreth 53 vjeç, banues në Sarandë. G.I., punonte si roje në qendrën...

Sarandë, gjendet një person i pajetë, dyshohet se vdiq nga infarkti

më 5.2017 - Lexo

Mëngjesin e sotëm në qendrën e kontrollit të automjeteve të fshatit Vrion, në bashkinë e Finiqit është konstatuar i pajetë shtetasi G.I., rreth 53 vjeç, banues në Sarandë. G.I., punonte si roje në qendrën...

Një person gjendet i vdekur në vendin e punës

më 5.2017 - Periskopi

Një person është gjetur i vdekur në vendin e punës në Sarandë të Shqipërisë. Viktima G.I., 53 vjeç, punonte si roje në qendrën e kontrollit të automjeteve. Trupi i pajetë i tij u gjet nga punonjësi i turnit...

Një person gjendet i vdekur në vendin e punës

më 5.2017 - Bota Press

Një person është gjetur i vdekur në vendin e punës në Sarandë të Shqipërisë.Viktima G.I., 53 vjeç, punonte si roje në qendrën e kontrollit të automjeteve.Trupi i pajetë i tij u gjet nga punonjësi i turnit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK