http://kariera.mk

Zvicra dhe Austria, 3 milionë € për zhvillimin e zonave jourbane në Shqipëri

para 11 muajve - TV Koha

Zvicra dhe Austria do të bashkëfinancojnë zhvillimin e zonave larg qendrave të mëdha urbane në Shqipëri. Bëhet fjalë për rreth mbi 3 milionë euro. Një pjesë e fondit do të përfitohet në formë grantesh...

Zhvillimi jashtë qendrave. Zvicra dhe Austria japin 3 milionë euro

para 11 muajve - Top Channel

Mbi 3 milionë euro është shuma që qeveritë e Zvicrës dhe Austrisë bashkëfinancojnë për zhvillimin e zonave larg qendrave të mëdha urbane. Një pjesë e fondit do të përfitohet në formë grantesh nga pushteti...

Ende ka shpresë, Ambasadori austriak: Marrëveshja politike e arritshme

para 11 muajve - Ora news

Ndërkombëtarët ende kanë shpresë për arritjen e një marrëveshjeje mes partive politike në Shqipëri. Ai që e shprehu këtë ishte Ambasadori Austrisë, Johan Sattler, në prezantimin e projektit për zhvillimin...

Zvicra dhe Austria, 3 milionë euro për zhvillimin e zonave jourbane në Shqipëri

para 11 muajve - Aktuale

Zvicra dhe Austria do të bashkëfinancojnë zhvillimin e zonave larg qendrave të mëdha urbane në Shqipëri. Bëhet fjalë për rreth mbi 3 milionë euro. Një pjesë e fondit do të përfitohet në formë grantesh...

Ambasadori austriak: Marrëveshja politike e arritshme

para 11 muajve - Mapo

Ndërkombëtarët ende kanë shpresë për arritjen e një marrëveshjeje mes partive politike në Shqipëri. Ai që e shprehu këtë ishte Ambasadori Austrisë, Johan Sattler, në prezantimin e projektit për zhvillimin...

Zvicra dhe Austria, 3 milionë euro për zhvillimin e zonave jourbane në Shqipëri

para 11 muajve - Zhurnal

Tiranë, 18 maj - Zvicra dhe Austria do të bashkëfinancojnë zhvillimin e zonave larg qendrave të mëdha urbane në Shqipëri. Bëhet fjalë për rreth mbi 3 milionë euro. Një pjesë e fondit do të përfitohet në...

Zvicra dhe Austria, 3 milionë euro për zhvillimin e zonave jourbane në Shqipëri

para 11 muajve - Indeks online

Zvicra dhe Austria do të bashkëfinancojnë zhvillimin e zonave larg qendrave të mëdha urbane në Shqipëri. Bëhet fjalë për rreth mbi 3 milionë euro. Një pjesë e fondit do të përfitohet në formë grantesh...

Zvicra dhe Austria, 3 milionë € për zhvillimin e fshatrave në Shqipëri

para 11 muajve - Antpress

Bëhet fjalë për rreth mbi 3 milionë euro. Një pjesë e fondit do të përfitohet në formë grantesh nga pushteti vendor për projekte komunitare. Christoph Graf, ambasador i Zvicrës në Tiranë, tha: “Po ndihmojmë...

Qeveritë zvicerane dhe austriake japin 3 milion Euro për të financuar zhvillimin rajonal

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Një projekt i ri nisi sot për të nxitur zhvillimin rajonal dhe për të përmirësuar kushtet social-ekonomike në zonat më pak të zhvilluara të Shqipërisë Agjencitë zvicerane dhe austriake për zhvillim në...

Zvicra dhe Austria, 3 milionë € për zhvillimin e fshatrave në Shqipëri

para 11 muajve - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm Del përgjigjja e autopsisë/ Përse humbi jetën 16-vjeçarja 19 hours ago PS nuk heq dorë, zgjedhjet më 18 qershor 19 hours ago Pak para se të vdiste, momentet kur Blerta hyn në sallë...

Qeveria zvicerane dhe austriake japin 3 milion euro për të financuar zhvillimin rajonal

para 11 muajve - 24 ore

Agjencitë zvicerane dhe austriake për zhvillim në bashkëpunim me Ministrinë e Zhvillimit Urban njoftuan fillimin e një projekti për zhvillimin rajonal në Shqipëri gjatë një aktiviteti lançues tek Plaza...

Zvicra dhe Austria, 3 milionë € për zhvillimin e fshatrave në Shqipëri

para 11 muajve - Tetova Sot

Bëhet fjalë për rreth mbi 3 milionë euro. Një pjesë e fondit do të përfitohet në formë grantesh nga pushteti vendor për projekte komunitare. Christoph Graf, ambasador i Zvicrës në Tiranë, tha: “Po ndihmojmë...

Zvicra dhe Austria, 3 milionë € për zhvillimin e zonave jourbane në Shqipëri

para 11 muajve - Albinfo

Zvicra dhe Austria do të bashkëfinancojnë zhvillimin e zonave larg qendrave të mëdha urbane në Shqipëri. Bëhet fjalë për rreth mbi 3 milionë euro. Një pjesë e fondit do të përfitohet në formë grantesh...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK