http://kariera.mk

Dixhitalizohen të dhënat për ndihmën ekonomike dhe PAK, Xhaçka: Shmang burokracitë

para 11 muajve - BalkanWeb

TIRANE- Qeveria deklaron se ka përfunduar dixhitalizimin e plotë të të dhënave për 80 mijë familje që rrojnë me ndihmë ekonomike, si dhe rreth 150 mijë persona me aftësi të kufizuar. Të dhënat janë hedhur...

Tiranë, prezantohet regjistri i integruar elektronik

para 11 muajve - Anadolu Agency

Speciale arkiv TIRANË (AA) - Ministria e Mirëqenies Sociale dhe Rinisë e Shqipërisë ka prezantuar sot shërbimin e regjistrit të integruar elektronik kombëtar, me qëllim promovimin e shërbimeve lehtësuese...

Dixhitalizohen të dhënat për ndihmën ekonomike dhe PAK/ Xhaçka: Shmang burokracitë

para 11 muajve - Lexo

Qeveria deklaron se ka përfunduar dixhitalizimin e plotë të të dhënave për 80 mijë familje që rrojnë me ndihmë ekonomike, si dhe rreth 150 mijë persona me aftësi të kufizuar. Të dhënat janë hedhur në një...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK