http://kariera.mk

EMRI/ Pranga biznesmenit që ngacmonte seksualisht kunatën: O k**ve, do të … me zor. Tregoja dhe burrit mesazhin

më 5.2017 - BalkanWeb

TIRANË- Arrestohet nga policia e Tiranës biznesmeni 49-vjeçar Kujtim Hoxha nga Tirana i cili është i dënuar nga gjykata me 8 muaj burg për ngacmimin seksual. Hoxha i cili ishte prej kohësh në kërkim dhe...

Pranga biznesmenit që ngacmonte seksualisht kunatën: O k**ve, do të … me zor

më 5.2017 - Gazeta Express

Arrestohet nga policia e Tiranës biznesmeni 49-vjeçar Kujtim H. nga Tirana i cili është i dënuar nga gjykata me 8 muaj burg për ngacmimin seksual. Hoxha i cili ishte prej kohësh në kërkim dhe nuk bëri...

Ngacmoi seksualisht kunatën, arrestohet biznesmeni

më 5.2017 - Indeks online

Një biznesmen është arrestuar dje në Tiranë pasi akuzohet për ngacmim seksual. Policia bën me dije se i arretsuari është Kujtim Hoxha dhe është dënuar nga gjykata me 8 muaj burg. Gjatë vitit 2014">2014,...

Ngacmoi seksualisht kunatën, arrestohet biznesmeni në Tiranë

më 5.2017 - Albeu

Një biznesmen është arrestuar dje në Tiranë pasi akuzohet për ngacmim seksual. Policia bën me dije se i arretsuari është Kujtim Hoxha dhe është dënuar nga gjykata me 8 muaj burg. Gjatë vitit 2014 "> 2014...

Ngacmoi seksualisht kunatën, arrestohet biznesmeni

më 5.2017 - Infokusi

Një biznesmen është arrestuar dje në Tiranë pasi akuzohet për ngacmim seksual. Policia bën me dije se i arretsuari është Kujtim Hoxha dhe është dënuar nga gjykata me 8 muaj burg. Gjatë vitit 2014″>2014,...

Tiranë, arrestohet një person pasi i kërkoi kunatës marrëdhënie seksuale

më 5.2017 - Blitz

Një shtetas është arrestuar nga policia e Tiranës pasi ishte dënuar nga Gjykata me 8 muaj burg me akuzën e ngacmimit seksual ndaj kunatës së tij. Policia bëri me dije se arrestoi shtetasin Kujtim Hoxha...

Tiranë, pranga biznesmenit, ngacmonte seksualisht kunatën

më 5.2017 - Lexo

Policia e Tiranës ka arrestuar ditën e djeshme biznesmenin 49 vjeçar nga Tirana, Kujtim Hoxha, i cili është dënuar nga gjykata me 8 muaj burg për ngacmim seksual. Gjatë vitit 2014, ai ka ngacmuar seksualisht...

Ngacmonte seksualisht kunatën, arrestohet biznesmeni nga Tirana

më 5.2017 - Java News

Policia e Tiranës ka arrestuar ditën e djeshme biznesmenin 49 vjeçar nga Tirana, Kujtim Hoxha, i cili është dënuar nga gjykata me 8 muaj burg për ngacmim seksual. Gjatë vitit 2014, ai ka ngacmuar seksualisht...

“Do të … me zor nesër në pazar”, arrestohet biznesmeni që ngacmonte seksualisht kunatën

më 5.2017 - Java News

Policia e Tiranës ka arrestuar ditën e djeshme biznesmenin 49 vjeçar nga Tirana, Kujtim Hoxha, i cili është dënuar nga gjykata me 8 muaj burg për ngacmim seksual. Gjatë vitit 2014, ai ka ngacmuar seksualisht...

E RENDE / ‘Do të q… me zor, tregoja dhe burrit’, arrestohet manjaku që ngacmonte kunatën

më 5.2017 - Opozita

Një 51-vjeçar i shpallur në kërkim pasi është dënuar për ngacmim seksual, është arrestuar dje në Tiranë. Në pranga është vënë Kujtim Hoxha, i dënuar nga Gjykata e Apelit Tiranë me 8 muaj burg, për veprën...

‘Do të q… me zor, tregoja dhe burrit’, arrestohet manjaku që ngacmonte kunatën. Emri

më 5.2017 - Tetova Sot

Një 51-vjeçar i shpallur në kërkim pasi është dënuar për ngacmim seksual, është arrestuar dje në Tiranë. Në pranga është vënë Kujtim Hoxha, i dënuar nga Gjykata e Apelit Tiranë me 8 muaj burg, për veprën...

Ngacmoi seksualisht motrën e gruas, kapet në Tiranë 51- vjeçari

më 5.2017 - NOA

Një burrë në Tiranë, i shpallur në kërkim për ngacmim seksual ndaj motrës së gruas është vënë në prangat e policisë. Kujtim Hoxha, 51 vjeç, banues në Tiranë u arrestua ditën e djeshme. Gjykata e Apelit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK