http://kariera.mk

Samsung lanson telefonin me dy kamera

para 11 muajve - Zhurnal

Loading... Samsung lason në treg smartphonin e ri me dy kamera, dhe ky nuk është Galaxy Note 8. Samsung Mobile  është duke u përgatitun për të hedhur në treg Samsungun e ri ,i cili ka dy kamera kryesore,mirëpo...

Samsung hedh në treg telefonin me dy kamera

para 11 muajve - Lexo

Samsung lason në treg smartphonin e ri me dy kamera, dhe ky nuk është Galaxy Note 8. Samsung Mobile  është duke u përgatitun për të hedhur në treg Samsungun e ri ,i cili ka dy kamera kryesore,mirëpo përderisa...

Risia e Samsung, do të nxjerrë në treg telefonin me dy kamera

para 11 muajve - BalkanWeb

Samsung do të nxjerrë në treg smartphonin  e ri me dy kamera, dhe ky nuk është Galaxy Note 8. Samsung Mobile është duke u përgatitur për të hedhur në treg Samsung-un e ri ,i cili ka dy kamera kryesore,...

Samsung lanson telefonin me dy kamera

para 11 muajve - Lajmi.net

Samsung lason në treg smartphonin e ri me dy kamera, dhe ky nuk është Galaxy Note 8. Samsung Mobile  është duke u përgatitun për të hedhur në treg Samsungun e ri ,i cili ka dy kamera kryesore,mirëpo përderisa...

Samsung lanson telefonin me dy kamera

para 11 muajve - Infokusi

Samsung lason në treg smartphonin e ri me dy kamera, dhe ky nuk është Galaxy Note 8. Samsung Mobile  është duke u përgatitun për të hedhur në treg Samsungun e ri ,i cili ka dy kamera kryesore,mirëpo përderisa...

Samsung lanson telefonin me dy kamera

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Samsung lason në treg smartphonin  e ri  me dy kamera, dhe ky nuk është Galaxy Note 8. Samsung Mobile  është duke u përgatitun për të hedhur në treg Samsungun e ri ,i cili ka dy kamera kryesore,mirëpo...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK