http://kariera.mk

Miku është alternativa e preferuar e shqiptarëve për të gjetur punë

më 5.2017 - Opinion

Shqiptarët ende vazhdojnë që t’u besojnë lidhjeve të gjakut apo njohjeve personale kur bëhet fjalë për punësimin. Të dhënat tregojnë se numri i të papunëve që u drejtohen zyrave përkatëse është më i ulët...

Shqiptarët i besojnë mikut për të gjetur punë

më 5.2017 - Mapo

Shqiptarët ende vazhdojnë që t‘i besojnë lidhjeve të gjakut apo njohjeve personale kur bëhet fjalë për punësim. Të dhënat tregojnë se numri i të papunëve që u drejtohen zyrave përkatëse është më i ulët...

Studimi/ Shqiptarët i besojnë mikut për të gjetur punë

më 5.2017 - Lexo

Shqiptarët ende vazhdojnë që t’u besojnë lidhjeve të gjakut apo njohjeve personale kur bëhet fjalë për punësimin. Të dhënat tregojnë se numri i të papunëve që u drejtohen zyrave përkatëse është më i ulët...

STATISTIKAT/80% e shqiptarëve iu drejtohen miqve apo shokëve për të gjetur punë

më 5.2017 - Java News

Shqiptarët ende vazhdojnë që t’u besojnë lidhjeve të gjakut apo njohjeve personale kur bëhet fjalë për punësimin. Të dhënat tregojnë se numri i të papunëve që u drejtohen zyrave përkatëse është më i ulët...

Shqiptarët i besojnë mikut për të gjetur punë

më 5.2017 - Te Sheshi

Shqiptarët ende vazhdojnë që t’u besojnë lidhjeve të gjakut apo njohjeve personale kur bëhet fjalë për punësimin. Të dhënat tregojnë se numri i të papunëve që u drejtohen zyrave përkatëse është më i ulët...

Shqiptarët i besojnë mikut për të gjetur punë

më 5.2017 - Gazeta Fjala

Shqiptarët ende vazhdojnë që t’u besojnë lidhjeve të gjakut apo njohjeve personale kur bëhet fjalë për punësimin. Të dhënat tregojnë se numri i të papunëve që u drejtohen zyrave përkatëse është më i ulët...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK