http://kariera.mk

Miratohen tre projekte me partneritet publiko privat për Ferizajn

më 5.2017 - Telegrafi

Në Ministrinë e Financave u mbajt sot takimi i radhës i Komitetit të Partneritetit Publiko Privat (KPPP) i udhëhequr nga ministri i Financave Avdullah Hoti, ku diskutuan dhe u aprovuan 3 projekte për Komunën...

Tri projekte me bazë partneriteti publiko-privat për Ferizajn

më 5.2017 - Koha.net

Në Ministrinë e Financave u mbajt sot takimi i radhës i Komitetit të Partneritetit Publiko Privat (KPPP) i udhëhequr nga ministri në largim i Financave, Avdullah Hoti, ku diskutuan dhe u aprovuan 3 projekte...

Miratohen tri projekte në Komunën e Ferizajt

më 5.2017 - Indeks online

Në Ministrinë e Financave u mbajt sot takimi i radhës i Komitetit të Partneritetit Publiko Privat (KPPP) i udhëhequr nga ministri në largim i Financave Avdullah Hoti, ku diskutuan dhe u aprovuan 3 projekte...

Miratohen tri projekte në Komunën e Ferizajt

më 5.2017 - Infokusi

Në Ministrinë e Financave u mbajt sot takimi i radhës i Komitetit të Partneritetit Publiko Privat (KPPP) i udhëhequr nga ministri në largim i Financave Avdullah Hoti, ku diskutuan dhe u aprovuan 3 projekte...

Miratohen 3 projekte për komunën e Ferizajt

më 5.2017 - Gazeta e re

Në Ministrinë e Financave u mbajt sot takimi i radhës i Komitetit të Partneritetit Publiko Privat (KPPP) i udhëhequr nga ministri në largim i Financave Avdullah Hoti, ku diskutuan dhe u aprovuan 3 projekte...

Miratohen tri projekte në Komunën e Ferizajt

më 5.2017 - Gazeta Monitor

Në Ministrinë e Financave u mbajt sot takimi i radhës i Komitetit të Partneritetit Publiko Privat (KPPP) i udhëhequr nga ministri në largim i Financave Avdullah Hoti, ku diskutuan dhe u aprovuan 3 projekte...

Komiteti i PPP miraton 3 projekte me rëndësi për qytetarët e Ferizajt

më 5.2017 - KosovaLive360

Në Ministrinë e Financave u mbajt sot takimi i radhës i Komitetit të Partneritetit Publiko Privat (KPPP) i udhëhequr nga ministri i Financave Avdullah Hoti, ku diskutuan dhe u aprovuan 3 projekte për Komunën...

Miratohen 3 projekte për komunën e Ferizajt

më 5.2017 - KosovaPress

Anëtarët e Komitetit të PPP-së aprovuan Projekt propozimin e Partneritetit Publiko Privat “Sigurimi i shkollave fillore dhe të mesme në Ferizaj”, për Projekt propozimin e Partneritetit Publiko Privat “Parkingu...

Komiteti i PPP miraton 3 projekte me rëndësi për qytetarët e komunës së Ferizajt

më 5.2017 - Bota Press

Në Ministrinë e Financave u mbajt sot takimi i radhës i Komitetit të Partneritetit Publiko Privat (KPPP) i udhëhequr nga ministri i Financave Avdullah Hoti, ku diskutuan dhe u aprovuan 3 projekte për Komunën...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK