http://kariera.mk

Durrës, naftë dhe ilaçe kontrabandë

më 5.2017 - Top Channel

Një sasi medikamentesh dhe nafte kontrabandë është sekuestruar nga Policia e Durrësit, ndërsa në pranga u vunë një farmacist dhe një gomist, të dyshuar si përgjegjës për vepra penale që lidhen me kontrabandën...

FOTO/ Gjenden 4 milionë lekë ilaçe kontrabandë në farmaci, arrestohet biznesmeni. Emri

më 5.2017 - Standard

Një sasi ilaçesh kontrabandë janë sekuestruar nga efektivë të policisë së Durrësit në një farmaci të qytetit dhe pronari i saj është arrestuar. Operacioni “Farmacisi” Siç bëjnë me dije burime zyrtare nga...

Durrës, naftë dhe medikamente kontrabandë, arrestohen 2 persona

më 5.2017 - Gazeta Shqip

Specialistët e Krimit Ekonomik në Durrës kanë finalizuar me sukses 2 operacione në kuadër të të cilave është sekuestruar një sasi e konsiderueshme nafte dhe medikamentesh kontrabandë dhe janë arrestuar...

Ilaçe e naftë kontrabandë, arrestohen dy shtetas në Durrës

më 5.2017 - Albeu

Policia e Durrësit ka finalizuar me sukses dy operacione ku janë kapur dhe sekuestruar një sasi e konsiderueshme nafte dhe medikamentesh mjekësore kontrabandë. Policia bën me dije se në pranga ka vënë...

Ilaçe dhe naftë kontrabandë, arrestohen farmacisti dhe gomisti

më 5.2017 - Ora news

Një sasi e konsiderueshme nafte dhe medikamentesh kontrabandë janë sekuestruar nga policia e Durrësit gjatë finalizimit me sukses të dy operacioneve. Në pranga kanë rënë shtetasit Gazmir Mato 45 vjeç dhe...

Pranga gomistit dhe farmacistit, kontrabandonin naftë dhe ilaçe

më 5.2017 - Mapo

Një gomist dhe një farmacist janë arrestuar në Durrës pasi u kapën me naftë dhe ilaçe kontrabandë. Në vijim të punës për goditjen e informalitetit policia arrestoi 45-vjeçarin Gazmir Mato  dhe 46-vjeçarin...

Ilaçe dhe naftë kontrabandë, dy të arrestuar në Durrës

më 5.2017 - NOA

Bllokohen ilaçe dhe naftë kontrabandë, në dy operacione të ndryshme në Durrës. “Farmacia” dhe “Gomisti” u koduan dy operacionet e mbrëmjes së djeshme gjatë të cilave u arrestuan Gazmir Mato 45 vjeç dhe...

SKANDALI / Gjenden 4 mln lekë ilaçe kontrabandë në farmaci, arrestohet biznesmeni

më 5.2017 - Opozita

Një sasi ilaçesh kontrabandë janë sekuestruar nga efektivë të policisë së Durrësit në një farmaci të qytetit dhe pronari i saj është arrestuar. Operacioni “Farmacisi” Siç bëjnë me dije burime zyrtare nga...

Sekuestrohen ilaçe dhe naftë kontrabandë në Durrës, 2 në pranga

më 5.2017 - Java News

Një sasi nafte dhe medikamentesh kontrabandë është sekuestruar nga policia e Durrësit, ndërsa në pranga kanë rënë dy persona. Sekuestrimi i naftës dhe medikamenteve u bë në kuadër të operacioneve të koduara...

Durrës, sekuestrohet naftë dhe ilaçe kontrabandë, 2 në pranga

më 5.2017 - Shqiptarja

Një sasi nafte dhe medikamentesh kontrabandë është sekuestruar nga policia e Durrësit, ndërsa në pranga kanë rënë dy persona. Sekuestrimi i naftës dhe medikamenteve u bë në kuadër të operacioneve të koduara...

Durrës, pranga 2 personave, kryenin kontrabandë nafte dhe ilaçesh

më 5.2017 - Lexo

Një sasi nafte dhe medikamentesh kontrabandë është sekuestruar nga policia e Durrësit, ndërsa në pranga kanë rënë dy persona. Sekuestrimi i naftës dhe medikamenteve u bë në kuadër të operacioneve të koduara...

Ilaçe dhe naftë kontrabandë, arrestohen farmacisti dhe gomisti

më 5.2017 - Gazeta Telegraf

Një sasi e konsiderueshme nafte dhe medikamentesh kontrabandë janë sekuestruar nga policia e Durrësit gjatë finalizimit me sukses të dy operacioneve. Në pranga kanë rënë shtetasit Gazmir Mato 45 vjeç dhe...

Durrës, naftë dhe medikamente kontrabandë, arrestohen 2 persona

më 5.2017 - 24 ore

Specialistët e Krimit Ekonomik në Durrës kanë finalizuar me sukses 2 operacione në kuadër të të cilave është sekuestruar një sasi e konsiderueshme nafte dhe medikamentesh kontrabandë dhe janë arrestuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK