http://kariera.mk

Prezantohet Volkswagen up! GTI me 113 kuajfuqi

para 11 muajve - Koha.net

Volkswagen up! GTI është lansuar zyrtarisht dhe do të debutojë në festivalin Worethersee GTI gjatë javës së ardhshme në Austri, transmeton koha.net. Volkswagen up! GTI ka motorin 1.0 litërsh me tre cilindra...

Risi nga Volkswagen, sjell modelin Up GTI

para 11 muajve - Zhurnal

Volkswagen ka prodhuar versionin e ri të modelit Up, i cili tani do të jetë më i shpejtë dhe do të quhet Up GTI. Me këtë model, Volkswagen synon që të rivalizojë modelet si Renault Twingo GT dhe Smart...

Risi nga Volkswagen, sjell modelin Up GTI

para 11 muajve - Ina

Volkswagen ka prodhuar versionin e ri të modelit Up, i cili tani do të jetë më i shpejtë dhe do të quhet Up GTI. Me këtë model, Volkswagen synon që të rivalizojë modelet si Renault Twingo GT dhe Smart...

Risi nga Volkswagen, sjell modelin Up GTI (Video/Foto)

para 11 muajve - Lajmi.net

Volkswagen ka prodhuar versionin e ri të modelit Up, i cili tani do të jetë më i shpejtë dhe do të quhet Up GTI. Me këtë model, Volkswagen synon që të rivalizojë modelet si Renault Twingo GT dhe Smart...

Risi nga Volkswagen, sjell modelin Up GTI (Video/Foto)

para 11 muajve - Gazeta Max

Volkswagen ka prodhuar versionin e ri të modelit Up, i cili tani do të jetë më i shpejtë dhe do të quhet Up GTI. Me këtë model, Volkswagen synon që të rivalizojë modelet si Renault Twingo GT dhe Smart...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK