http://kariera.mk

Sulm në stacionin e Milanos, autori simpatizant i ISIS

para 11 muajve - Ora news

Një agjent policie e dy ushtarë janë plagosur gjatë mbrëmjes së djeshme në stacionin qendror të qytetit të Milanos nga një 20 vjeçar italian me origjinë nga Afrika e Veriut. Siç duket edhe nga imazhet...

Milano, kush është 20-vjeçari që plagosi me thikë tre policë në stacion

para 11 muajve - Gazeta Shqip

I lindur në Itali 20 vjet më parë nga baba tunizian dhe nënë italiane, me disa precedentë penalë, mes të cilëve njëri për drogë. Është ky identikiti i Ismail Tommaso Ben Yousef Hosni, italo-tuniziani,...

Itali – Një agjent policie dhe dy ushtarë plagosen me thikë në stacionin e Milanos

para 11 muajve - GazetaBlic

Një agjent policie e dy ushtarë janë plagosur gjatë mbrëmjes së djeshme në stacionin qëndror të qytetit të Milanos nga një 20 vjeçar italian me origjinë afrikano-veriore. Patrulla e policisë ka ndalur...

Një agjent policie dhe dy ushtarë plagosen me thikë në stacionin e Milanos

para 11 muajve - Ora news

Një agjent policie e dy ushtarë janë plagosur gjatë mbrëmjes së djeshme në stacionin qëndror të qytetit të Milanos nga një 20 vjeçar italian me origjinë afrikano-veriore. Patrulla e policisë ka ndalur...

Milano, kush është 20-vjeçari që plagosi me thikë tre policë në stacion

para 11 muajve - 24 ore

I lindur në Itali 20 vjet më parë nga baba tunizian dhe nënë italiane, me disa precedentë penalë, mes të cilëve njëri për drogë. Është ky identikiti i Ismail Tommaso Ben Yousef Hosni, italo-tuniziani,...

Një agjent policie dhe dy ushtarë plagosen me thikë në stacionin e Milanos

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Një agjent policie e dy ushtarë janë plagosur gjatë mbrëmjes së djeshme në stacionin qëndror të qytetit të Milanos nga një 20 vjeçar italian me origjinë afrikano-veriore. Patrulla e policisë ka ndalur...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK