http://kariera.mk

Mashtroi me agjencinë turistike, 3 vite e gjysëm burg gruas së Indrit Fortuzit

më 5.2017 - Sot News

Gjykata e Tiranës ka dënuar bashkëshorten e ish-futbollistit të njohur të kombëtares dhe Tiranës, Indrit Fortuzi, e akuzuar për mashtrim përmes agjencisë së saj turistike. Sipas vendimit të dhënë sot,...

Dënohet me 3.5 vite burg, gruaja e ish- futbollistit Indrit Fortuzi

më 5.2017 - Mapo

Gjykata e Tiranës dënon me 3 vite e 6 muaj burg bashkëshorten e ish futbollistit të Tiranës Indrit Fortuzi. Dënimi ndaj Junida Fortuzit është dhënë me akuzën e mashtrimit më shumë se njëherë ndaj shtetasve...

Dënohet me burg bashkëshortja e Indrit Fortuzit

më 5.2017 - Albeu

Gjykata e Tiranës dënoi bashkëshorten e ish-futbollistit të Tiranës dhe kombëtares Indrit Fortuzi për mashtrim . Ajo u dënua me tre vite e gjysme burg në mungesë. Ngjarja për të cilën u dënua bashkëshortja...

Vendimi/ Mashtrimi me agjencinë turistike, gruaja e Indrit Fortuzit dënohet me burg

më 5.2017 - Standard

Gjykata e Tiranës ka dënuar bashkëshorten e ish-futbollistit të njohur të kombëtares dhe Tiranës, Indrit Fortuzi, e akuzuar për mashtrim përmes agjencisë së saj turistike. Sipas vendimit të dhënë sot,...

Vendimi/ Mashtroi me agjencinë turistike, burg gruas së Indrit Fortuzit

më 5.2017 - BalkanWeb

Gjykata e Tiranës ka dënuar bashkëshorten e ish-futbollistit të njohur të kombëtares dhe Tiranës, Indrit Fortuzi, e akuzuar për mashtrim përmes agjencisë së saj turistike. Sipas vendimit të dhënë sot,...

3.5 vite burg për gruan e ish- futbollistit të njohur

më 5.2017 - Gazeta Express

Gjykata e Tiranës dënon me 3 vite e 6 muaj burg bashkëshorten e ish futbollistit të Tiranës Indrit Fortuzi. Dënimi ndaj Junida Fortuzit është dhënë me akuzën e mashtrimit më shumë se njëherë ndaj shtetasve...

"Zogu i Tiranës", 3.5 vite burg për mashtrim gruas së futbollistit

më 5.2017 - Shqiptarja

TIRANE- Gjykata e Tiranës dënon me 3 vite e 6 muaj burg bashkëshorten e ish futbollistit të Tiranës Indrit Fortuzi. Dënimi ndaj Junida Fortuzit është dhënë me akuzën e mashtrimit më shumë se njëherë ndaj...

FOTO/ Dënohet me 3 vite burg gruaja e ‘Zogut të Tiranës’

më 5.2017 - Opozita

Gjykata e Tiranës ka dënuar me 3 vite e 6 muaj burg në mungesë bashkëshorten e ish futbollistit të Tiranës dhe të Kombëtares, Indrit Fortuzi. Dënimi ndaj Junida Fortuzit është dhënë me akuzën e mashtrimit...

Dënohet me burg bashkëshortja e Indrit Fortuzit

më 5.2017 - Infokusi

Gjykata e Tiranës dënoi bashkëshorten e ish-futbollistit të Tiranës dhe kombëtares Indrit Fortuzi për mashtrim. Ajo u dënua me tre vite e gjysme burg në mungesë. Ngjarja për të cilën u dënua bashkëshortja...

Gjykata e Tiranës dënon me burg gruan e Indrit Fortuzit

më 5.2017 - Blitz

Pas një sërë seancash gjykimi ndaj një çështjeje që lidhej me familjen Fortuzi në Tiranë, Gjykata ka marrë një vendim. Sot, Gjykata e Tiranës ka dënuar me 3 vite e 6 muaj burg bashkëshorten e ish-futbollistit...

3.5 vite burg për gruan e ish- futbollistit të njohur

më 5.2017 - Gazeta Telegraf

Gjykata e Tiranës dënon me 3 vite e 6 muaj burg bashkëshorten e ish futbollistit të Tiranës Indrit Fortuzi. Dënimi ndaj Junida Fortuzit është dhënë me akuzën e mashtrimit më shumë se njëherë ndaj shtetasve...

Çështja Junida Fortuzi, gjykata dënon me 3.5 vite burg për mashtrim gruan e “Zogut të Tiranës”

më 5.2017 - Java News

Gjykata e Tiranës dënon me 3 vite e 6 muaj burg bashkëshorten e ish futbollistit të Tiranës Indrit Fortuzi. Dënimi ndaj Junida Fortuzit është dhënë me akuzën e mashtrimit më shumë se njëherë ndaj shtetasve...

3.5 vite burg për mashtrim gruas së Fortuzit

më 5.2017 - Lexo

Gjykata e Tiranës dënon me 3 vite e 6 muaj burg bashkëshorten e ish futbollistit të Tiranës Indrit Fortuzi. Dënimi ndaj Junida Fortuzit është dhënë me akuzën e mashtrimit më shumë se njëherë ndaj shtetasve...

3.5 vite burg për gruan e ish- futbollistit të njohur

më 5.2017 - Gazeta Monitor

Gjykata e Tiranës dënon me 3 vite e 6 muaj burg bashkëshorten e ish futbollistit të Tiranës Indrit Fortuzi. Dënimi ndaj Junida Fortuzit është dhënë me akuzën e mashtrimit më shumë se njëherë ndaj shtetasve...

Lajmi i fundit/ Gjykata dënon me 3 vite e 6 muaj burg bashkëshorten e ish-futbollistit të njohur të Tiranës

më 5.2017 - Newsport

Gjykata e Tiranës dënon me 3 vite e 6 muaj burg Junida Fortuzi, bashkëshortja e ish-futbollistit të Tiranës, Indrit Fortuzit, është dënuar me 3 vite e 6 muaj burg në mungesë nga Gjykata e Tiranës. Vendimi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK