http://kariera.mk

Delvina, tërheq vëmendjen e turisteve

më 5.2017 - NOA

Kompania britanike e kruazierave ‘Cunard’ përfshin në programin e saj për Shqipërinë edhe vizita në qytetin e harruar të Delvinës. Me ndërmjetësinë e Agjencisë Kombëtare të Bregdetit për herë të parë nga...

Kroçeret britanike "Cunard" zbarkojnë në Sarandë e Delvinë

më 5.2017 - Shqiptarja

Një projekt me programe të pasura që i dedikohen qytetit të Delvinës dhe monumenteve të saj unikale të trashëgimisë kulturore ka sjellë përfaqësuesit e Kompanisë Britanike të "kruazerave"  “Cunard’ në...

Kroçeret britanike "Cunard" zbarkojnë në Sarandë e Delvinë

më 5.2017 - Shqiptarja

Një projekt me programe të pasura që i dedikohen qytetit të Delvinës dhe monumenteve të saj unikale të trashëgimisë kulturore ka sjellë përfaqësuesit e Kompanisë Britanike të "kruazerave"  “Cunard’ në...

Rilindja e Gjin Aleksit: Auron Tare fut në paketat turistike xhaminë e famshme të Delvinës, KMSH po e kthen në identitet

më 5.2017 - Te Sheshi

Sezoni turistik që sapo ka nisur në jug të Shqipërisë, këtë vit do të ketë një risi. Për herë të parë, grupet e turistëve do orientohen drejt një prej monumenteve më të rralla të trashëgimisë fetare e...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK