http://kariera.mk

Ja si do të duket Surface Pro 5 dhe detaje të tjera

më 5.2017 - Gazeta Telegraf

Microsoft ka planifikuar një ngjarje për të hënën, më 23 maj në Shangai, ku kompania pritet të nxjerrë në treg pasardhësin e Surface Pro 4. Kohët e fundit, Evan Blass, i famshëm për lajmet e tij, ndau...

Dalin pamjet e Surface Pro 5

më 5.2017 - Aktuale

Microsoft pritet të lansojë pasardhësin e Surface Pro 4. Kohët e fundit, Evan Blass, i famshëm për lajmet e tij, ndau të gjithë pamjet e dizajnit të supozuar të Surface Pro 5, duke treguar atë nga të gjitha...

Microsoft sjell ‘Surface Pro 5’

më 5.2017 - Lajmi.net

Kompania Microsoft më 23 maj do të mbajë një eveniment të rëndësishëm në Shangai të Kinës. Në këtë ngjarje të madhe, kjo kompani do të prezantojë pasardhësin e Surface Pro 4. Evan Blass, tashmë i famshëm...

Microsoft sjell ‘Surface Pro 5’

më 5.2017 - Tetova Sot

Kompania Microsoft më 23 maj do të mbajë një eveniment të rëndësishëm në Shangai të Kinës. Në këtë ngjarje të madhe, kjo kompani do të prezantojë pasardhësin e Surface Pro 4. Evan Blass, tashmë i famshëm...

Microsoft sjell ‘Surface Pro 5’

më 5.2017 - Gazeta Monitor

Kompania Microsoft më 23 maj do të mbajë një eveniment të rëndësishëm në Shangai të Kinës. Në këtë ngjarje të madhe, kjo kompani do të prezantojë pasardhësin e Surface Pro 4. Evan Blass, tashmë i famshëm...

Dalin pamjet e Surface Pro 5

më 5.2017 - Telegrafi

Microsoft ka planifikuar një ngjarje për të hënën, më 23 maj në Shangai, ku kompania pritet të lansojë pasardhësin e Surface Pro 4. Kohët e fundit, Evan Blass, i famshëm për lajmet e tij, ndau të gjithë...

Dalin pamjet e Surface Pro 5

më 5.2017 - Sovrani

Microsoft pritet të lansojë pasardhësin e Surface Pro 4. Kohët e fundit, Evan Blass, i famshëm për lajmet e tij, ndau të gjithë pamjet e dizajnit të supozuar të Surface Pro 5, duke treguar atë nga të gjitha...

Dalin pamjet e Surface Pro 5

më 5.2017 - Almakos

Microsoft ka planifikuar një ngjarje për të hënën, më 23 maj në Shangai, ku kompania pritet të lansojë pasardhësin e Surface Pro 4. Kohët e fundit, Evan Blass, i famshëm për lajmet e tij, ndau të gjithë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK