http://kariera.mk

Mbi 2 miliardë pajisje aktive në muaj me Android

më 5.2017 - Koha.net

Google bëri të ditur mjaft arritje gjatë konferencës së zhvilluesve I/O 2017, por më i madhi ishte padyshim se Android ka tashmë 2 miliardë pajisje aktive në muaj. Kjo shifër u tejkalua javën që shkoi...

Android kalon 2 miliardë pajisje aktive në muaj

më 5.2017 - Gazeta e re

Google bëri të ditur mjaft arritje gjatë konferencës së zhvilluesve I/O 2017, por më i madhi ishte padyshim se Android ka tashmë 2 miliardë pajisje aktive në muaj. Kjo shifër u tejkalua javën që shkoi...

Mbi 2 miliardë pajisje aktive në muaj me Android

më 5.2017 - Gazeta Express

Google bëri të ditur mjaft arritje gjatë konferencës së zhvilluesve I/O 2017, por më i madhi ishte padyshim se Android ka tashmë 2 miliardë pajisje aktive në muaj. Kjo shifër u tejkalua javën që shkoi...

Android ka më shumë se 2 miliardë pajisje aktive në muaj

më 5.2017 - Arbresh

Google bëri të ditur mjaft arritje gjatë konferencës së zhvilluesve I/O 2017, por më i madhi ishte padyshim se Android ka tashmë 2 miliardë pajisje aktive në muaj. Kjo shifër u tejkalua javën që shkoi...

Android ka më shumë se 2 miliardë pajisje aktive në muaj

më 5.2017 - Gazeta Max

Google bëri të ditur mjaft arritje gjatë konferencës së zhvilluesve I/O 2017, por më i madhi ishte padyshim se Android ka tashmë 2 miliardë pajisje aktive në muaj. Kjo shifër u tejkalua javën që shkoi...

Fluturon Android

më 5.2017 - Politiko

Google bëri të ditur mjaft arritje gjatë konferencës së zhvilluesve I/O 2017, por më i madhi ishte pa dyshim se Android ka tashmë 2 miliardë pajisje aktive në muaj. Kjo shifër u tejkalua javën që shkoi...

Android kalon 2 miliardë pajisje aktive në muaj

më 5.2017 - Zhurnal

Loading... Google bëri të ditur mjaft arritje gjatë konferencës së zhvilluesve I/O 2017, por më i madhi ishte padyshim se Android ka tashmë 2 miliardë pajisje aktive në muaj. Kjo shifër u tejkalua javën...

Android kalon 2 miliardë pajisje aktive në muaj

më 5.2017 - MRT

Google bëri të ditur mjaft arritje gjatë konferencës së zhvilluesve I/O 2017, por më i madhi ishte padyshim se Android ka tashmë 2 miliardë pajisje aktive në muaj... Kjo shifër u tejkalua javën që shkoi...

Android kalon 2 miliardë pajisje aktive në muaj

më 5.2017 - Koha.net

Google bëri të ditur mjaft arritje gjatë konferencës së zhvilluesve I/O 2017, por më i madhi ishte padyshim se Android ka tashmë 2 miliardë pajisje aktive në muaj. Kjo shifër u tejkalua javën që shkoi...

Android me mbi 2 miliardë përdorues aktiv në muaj

më 5.2017 - Lajmi.net

Në konferencën e zhvilluesve të Google, kjo kompani njoftoi se Android ka kaluar shifrën prej 2 miliardë përdoruesve aktiv në muaj. Android prin në këtë aspekt, duke lënë prapa Facebook që ka 1.94 miliardë...

Android me mbi 2 miliardë pajisje aktive në muaj

më 5.2017 - Lajmi.net

Në konferencën e zhvilluesve të Google, kjo kompani njoftoi se Android ka kaluar shifrën prej 2 miliardë përdoruesve aktiv në muaj. Android prin në këtë aspekt, duke lënë prapa Facebook që ka 1.94 miliardë...

Android kalon 2 miliardë pajisje aktive në muaj

më 5.2017 - Infokusi

Google bëri të ditur mjaft arritje gjatë konferencës së zhvilluesve I/O 2017, por më i madhi ishte padyshim se Android ka tashmë 2 miliardë pajisje aktive në muaj. Kjo shifër u tejkalua javën që shkoi...

Android kalon 2 miliardë pajisje aktive në muaj

më 5.2017 - KosovaPress

Kjo shifër u tejkalua javën që shkoi tha administratori i Google, Sundar Pichai në skenë. “Është një privilegj tu shërbesh përdoruesve në këtë shifër”, tha ai. Por Venture Beat ka bërë një krahasim shifrash....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK