http://kariera.mk

Arrestohet për trafik droge vëllai i ish-deputetit socialist

më 5.2017 - Ora news

Arrestohet nga policia e Elbasanit vëllai ish-deputetit të PS-së Bukurosh Stafa. Edmond Stafa është arrestuar mbrëmjen e së enjtes nga policia lokale pasi ishte në kërkim ndërkombëtar. Burime nga policia...

Arrestohet vëllai i ish-deputetit socialist. Shpallur në kërkim ndërkombëtar për trafik droge

më 5.2017 - Standard

Është vënë në pranga biznesmeni i njohur nga Elbasani Edmond Stafa njëherësh vëllai i ish-deputeti të PS, Bukurosh Stafa. Biznesmeni ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar për trafik droge. Stafa është...

E fundit/ Arrestohet biznesmeni i njohur. Rama bëri fushatë në hotelin e tij

më 5.2017 - Opinion

Është vënë në pranga biznesmeni i njohur nga Elbasani Edmond Stafa njëherësh vëllai i ish-deputeti të PS, Bukurosh Stafa. Biznesmeni ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar për trafik droge. Stafa është...

Elbasan/ Arrestohet vëllai i ish-deputetit të PS, akuzohet për trafik ndërkombëtar droge

më 5.2017 - Sot News

Policia e Elbasanit ka vënë në pranga një prej biznesmenëve më të njohur të Elbasanit, Edmond Stafa ka qënë në kërkimi ndërkombëtar për trafik droge. Stafa është pronar i një prej hoteleve më të njohura...

Arrestohet pronari i lokalit të njohur në Elbasan, vëlla i deputetit të PS

më 5.2017 - Albeu

Një nga biznesmenët më të njohur në Elbasan është vënë në prangat e policisë së këtij qyteti, pasi ishte në kërkim ndërkombëtar për trafik droge. Nga sa mësohet , fjala është për Edmond Stafën, pronar...

EMRI/ Arrestohet vëllai i ish-deputetit të PS, akuzohet për trafik ndërkombëtar droge

më 5.2017 - BalkanWeb

Një nga biznesmenët më të njohur në Elbasan është vënë në prangat e policisë së këtij qyteti, pasi ishte në kërkim ndërkombëtar për trafik droge. Edmond Stafa, pronar i hotel bar restorant Skampinit, një...

Elbasan, arrestohet biznesmeni Edmond Stafa, i dënuar në Itali

më 5.2017 - Shqiptarja

Një biznesmen i njohur në Elbasan është arrestuar nga Policia mbrëmjen e djeshme. Bëhet fjalë për 51-vjeçarin Edmond Stafa, i cili është në kërkim ndërkombëtar për trafik ndërkombëtar droge. Stafa është...

Në kërkim ndërkombëtar, kapet biznesmeni elbasanas

më 5.2017 - NOA

Një person i shpallur në kërkim ndërkombëtar është arrestuar nga policia e Elbasanit. Bëhet fjalë për biznesmenin 52- vjeçar Edmond Stafa, i cili është arrestuar gjatë mbrëmjes së djeshme. Gjykata Bergamos...

Arrestohet biznesmeni i njohur në Elbasan

më 5.2017 - ABC News

Nje biznesmen ne Elbasan u arrestua pasi kerkohej nderkombtarisht per trafik droge. Edmond Stafa, 51 vjeç, ishte dënuar me 10 vjet burg për veprën penale të trafikimit të lëndëve narkotike nga gjykata...

Arrestohet vëllau i një ish deputeti shqiptar

më 5.2017 - Lajm

Është vënë në pranga biznesmeni i njohur nga Elbasani Edmond Stafa njëherësh vëllai i ish-deputeti të PS, Bukurosh Stafa. Biznesmeni ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar për trafik droge. Stafa është...

Arrestohet për trafik droge vëllai i ish-deputetit socialist (EMRI)

më 5.2017 - Gazeta Express

Burime nga policia kanë bërë me dije për 'Gazeta Express' se është vënë në pranga ditën sotme një nga biznesmenët më të rëndësishëm në Elbasan. Një burim i tha 'Gazeta Express' se në është arrestuar Edmond...

Akuza për trafik droge, arrestohet vëllai i ish-deputetit të PS

më 5.2017 - Java News

Një nga biznesmenët më të njohur në Elbasan është vënë në prangat e policisë së këtij qyteti, pasi ishte në kërkim ndërkombëtar për trafik droge. Nga sa mësohet, fjala është për Edmond Stafën, pronar i...

Arrestohet biznesmeni i njohur në Shqipëri, pronar i lokalit të Vipa-ve (Detaje)

më 5.2017 - Gazeta Express

360grade.al ka mësuar se është arrestuar një biznesmen i njohur në Elbasan, i dënuar për trafik ndërkombëtarë droge. Burime policore sqarojnë se, është arrestuar në  biznesmeni i kërkuar për trafik ndërkombëtarë...

Vëllai i ish-deputetit arrestohet për trafikim të drogës

më 5.2017 - Bota Press

Një nga biznesmenët më të njohur në Elbasan është vënë në prangat e policisë së këtij qyteti, pasi ishte në kërkim ndërkombëtar për trafik droge. Nga sa mësohet, fjala është për Edmond Stafën, pronar i...

Vëllai i ish-deputetit arrestohet për trafikim të drogës

më 5.2017 - Periskopi

Një nga biznesmenët më të njohur në Elbasan është vënë në prangat e policisë së këtij qyteti, pasi ishte në kërkim ndërkombëtar për trafik droge. Nga sa mësohet, fjala është për Edmond Stafën, pronar i...

EMRI / Arrestohet biznesmeni i njohur, i dënuar për trafik ndërkombëtar droge

më 5.2017 - Opozita

Edhe pse në kërkim ndërkombëtar për trafik droge, kishte arritur që në biznes të ishte i suksesshëm. Edmond Stafa, 51 vjeç, është arrestuar mbrëmjen e djeshme. Stafa, banues në Elbasan, është dënuar me...

Arrestohet biznesmeni i njohur në Shqipëri

më 5.2017 - Insajderi

Eshtë arrestuar ditën e sotme një biznesmen i njohur në Elbasan, i dënuar për trafik ndërkombëtarë droge. Burime policore sqarojnë se, është arrestuar në  biznesmeni i kërkuar për trafik ndërkombëtarë...

Arrestohet për trafik droge vëllai i ish-deputetit socialist (EMRI)

më 5.2017 - Gazeta Monitor

Burime nga policia kanë bërë me dije për ‘Gazeta Express’ se është vënë në pranga ditën sotme një nga biznesmenët më të rëndësishëm në Elbasan. Një burim i tha ‘Gazeta Express’ se në është arrestuar Edmond...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK