http://kariera.mk

I vjedh 250 mijë lekë për të lozur në bixhoz, ja si ia punon babai djalit për ta ?ndëshkuar?

më 5.2017 - Albeu

Një prind në Tiranë nuk ia ka falur djalit të tij të papunë vjedhjen e një shume prej 25 mijë lekësh të rinj në shtëpi. I bindur se i biri do t’i harxhonte paratë në bixhoz , babai e ka kallëzuar atë në...

Grabiti 250 mijë lekë në shtëpi, i riu e pëson nga babai…

më 5.2017 - Lexo

Një prind në Tiranë nuk ia ka falur djalit të tij të papunë vjedhjen e një shume prej 25 mijë lekësh të rinj në shtëpi. I bindur se i biri do t’i harxhonte paratë në bixhoz, babai e ka kallëzuar atë në...

Grabiti 250 mijë lekë në shtëpi, i riu e pëson nga babai…

më 5.2017 - Java News

Një prind në Tiranë nuk ia ka falur djalit të tij të papunë vjedhjen e një shume prej 25 mijë lekësh të rinj në shtëpi. I bindur se i biri do t’i harxhonte paratë në bixhoz, babai e ka kallëzuar atë në...

I vjedh 250 mijë lekë për të lozur në bixhoz, ja si ia punon babai djalit për ta “ndëshkuar”

më 5.2017 - InfoShqip

Një prind në Tiranë nuk ia ka falur djalit të tij të papunë vjedhjen e një shume prej 25 mijë lekësh të rinj në shtëpi. I bindur se i biri do t’i harxhonte paratë në bixhoz, babai e ka kallëzuar atë në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK